בניית אתרים בחינם
 
 
+הגולשים של האתר +
גולשים באתר - שיווק באינטנרט
 
תעזרו לי לזכות  תלחצו כול יום תודה לכול המצביעים
צריך רק ללחוץ על האתר :)או פה
 
    דף הבית
    צור קשר :||
    הפורום
   
    דרמות קוריאניות
    סרטים קוריאנים
    דרמות טיוואניות
    סרטים טיוואנים
    דרמות יפניות
    סרטים יפנים
   
    שחקנים
    שחקניות
   
    הורדות :]]
    הסברים
    שירים
    שירים 2
    זמרים
    פרקים
    פרקים צ. ImageHost.org
    תרגום ע.
   
    FoR U
    לפוטושופ
    מסגרות כתיבה
    גראפיקה
   
    אלבום תמונות
    רשימת הדרמות
    השחקנים בילדותם
    שירים להשמעה
    תרבות קוריאה
    שחקנ|ית החודש
    ללמוד קוריאנית
    מילים לשירים
    שונות
    הפרומו
    דרמות
    סרטונים
    חדשות
    הידעת ?..
    משחקים
    כתבות
    תקצירים
    פרודיה
    ריטינג
    ימי הולדת
    פספוסים
    מאחורי ק.
    מתנות 3 >
    המפעל-סגור
   
    הצא'ט
    עיצובים ק.
    לינקים
   
 
אנחנו חיים בגיל איפה כסף שולט את העולם וקניות משהו. כמה אפילו מניח את המידה המושלמת של אושר ברווח חומר. כסף, פירסום ועליה סוציאלית – שכולם אלמנטים הכרחיים בחיים. עמוד פרופיל על המובן וערך של חיים אבל אנוש מאוד ששולט על ידי מרדף חומר, בלי להבין את זה. זה, בוודאי, עד אנשים לקבוע את המטרה שלהם בכסף, פירסום, הצלחה סוציאלית, או כל דבר אחר בנוגע לזה, אבל הבחירה צריכה להניח על שלוות הנפש. הדרמה מתפתח סיפורים של אנשים שעוקבים את הלבבות שהם נסבלו, במקום ערכים מלאכותיים
 
" אהבה " מה שנותנת לנו את החוזק ללכת בבעולם הזה. כל בן אנוש צפוי לאהוב עצמו, המשפחה האחת ואחרים, ודרך האהבה לאחרים, אנחנו יוצרים עוד משפחה ויוצרים נוספים " אותי."
הם אומרים אין שום-דבר יותר יקרים ממשפחה בעולם הקשה הזה. זה מדוע זה נאמר זה דם סמיך ממים. אז מאיפה בא האימרה " משפחה משהו אתה רוצה לזרוק הלאה אם אף אחד לא מסתכל?" אפילו משפחה לא דם מורכב לבד. זה נבנה על ידי אוהב.
 
הדרמה הזה על " אהבה." זה סיפור על אנשים שמבינים אוהבים ועל אישה שעוקבת את הלב שלה וטורחת לנצח אותה אהבה. אישה שהכל התאהבה עם בחור שחי עם הסבתא שלו, אבא האלמן שלו ומי השיג את תעודת הבית ספר-התיכון שלו רק דרך הבחינה של אקיואלאנכי. אהבה ריכזה צורה של חיים, וחיים פשוט לא יוצאים הדרך אתה מתכונן או תקווה ל. של טום סאוויאר " בגלל כמה מנמק. זה סיפור על למצוא את המובן האמיתי של החיים ואושר על ידי להתגבר על כל התנגדויות עם הקרבה, סבלנות וסליחה, שכל שמות אחרים לאהבה.
 
זה סיפור על אהבה נלחם ל. כל אהבה דורשת מאמץ. כאן יש אהבה בין איש ואישה כ/כפי שהציגה על ידי דונג ס.ו. וסאון ג.'.ו.. דונג המשפחה של ס.ו. נוצרת על ידי דם אבל הוקמה באהבה ובסאון המשפחה של ג.'.ו.
עושר חומר לוקח את הסדר העדיפות הכי גבוה. הדרמה מתכון להראות מה שאנחנו צריכים לנצח אושר אמיתי וגם העובדה שאיכפתיות, נרפאת ואהבה מלאה תקוה יכולה להתעורר בין מערכות יחסי משפחה חדשות נוצרת על ידי נשואים.
 

גולשים באתר - שיווק באינטנרט