בניית אתרים בחינם
 
 
+הגולשים של האתר +
גולשים באתר - שיווק באינטנרט
 
תעזרו לי לזכות  תלחצו כול יום תודה לכול המצביעים
צריך רק ללחוץ על האתר :)או פה
 
    דף הבית
    צור קשר :||
    הפורום
   
    דרמות קוריאניות
    סרטים קוריאנים
    דרמות טיוואניות
    סרטים טיוואנים
    דרמות יפניות
    סרטים יפנים
   
    שחקנים
    שחקניות
   
    הורדות :]]
    הסברים
    שירים
    שירים 2
    זמרים
    פרקים
    פרקים צ. ImageHost.org
    תרגום ע.
   
    FoR U
    לפוטושופ
    מסגרות כתיבה
    גראפיקה
   
    אלבום תמונות
    רשימת הדרמות
    השחקנים בילדותם
    שירים להשמעה
    תרבות קוריאה
    שחקנ|ית החודש
    ללמוד קוריאנית
    מילים לשירים
    שונות
    הפרומו
    דרמות
    סרטונים
    חדשות
    הידעת ?..
    משחקים
    כתבות
    תקצירים
    פרודיה
    ריטינג
    ימי הולדת
    פספוסים
    מאחורי ק.
    מתנות 3 >
    המפעל-סגור
   
    הצא'ט
    עיצובים ק.
    לינקים
   

``FREEZE`` היא מיני סדרה קוריאנית בת 5 פרקים ששודרה בסוף שנת 2006 בערוץ בשם CGV.

העלילה: (בהרחבה)

זהו סיפור שבו מעורבים ערפדים. לפני 350 שנה באק גונג וון הציל את חייה של הערפד וויאוה אחרי שרצו בכפרה להוציאו להורג ע``י שריפתה. כשהשניים ניסו לברוח באק גונג וון נפל ונפצע קשה וכתוצאה מפציעתו הוא איבד דם רב . הדרך היחידה להציל את חייו הייתה מתן עירוי דם ולכן וויאוה נתנה לו מדמה ובכך הפכה אותו לערפד כמותה .
כעת בהווה 350 שנה אחרי השניים מתגוררים בסאול ופתחו בר משותף. יום אחד באק גונג וון מקבל מכתב מאהבה ישנה שלו ובו היא מספרת לו כי היא גוססת ומבקשת ממנו שידאג לבתה ג`אנג ג`י הו. באק גונג וון התאהב באותה אישה גוססת לפני 20 שנה אך הוא נטש אותה בלי שיספר לה על מצבו האמיתי.
כשבאק גונג וון מחליט לנסוע לראות את אותה האישה זה כבר מאוחר מידי כי היא מתה, הוא פוגש בבתה עליה האם ביקשה שישמור והבת מזהה אותו מאיזו תמונה שמצאה וחושבת כי הוא בנו של אותו אדם מהתמונה שנכח בחתונתה של אימו והביט בה מרחוק. היא הרי לא מתארת לעצמה שהאדם שנכח בחתונה הוא בעצם באק גונג בעצמו ולא אביו . הרי הערפדים לא משתנים ולא מזדקנים.
באק גונג וון שב לסאול וג`אנג ג`י הו מחליטה ללכת בעקבותיו היות ואין שום דבר שקושר אותה לכפר בו התגוררה מאחר ואמה מתה והיא נותרה לבדה, אביה אמנם חי אבל הוא נטש את הבית שנים קודם לכן. ג`אנג ג`י הו ובאק גונג וון מתאהבים למורת רוחה של וויאוה שלא רוצה לראות את באק גונג וון נפגע מאחר ואין הוא יכול לנהל מערכת יחסים אמיתית עם אף בת אנוש בגלל שהוא ערפד .
לשם קיומם וויאוה ובאק גונג וון שותים דם אותו רוכשת וויאוה מסוחר בדם שלא שואל יותר מידי שאלות לגבי השימוש הנעשה בדם. מצבם הסתבך כשהמשטרה גילתה על העסק הבלתי חוקי של הסוחר וכעת השניים נותרו בלי מקור להשגת דם שבאמצעותו הם שורדים  .
המשטרה פשטה על אותו עסק מאחר ובאותם ימים בסאול התרחשו מעשי רצח שבכולם התברר כי נלקח דם מגופות הנרצחים מה שמעלה את השאלה המדאיגה הם יש ערפדים בסאול??? מתברר שאכן הרוצח הוא ערפד נוסף שחי לו בקוריאה.
כעת כשאין אפשרות להשיג דם ג`אנג ג`י הו נמצאת בסכנה ממשית, סכנה אליה היא אפילו לא מודעת מאחר ואין היא מכירה את זהותם האמיתית של אהובה באק גונג וון ושותפתו וויאוה .

קליפ פתיחה:

http://www.youtube.com/watch?v=0PWxprO0mQ4

גולשים באתר - שיווק באינטנרט