x
בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
Study on a Possible Israeli Strike on Iran’s Nuclear Development Facilities
עבודת מחקר על אפשרויות התקיפה של ישראל על מתקני הגרעין האירניים ממכון המחקר האמריקאי csis.org
ככל שההתרפסות וההססנות מול הרוע גדלים, הרוע חש את החולשה,
בעבור הרוע זוהי בעצם הזמנת מלחמה שהופכת לוודאית וקרובה יותר (עופר)
מדינת ישראל חייבת לתקוף את אירן במתקפת פתע באמצעות טילים במטרה להביא לחיסולה של תוכנית הגרעין האירנית ולחיסול הנהגת אירן והאייטולות בראשם. מדינת ישראל חייבת לתקוף את אירן במתקפת פתע באמצעות טילים במטרה להביא לחיסולה של תוכנית הגרעין האירנית ולחיסול הנהגת אירן והאייטולות בראשם. מדינת ישראל חייבת לתקוף את אירן במתקפת פתע באמצעות טילים במטרה להביא לחיסולה של תוכנית הגרעין האירנית ולחיסול הנהגת אירן והאייטולות בראשם.
 
THE DAY AFTER THE IRANIAN BOMB           
היום שאחרי הפצצה האירנית  
 
 
            
 
KILL ALL THE AYATOLLAHS LEADERS AND DESTROY ALL THE NUCLEAR SITES 
   פרק מהספר - פרק 4    פרקים נוספים מהספר    אירן ואביב העמים המוסלמי    הכל אינטרסים הפצצה האירנית ישראל והעולם    על טרום השואה השנייה – שואת פצצת האייתולות    שלום במזרח התיכון
 
    לזכרם
    מטרת הספר
    פרק מהספר - פרק 4
    פרקים נוספים מהספר
    עיקרון המידתיות בארבע רמות
    על מוסר וכדורגל
    קישורים חדשותיים - Links
    להזמנת הספר
    בין הקאסמים מעזה לאיום האירני
    הפורום על האיום האירני - Forum
    מיזם קונים בשדרות
    העולם והפצצת ישראל באטום
    פרדוקס ההכרעה הצבאית ואירן
    האם צלם האנוש ישמר?
    איפוק זה כוח - סיפור קצר
    נאום חמנאי
    נאום חמנאי
    נאום חמנאי - סרטון
    נאום חמנאי 0909
    הגזע הארי ואירן - סרטונים
    אחמדינאגד - סרטונים
    ארכיון שנאה אנטישמי אירני
    האם נמנע את הפצצה?
    חמנאי ו"הסרטן הציוני"
    אירן האייתולות והאנטישמיות העולמית
    הכור בבושאר - התבוסה
    אחמדינאגד באו"ם ספט' 2010
    חמנאי - הציונים שולטים בארה"ב
    היטלר ימח"ש (מידע) והאייתולות
    מצ קוריאה, השריפה בכרמל הויקילייקס לפצצה האירנית
    אירן ואביב העמים המוסלמי
    הכל אינטרסים הפצצה האירנית ישראל והעולם
    על טרום השואה השנייה – שואת פצצת האייתולות
    שלום במזרח התיכון
                                                                            
                                                      פרק רביעי
 
 

                         היום הרביעי לאחר ההתקפה: 11/10/09

 

השעה חמש בבוקר, נשמעה קריאה לכל הכוח להתרכז ברחבה ליד אוהל המפקד - רחבה ענקית הממוקמת על מרגלות גבעה קטנה, שבתחתיתה אוהל המפקד ובפתחו ציוד הדרכה. המקום נראה כמו אמפיתיאטרון בטבע. לאט-לאט התמלאה הרחבה באלפי חיילים. למרות הכמות העצומה של החיילים הייתה במקום דממה, והקולות היחידים שנשמעו היו המטוסים והמסוקים החולפים. בהתכנסות היה שקט מוחלט. אחרי עשרים דקות נראה שכל מי שהיה בשטח ההתכנסות הגיע לרחבה. במקום הייתה ממוקמת מערכת הגברה, ולצדה לוחות ענק עם מפות ושרטוטים עליהם.

אור ראשון. נראה שהשמש עומדת לזרוח מבין לעננים. מתוך האוהל יצא - למרבה הפלא - אלוף פיקוד הצפון, ומלווים אותו כמה אזרחים. כפי שהבנתי מאוחר יותר, היו אלה ראשי הערים של עפולה ובית שאן, ולידם כמה תתי-אלופים וקציני מטה אחרים. האלוף פתח את ההתכנסות והחל לדבר:

שלום לכל הנוכחים! מה שאומר כרגע משודר לכל הרשתות הצבאיות בצפון, לכל הכוחות שכונסו כרגע לשמוע את דבריי בכל היחידות הקשורות מכאן ועד מטולה בצפון, ראש הנקרה בצפון מערב, העיר חיפה, עוד כוחות צבאיים ומשטרתיים רבים נוספים ועוד אזרחים רבים, שחוברו למערכת הקשר הצבאית, כולל למערכות הגברה להמונים בערים.

חיילים ואזרחים, לפני ארבעה ימים הותקפה מדינת ישראל ללא התגרות מצדה על-ידי אירן בהתקפה אטומית שמנתה שש פצצות אטום. שלוש מהפצצות נפלו על גוש דן, אחת על ירושלים, ושתיים על הכור הגרעיני בדימונה. במקביל נפתחה מכיוון סוריה התקפת טילים שמנתה אלפי טילים, חלקם קונבנציונאליים וחלקם כימיים וביולוגיים. כל הערים בצפון ועד נתניה נפגעו בהתקפת הטילים הזאת. כן נפתחה מכיוון סוריה מתקפה קרקעית גדולה. מלבנון הותקף צפון המדינה באלפי קטיושות וטילים. ממזרח, מירדן, הותקפה ישראל בטילים ורקטות ומכוחות קרקעיים. מהדרום החלה מצרים להעביר כוחות צבאיים רבים לתוך סיני המפורזת. בתוך הארץ קמה כל האוכלוסייה הערבית כגוף אחד, ומבצעת מרד אזרחי חמוש ואלים באמצעים טרור וגרילה ביישובים ובדרכים בהנהגתם של כמה שייחים ומנהיגי ציבור ערבים ישראלים. הלחימה היא כנגד כל היישובים היהודיים בגליל ובצפון. כן הותקפו כל היישובים ביהודה ושמרון, וחלק גדול מהיישובים בדרום הותקפו מרצועת עזה ומשטח יהודה. הבדואים בנגב תקפו מחנות צבא ויישובים אזרחיים.

כל ההנהגה הפוליטית, המדינית והצבאית, ששהתה במרכז הארץ, נהרגה בהפצצה האטומית. החלק בהנהגה שנהרג כולל את ראש הממשלה, שר הביטחון ושרים אחרים וחלק מאלופי צה"ל. חלקה של הנהגת המדינה האזרחית והצבאית, שנסעה לפגישת חירום בוושינגטון עם האמריקאים בערבו של היום בו בוצע הניסוי הגרעיני האירני - סגן ראש הממשלה, הרמטכ"ל וחלק מצוות המטה שלו ואלופי מטה אחרים - כל אלו שנסעו ניצלו.

כל התשתיות הלאומיות, כגון: חשמל, מים, תחבורה ותקשורת, קרסו. יש מיליוני נפגעים בגוש דן, ועשרות אלפי נפגעים ואולי יותר בהתקפות הטילים והקרקעית של סוריה, לבנון, ירדן וערביי ישראל על יישובי הצפון והדרום, שלא נפגעו מההתקפה האטומית.

 

האלוף עוצר לרגע, שותה מעט מכוס המים וממשיך:

למרות הפגיעה האנושה, שגבתה ככל הנראה קרוב לשני מיליון קורבנות מתושבי מדינת ישראל ועוד מיליונים רבים שנפגעו בנוסף - למרות כל זאת בלילה שבין תשעה לעשרה לחודש נחת בארץ מטוסו של סגן ראש הממשלה, שבעצם כרגע הוא ראש הממשלה בפועל, ואתו הרמטכ"ל וחלק מאנשי המטה הכללי. הם נחתו בארץ, וכרגע הם מנהלים למעשה את המדינה. כמה החלטות ראשונות כבר התקבלו על-ידי הממשל החדש.

להלן ההודעה של ראש הממשלה. אני מקריא אותה כלשונה, ובמקביל היא מופצת לכל העולם:

ראשית, ביום שלמחרת ההתקפה האטומית על מדינת ישראל ב-8/10/09, כעשרים שעות בערך לאחר שהובהר המצב למשלחת החירום הישראלית שטסה לארצות-הברית, שבראשה היו סגן ראש הממשלה והרמטכ"ל, היה ברור לסגן ראש הממשלה, שהוא בעצם ראש הממשלה בפועל לנוכח הטרגדיה שפקדה את המדינה. החלטתו הראשונה, בהתייעצות עם הרמטכ"ל לאחר כעשרים שעות, הייתה להגיב במכה שנייה ומוחלטת - מכה גרעינית - על כל המדינות המעורבות בתקיפה כנגד מדינת ישראל ולשתקן לנצח: אירן, סוריה, לבנון וירדן. מדינות אלו הוכו מכה גרעינית בעשרות רבות של פצצות אטום ומימן, ולמעשה חדלו מלהתקיים.

במדינת ישראל הוכרז משטר חירום צבאי.

הוצא צו זמני, האוסר על קיום תקשורת כלשהי בארץ. חל איסור חמור על אנשי תקשורת מכל סוג ומין שהוא מכל כלי תקשורת עולמי או מקומי כלשהו לפעול בארץ ומהארץ. כל מי שיפר את הצו הזה יעמוד מול בית דין צבאי בעוון בגידה וסיוע לאויב במלחמה, וישא באופן מיידי בתוצאות מעשיו.

מדינת ישראל רואה את מדינות המערב, ובתוכן בעיקר את מדינות האיחוד האירופי, כולל רוסיה וסין, כשותפות לפגיעה במדינת ישראל.

מדינת ישראל רואה בתקשורת העולמית, שיצרה דעת קהל נגד התקפה כנגד האירנים ותוכנית הגרעין שלהם, חלק מכוחות השחור, שהביאו את מדינת ישראל למצבה הנוכחי. התקשורת העולמית פעלה בצורה נמרצת, תוך שיתוף פעולה עם האיחוד האירופי, רוסיה וסין, על מנת למנוע מישראל ומארצות-הברית לתקוף את אירן התקפה מונעת, תוך איומים ישירים ועקיפים, שריפו את ידי מדינת ישראל וידידתה הגדולה ארצות-הברית.

ראש הממשלה הנחה את הרמטכ"ל והצבא לפעול על מנת ליצור חיבור קרקעי בין הדרום לצפון בכל האמצעים הצבאיים העומדים לרשותם. כל מה שעומד מול הכוחות חייב להיות מושמד ללא הבחנה. חיבור קרקעי זה חייב להיעשות במהירות המרבית וייעשה דרך הבקעה והערבה. גוש דן איננו עביר, וכנראה לא יהיה עביר בתקופה הקרובה. ראש הממשלה נתן הוראה של גיוס כללי מיידי. כל לוחם מילואים בהווה או בעבר יצטרף לכוחות הפועלים על מנת לפגוע ולהשמיד את מי שמאיים על מדינת ישראל. כוחות צבא רבים רוכזו הן בדרום בתנועה לעבר הבקעה לאורך הערבה לכיוון בית שאן. כמו כן, כוחות צבא רבים מרוכזים מהצפון בתנועה על מנת לפתוח את הציר אל הכוחות מהדרום. הכוונה לפתוח ציר חופשי מאיומים מהדרום לצפון, ומהציר הזה לפתוח צירי רוחב אל מישור החוף.

מדינת ישראל החליטה להרחיב את גבולות הארץ לטווח של יותר מחמישים ק"מ מהגבולות הנוכחיים שלה. מפת הגבול תפורסם בקרוב.

מדינת ישראל קוראת לכל תושבי הערים בלבנון, סוריה, וירדן בתוך טווח הקילומטרים הנ"ל לפנותם עד 01/11/09. לאחר תאריך זה תיחשב כל תנועה בערים הללו לתנועה מלחמתית ותיענה בתגובה צבאית מוחצת.

מדינת ישראל מספחת את השטחים הללו כשהם ריקים מאדם, ומיום 01/11/09 יהוו שטחים אלו, שמפות יצורפו אליהם, את שטחה הריבוני של מדינת ישראל.

ניתנה בזה הוראה לכל ערביי הארץ להתפנות ממדינת ישראל עד 01/11/09. כל מי שלא יתפנה משטח מדינת ישראל ומשטחי יהודה ושומרון ועזה - דמו בראשו. מדינת ישראל תנהג בכל ערבי בכל שטח מדינת ישראל, כולל שטחי עזה ויהודה ושמרון, בכל אחד או אחת ללא יוצאים מן הכלל כלוחמים המאיימים על קיום המדינה.

כל השטחים הללו, כולל שטחי מדינת ישראל, יהיו נקיים מבני הלאום הערבי, כולל מוסלמים ונוצרים ובדואים, לא כולל דרוזים.

כמו כן הוחלט על מדיניות "אין שבויים" - כל זאת החל ב-01/11/09. עד לתאריך הנ"ל יש חנינה לכל מי שפועל על מנת להתפנות מן הארץ. מעבר לתאריך הנ"ל החנינה פגה. כמו כן ניתנה הוראה לכל הכוחות הפועלים בשטח, צבאיים ואזרחים, לפעול על מנת להעביר את המסר באופן מיידי לאוכלוסייה הערבית, המוסלמית והנוצרית, הן ביהודה שומרון וחבל עזה והן לכלל תושביה הערבים של המדינה.

מדינת ישראל מודיעה למצרים על סיפוח לריבונות ישראלית מלאה של כל שטח סיני עד לסואץ. עד ליום 01/11/09 על המצרים לפנות את כל בני-האדם, כולל הבדואים, מכל שטח סיני. כל תנועה אנושית אל תוך סיני מכיוון מצרים תיחשב להכרזת מלחמה על מדינת ישראל. כל תנועה אנושית אחרי התאריך הנ"ל בשטח סיני תיחשב כתנועה מלחמתית התקפית כנגד מדינת ישראל ותיענה בהתאם. על מצרים להשאיר את כל התשתיות הקיימות בסיני כמו שהן מבלי לקחת דבר. רק כלי רכב, הנושאים בני-אדם, יכולים לצאת מסיני מזרחה אל מעבר לסואץ.

מדינת ישראל ביקשה מארצות-הברית לסייע ולהעביר אל חופי ישראל, באזור נמל חיפה ונמל אשדוד, נושאות מטוסים, אשר ייתנו שירות למטוסי חיל האוויר ויסייעו ללוגיסטיקה הנכנסת של המדינה.

מדינת ישראל ביקשה סיוע באספקת אמצעי קיום רבים ככל האפשר מכל מדינות העולם.

כמו כן מודיעה מדינת ישראל על קיומו של מאגר רב ביותר של פצצות אטום ומימן, היכול להשמיד את כל המזרח התיכון מספר רב של פעמים. מדינת ישראל לא תהסס לרגע מלהפעיל אותן, ככל שיידרש, כנגד כל איום - גם איום הקל שבקלים כנגד מדינת ישראל. כל תנועה שתיחשב כתנועה המאיימת לכאורה כנגד מדינת ישראל תזכה למטר של פצצות אטום מכל מין וסוג שמדינת ישראל תמצא לנכון. לא תיפול עוד שערה משערות ראשו של ישראלי יהודי בכל מקום בעולם, בלי שתזכה פגיעה זו לתגובה גרעינית אנושה.

אם מדינת ישראל לא תשרוד את ההתקפה האירנית והערבית שהיא עוברת כיום, לא ייראה העולם כמו שהוא נראה: חורף גרעיני יכה את כל העולם, והאנושות תחווה מכה שדומה לה רק המכה שספג העולם בתקופת הקרח.

 

כל מה שרצינו ורוצים אנחנו הוא לחיות בשקט ובביטחון - אנחנו, בנינו וצאצאינו לדורי-דורות.

פעמיים התעלל בנו העולם, בנו ובמשפחותינו,  בשבעים שנה האחרונות.

 
 
"לא עוד!"
 
 

                       האישור בנוגע להצגת הפרק בספר, הינו בכפוף להתניות ולאישורים הנדרשים על פי זכויות היוצרים

       המחבר עופר בינשטוק
כל הזכויות היוצרים שמורות למחבר בלבד © 
 
 
 
 
 
 

 

                           © כל זכויות היוצרים של אתר זה , שמורות לעופר בינשטוק בלבד

אין לשכפל, להעתיק , לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או להקליט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני, או אופטי או מכני או אחר – כל חלק שהוא מהחומר שבאתר זה, בין אם לשימוש פנימי או לשימוש מסחרי, אלא ברשות בכתב מעופר ביינשטוק.