בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

הדברה

 
 
    הדברה
    ריסוס
    הדברת תיקנים
    הדברת נמלים
    מדביר

הדברת נמלים

 
הדברה מסוג זה הינה הדברה דומה מאוד ל-הדברת תיקנים והדרכים להימנע מהמצב שצריך לבצע הדברת נמלים גם הם דומים לדרכים אצל המקקים. אני אתן כמה דוגמאות - כדאי גם במצב זה לשמור על נקיון הרצפה בבית ולדאוג לטאטא לעיתים דחופות ת הבית וכן גם לשטוף בכדי שלא ישארו פירורים, לפעמים מספיק לנמלה פירור לחם בגודל של גרגיר חול בכדי לקרוא לכל החבורתה שיושבת ומחכה בבונקר לאות לצאת לצייד, לכן יש להקפיד על הנושא הזה בעיקר בקיץ.

לפני הדברת נמלים יש לכולם את הקטע הזה שרואים פתאום פס שחור וארוך של היצור החרוץ הזה משתרך לאורכו של הבית ופתאום נעלם ... אז השאלה של כולם היא היכן המחבוא שלהם, הנה כמה מצבים אפשריים :
 
  • צמחים - אם יש לכם בבית עציצים עם צמחים בפנים כדאי לבדוק אולי משם מגיעה הפמלייה .
  • מחילות בקיר - אם הפס השחור שדיברנו עליו קודם לכן משתרך על אחד הקירות התבוננו וחפשו את החור הקטן שנמצא בקיר שם מסתיים הפס.
  • אבנים - אם אתם גרים בקומת קרקע או שיש גינה קרובה לביתכם או אולי אפילו בבניין מצואים אבנים אז בידקו מתחתם (לאט לאט)
  • שטיחים - אם מצאתם נמלים על השטיח - כדאי שתרימו אותו.

בכדי לבצע הדברת נמלים או הדברה בכלל באופן עצמאי ניתן להשתמש עם חומר ריסוס רגיל שכמעט לכל אחד מאיתנו יש אותו בארון מתחת לכיור. אך יש לזכור שבכדי לחסל בונקר שלם של נמלים לא יספיק ריסוס אחד אלא שימוש בחומר ל-הדברת נמלים מס' פעמים ולפעמים גם ימים.

 

 
 
שיתופי פעולה עם האתר הימורי ספורט שמפרט בנושא הימורי הספורט באינטרנט. בנוסף התאר משתף פעולה עם אתר טבעות נישואין וכן גם טבעות איורסין וכלל תכשיטים.