العربية     עברית

הדרכה בכתיבת עבודות סמינריון
התאמה אישית לעבודת הסמינרון שלך 

מונה כניסות : 1709736השרותים שנגב אקדמיק מעמידה לשרותך
הם מגוונים ומאפשרים לנו לתפור עבורך את החבילה המתאימה ביותר עבורך
לסיוע בכתיבת הסמינריון. 1. שרותי מידענות

1.1 איסוף ואיתור מאמרים

 

מה השרות מספק: הלקוח/ה מקבל/ת אליו למייל קבצים של מאמרים מחקריים מלאים, בפורמט PDF או WORD על פי הקרטיריונים שביקש/ה. המאמרים המחקריים מאותרים מספריות המידע האקדמיות השונות.

איך זה עובד: הלקוח/ה מעביר/ה בשיחה מקדימה את נושא המחקר הנדרש, מטרות המחקר ומשתני המחקר. על פי תאום מראש נקבעים קריטריונים לחיפוש המאמרים ומתבצע האיתור והמשלוח ללקוח באמצעות תיבת הדואר האלקטרוני.

תועלות השרות: איתור מאמרים וחומרים בבליוגרפים מצריך מאיתנו שעות עבודה רבות של חיפוש בספריות האקדמיות ומול המחשב. לא לכולם יש את הזמן לשבת ולאתר מידע ולא כולם בקיאים בשפה האנגלית ברמה של קריאה וחיפוש.  שרותי המידענות מיועדים לסייע לכותב המחקר, להפנות את מירב זמנו לכתיבת המחקר עצמו.

למי מיועד השרות: מרכז הסיוע לסטודנטים של נגב אקדמיק מספק שרותי מידענות לסטודנטים מתואר ראשון ועד לתואר שלישי. כמו כן, חברות עסקיות רבות עושות שימוש באיתור מידע מסוג זה. חוקרים אקדמאיים רבים נעזרים לרוב בעוזרי מחקר לאיתור מאמרים, או בשרותי מידענות של חברות חיצוניות.

תנאי השרות:

·         זמן איתור המאמרים נע בן 3 ימי עסקים  ל 7  ימי עסקים, תלוי בכמות המאמרים המתבקשת לאיתור.

·         אין החזר כספי לאחר פעולת איתור המאמרים או שליחתם ללקוח/ה ולכן חשוב להיות ממוקדים בקביעת הקריטריונים הראשוניים לחיפוש.

 

  

 

1.2 איתור כלי מחקר

 

למי מיועד השרות: השרות מיועד לכל סטודנט/ית מתואר ראשון ומעלה אשר מבקש/ת לכתוב עבודת סמינריון כמותית ונדרש/ת לאתר כלי מחקר. מבצעי מחקר רבים באקדמיה נעזרים בשרותי מידענות המאתרים עבורם מאמרים וכלי מחקר, שרות המאפשר להם להתפנות לכתיבת המחקר ולעשייתו בפועל.

איך זה עובד: בכדי שנוכל לאתר עבורך את השאלונים הרלוונטים ביותר למחקרך, עלינו להבין  ולזהות את משתני המחקר. זיהוי הצרכים המדוייקים של מחקרך, מתבצע באמעות שיחת טלפון. לאחר הגדרת משתני המחקר יאותר מחקר אקדמי רלוונטי ממנו יושאל ויתורגם השאלון המתאים לצרכי המחקרך.

תועלות השרות: איתור שאלוני מחקר מצריך זמן רב וקריאה לעומק של מחקרים, לרוב בשפה האנגלית. את שאלוני המחקר ניתן לאתר מעבודות קודמות המוצגות בספרייה של האוניברסיטה או המכללה, או לנסות ולאתרם מתוך מחקרים. כך או כך, זמן החיפוש, התרגום ובניית השאלון הוא ארוך. מרכז הסיוע של נגב אקדמיק מציע לחסוך לך זמן חיפוש זה, בכדי שתוכל/י להתמקד בכתיבת עבודתך ובמחקר האמיתי.

 

תנאי השרות

הלקוח מקבל את המחקר המקורי בקובץ אלקטרוני בשפתו המקורית של המחקר. תרגום המחקר המקורי כרוך בתשלום נוסף.

·         זמן איתור השאלונים נע בן 3 ל- 10 ימי עסקים, תלוי בכמות השאלונים המתבקשת לאיתור.

·         לא יבוצע החזר כספי עבור מאמר לאחר שנשלח ללקוח. באחריות הלקוח להעביר לידי נגב אקדמיק קריטריונים ממוקדים לבחירת השאלונים המתאימים.

·         במידה והשאלון לא יאושר על ידי המרצה, איתור שאלון חלופי יהיה בעלות של 100 ש"ח.

 

 

 

  

 

2. שרותי מנטורינג

2.1. ליווי בכתיבה אקדמית ( חבילת מנטור אישי)

 

למי מיועד השרות: השרות מיועד לכל סטודנט/ית אשר אינם מצליחים לגבש עבודה סמינריונית ברמה גבוהה. סטודנטים מקבלים ליווי והנחיה מהמרצים במוסדות הלימודיים, לרוב הנחיה זאת תהייה מוגבלת לשתי פגישות, שבהן המנחה יתמקד בנושא העבודה ולא באופן כתיבתה. הליווי במרכז הסיוע של נגב אקדמיק הוא אישי ונתפר במיוחד לנושא העבודה של הלקוח.

 

מה כוללת חבילת המנטורינג האישית

חבילת מנטור אישית כוללת 5 שעות של מפגשים אחד על אחד:

פגישה ראשונית (פגישה פרונטלית או בסקייפ)

פגישה נוספת באמצע  הליך הכתיבה

פגישה נוספת בסיום הכתיבה או לקראת סיום הכתיבה

+  עד חמישה מיילים שניתן לשלוח למנטור במהלך הליווי

 

תועלות השרות: בעזרת סיוע וליווי אישי יכולים הסטודנטים לכתוב את עבודת הסמינריון שלהם, תוך מיקוד וקבלת כלים המותאמים להם באופן אישי לשם סיום כתיבת עבודת הסמינריון. הליווי הוא אישי וניתן על ידי מנטורים בעלי תארים אקדמים ובעלי ניסיון רב בתחום הכתיבה המדעית.

כיצד מתנהל הליווי: הליווי יכול להעשות בצורה פרונטלית בפגישות אשר מתקיימות במשרדנו בנס ציונה. במידה והלקוח/ה אינם יכולים להגיע פיזית לשעות ההדרכה, ניתן לבצע את הליווי גם באמצעות הסקייפ, כך שהליווי יכול להתנהל בנוחות מביתו של הלקוח.

 

תנאי השרות:

·         כל שעת פגישה אורכת 60 דקות מלאות.

·         המפגשים יכולים להערך באופן פרונטלי או בסקייפ.

·         אין החזר כספי במידה ולא נוצלו כל שעות החבילה, נשאר לך קרדיט במרכז לסיוע האקדמי של נגב אקדמיק לכל שרות אחר.

 

 

 

2.2. סיוע בגיבוש נושא למחקר ומודל מחקרי

השלב הראשוני של כתיבת עבודה סמינריונית או כל עבודה אקדמית יהיה גיבוש נושא למחקר. כל עבודה אקדמית מציגה שאלה שעליה עונים לאורך הכתיבה כולה. לעיתים גיבוש הנושא, שאלת המחקר ומודל המחקר הם השלב הקשה ביותר עבור הסטודנט/ית.

 

מרכז הסיוע של נגב אקדמיק, מאפשר לך לקבל פגישה אישית לצורך סיוע בגיבוש נושא למחקר, השערות המחקר ובניית מודל מחקרי. הפגישה יכולה להתקיים באמצעות הסקייפ או באופן פרונטלי במשרד החברה.

 

 

 

 

 

 

3. הדרכה ולימוד

3.1.סדנא לכתיבה אקדמית

 

תועלות השרות: סטודנטים רבים מתקשים לכתוב ולהגיש עבודת סמינריון שבידיהם כלים מועטים להתמודדות עם משימה זו. המכללות והאוניברסיטאות מספקות קורס הדרכה של מספר שעות, שבמקרה הטוב הוא ללא עלות ובמקרה הפחות טוב הוא בעלות של 600-800 ש"ח.

ברוב המקרים הסטודנט/ית מסיים/ת קורס זה ללא הבנה בסיסית בכתיבת עבודת סמינריון. יתרה מכך, סטודנטים מוצאים עצמם באותו מאבק אישי מול עבודת הסמינריון, אבל עם הפסד של שעות לימוד יקרות. הסדנא של נגב אקדמיק מספקת לסטודנטים קורס ממוקד המלווה במצגות קלילות ופשוטות להבנה. בנוסף, מקבלים הסטודנטים חוברת מהודרת עם כללי כתיבת העבודה שנשארת אצלם לאורך כל התואר. אין צורך להסתמך על סיכומי הרצאות, או על הזיכרון שלנו לכתיבת העבודה בסמסטר הבא.

על כל אלה, מקבל/ת הסטודנט/ית שעתיים של מפגש אישי עם מדריך שבונה איתו ביחד את המבנה הראשוני של העבודה הסמינריונית ומספק הדרכה ממוקדת.

עדיין מתקשים בכתיבת העבודה? נגב אקדמיק מספקת שרותים נוספים לסטודנטים כגון חבילת ליווי אישי והדרכה צמודה.

למי מיועד השרות: הסדנאות מיועדות לכל סטודנט/ית במכללה או באוניברסיטה שמתבקשים לכתוב עבודה אקדמית ולהגישה כחלק מתוכנית הלימודים האקדמית.


איך זה עובד
: מתקיימים שני מפגשים בקבוצות קטנות של עד שישה סטודנטים, כל מפגש בן 3 שעות, הסדנא נמשכת שבועיים. המפגשים מתקיימים בנס ציונה-רחובות בימי חמישי בשעות אחה"צ או בימי שישי בבוקר. השיעורים מועברים בצורה אינטימית בכיתה קטנה. בנוסף להרצאות הפרונטליות מקבל כל משתתף שעתיים של מפגש אישי שבהם ניתן לקבל הדרכה ממוקדת לעבודת הסמינריון האישית שלו.

 

 

 

 

 

3.2 . מפגשים אישיים לכתיבת עבודות

 

במרכז הסיוע של נגב אקדמיק ניתן לקיים מפגשים אישיים לכתיבת עבודה אקדמית. סטודנטים שמוצאים עצמם בשלב זה או אחר בכתיבת עבודתם וזקוקים לליווי אישי וצמוד, יכולים לעשות זאת באופן פרונטלי או באמצעות הסקייפ עם המדריכים של נגב אקדמיק. 

במפגש האישי ניתן להתעמק בעבודת הסטודנט/ית, לקבל הערכת מצב לגבי ההתקדמות ואיכות העבודה, לקבל הדרכה וליווי אישי לשם סיום כתיבת העבודה.

 

·         השיעורים מתקיימים בנס ציונה או באמצעות הסקייפ שבמחשב.

·         התשלום יכול להתבצע באמצעות כרטיס אשראי, בשיק או במזומן.

 

 

 

 

 

 

4. שרותי סיוע לכתיבת עבודות אקדמיות

4.1. עריכה והגהה לעבודות סמינריון, תזות ועבודות אקדמיות

לאחר סיום הכתיבה של עבודת הגמר, התזה או הפרקטיקום יש צורך לבצע הגהה ועריכה לעבודה המלאה. לאחר שהשקעת שעות בכתיבה, באיתור מאמרים, בתרגומים ובהכנת העבודה לא יהיה זה מכובד להגיש עבודה עם שגיאות כתיב או שגיאות דפוס. במקרים רבים, שגיאות כתיב ודפוס עשויים לפגוע בציון הסופי של העבודה.

כתיבת עבודה אקדמית מצריכה מהסטודנטים יכולות מגוונות ולעיתים אין אנו נבחנים על רמת הידע בלבד, אלא גם על כללי הכתיבה האקדמית, כללי הציטוט והעריכה. לשם כך, נועד השרות של עריכת העבודה וההגהה הסופית לפני הגשה.

 

תנאי השרות:

·         עריכת העבודה וההגהה אינה מתייחסת לתוכן העבודה, אלא לכללי הכתיבה והעריכה בלבד.

·         השרות אינו כולל תיקון והרחבה של תכנים בגוף העבודה.

 

 

  

 

  

 

4.2. שרותי סטטיטיקה

 

עבודות סמינריוניות, עבודות מחקר, עבודות גמר לתואר ראשון, תזה ועוד, מצריכים לעיתים בדיקת השערות באמצעות מחקר סטטיסטי מעמיק.

במידה והשערות המחקר כבר מגובשות ויש אישור לשאלוני המחקר, ניתן להיעזר במרכז הסיוע של נגב אקדמיק  לשם ניתוח הממצאים. השרות שאנו מציעים מאפשר לבצע ניתוחים סטטיסטים על קובץ דאטה קיים שיש ברשותכם. במידה ועדיין לא ביצעתם את איסוף נתוני המחקר משדה המחקר, נגב אקדמיק מעמידה לרשותכם גם שרותי מחקר שדה (פרוט בסעיף 4.5).

 

עלות השרות: המחיר נקבע על פי המורכבות של הניתוחים הסטטיסטים הנדרשים ונקבע לאחר הערכת היקף העבודה הנדרשת.

 

תנאי השרות

·         הניתוחים הסטטיסטיים מתבצעים על פי דרישת הלקוח בטרם תחילת העבודה, הוספה של ניתוחים סטטיסטיים בהמשך תהייה כרוכה בתשלום נוסף.

·         אין התחייבות למובהקות הנתונים המתקבלים, בין אם הלקוח מספק את הנתונים הבסיסיים ובין אם איסוף הנתונים נעשה על ידי נגב אקדמיק.

·         שרות איסוף נתוני אמת משטח המחקר כרוך בעלות נוספת.

 

  

 

4.4. קידוד שאלונים

עבודות סמינריוניות מחקריות כרוכות בהעברת שאלונים לנדגמים רבים. את השאלונים יש לרכז ולהקליד אל תוך קובץ אקסל (לקודד) לשם ביצוע ניתוחים סטטיסטיים. הקלדת השאלונים כרוכה בעבודה האורכת זמן רב.

תנאי השרות

·         העברת השאלונים וקבלתם בחזרה היא באחריות הלקוח בלבד

 

  

 4.5. הפצת שאלוני מחקר ואיסוף נתוני אמת

 

מרכז הסיוע של נגב אקדמיק מספק שרות הפצת שאלוני מחקר לעבודות סמינריוניות ועבודות מחקר. לשם בניית השאלון בגוגל דוקס והפצתו, יש להעביר תחילה את שאלון המחקר בקובץ וורד באמצעות המייל.

לנגב אקדמיק יש כ-5000 חברים בחשבון הפייסבוק, מה שמאפשר חשיפה רחבה לשאלון שלכם וקבלת תוצאות אמת תוך זמן קצר.

את שאלון המחקר אנו בונים בגוגל דוקס ומפיצים בחשבון הפייסבוק של החברה. תוצאות השאלונים יועברו ללקוח בקובץ אקסל.

 

 

 

 4.6 תרגומי מאמרים מאנגלית לעברית

 

במהלך כתיבת עבודת הסמינריון או עבודת הגמר, נדרשים סטודנטים להתמודד עם השפה האנגלית ועם קריאה של מאמרי מחקר ארוכים ומתישים.

 

מה השרות מספק: ניתן לקבל תרגום סימולטני של מאמרים, שמשמעותו הוא תרגום מאמר אקדמי מילה במילה מאנגלית לעברית. כמו כן, ניתן לרכוש את סיכום המאמר בהיקף של שני עמודים בעברית.

 

עלות השרות:  מחיר תרגום המאמרים נקבע על פי שפתו המקצועית של המאמר וההיקף שלו.

 

תנאי השרות

·         לא מתבצעים תיקונים לסיכום המאמר בעברית. במידה והלקוח מגלה כי סיכום המאמר לשני עמודים בעברית אינו מספק את צרכיו, ניתן להזמין את הרחבת הסיכום בדף אחד נוסף ובתוספת תשלום.

 

 

 

  

4.8. חבילת הדרכה אישית בכתיבת עבודות

 

שרות סיוע בכתיבת עבודות סמינריון ועבודות אקדמיות מתאים לסטודנטים הנאבקים בכתיבת עבודות הסמינריון ואינם מצליחים למצא את הזמן בין המבחנים, המשפחה, המילואים והעבודה. 

סטודנטים רבים נאבקים עם סיום העבודה הסמינריונית והאוניברסיטאות לא תמיד מספקות את הכלים המתאימים לביצוע משימה זו.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה ונותנים לסטודנטים שרות מלא ומקצועי שמקל עליהם את ההתמודדות עם העבודה האקדמית.

מרכז הסיוע לכתיבת עבודות אקדמיות של נגב אקדמיק מציע לסטודנטים שרותים מגוונים לשם כתיבת העבודה האקדמית שלו. ניתן להסתייע במרכז של נגב אקדמיק לשם איתור מאמרים, תרגומם, למידת מהות הניתוחי המחקריים ועוד

שרותי הכתיבה ניתנים לכל סוג של מסמך אקדמי מתואר ראשון ועד לדוקטורט.

  

5. לוח המורים של נגב אקדמיק

 

חברת נגב אקדמיק  שמה לה למטרה להפוך את חייהם של הסטודנטים בישראל לקלים יותר ולנוחים יותר. לוח המורים של נגב אקדמיק מספק מידע על מורים פרטיים ממגוון עולמות, כגון מורים פרטים לכלכה, לפיזיקיה, מדעי החברה וכלה במקצועות חופשיים כמו מורי נהיגה ומדריכי פילאטיס.

באתר ניתן למצא מורים מכל הארץ במגוון תחומי לימוד ופנאי.

בנוסף למורים הפרטיים שמוצעים לך בלוח של נגב אקדמיק, ניתן למצא באתר גם הרצאות בתחומים מגוונים, נותני שרות בתחומים שונים החל ממורים ליוגה, מאמני כושר ועד לליצנים רפואיים.

 הלוח של נגב אקדמיק מספק לך בחירה מרובה של הרצאות בתחומים שונים, סדנאות שונות כגון סדנא לכתיבה אקדמית ועוד.

מחפשים מורים פרטיים בסטטיטיקה, כלכלה, פיזיקיה, מדעי החברה ועוד....כנסו  עוד היום לאתר וחפשו את המורה הפרטי הקרוב לביתכם

 

www.morim100.co.il

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               


                                                                                              טלפון ליצירת קשר 24/7    :    03-6555754                             
                    
             מכירות: 054-6364339
            פקס:   077-4703630   משרד: 077-4024065 
               כתובת מייל:    sgl@netvision.net.il
           כתובת המשרד: בן גוריון 4, מספר 102, קומה ראשונה, כניסה 1, בצמוד לבית האדום. נס ציונה

 נגב אקדמיק כתיבת מאמרים l    נגב אקדמיק סיוע בכתיבת עבודות    l לוח המורים של נגב אקדמיק    l  נגב אקדמיק סיוע בכתיבת עבודות סמינריון  
 
 
   נגב אקדמיק ספריית מידע       נגב אקדמיק סיוע בכתיבת עבודות בשפה הערבית  l  לוח מורים נגב אקדמיק, האתר החדש של נגב אקדמיק

2all בניית אתרים