בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
+☺הגולשים של האתר +☺
גולשים באתר - שיווק באינטנרט
 

תעזרו לי לזכות  תלחצו כול יום תודה לכול המצביעים
צריך רק ללחוץ על האתר :)או פה

 
 

פה יכנס התוכן
 
    צור קשר :||
    דף הבית
    הצ'אט
   
    אלבום תמנות : D
    מידע על השחקנים ;]]
    ברנדה אסניקר
    גסטון סופירטי
    תלמה פרדין
    סנטיאגו טג'דו
    בראיין ווינברג
    אווה קטרוצ'י
    קמילה סלסר
    חואן דרטס
    ניקולס סוביירה
    ניקול לואיס
    קמילה אוטון
    סול ובלן ברסונצ`ה
    חואן מנואל
    לאורה אסקיבל
    אנדרס גיל (ברונו)
   
    FoR U
    לוגואים ריקים
    חתימות
    אנימציות
    טפטים
    עיצובים
    באנרים
    לוח שנה
    רקעים
    גליטרים
    מפרידים
    מעוצבות
   
    שונות =]
    שחקנ/ית החודש
    ימי הולדת
    ראיונות וכתבות
    עצומה של פטיטו
    תחרות אתרים :]
    הידעת ?..
    עיתון פטיטו
    ספוילרים
    תקצירים
    סקרים
    כתבות
    חדשות
    משחקים
    לאורה וברנדה
   
    ה-ו-ר-ד-ו-ת
    כול הדיסקים !!
    פרסומת ברנדה
    הסבר להורדות
    פטיטו בתיאטרון
    השירים להשמעה
    מילים לשירים
    סרטונים להורדה
    הפרקים להורדה
    סרטונים העונה השניה
    לומדים לרקוד
    קליפים
   
    לינקים
    עיצובים קודמים ;D
    הפורום
   
 
 תקצירי פרקים של פטיטו
 
פרק 1
פטיטו חיה בברילוצ'ה עם כרמן אמה. בשל מחלתה, הן נוסעות לבואנוס איירס כדי להיבדק. היא לוקחת איתה את הכלב שלה ולאנדרו מנהל בית חולים, מציל את הכלבלב מדריסה. לאחר שחפציהן נגנבים, הוא מזמין אותן לביתו.

פרק 2
לאנדרו כופה על אנטונלה להתנצל בפני פטו. חוספינה וחברותיה מתיידדות עם פטיטו. בלנקה מקנאה ומחליטה להיעזר באנטונלה בתה. אנטונלה מזמינה את פטיטו לקניון עם חברותיה, ואז הן נעלמות לה.

פרק 3
לאנדרו שומע שפטיטו הלכה לאיבוד בקניון ויוצא לחפש אותה. הוא מוצא אותה על האוטובוס שנוסע ללאנוס.לאנדרו שואל את כרמן מתי פטיטו נולדה, בהתאם לגילה הוא חושב שפטיטו יכולה להיות בתו.

פרק 4
פטיטו מבקשת מלאנדרו לעזור לה למצוא את אביה. לאנדרו מנסה לברר אצל כרמן פרטים על אביה של פטיטו והיא משקרת לו.מתיאס מזמין את פטיטו למשחק של "בוקה" והיא הולכת אתו בלי רשות מאמה.

פרק 5
לאנרדו דואג שפטיטו תקבל מלגה כדי ללמוד בבית הספר. פטיטו וכרמן עוברות לגור שם. חבר של מתיאס מעביר לו מידע לא מדויק והוא בוחר להצטרף לקבוצה של חוסה ולוקח עמו את פטיטו.

פרק 6
כרמן נוסעת לברילוצ'ה כדי לסגור עניינים ולאנדרו מבקש מאינס שתשלם על כרטיס הטיסה, כביכול בשמה, אבל אינס מגלה לה שזה מגיע ממנו. לאחר שכרמן פורקת עליו את זעמה, היא מודה בפניו שמעולם לא שכחה אותו.

פרק 7
אנטונלה מצליחה לשכנע את מתיאס שפטיטו אמרה לכולם שהוא מת עליה, וכך להפריד ביניהם. לורדס רואה את לאנדרו יחד עם כרמן ורצה לספר לבלנקה.לאנדרו כותב לקבוצה של פטיטו את מילות השיר והתחרות נערכת.

פרק 8
העממיות מנצחות בתחרות אבל התחרות נפסלת כשמגלים שכרמן עזרה להם. מתיאס סולח לפטיטו, אבל הוא נחוש להיות חבר של אנטונלה.לורדס וחברותיה מספרות לבלנקה שלאנדרו וכרמן נסעו יחד לברילוצ'ה.

פרק 9
בלנקה, פולו ודוריניה רוצים שלאנדרו יחזור ומספרים לו שבלנקה גוססת.פטיטו ומתיאס מתפייסים אך היא עצובה כי הוא רוצה להיות חבר של אנטונלה. אנטונלה מארגנת מסיבת תחפושות ולא מזמינה את פטיטו.

פרק 10
אנטונלה עורכת את מסיבת התחפושות שלה בבית הספר לאחר שנאלצה להזמין את כל הילדים וההורים. לורדס משיגה לכרמן אותה תחפושת שיש לבלנקה. בלנקה מפתיעה את לאנדרו וכרמן כשהם מתנשקים.

פרק 11
פטיטו, מחופשת לקליאופטרה, שרה על הבמה ועוזבת מיד את המסיבה. מתיאס מתרשם מהשיר שלה ומחפש אותה אבל לא יודע שזאת פטיטו. גידו נשאר במסיבה עם לוסיאנה, אבל החבר שלה לשעבר תוקף אותו.

פרק 12
לאנדרו שומע את כרמן מדברת בטלפון ואומרת שהיא לא יכולה לספר לו את האמת.אנטונלה מגלה שפטיטו סובלת מפחד קהל וחושפת בפני תלמידי בית הספר ש"קליאופטרה" הייתה פטיטו ומזמינה אותה לשיר בפני כולם.(ש.ח)

פרק 13
לאנדרו נועל את כרמן במזנון ומשקר לאינס ולבלנקה שיש לה בקטריה מידבקת. מתיאס ואנטונלה נהיים חברים ומתנשקים, לצערה של פטיטו. אלן מתנפל על גידו משום שהוא חושד שהוא מתחיל עם חוספינה.(ש.ח)

פרק 14
בלנקה מתערבת ומונעת מכרמן להודות בפני לאנדרו שפטיטו היא בתו. לאנדרו מחליט לעבור בדיקת דנ"א. אלן ולוסיאנה רוצים לגלות מה קורה בין גידו לחוספינה ורק יוצרים בלגן,

פרק 15
לאנדרו מספר לבלנקה על בדיקת הדנ"א שבדעתו לעבור.מתיאס כועס על אנטונלה, אבל פטיטו משכנעת אותו להתפייס איתה. אנטונלה רואה אותם ביחד ומרוב זעם תובעת מפטיטו לומר מה היא מרגישה כלפיו.

פרק 16
אסטבן משכנע את לאנרדו להתוודות בפני כרמן על תחושותיו, אבל בלנקה שומעת הכול וקוטעת את לאנדרו כשהוא עומד לדבר. היא דורשת לעבור לגור בביתו.פטיטו מחליטה בסוף לצאת למחנה, אבל אנטונלה וחברותיה משכנעות אותה להיכנס לאגם ומניחות לה לטבוע.

פרק 17
פטיטו מתחילה לטבוע בנהר וסנטי מבחין בה, הוא מזעיק עזרה ומתיאס מציל את חייה. בלנקה עוברת לגור אצל לאנדרו בטענה שיש לה פיצוץ בצנרת של הבית. פיה מנצלת את ההזדמנות שאלן לבד ומנסה להתחיל אתו.

פרק 18
לאנדרו מכיר את אנדרס, בחור שמתחזה לחבר של כרמן, ולא יכול להסתיר את קנאתו. כרמן מגיעה לבית של אנטונלה לברר מה קרה, בלנקה מסלקת אותה מביתה ואנטונלה מתנצלת על מה שקרה .

פרק 19
לאנדרו נופל מהעץ והגב שלו נתפס.דוריניה עושה ללאנדרו עיסוי וזה משתק אותו לגמרי. פטיטו עצובה כי מתיאס כבר לא רוצה להיות ידיד שלה, היא שואלת את סנטיאגו והוא לא יודע לתת לה תשובה.

פרק 20
אנדרס וכרמן מעמידים פנים שהם זוג. בלנקה מזמינה אותם לאכול בביתו של (ש.ח)

פרק 21
אנדרס נותן ללאנדרו להבין שהוא אביו של פטיטו. אינס מאמינה לברקרולי אך שולחת את הרמן לעקוב אחריו. אנטונלה מספרת לפטיטו שאנדרס הוא אביה. (ש.ח)

פרק 22
אנטונלה מספרת לפטיטו ששמעה שאנדרס הוא אביה. פטיטו מזועזעת ומחכה שאימא שלה תגיד לה זאת אבל זה כמובן לא קורה.לאנדרו משוכנע שאנדרס הוא אביה של פטיטו.

פרק 23
פטיטו שרה מאחורי הקלעים ותמרה מזיזה את השפתיים. כולם חושבים שתמרה שרה בתחרות ומריעים לה. בעל חברת תקליטים מזמין את תמרה לשיר בחברה. אנטונלה מגלה שפטיטו הייתה הזמרת בתחרות.

פרק 24
אנטונלה מבקשת מאינס לקשר בינה ובין פדרו, בעל חברת התקליטים שמעוניין בחברת אינס. פטיטו מקליטה את השיר שלה באולפן וכשהיא מגיעה עם אימא שלה וחברותיה , הן נתקלות באנטונלה.

פרק 25
הרמן מגלה להוריה של לוסיאנה על מכתב האהבה שכתבה לברקרולי, אך המורה משכנע אותם שהרמן לא שפוי בדעתו והם לא מאמינים לו. לאנדרו מקבל את תוצאת בדיקת הדנ"א, יוצא נרגש אל הרחוב ונדרס.

פרק 26
לאנדרו מאוכזב שפטיטו אינה בתו ומחליט להתרחק ממנה ומכרמן כדי שתוכל להקים משפחה עם אנדרס. מנהל חברת התקליטים מגיע לביה"ס כדי לבשר מי תקליט אצלו דיסק.

פרק 27
בעל חברת התקליטים מודיע לתלמידים שתמרה תקליט את הדיסק. אנטונלה מתנפלת על פטיטו ושוברת את משקפיה. חוספינה מגלה לגידו שהוא הבחור שהיא אוהבת.

פרק 28
אלן עוזב את פיה. מתיאס יזכה לשחק בסגל הראשון במשחק הכדורגל. כרמן מבקשת מלאנדרו להתרחק ממנה ומפטיטו ומבהירה לאנדרס שההצגה שלהם תמה. אנדרס מאיים על בלנקה וחבריה.

פרק 29
אינס מגרילה כרטיסים להופעה של להקת נוער ופטיטו היא היחידה מחבריה שלא זוכה. לאנדרו משיג לה כרטיס ולוקח אותה ואת חבריה למופע. לאנדרו שומע את בלנקה מדברת על אביה של פטיטו.

פרק 30
בלנקה וחבריה לא נענים לדרישותיו של אנדרס והוא עומד לספר לכרמן הכול. בלנקה אומרת ללאנדרו שאנדרס הוא אביה של פטיטו. צ'יצ'ו מודיע ללוסיאנה שהוא עומד להתפטר והיא מספרת על כך לאמיליה.

פרק 31
למתיאס יש הזדמנות ראשונה לשחק בקבוצה שלו אבל אביו מבקש שיבוא אתו לאירוע באוניברסיטה. פולו מתחפש לאינס ומשכנע את רוברטו שמתיאס צריך להיות בבית הספר. (ש.ח)

פרק 32
אלן הולך על דעת עצמו לחוספינה ומופתע לשמוע שהיא לא רוצה לחזור אליו. אנטונלה מתכוונת להשתמש ביכולת המשחק של פולו כדי לשכנע את פדרו להחתים אותה. מתיאס מבקיע במשחק הראשון שלו ב"בוקה".

פרק 33
לאנדרו שולח לכרמן עוגה ובה שמה עם שמו של אנדרס. פדרו מודיע שהוא יחתים גם את אנטונלה על חוזה הקלטות. אבא של מתיאס שומע בטלוויזיה את שמו לאחר הגול שהבקיע ומגיע בסערת נפש למועדון.

פרק 34
רוברטו, אביו של מתיאס, מגלה שהוא משחק ב"בוקה" ומחליט לשלוח אותו לניו יורק. מתי מאשים את פטיטו שהיא זו שסיפרה לאביו ולא מוכן להקשיב לה. כרמן ואנדרס מוזמנים לארוחת ערב אצל בלנקה ולאנדרו.

פרק 35
מתיאס מגיע למגרש של "בוקה" כדי להיפרד. לפני הנסיעה חוסה ממליצה לפטיטו לספר את כל האמת למתיאס. פטיטו הולכת לבית של מתיאס ומספרת לו מה קרה אבל לא מצליחה להגיד לו שהיא אוהבת אותו.

פרק 36
מתיאס טס לניו יורק ולפטיטו אין אומץ להודות בפניו שהיא קליאופטרה ושהיא אוהבת אותו. אנטונלה, בעזרת פולו, משיגה כסף כדי לטוס לניו יורק, פטרונה מספרת לכרמן שיש משהו בין בלנקה ואנדרס.

פרק 37
אנטונלה עומדת לטוס עם מתי לניו יורק, אבל לאורה מודיעה לבלנקה שבתה עלתה למטוס. בלנקה מגיעה לנמל התעופה ומחזירה את אנטונלה.

פרק 38
לוסיאנה מצליחה לגנוב את הדיסק של פטיטו והיא מביאה אותו לאנטונלה. פיה וקתרינה זועמות על כך שלוסיאנה לוקחת את מקומן. מתי לא מסתדר בביה"ס בארה"ב, וחבריו עוזרים לו לגרום לכך שיוחזר לארגנטינה. (ש.ח)

פרק 39
לוסיאנה גונבת מאנטונלה את הדיסק של פטיטו. לאנדרו מסרב בתוקף לעבור לדירה אחרת. אביו של מתיאס מתלונן בפני אינס על הדוח שהיא שלחה לביה"ס בניו יורק, וכך היא מבינה שהתלמידים התחזו לה.

פרק 40
מתיאס מצליח במשימתו והוא מביא לסילוקו מביה"ס שבניו יורק ולהחזרתו לארגנטינה. אינס מוותרת על סילוק הילדים שעזרו למתיאס. פיה סוחטת את אנטונלה באמצעות הדיסק של פטיטו והיא הופכת להיות מנהיגת "המקסימות".

פרק 41
פטיטו דואגת מאוד לכלב שלה מתי אשר נחטף, וכל חבריה נחלצים לעזרתה ומחפשים אחריו. אנטונלה מצליחה להשיב לעצמה את הדיסק של פטיטו מבלי שמתיאס צפה בו. הרמן מציע אירוסין לאמיליה, וממהר לספר על כך לברקרולי.(ש.ח)

פרק 42
הכלב של פטיטו מתגנב למכונית שנוסעת לבואנוס איירס ומגיע לגינת הבית. אנדרס מוצא אותו ומספר לכרמן שהציל אותו מחוטפים. לאנדרו מרגיש מבולבל מאוד ומבקש מבלנקה פסק זמן. אמיליה מגלה שלברקרולי יש שם אחר.

פרק 43
לאנדרו מבקש מבלנקה פסק זמן כדי לחשוב כי הוא מבולבל בקשר ליחסיהם וכרמן מבקשת אותו דבר מאנדרס. בלנקה נתקפת בחרדה ומאבדת את הקול שלה ואנדרס לא מוכן שיגידו שאישה עזבה אותו למען גבר אחר.

פרק 44
בגלל הנקר בצמיגים, "העממיות " נתקעות בבית הספר והקבוצה נאלצת לנסוע בטרמפים לאולפן. הם מאחרים ומתחננים שלא יפסלו אותם. השופטים מסכימים שיתחרו בתחרות מול "המקסימות", למורת רוחה של אנטונלה.

פרק 45
חברי קבוצת העממיות מגיעים באיחור לאולפן, בלי הבגדים המתאימים, אבל מופיעים בכל זאת. שתי הקבוצות גומרות בתיקו והשופטים צריכים להכריע מי המנצחת.

פרק 46
כרמן משוכנעת שפולו הוא אכן לאנדרו ומטיחה בלאנדרו האמיתי את הזר שהביא לה. בלנקה, שהעמידה פני עיוורת, מגלה אותם וחושפת שאינה עיוורת. אנטונלה מתערבת עם חברותיה שתצליח לסכסך בין ברונו לגונסלו.

פרק 47
בלנקה מצליחה להמשיך לגלם את העיוורת ולאנדרו משתכנע וחש אשמה, וכך גם כרמן. גם אנדרס מתחזה לנכה וכרמן מאמינה לו. חוסה דואגת שברונו יזמין את אנטונלה לסרט ושמתיאס יגיע לשם איתה ועם פטיטו.

פרק 48
בלנקה ואנדרס מצליחים להפיג קצת את הספקות של לאנדרו, אבל כשפקונדו מגיב קשה, בלנקה לא עומדת בכך ולפתע היא כבר לא עיוורת... היא עולה על הרכב של לאנדרו במראה מוזר וקופצת ממנו.

פרק 49
לאנדרו מאבד את סבלנותו לאחר שבלנקה מתעקשת שהיא נפגעה בעוד שלא קרה לה דבר. פטיטו מסכימה להיפגש עם סנטיאגו ומוותרת על מתיאס. גם חוספינה נותנת הזדמנות לגונסלו. פולו מתחפש לזמר נודע בבית החולים.

פרק 50
לאנדרו מבהיר לבלנקה שעליה לעזוב את ביה"ח. אנדרס משקר שבזכות כרמן הוא חזר ללכת, וחוטף אותה. אנטונלה קובעת עם גונסלו כדי לזכות בהתערבות, אך הוא דואג שחוספינה תגיע במקביל. סנטיאגו מציע חברות לפטיטו.

פרק 51
לאנדרו מתעמת עם אנדרס. לאנדרו מבהיר לבלנקה שהקשר ביניהם נגמר. גידו נאבק על לבה של חוספינה, אבל אח"כ רואה אותה מתנשקת עם גונסלו. ברקרולי עורך לאמיליה סעודת פרידה, אך היא למעשה מאוהבת בגבר אחר.

פרק 52
בלנקה מתחזה לנזירה כדי לסחוט רגשית את לאנדרו, אבל פטרונה משכנעת אותו להניח לה לעשות כרצונה ובלנקה אכן עוברת למנזר. אנטונלה ופקונדו עוברים לביתו של לאנדרו.

פרק 53
בלנקה משכנעת את אנדרס להביא את דוריניה למנזר. לאנדרו כופה על פולו לתפקד כמשרת בביתו. לאנדרו וכרמן מבינים שמישהו התערב בקשר שלהם לפני 14 שנים והם מתעמתים עם אינס.

פרק 54
בלנקה משכנעת את אינס לזייף מכתב ללאנדרו, כביכול בכתב ידה של כרמן. אינס מראה את המכתב ולאנדרו מאוכזב קשות מכרמן. הוא לא נענה להצעתה של בלנקה לחזור אליו.(ש.ח)

פרק 55
אסטבן מדבר עם כרמן והיא מבקשת ממנו להודיע ללאנדרו שישכח מקיומה. לאנדרו רותח מזעם. לואיסה קוליוק, שחקנית מפורסמת, מגיעה לעזרתה של בלנקה בלי לדעת את מטרתה האמיתית.

פרק 56
לאנדרו מטיח בכרמן את כל זעמו ומזמין את לואיסה, השחקנית המפורסמת, לסעודה בביתו. אנדרס מבחין בכך ומזמין את כרמן לצפות במחזה. פטיטו כמעט מצליחה לחטוף את היומן מידי אנטונלה.

פרק 57
אנדרס דואג שיבשרו על רומן בין לואיסה ולאנדרו. בלנקה צצה בבית לאנדרו בבגדים רגילים. פטיטו כמעט משכנעת את אנטונלה להשיב את יומנה. גונסלו מתוסכל משום שחוספינה מקנאה לגידו. המאמן מ"בוקה" מבקר את מתיאס.

פרק 58
לאנדרו מסכים שבלנקה תישאר בביתו כמה ימים. בלנקה מודיעה ללאנדרו שהיא בהיריון. חוספינה מקנאה לאחר שפורסם שגידו וקרולינה חברים. אנטונלה מפתיעה את פדרו ותמי. גונסלו מתנצל בפני גידו על שהכה אותו.

פרק 59
דוריניה כופה על בלנקה למסור לה את הטבעת. לאנדרו לוקח את בלנקה לבדיקת היריון. תמי מצליחה לחמוק מפדרו והוא חושד ושואל גם את פטיטו. תמרה מתוודה בפני פקונדו שהיא לא שרה. הרמן תובע מאינס לפטר את אמיליה.

פרק 60
לאנדרו נתקף חרדה בשל הריונה של בלנקה. פטיטו מודה בפני פדרו שהיא הזמרת. אנדרס מנסה לעורר את קנאתה של כרמן. כרמן מגלה לאינס שפטיטו היא נכדתה. אנטונלה שומעת את זה . הרמן דואג שאינס תפטר את אמיליה.(ש.ח)

פרק 61
בלנקה משכנעת את אינס שכרמן שיקרה לה. אנטונלה אומרת לבלנקה שהיא תגלה את האמת לפטיטו. אינס לא נענית לתחינותיו של ברקרולי. אנדרס מתחפש לצועני ואומר לכרמן שהוא עובר למחנה קרונות. החברה מקימים להקה.

פרק 62
פטיטו לא מאמינה לאנטונלה שלאנדרו הוא אביה. לאנדרו מספר לכרמן שערך לפטיטו בדיקת דנ"א ושהיא לא בתו. ברקרולי סוחט את אינס והיא משיבה את אמיליה לעבודה. גידו עוזב את הדוגמנות, והחבר'ה מקימים להקה יחד.(ש.ח)

פרק 63
בלנקה מספרת לאנטונלה על מצבם הכלכלי הרע. כרמן לא מבינה איך ייתכן שבדיקת הדנ"א היתה שלילית. לאנדרו מתוודה באוזני פטיטו על בדיקת הדנ"א. אינס מציעה לפדרו להיות בן זוגה. גידו מצטרף ללהקה.

פרק 64
חוספינה מודיעה לגידו וגונסלו שהיא בוחרת להישאר לבד. פקונדו מתעמת עם בלנקה אמו ומחליט לספר ללאנדרו שהיא לא בהריון. מתיאס מקבל הצעה מפתה לשחק בחו"ל. כרמן קולטת סוף סוף שאנדרס משקר.

פרק 65
פקונדו לא מעז לומר ללאנדרו את האמת ובורח מהבית. פטיטו וכרמן מחליטות לשנות את חייהן. פטיטו מדהימה את כולם במסיבה. פטיטו רואה שמתיאס מתוודה בפני אנטונלה על אהבתו. אינס ואמיליה יוצאות לסעודה.(ש.ח)

פרק 66
פקונדו אומר לבלנקה שלא יחזור עד שתאמר ללאנדרו את האמת. מתיאס ואנטונלה שוב ביחד. פטיטו מתוודה בפני מתיאס על אהבתה אליו. לאנדרו עושה מהומות במועדון. אז'ה ואסטבן דלוקים זה על זה.

פרק 67
פטרונה שומעת את בלנקה וחבריה מדברים שהיא עם לאנדרו מתוך אינטרס כלכלי. פטיטו מפתיעה ועולה לבמה בדמות קלאופטרה.סנטי מדוכא לאחר שנודע לו שפטיטו מאוהבת במתיאס.

פרק 68
פטיטו מגלה לכולם שהיא קלאופטרה וכך מפחיתה מחשיבותה של אנטונלה. כרמן אומרת ללאנדרו שבלנקה אתו מתוך אינטרס. בלנקה מאיימת על כרמן שאם היא תנסה להפריד בינה ובין לאנדרו היא תיקח ממנה את פטיטו.

פרק 69
קתרינה מוכנה לעשות הכל כדי להתקבל לקבוצת העממיות למרות שחוסה לא סומכת עליה. לאנדרו מגיע לבית הקפה ופוגש את כרמן. דוריניה מארגנת לבלנקה הצגה עם שיח' ערבי כדי שלאנדרו יאמין שהיא איתו לא מתוך אינטרס.

פרק 70
מרסלו מעמיד פנים שהוא לא מכיר את כרמן. לאנדרו ניגש למרשם האזרחי כדי לקבוע תאריך לחתונה ונתקל שם בחבר מהתיכון. החבר מודיע לו שבלנקה נשואה. אלן מספר לקתרינה שברונו וגונסלו לא דלוקים על פטיטו.

פרק 71
בלנקה משקרת בנוגע לבעלה. כרמן מהפנטת את אנדרס ומגלה שבלנקה מרמה את לאנדרו. פטיטו נפגעת מהקלטת שהשמיעה אנטונלה. האחים ומתיאס תוקפים את אנטונלה וחברותיה. צ'יצ'ו שם גבס על היד שלא יצטרך לנגן במופע.(ש.ח)

פרק 72
פטריסיה, המורה המחליפה, מתעמתת עם אנטונלה, ויוצרת קשר חם עם פטיטו. פטיטו מצליחה לשיר ולהרשים את הקהל. בלנקה מסרבת שמיילד מהמרפאה של לאנדרו יטפל בה. אנטונלה שרה מזמור של בטהובן כדי להיראות משכילה.

פרק 73
פטיטו מקבלת תמיכה מהחברים שלה אחרי ההופעה שלה בפני קהל ללא מסיכה. ההיריון של בלנקה מתחיל לעורר ספקות אצל כרמן. כרמן ואז'לן מגלות דרך הקלפים שמשהו לא בסדר קורה במעבדה. אמיליו מגיע לבית של לאנדרו.

פרק 74
אנטונלה ופטיטו שוקלות את עניין השירה בדואט שפדרו דרש מהן ומסכימות. אמיליו ולייסה סועדים בבית של לאנדרו. כרמן מספרת ללאנדרו שראתה את דוריניה במעבדה, לאנדרו מברר ומגלה שהיא בהיריון מאנדרס.

פרק 75
באמצעות ניקולס, בלנקה מבינה שפולו הכניס את בעלה לכלא בספרד. ניקולס מתחזה לאחיה ומשתכן אצל לאנדרו. אנטונלה אומרת ללאנדרו שניקולס אינו דוד שלה. כרמן שומעת את אינס מפלרטטת עם פול, אהובה משכבר הימים.

פרק 76
פיטו, אחיה האמיתי של בלנקה, מגיע לבית והיא מספרת לו את כל האמת על רוברטו בעלה שבכלא ועל ניקולס שמתחזה לאחיהם למחצה. אנטונלה ופטיטו נעשות חברות קרובות. דוריניה נאלצת לספר לכרמן שהיא הרה לפולו.

פרק 77
בחזרה שפיטו עורך לחתונה, מתבצעת תקיפה ואנדרס מגיע להציל את כרמן. החברות של אנטונלה ופטיטו מסלקות אותן מהקב'. אנטונלה אומרת לפטיטו שאמה חייבת להינשא ללאנדרו. קתרינה ואלן מתנשקים.

פרק 78
לאנדרו חולם להציל את כרמן וחתונתו עם בלנקה מתקרבת. לוסיאנה חוזרת לגונסלו. כרמן מופיעה כרקדנית למסיבת הרווקים של לאנדרו. בלנקה מונעת מכרמן להשיג מידע במרפאה. אנטונלה דלוקה על ניקולס.

פרק 79
לאנדרו במסיבת הרווקים שלו, אחת הרקדניות מזמינה אותו לבוא אחריה והוא מגלה שזאת כרמן. כרמן ואז'ה הולכות למרפאה של לאנדרו וגוררות את ד"ר גוטיירס כדי שתגלה ללאנדרו את האמת על תוצאות הבדיקות של בלנקה.

פרק 80
ברונו מגלה שחברי הלהקה הגיעו לקולנוע עם החברות שלהם. כרמן מבינה שאין טעם לספר את האמת ועוזבת את הכנסייה. פטרונה מספרת ללאנדרו שכרמן הייתה בחתונה. מכונית מתנגשת בכרמן ואנטונלה.

פרק 81
אנטונלה נפגעת קשה. "המקסימות" ובלנקה מאשימות את כרמן ופטיטו. אנדרס מעמיד פנים שמת, ומופיע מול כרמן ודוריניה כאחיו התאום. פטיטו נשבעת שלא תשיר לעולם. ניקו רוצה להודיע לרוברטו על מצבה של בתו.

פרק 82
אנטונלה עדיין מחוסרת הכרה ויש חשש לחייה. בלנקה מאשימה את כרמן ומאיימת שתשלח אותה לכלא. בלנקה מגרשת את פטיטו. פטיטו שומעת שלאנדרו אומר שאנטונלה לא תוכל ללכת. ניקו מנסה ליצור קשר עם בעלה של בלנקה.

פרק 83
אנטונלה מתעוררת ומתברר שהיא משותקת בגפיה. בלנקה ופיה אומרות לאנטונלה שפטיטו לא ביקרה במרפאה. פטיטו מזדעזעת לראות את חברתה בכיסא גלגלים ואנטונלה מסלקת אותה מהחדר. בלנקה מגלה ללאנדרו שאין לה תינוק.

פרק 84
לאנדרו מגלה שאנטונלה יכולה ללכת, אבל לאחר שבלנקה מספרת שיחסיה עם לאנדרו בסכנה לאחר שסיפרה לו שהפילה, היא ממשיכה להתחזות למשותקת. פיה וחברותיה מפיצות שפטיטו גורמת מזל רע. אנדרס, לא מצליח בתכניתו.

פרק 85
כרמן מספרת ללאנדרו שבלנקה לא הייתה בהיריון. אנטונלה חוזרת לביתה עם כיסא גלגלים וכשלאנדרו עוזב היא מראה לבלנקה שהיא יכולה ללכת. פטיטו מודיעה לפדרו שהיא לא תשיר. הרמן ממלא את מקומה של אינס בביה"ס.

פרק 86
אנטונלה מתעללת בפטיטו, ובוחרת מנהיגה חדשה לקב' שלה. ניקולס מספר לפקו שאביו חי ושהוא בכלא. לאנדרו שומע את השיחה ומספר לאמו שבלנקה לא הייתה בהיריון. אנטונלה עורכת אודישונים לבנות שימלאו את מקומה.
פרק 87
גרסיאלה הפסיכיאטרית אומרת ללאנדרו שבלנקה המציאה את ההיריון. לאנדרו מזמין את כרמן לקצה צוק, ומצהיר על אהבתו. אנטונלה פוסלת את כל המועמדות, אבל היחידה שמגיעה באיחור כובשת אותה.

פרק 88
כרמן ולאנדרו נהנים מאהבתם ושומרים זאת בסוד. ניקולס מארגן ללהקה הופעה שבמהלכה, אמה, עולה לבמה. אנטונלה מקבלת את אמה ל-"מקסימות", בעוד ששאר הבנות מקנאות בה. אמה מספרת שיש לה חברות סלבריטאיות.

פרק 89
תמי רואה את לאנדרו וכרמן מתנשקים במזנון. לאחר המופע, מתחוללת מהומה כי בנות הזוג של הבנים מקנאות וניקו כופה על הבנים להודיע לחברותיהם לא לבוא למופעים. אמה, והיא מביאה לביה"ס, זמרת מקסיקנית מצליחה.

פרק 90
תמי מספרת לחוסה על הנשיקה של כרמן ולאנדרו. פטרונה ותמי רואות שאנטונלה עומדת. בלינדה שרה ופטו חולמת שהיא שרה איתה. ניקו משכנע את בלינדה לנסוע אתו. צ'יצ'ו אומר לאמיליה לנסוע לארה"ב ושהוא יחכה לה.

פרק 91
לאנדרו וכרמן מודים בפני פטיטו שהם יחד. בלנקה שולחת את פטיטו ללונה פארק. לוסיאנה מפיצה מייל שחברי הלהקה הומואים. פטרונה חושדת שאנטונלה מתחזה למשותקת. אמו של צ'יצ'ו ואחותה של אינס, מגיעה במפתיע.
 
פרק 92
פיטו עורך לבלנקה יום הולדת. במהלך המסיבה, פיטו רואה את אנטונלה עומדת. פיטו גורם לאנטונלה לקום מהכיסא. אינס מספרת ללאנדרו שדודתו חיה. לוסיאנה אומרת לחוספינה שקתרינה שלחה את המייל.

פרק 93
כולם מאמינים שפיטו חולל נס וגרם לאנטונלה ללכת. החברה נעזרים בו כדי להפיל את לוסיאנה. בלנקה רואה את לאנדרו וכרמן מתנשקים. אמה מסרבת להיות סגנית של אנטונלה ומנסה להסית את הבנות נגדה.

פרק 94
לאנדרו אומר לפטיטו שאנטונלה התחזתה למשותקת. אמה מציעה לפיה וקתרינה להצטרף אליה לקב' חדשה. בלנקה אומרת ללאנדרו שהקשר שלהם תם. אביה של חוספינה רואה אותה מתנשקת עם גידו ומבקש שינתקו את הקשר.

פרק 95
פטיטו חוזרת לשיר. לאנדרו מלבן את המצב עם בלנקה ומספר על כך לכרמן. לוסיאנה ברחה מביתה ואמה מגיעה לביה"ס ומאשימה את הבנים בבריחה שלה. בלנקה פוגשת את כרמן ומברכת אותה על החברות שלה עם לאנדרו.

פרק 96
לאנדרו מספר לפטיטו על שיר שכתב לכרמן ומתברר שכרמן שרה לפטיטו ושפטיטו שינתה את המילה אהובתי באבא. הם נזכרים בתחרויות ובהופעה בתכנית הטלוויזיה. פטיטו ולאנדרו מאמצים זה את זה כאב ובת.
 
 פרק 97
תמרה מספרת לפטיטו שאביהם של אנטונלה ופקונדו חי והיא רצה לספר לכרמן. כרמן משתמשת במידע כשבלנקה תובעת ממנה לספר ללאנדרו שפטיטו היא בתו. אנטונלה רואה את ניקולס ואמה מתנשקים. גיו ואביה של חוספינה רבים ופטיטו עוזרת להם להיפגש בחשאי.

פרק 98
בלנקה לא נרתעת מאיומיה של כרמן. פולו שמר עותק של בדיקת הרקמות האמיתית של פטיטו ומגניב אותו לתיק של לאנדרו. המעטפה מגיעה לידי לאנדרו כשכרמן שם. פטיטו מפתיעה את אנטונלה כשהיא אומרת לה שאביה חי.

פרק 99
כרמן מעלימה את בדיקת הרקמות ומספרת ללאנדרו את האמת על פטיטו. פקונדו גומר עם תמרה והיא מנתקת קשר עם פטיטו. פקונדו מתעמת עם בלנקה אמו. סנטי מבקש את עזרתו של ניקו עם אמה, אבל רואה אותו מתנשק איתה.

פרק 100
כרמן לא מצליחה לספר ללאנדרו את האמת ומאיימת לספר את האמת על בעלה של בלנקה. גידו רב עם גונסלו ומשכנע את חוסה לברוח אתו מהבית. גם ללאנדרו נודעת האמת על דודתו ואחיינו. הוא מגלה גם שכרמן ידעה זאת.
 פרק 101
כרמן ובלנקה רוצות לספר ללאנדרו על אביהן של פטיטו ואנטונלה. גידו וחוסה מחפשים עבודה ומקום לגור. לאנדרו מרים כוסית לחיי כרמן ואינס לא מקבלת את כרמן במשפחה. ניקולס מספר לאנטונלה שהוא לא הדוד שלה.

פרק 102
אנטונלה מגלה שניקולס לא דוד שלה. אינס עוזבת את ביתו של לאנדרו. מתיאס נפרד מאנטונלה והולך אל פטיטו. אנטונלה רוצה לחזור למתיאס והוא אומר לה שפטיטו מוצאת חן בעיניו.

פרק 103
מתיאס לא מצליח לספר לפטיטו שהוא אוהב אותה והיא חושבת שהוא מנצל אותה. חוסה מנתקת את הקשר עם גידו ועוזבת את ביה"ס. צ'יצ'ו מספר את האמת לתלמידיו ומחליט להישאר בביה"ס.

פרק 104
מתיאס מזמין את פטיטו למשחק ומקדיש לה גול. לאחר המשחק הוא מתוודה בפניה על אהבתו. חוסה נפרדת מחברותיה ומודיעה לאביה שתעבור לביה"ס לנזירות. בלנקה מפחידה את כרמן שלאנדרו יגלה שפטיטו היא בתו.

פרק 105
פטיטו ומתיאס נהיים זוג, בעוד שאנטונלה מצהירה בפני ניקולס על אהבתה. חוסה עוברת לפנימייה וגידו שבור. בלנקה מתקשרת לכרמן ומאיימת לגלות ללאנדרו את האמת. כרמן נלחצת ומספרת ללאנדרו שהוא אביה של פטיטו.

פרק 106
מתיאס ופטיטו מתנשקים לראשונה. לאנדרו המום לאחר שכרמן מתוודה שפטיטו היא בתו. הוא מגרש את כרמן מביתו, אבל לא לפני שהיא מספרת לו על מעשיה של בלנקה ואינס אמו. לאנדרו מודיע לכרמן שלא ידבר איתה.(ש.ח)

פרק 107
אנטונלה מגלה שמתיאס ופטיטו חברים. אסטבן אומר ללאנדרו שהוא ייאלץ לדבר עם כרמן. לאנדרו אומר לפטיטו שהוא וכרמן נפרדו. אינס מבהירה לבלנקה שהיא תטפח את פטיטו. גידו מתחזה למוכר במזנון.

פרק 108
אינס מפגינה העדפה לפטיטו. בלנקה מספרת לאנטונלה שלאנדרו הוא אביה של פטיטו. חוסה חוזרת לביתה. גידו וגונסלו רבים וניקולס כמעט עוזב את ניהול הלהקה. "המקסימות" ו-"העממיות" יתחרו בתכנית מפורסמת.

פרק 109
בלנקה מודה שבעלה חי וכלוא בספרד. פטיטו ואנטונלה מתחרות בתכנית כוכב נולד. אנטונלה זוכה ברב הקולות, אך פטיטו מתקרבת אליה והשופט השלישי טוען שהיא לא יכולה לעמוד על במה. לאנדרו נסער ואומר שהוא אביה.

פרק 110
פטיטו מגלה שלאנדרו הוא אבא שלה. הוא מתנצל שהוא סיפר לה את זה ככה והיא בורחת מהמקום. אנטונלה שומעת את השיחה ועוקבת אחריה ופוגשת את פטיטו ומשכנעת אותה לחזור לביתה. פטיטו נשבעת שלא תסלח לכרמן לעולם.

פרק 111
פטיטו שומעת את ההתנצלות של הוריה ומחליטה ללכת לישון אצל אנטונלה. בלנקה מספרת לה שכרמן זייפה את תוצאות הדנ"א שלה כדי להסתיר את האמת מלאנדרו. פטיטו מודיעה לכרמן שהיא רוצה לעבור לגור עם לאנדרו.
 
 פרק 112
פטיטו עוברת ללאנדרו. ניקולס מתרשם מהמעשה האצילי של אנטונלה והיא משכנעת אותו לגבות את ההכנסות מהמופע של הלהקה לילדים במצוקה. תמי חושדת שהיא מאומצת ופקונדו מציע לברר בבית החולים שבו היא כביכול נולדה.

פרק 113
כרמן סוטרת לפטיטו לאחר שהא מסרבת לקרוא לה אימא. ניקולס מודיע לאנטונלה שהוא מסכים לנהל איתה רומן בחשאי. תמי ופקו ניגשים לבית החולים כדי לברר פרטטים על לידתה. לראשונה, פטיטו קוראת ללאנדרו אבא.

פרק 114
פטיטו מסרבת לכל קשר עם אמה, והיא בטוחה שלאנדרו מרוצה מכך. דוריניה שוכרת פעלולנים שמציתים אש בבית של לאנדרו כשרק פטיטו שם. לאנדרו רואה את ניקולס ואנטונלה מתנשקים. פטיטו לא מגלה לאמה על אנטונלה.

פרק 115
תיעוד של החזרות והופעת הבכורה של המחזמר "פטיטו" בתאטרון "גרן רקס". בתכנית כלולים ריאיונות עם הכוכבים וקטעים מהמופע החגיגי.

פרק 116
בלנקה מצילה את פטיט. אנטונלה שקולטת שהיא תכננה הכול. אסטבן משכנע את לאנדרו לספר לבלנקה על ניקולס ואנטו. פטיטו ולאנדרו מפתיעים את כרמן עם עוגת יום הולדת. אמה של תמרה אומרת לה שהיא לא מאומצת.

פרק 117
פטיטו מתפייסת עם כרמן לאחר שהיא מספרת את האמת. כרמן בטוחה שלאנדרו רוצה להינשא. לאנדרו מעמיד אותה על טעותה והיא אומרת שתינשא לראשון שיחלוף על פניה. אמה אומרת לפני כולם שאביהם של אנטו ופקו כלוא.

פרק 118
מתיאס לא מוצא את מילים לספר לפטיטו על ההצעה של "אל ברצלונה", הדבר נודע לאמה והיא מספרת לה את זה. אמה מספרת לאבא שלה על ניקולס והוא דורש ממנו באיומים לעזוב את אנטונלה ולחזור לבתו.

פרק 119
מתי לא יכול להישבע לפטיטו שלא יעזוב לספרד. אלן טיילור מאיים על ניקולס ודורש ממנו להיפרד מאנטונלה. לאנדרו דורש מכרמן לבטל את עניין החתונה מיד. דוריניה מגלה שפדריקו הוא בעצם אנדרס. אנשיו של טיילור חוטפים את אנטונלה.

פרק 120
אנטונלה נחטפת על ידי אנשים של אלן טיילור. היא יושבת במכונית שלהם ונזכרת איך היא התעללה בפטיטו כשהיא הגיעה לבית הספר, כשהכריחה אותה לשיר, כשהשאירה אותה בקניון וכשנפרדה ממתיאס כדי להיות חברה של פטיטו.

פרק 121
אנטונלה נחטפת אך מצליחה לברוח. פטיטו מנסה לעורר את הקנאה של לאנדרו בכרמן ושל כרמן בלאנדרו כדי שהם יחזרו להיות יחד. מתיאס מקבל אישור מאביו להיבחן ב"ברצלונה" ומזמין את פטיטו להצטרף אליו.

 פרק 122
ניקו מודיע לאנטו שהוא עוזב אותה. טיילור כופה עליו לחזור לאמה וניקו מנשק אותה בפני אנטו בבית הספר. כרמן מסרבת לאשר לפטיטו לנסוע עם מתיאס לברצלונה. לבנחה, בנה של ויקטוריה, עלולה להיות דלקת קרום המוח. כרמן ופדריקו רואים את לאנדרו מחבק אותה בבית החולים.(ש.ח)

פרק 123
חברות "המקסימות" ו-"העממיות" תומכות באנטו ואמה מסולקת משורותיהן. אנטו וניקולס קובעים להישאר ביחד בהיחבא. אינס מציעה לנסוע עם פטיטו לברצלונה, כרמן מסרבת ולאנדרו מטיח בה שהיא אנוכית. כרמן מגיעה ללאנדרו פגועה ומנשקת אותו.

פרק 124
כרמן מסכימה לבסוף להניח לפטיטו לנסוע עם אינס ומתיאס. לאנדרו מגיע לשדה התעופה בלוויית ויקטוריה שהקפיצה אותו וכרמן טוענת שהיא בת זוגו. חוספינה חושדת שגידו הוא הבחור מהצ'ט.

פרק 125
אמה מספרת לאביה שאנטונלה עומדת להקליט תקליט. לאנדרו מבין שכרמן עומדת להתחתן ומזמין את ויקטוריה לסעודה בביתו. פטרונה מדווחת לכרמן שלאנדרו הזמין את ויקטוריה. גונסלו קולט שגידו הוא זה שכותב לחוספינה בצ'ט.

פרק 126
פדרו מודיע לאנטונלה שהדיסק שלה לא יצא, ניקולס מבין שטיילור מעורב בעניין. כרמן עוקבת אחרי לאנדרו, רואה שויקטוריה מנשקת אותו ומקנאה. פטיטו מתקשרת ללאנדרו והוא מספר לכרמן, העניין מעורר בה עוד יותר קנאה.

פרק 127
גונסלו חושף בפני חברי הלהקה שהוא יוצא עם חוספינה. גידו מגלה שגונסלו תחמן עם הצ'ט והוא מתנפל עליו. פיה מתפרצת על אנטונלה ועוזבת את "המקסימות". לאנדרו רואה את כרמן בשמלת כלולות. (כע)

פרק 128
גונסלו מכחיש שהוא רימה. חוספינה לא יודעת למי להאמין. ברונו כועס מאוד על אחיו. פטיטו ומתיאס חוזרים מברצלונה והוא מקבל בנוכחות כולם הודעה שהוא התקבל למועדון ושעליו לעבור לגור בספרד. (כע)

פרק 129
ברונו כמעט מסגיר את גונסלו וגידו מחליט להישאר בלהקה ולחשוף את הנוכל. אנטונלה מזמינה שחקני רוגבי למסיבה בשביל פיה וניקולס משתגע מקנאה. כרמן מגלה את "פדריקו" עובד כמתדלק. פטיטו נתקלת בחואנס, זמר מפורסם. (כע)

פרק 130
אנטונלה מארגנת מסיבה, פיה מזמינה את גונסלו וקתרינה את אלן. לאנדרו וכרמן לא מצליחים להגיע להבנה לאחר שהוא הציע לפטיטו לעבור לספרד. חאנס מזמין את פטיטו לרדיו, אבל היא לא מצליחה לשיר שם ובורחת בבכי. (כע)

פרק 131
אנדרס ובלנקה מגיעים לתכנית הריקודים ובת זוג מעברו צצה ומצהירה על אהבתה אליו. פיה מסחררת את הבנים במסיבה ומשחקת בברונו. אמה חולמת שהיא מתחתנת עם ניקולס. פטיטו מבקשת מהוריה להקים משפחה. (כע)

פרק 132
לאנדרו אומר לפטיטו וכרמן שלעולם לא יחזור לכרמן, אבל לאחר מכן מתוודה בפניה שהוא עדיין מאוהב בה. אנטונלה מחליטה להעמיד פנים שוויתרה על ניקו כדי שאמה תרד ממנו. בלנקה ושותפיה מוצאים חלל לפאב שלהם.(כע)

פרק 133
המאמנת של "פדריקו" נוקעת את הקרסול, כרמן מציעה את עצמה לתפקיד והיא תעבור בחינה. לאנדרו אומר לכרמן שהוא לא מסוגל לסלוח לה. אמה מופיעה במפתיע עם פולו ודוריניה. גידו מכה את גונסלו וחוסה מתנצלת בפניו.(כע)

פרק 134
כרמן מתקבלת לתפקיד מאמנת בתכנית. הוריה של קתרינה מספרים לה שהם התרוששו. אביה של חוסה מסכים שהיא תצא עם גידו והם נשבעים זה לזה אמונים. אביו של מתיאס מבשר לו שמצא עבודה בברצלונה והם עומדים לעזוב.(כע)

פרק 135
תמי מציעה לפטיטו לעבוד כדי לנסוע עם מתי וגידו מתכוון לנסוע אף הוא עם חוסה. אמה כופה על ניקולס לנסוע איתה ועם אביה לקריביים. לאנדרו תובע מ"פדריקו" להראות לו תעודת זהות.(כע)

פרק 136
כרמן מתעמתת עם סמנתה ומגיעה לתגרת ידיים איתה באולפן התכנית. אלן מציע לקתרינה לעבוד. גם פטיטו מחליטה לעבוד כדי להצטרף למתיאס בספרד. ניקולס בורח ומסתתר במקום מבודד שבו הוא נפגש עם אנטונלה.

פרק 137
כרמן מגלה שסמנתה עומדת לבשל ללאנדרו בביתו ומופיעה שם במפתיע עם פטיטו. אנטונלה קולטת שאנשי טיילור עוקבים אחריה ושאמה שילמה לפולו ודוריניה כדי לרגל אחריה. הלהקה עומדת להופיע מחדש, לבקשתו של ניקולס.(כע)

פרק 138
פטיטו הורסת ללאנדרו וסמנתה את התכניות. סמנתה מצהירה בפניה שבכוונתה לכבוש את לאנדרו. הבריונים של טיילור תופשים את ניקו ואנטונלה ביחד. קייט מתחילה לעבוד במסעדה ומסכימה לקבל מאינס רק חצי מלגה.(כע)(ש.ח)

פרק 139
לאנדרו תובע מכרמן לא להתערב לו יותר בחיים. גידו וחוסה הולכים ללמוד טנגו ומתברר שהמורה הוא הרמן. אמה תופסת את ניקו ואנטונלה ביחד. פטיטו מתחילה לעבוד בפיצריה וקתרינה מגלה לה את סודה.(כע)

פרק 140
כרמן וסמנתה רבות בחמת זעם במסעדה. אינס מתוודה בפני פטיטו על הקשר עם הרמן. ניקולס מסביר לאמה שהוא אוהב את אנטונלה והיא אומרת לאנטונלה שהיא נכנעת ועוזבת את בית הספר. בחורה חדשה מופיעה ומנשקת את ניקולס.(כע)

פרק 141
כרמן מציעה לאינס לעזור לה עם הרמן מול לאנדרו. ניקולס עוזר למילי להסתדר ואנטונלה מופיעה ומגלה שהיא הייתה בת זוגו. פיה ולוסיאנה תופשות את קתרינה עובדת במסעדה. אינס תממן לפטיטו את הטיסה.(כע)

פרק 142
בלנקה ועוזריה מחלצים את לאנדרו וכרמן ושולחים את סמנתה לצפון הרחוק. ניקולס מתוודה בפני אנטונלה שהוא עדיין חש משהו כלפי מילגרוס. אמה מחליטה להתנקם באנטו באמצעות פקונדו. קתרינה מפוטרת מעבודתה.(כע)

פרק 143
לאנדרו מקבל שומרת ראש חדשה. אנטונלה עצובה כי היא עזבה את ניקולס. היא מספרת לפטיטו ופטיטו מבקשת מחברי להקת "העממיות" לא להשתתף בתחרות כדי לשמח את אנטונלה. כרמן מתחילה לאמן רקדנית מפורסמת.(כע)

פרק 144
פטיטו מבינה שלא תוכל לעבור לגור בספרד עם מתיאס ומחליטה להיפרד ממנו. ניקולס עוזב את הבית של אנטונלה. קטרינה מקבלת את הרעיון של אנטונלה לעבוד בעיצוב בגדים. כרמן רבה עם לאנדרו.(כע)

פרק 145
מתיאס לא מאמין שפטיטו רוצה להיפרד ממנו. אמה ממשיכה לרדוף אחרי פקו. אנטונלה מתגעגעת לניקולס ועם קטרינה היא מחליטה לעצב בגדים למכירה. כרמן עוקבת אחרי לאנדרו ומוצאת אותו בבריכה עם קוראדי.(כע)

פרק 146
לאנדרו הורס את הנעלים שכרמן קיבלה מפדריקו לחתונה. אנטונלה מגיעה לבית קפה עם חברותיה ופיה דואגת לקחת אותה משם לפני שתראה שניקולס יושב שם עם מילגרוס. קוראדי משכרת את לאנדרו ומרדימה אותי עם טיפות.(כע)
 
פרק 147
כרמן מוצאת את לאנדרו מעולף עם קורדי ומתעמתת אתו על כך. לאנדרו לא זוכר כלום וכשהוא שואל את קורדי, היא מתנפלת עליו בנשיקות. גונסלו אומר לחוסה שפקו בוגד בתמרה עם אמה. חוסה מתעמתת אתו על כך.(כע)


פרק 148
לאנדרו מפטר את קורדי, אבל היא שמה לו טיפות במשקה שגורמות לו לצאת איתה למועדון. ניקו מכחיש בפני אנטו שהוא בן זוגה של מילגרוס. אנטו ואמה מתכתשות. פקונדו נשאר עם אמה ואנטו תובעת ממנו לדבר בנוכחות תמרה.(כע)

פרק 149
כרמן, בלנקה וקורדי מגיעות למעצר בעקבות קטטה בפאב. קלאודיו מודיע למתיאס שבקרוב יגיעו מברצלונה להחתים אותו על החוזה ושאסור לו לשחק כדורגל עד שיעלה למטוס. כרמן פוגשת את קורדי בבית של בלנקה.

פרק 150
כרמן מלמדת את בלנקה לרקוד. לאנדרו מעסיק סייעת חדשה שקטה מאוד ושומרת על ניקיון כפייתית. פטו מבקשת ממתיאס שלא ישתתף במשחק כי זה מסוכן אך הוא מתעקש. המשחק מתקיים ומתיאס נפצע.

פרק 151
מתיאס שובר את הרגל וייתכן שלא יוכל לשחק יותר כדורגל. תמרה מקבלת את התמונה של אמה ופקו ומתעמתת אתו ועם חוסה ופטיטו. מילגרוס מסיתה את ניקו נגד אנטונלה. החברה מאשימים את סנטי, אבל אחר כך מתנצלים בפניו.(כע)(ש.ח)

פרק 152
מתיאס מרגיש שלעולם לא ישחק שוב. תמרה מבהירה לחוסה שהיא מנתקת איתה ועם פטיטו את הקשר ומבקשת מאנטונלה להצטרף ל"מקסימות". אמה המומה לשמוע שלניקו יש חברה. לאנדרו תופש את כרמן בשמלת כלולות.(כע)

פרק 153
מתיאס מגלה שברצלונה השעתה את החוזה אתו. תמי מתקבלת ל"מקסימות", אבל פיטו מסרב לאשר לה לעבור קבוצה. גונסלו מתגרה בגידו ומתפתחת תגרה המונית. תמי מנתקת כל מגע עם חוסה ופטיטו ומתעלמת לחלוטין מפקונדו.(כע)

פרק 154
במאי קולנוע מציע לתמי לגלם תפקיד ראשי בסרט. ניקו מזהיר את מילגרוס והיא פשוט עוזבת אותו. ניקו רוצה לחזור לאנטונלה. פטרונה מגלה שפרלה היא חולת נפש מסוכנת ובטיפשותה הרבה גורמת לכך שתאיים על פטיטו בסכין.(כע)

פרק 155
נודע לפקו שלצד תמרה יופיע חואני ממירו, אליל הבנות. הוא מגיע לסט ותמרה מגרשת אותו. ניקו מחזר אחר אנטונלה ובסוף משכנע אותה לחזור אליו. כרמן אומרת לפדריקו שיש לה ספקות ביחס לחתונה שלהם.(כע)

פרק 156
תמרה מתחילה בהכנות לסרט, פקו שבור. ניקו מטפל בכל הדרישות של אנטו ביחס למותג הבגדים שלה, ולבסוף נמאס לו והוא מציב לה אולטימטום. מתיאס נהיה קצר רוח והוא מורה לפטיטו לחיות את חייה ולשכוח ממנו.(כע)

פרק 157
תמרה מתקשה לנשק את חואני בחזרות וכשהיא עושה זאת, פקונדו בדיוק נכנס. אנטו מתנצלת בפני ניקו שממשיך לעזור לה עם מותג הבגדים. אמה מנסה לחבל בתכניות שלה. כרמן שוב רבה עם לאנדרו.(כע)(ש.ח)

פרק 158
פקונדו משתגע כשהוא רואה איך תמרה מתפרסמת. מה מנסה לשכנע אנשים ליצור איתה מותג הלבשה. לאנדרו וכרמן מנסים לעזור לפטיטו המדוכאת. אנטו אומרת לה שמתיאס עושה זאת כי הוא חושב שלא תוכל להתמודד עם מצבו.(כע)

פרק 159
פטיטו מציעה לאחד בין שתי הקבוצות וכולם שמחים, פרט לאנטונלה שכועסת שבחרו שיר של "העממיות". אנטונלה מודיעה לפטיטו שהחברות ביניהן תמה כי הן יתחרו לעד. לאנדרו מציע לכרמן ופדריקו את בית הקיט שלו לירח הדבש.(כע)

פרק 160
אנטונלה חוזרת להיות מרשעת כלפי פטיטו, וגם ניקו סופג ממנה יחס גרוע. אמה דואגת להכשיל את מותג ההלבשה של אנטו. לאנדרו לוקח את פדה לחבר תכשיטן ודואג שיחרוט על הטבעות את שמו לצד שמה של כרמן.(כע)
פרק 161
ניקולס מציע לאנטונלה לחזור למתיאס. סנטי משכנע את מתיאס ללכת ללאנדרו, שם הוא נתקל בפטיטו. כרמן מקנאת בלאנדרו ושולחת את פטיטו לישון בביתו. פדריקו מזמר לכרמן כל הזמן את שירו של לאנדרו.(כע)
פרק 162
כרמן שומעת את לאנדרו שר את השיר שהלחין לה ומתעצבת. לאנדרו מנסה לעודד פדריקו לבטל את החתונה ופדריקו נרדם באמצע השיחה. פטיטו כבר לא שמחה לחזור לבית הספר כי עליה לפגוש את אנטונלה ואת מתיאס.(כע)
פרק 163
כרמן משוכנעת שלאנדרו שר את השיר שלהם לכל הנשים שהוא הכיר. לאנדרו מפנה את מתיאס לפיזיותרפיסט שמודיע לו שיוכל לחזור לשחק כדורגל, פטיטו הולכת לבקר אותו. אנטונלה מתכננת את התצוגה שלה.(כע)

פרק 164
אנטונלה מבינה שהדוגמניות לא יגיעו ומגייסת לעזרתה את בנות בית הספר. פטיטו שומעת שאמה אחראית לחטיפה, אבל אנטונלה לא רוצה לשמוע אותה. פטיטו נופלת מאופניה כפי שנפלה בילדותה בברילוצ'ה.(כע)

פרק 165
פטיטו מכירה בחור חדש, לוקאס. חוסה מנסה לגרום לאחיה להתעורר ומשדכת בין פטיטו ובין לוקאס. לאנדרו בעזרת מהפנט מנסה לשכוח מכרמן ללא הצלחה. אנטונלה מעליבה את פטיטו ולאנדרו מחליט לסלק את בלנקה מביתו.(כע)

פרק 166
כרמן מגלה שהיא בהיריון ומנסה ללא הצלחה לבשר זאת ללאנדרו. לבסוף, היא מודיעה לפדריקו שלא תינשא לו. מתיאס כועס על כל העולם בגלל לוקאס. בלנקה ואנשיה פולשים לבית לאנדרו. תמרה תוקפת את חוספינה בזמן החזרה.(כע)

פרק 167
פדריקו מביים התקף אסתמה, אך הפעם זה לא עוזר לו ואז'לן מודיעה לכולם על ביטול החתונה. אנטונלה מחליטה להתקרב למתיאס כדי להחליש את פטיטו. ניקו רואה את זה ומחליט לחזור לספרד. חוסה ואנטו מתעמתות בגלל מתיאס.(כע)

פרק 168
אנדרס ובלנקה עוקבים אחר כרמן ומשתכנעים שהיא אכן בהיריון. לאנדרו חושד שכרמן מסתירה מפניו משהו. ניקולס עוזב את ארגנטינה ונפרד מאנטונלה. אנטונלה לא מצליחה לשכנע את תמרה לסלוח לפקו.(כע)

פרק 169
אנטונלה עוזרת לפקו לפייס סוף סוף את תמרה. אינס מביאה לתחרות ילדות כשופטות ולאחר שיש תיקו, מתפתחת תגרה. פייטרו מזמין מנחה מוכר להנחות את התחרות ושתי הקבוצות מופיעות. מתיאס מתנצל בפני פטיטו והם מתפייסים.(כע)

פרק 170
פרק אחרון בעונה הראשונה! התחרות הטלוויזיונית בין המקסימות" ל"עממיות" נמשכת עוד ועוד, ולאחר תיקו מתמשך, ההכרעה עוברת לידי הקהל. לאנדרו, כרמן ופטיטו נוסעים לדרום, למקום שבו הכול החל.(כע)