חמישה שלבים לכתיבת עבודות אקדמיות 


הכנה של עבודה אקדמית הינה מטלה שעל כל סטודנט לעמוד בה לצורך קבלת תואר אקדמי, אך יש שנתקלים בקשיים ניכרים בתהליך הכנת העבודה. הקשיים לא תמיד נובעים מן ההכנה הנדרשת של העבודה האקדמית הספציפית שעל הפרק, אלא מן הלחץ הכללי שבו נמצאים סטודנטים במהלך הלימודים, כשהם נדרשים לקרוא חומר רב, לעבור בחנים ומבחנים, ולהתכונן לקורסים רבים שאותם הם לומדים בסמסטר.לסטודנטים כאלה חשוב לדעת שהם אינם חייבים להתמודד לבד עם כתיבת העבודה, וכי קיימת עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות. סטודנט שמתקשה בעריכת העבודה יכול לקבל עזרה מסוגים שונים ובשלבים שונים של הכנת העבודה.
  • השלב הראשון: שיעור/פגישה ראשונית בסקייפ או פרונטלי או בטלפון. בפגישה זו נבין את הקונספט של עבודת הסמינריון שלך. נחליט מה היא שאלת המחקר ונבנה ביחד ראשי פרקים ראשוניים לעבודה. 


  • השלב השני: אנו מאתרים עבורך מאמרים רלוונטים, כל מאמר מסוכם לעמוד בשפה העברית. מאמרים אלה נשלחים אליך במייל, מקור המאמר ובסיכומו. 


  • השלב השלישי: לאחר שיש לך את ראשי הפרקים, מאמרים אקדמים בשפה האנגלית שמסכומים באופן תמציתי לעברית. זה הזמן שלך להתחיל לכתוב את הסמינריון. לאחר שיש לך חלק כתוב מעבודת הסמינריון נפגשים שוב. (סקייפ, מייל,טלפון, פרונטלי). המדריכים שלנו עוברים על המסמך הכתוב, מתקנים, מנותנים הערות במידת הצורך ועושים הערכת מצב. 


  • השלב הרביעי: בשלב הזה העבודה הסמינריונית כבר כתובה באופן מלא. שולחים את העבודה במייל למדריך הכתיבה שלך. מדריך הכתיבה, בודק, מתקן, ננותן הערות סופיות. יוצר איתך קשר להסברים אחרונים ולסגירת העבודה. 


  • השלב החמישי: הסמינריו מוכן!!! הכותבים/עורכים שלנו עושים עריכה והגהה, מתקנים את כללי הAPA. עורכים את הקובץ הסופי להגשה.    במידה ולא רוצים את כל שלבי התוכנית, יש שרותים נוספים שניתן לקבל בנפרד: 

עזרה בבחירת הנושא הנכון לעבודה האקדמית שנדרשת ממנו.

עזרה בהכנת תוכנית עבודה מפורטת להגנת העבודה, אשר תכניס את הסטודנט למסגרת זמנים ברורה.

עזרה בחידוד הרעיונות שמעלה הסטודנט והצגתם במסגרת העבודה האקדמית.

עזרה בהכוונה לרשימת הקריאה המתאימה לעניין.

עזרה בעריכה של החומר אשר מסייעת להצגה לוגית נכונה של הרעיונות של הסטודנט.

עזרה בשימוש בשפה המתאימה לכתיבת אקדמית – כלומר, שפה גבוהה ולא יומיומית, אבל מאידך לא מאולצת מדי.

עזרה בהקפדה על כללי ציטוט נכונים.

עזרה במתן מענה להערות ראשוניות שהתקבלו לגבי העבודה האקדמית מן המרצה.

נקודת מבט חיצונית שתעבור על העבודה האקדמית כולה לפני הגשתה, כדי לתת הערות בונות ולהעלות את הרמה הכללית של העבודה.

איתור מאמרים
תרגום מאמרים
סיכום מאמרים 
עריכה לשונית
ועוד......

 
עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות
תורמת משמעותית לאיכות העבודה האקדמית היוצאת תחת ידיו של הסטודנט ומסייעת לו לעמוד בלוחות הזמנים הצפופים שנכפים עליו במהלך הלימודים. מסיבה זו, עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות הופכת לאחרונה ליותר ויותר פופולרית, וסטודנטים רבים עושים בה שימוש על מנת להגיע להישגים נאים בלימודיהם.רוצים מידע נוסף על כתיבת עבודות סמינריוניות?
זה הזמן ליצור קשר 

צור/י קשר לקבלת הצעת מחיר
 077-402-406-5 
03-655-5754
054-6959272,  054-5942002, 054-7760592מי שקרא דף זה התעניין גם בדפים הבאים : 
עבודות אקדמיות  -   הנחיות לכתיבה סמינריונית - עבודות סמינרון להורדה 
2all בניית אתרים