בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

הדברה

 
 
    הדברה
    ריסוס
    הדברת תיקנים
    הדברת נמלים
    מדביר

הדברה

 
פורטל הדברה מאפשר לכל מי שמצא ג'וק חום וגדול (תיקן) באמבטיה או אולי נמלים במטבח לקבל מידע נאמן אודות הדברה או שירותי הדברה בארץ.
הדברה במילים פשוטות זה הריגה או במקרים נדירים הרחקה של חרקים או חיידקים.
 
אז כיצד מדבירים את אותם חרקים ? באמצעות חומרי הדברה שונים שהם בעצם רעלים שתפקידם לחסל את אותם מזיקים. ישנה בעיה מרכזית עם חומרי הדברה אלה מכיוון שהרעל שלהם פוגע לא רק בחרקים אלה גם בצמחיה או הבית בו מבצעים את הריסוס ונשאר במקום אם לא מס' חודשים אז לפחות מס' שבועות. מהסיבה הזו כחלוף השנים החלו המדבירים להשתמש בשיטות הדברה שונות כגון הדברה ירוקה או הדברה ביולוגית שהיא בעצם אינה הדברה כימית או רעלית כפי שהשתמשו עד לשנים האחרונות, בעצם עד היום משתמשים ב-הדברה ע"י ריסוס רעלים וכך נפגעים הרבה מאוד גידולים וצמחיות של חקלאות ולכן הגיעו למסקנה שמחובתם של המדבירים וחברות הייצור של חומרי ההדברה שהגיע הזמן לייצר חומרי הדברה ביולוגית או הדברה ירוקה שתאפשר למדביר שלא לפגוע בצומח ובחי.
 

הדברה ביתית

 
האמת שזו ההדברה שמעניינת את רוב הגולשים באתר ובטוח שאת רוב האוכלוסיה בכלל וזאת מכיוון שחרקים בבית ללא ספק אחדמהמטרדים הגדולים שיכולים להיות לנו בבית. הדברה זו מדברת בדרך כלל על הדברת תיקנים, נמלים ושאר החרקים הדומים להם. הדברה ביתית ניתן לבצע ב-2 דרכים מרכזיות - האופציה הראשונה והבטוחה ביותר הינה להזמין חברת שירותי הדברה שתגיע עם חומרי ה-הדברה והריסוס שלה ותבצע את הריסוס כאשר תושבי הבית אינם נמצאים בטווח הבית. האופציה השניה הינה ללכת לסופר או להום סנטר ולרכוש תכשירי הדברה ולבצע את הריסוס באופן עצמאי. היתרון הגדול בהזמנת שירותי הדברה מקצועיים היא בעמידות הריסוס שירחיק את המזיקים לתקופה ארוכת טווח שבין שנה לחצי שנה וזאת מכיוון שאיכות החומרים שמחזקים חברות ההדברה הינם חזקים ועמידים יותר וכן בשל מקצועיות המדביר שהרי עושה זאת מידי יום ביומו.
 
הדברה ביתית לא נגמרת במקקים דוחים או בנמלים חרוצות שרוצות לאכול לנו חצי מהמטבח, הדברה זו מגיעה גם למכרסמים למיניהם ביניהם עכברים או חולדות. הדברת עכברים הינה מחוייבת יותר מהדברת ג'וקים וזאת מכיוון שמרכסם עלול לנשוא עליו נגיפים ומחלות שעלולות לעבור לבני האדם שמתגוררים בבית. כאשר מבצעים הדברת חולדות אין עושים זאת ע"י חומרי הדברה של מזיקים כמו K300, הדברת עכברים נעשית או באמצעות מלכודות אותם ניתן לרכוש ברשתות המכירה הגדולות, אך לא תמיד ניתן לתפוס בעזרת המלכודת את החיה השעירה והערמומית הזו שלעיתים קרובות מצליחה להערים על המלכודות. גם כאן מולץ לפנות למדביר מקצועי שיגיע ויבצע הדברה נכונה למכרסמים.
 

הדברה חקלאית

 
הדברה זו נעשית בדרך כלל בכל פרדס או שדה חקלאי ותפקידה להפסיק את אכילת הגידולים החקלאיים ע"י החרקים והפטריות השונות.לעיתים הדברה זו נעשית באמצעות מטוס ריסוס ולעיתים מבוצעים ע"י טרקטורים חקלאיים שנושאים עליהם את חומרי הריסוס.
הבעיה בסוג הדברה זו הינה בעלייה באחוז הסיכויים בפגיעת בני אדם מהריסוס. לכן רשתות המזון שמוכרות את הפירות והירקות המרוססים לצרכנים מחייבים את המדבירים להשתמש בחומרי הדברה מסוג שאינו עלול לפגוע באיזשהוא אופן באדם. התפקיד של שמירה על עמידה בתקנים אלה ל הריסוס חלה על משרד החקלאות של כל ארץ.
 
וודאי שמעתם פעם על מוצרי מזון אורגניים - מוצרי מזון אלה הינם מוצרים שלא עברו כלל ע"י החקלאים הדברה מסוג כזה או אחר.
שיתופי פעולה עם האתר הימורי ספורט שמפרט בנושא הימורי הספורט באינטרנט. בנוסף התאר משתף פעולה עם אתר טבעות נישואין וכן גם טבעות איורסין וכלל תכשיטים.