בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

הדברה

 
 
    הדברה
    ריסוס
    הדברת תיקנים
    הדברת נמלים
    מדביר

ריסוס

זהו הפתרון האולטימטיבי לבעיית מזיקים חרקים ושאר יצורים שמפריעים לנו במקום מחייתנו. האמת שלא רק זקוקים ל-ריסוס כפתרון לבעיית המזיקים אלא מי שמרגיש זאת חזק ביותר אלו הינם החקלאים שאותם מזיקים נחשבים לאלה שפוגעים להם בפרנסה מכיוון שאוכלים את הפירות הירקות ושאר הגידולים של החקלאים.
 

סוגי ריסוס:

 
  • סוג ריסוס חדש שקיים היום הינו הריסוס האלקטרוני שמטרתו להגן על איכות הסביבה ובני האדם (לעומת שאר שיטות ריסוס פרימיטיביות יותר עליהם נדבר בהמשך) תוך שימוש בחומרי ריסוס שאינם פוגעים באדם ובכדור הארץ או יותר נכון פוגעים פחות . אז אולי זה ישמע לכם מוזר אך חלק משיטת ריסוס זו משתמשת במה שהרופאים משתמשים בכדי לבדוק את האיבר הפנימיים בגופנו וזהו האולטרסאונד. או דוגמא נוספת של ריסוס אלקטרוני שבה משתמשים בחברת החשמל וזהו השדה המגנטי שבאמצעותו נוהגים לבצע היום הדברת נמלים.
  • סוג ריסוס נוסף ופרמיטיבי אותו רובנו מכירים הינה השיטה באמצעותה מרססים פרדסי מטע של חקלאים באמצעות מטוס ריסוס שטס מעל המטעים ומרסס על פני שטח גדול את החומר ריסוס.
  • סוג ריסוס נוסף הינו סוג הריסוס הירוק שדוגל בשמירה על הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרים ירוקים שלא פוגעים בסביבה.
  • סוג ריסוס אחרון עליו נדבר הינו סוג הריסוס שאנו מזמינים מבעלי מקצוע שנקראים מדבירים - מדביר מגיע אלינו ומבצע ריסוס מקרוב על האזורים הבעיתיים.
 
אותו מדביר שיגיע אל ביתכם בכדי לבצע ריסוס מזיקים יבצע את התהליך הבא לפני הריסוס - הדבר הראשון שצריך לעשות זה להוציא את כל הכלים השימושיים שלכם מאזור ה-ריסוס באם זה כלי מטבח או צעצועים של הילד או אפילו אוכל ומזון של הכלב, לאחר מכן יש לפתוח את חלונות הבית. השלב הבא הינו פעולת ה-ריסוס עצמה אותה מבצע לבדו מדביר מקצועי. יש להיכנס לבית המרוסס מינימום 3 שעות לאחר ה-ריסוס ולא לפני מכיוון שהחומר עשוי להימצא פעיל.
שיתופי פעולה עם האתר הימורי ספורט שמפרט בנושא הימורי הספורט באינטרנט. בנוסף התאר משתף פעולה עם אתר טבעות נישואין וכן גם טבעות איורסין וכלל תכשיטים.