בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

הדברה

 
 
    הדברה
    ריסוס
    הדברת תיקנים
    הדברת נמלים
    מדביר

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים הינו מקצוע לכל דבר ובכדי לבצע הדברה באופן שתיקנים המודברים אינם ישובו להתרוצץ באזור בתקופה הקרובה שלאחר ההדברה אין מנוס מלהזמין מדביר או חברת הדברה עם מוניטין וניסיון בכדי שאפשר יהיה לישון בשקט.

הדברת תיקנים הינה דוגמא טובה לכך שכדאי להזמין שירותי הדברה מקצועיים - מקקים או איך שאנו רגילים לקרוא להם הגוקים אינם יוצאים כמעט לעולם אל מחוץ למחילות שלהם והם אוהבים מקומות חשוכים וכדאי שיהיו לחים, זו אחת הסיבות שבארץ שלנו יש לנו הרבה מאוד תיקנים (בגלל הלחות והחום). התיקנים אוהבים כמו כל בעל חיים מזון, הבעיה הגדולה הינה שמספיק פירור קטן של בצק בכדי שהמקק ישרוד 7 ימים.

בכדי לבצע הדברה של תיקנים או יותר נכון בכדי להימנע מכניסה של מקקים אליכם תדאגו לשמור על בית נקי בייחוד רצפה נקיה, תדאגו לא להשאיר כלי מטבח מלוכלכים, תדאגו שהאוכל של הכלב או החתול לא ישאר פתוח תמיד אלא רק שהכלב או החתול אוכלים, תידאגו שלא להשאיר קרטונים בתוך ארונות בבית מכיוון שאלו הם המקומות שהתיקנים הכי אוהבים לשכון בהם.
אם לא הצלחתם לשמור על התנאים שנכתבו מעל תיאלצו לבצע הדברת תיקנים ממשית . אז איך עושים את זה ? קיימת האפשרות של מלכודות לתיקנים כאשר ברגע שהמקק מגיע אליה הוא פשוט נדבק, וישנה אפשרות נוספת של הדברה באמצעות חומצה בורית.
 
בכדי לבצע הדברת תיקנים בצורה נכונה באופן עצמאי עליכם להניח את הפתיון במקומות נכונים כמו בכניסה למחילות של התיקנים ובחורים מהם אתם רואים שהג'וקים יוצאים מכיוון ששם מסתתרים כל ה"משפחה" וכאשר תיקן מוצא את המזון שלו הוא עושה מה שכמעט כל חיה עושה וזה לברוח איתו או בלעדיו (ז"א לאחר שכבר אכל) חזרה לקן, כך תצליחו להרוג כמות גדולה של תיקנים (כך הדברת תיקנים הופכת לקצת קלה יותר) במכה אחת מכיוון שהרעל יתפזר בתוך המחילה בו הם שוהים. מה גם שכך לא תיאלצו לנקות את כל המקקים המתים מהרצפה.
 
אז מהי החומצה הבורית הזו שבאמצעותה מדבירים משתמשים כאשר הם מבצעים הדברת תיקנים ? החומצה הינה אבקה בצבע לבן שצריך לדעת כיצד לעבוד איתה מכיוון שאם מפזרים אותה בצורה לא נכונה מקקים יכולים להרגיש בה וכך לברוח ממנה לפני שנוגעת בהם ומרעילה אותם. לכן כאשר מבצעים הדברת תיקנים באמצעות החומצה יש לפזר אותה בטיפין טיפין כך שתיקנים לא ירגישו בה.
 
אם נתקלתם במקקים בביתכם יום אחר יום כדאי מאוד להזמין שירותי הדברת תיקנים מקצועית.
 

שיתופי פעולה עם האתר הימורי ספורט שמפרט בנושא הימורי הספורט באינטרנט. בנוסף התאר משתף פעולה עם אתר טבעות נישואין וכן גם טבעות איורסין וכלל תכשיטים.