בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
 
 
השגרירים של אופקים
אופקים היא חממה, בסיס אם לרבים וטובים שגדלו כאן וחוזרים לבקר את הוריהם. מאחר ובוגרי מערכת החינוך של אופקים פזורים ברחבי הארץ והעולם בתפקידי מפתח בכל המקצועות החופשיים, החלטנו לחדש איתם את הקשר ולמנף את כישוריהם לטובת העיר. אופקים לא יכלה להכיל את כשרונם והם עזבו בעקבות פרנסתם, אנו מעוניינים לחדש איתם את הקשר ולבדוק כיצד הם מתכוונים לעזור לנו.
 
הסידור הזה של עזרה מרחוק הוא הפתעה נעימה לכל אנשי אופקים לשעבר, בתוך כך נתחיל להכין רשת חברתית של 'השגרירים של אופקים' שתורכב מחברים הנמצאים בעמדות מפתח בארץ ובעולם. חברי הרשת ידאגו לעיר בכל המישורים: המוראלי, הכספי, דרך משרתם  ובשווי ערך. רוב העזרה תהייה אירגונית, חברתית. כל שגריר יוכל לתרום לנו תשומת לב, יוכל להפעיל קשרים בעבודתו, לגייס עבורנו אמצעים, להשפיע במקומות נכונים וכו..
 
דוגמאות:
ליאת עובדת בחברת נביעות ולכן קיבלנו במהירות ובלי בירוקרטיה תרומות של מים מינראלים לפסטיבלי האופניים, רמית בוגרת במגמת תקשורת לכן היא כותבת ומאירה את תשומת ליבנו לכתבות, מחקרים ותיעוד על אופקים. מיכאל דואג לבחון מיזמים חברתיים ותרומות, מפעיל לוביסטים בקרב חברי כנסת וכותב מאמרים על אופקים בעתונות, דני תורם את קק"ל לטובת העיר, בנושאי ניקיון, ייעור ואירועים חברתיים, נתנאל הוא עורך דין בעל משרד בת"א לכן הוא מייעץ לנו מידי פעם וכותב מאמרים מאירי עיניים עבור האוכלוסייה באופקים כאן בפורטל. גם אתם יכולים.  לא נציק לכם יותר מידיי.  בואו לעזור אפילו בקטנה - זה המון בשבילנו.
 
מה זה אומר?
שגרירים של אופקים הם תושבים לשעבר שהצליחו בחייהם, כמוכם! גרים מחוץ לעיר, אבל מחוברים למה שקורה כאן. נכונים ויכולים להשפיע ולעזור (במסגרת האפשר)
כיצד החלטנו?
בעקבות קשר בלתי אמצעי שכבר נוצר, עקב פניות של חברים, או סתאם כך מתוך רצון לעזור.
מה לגבי העתיד?
אנחנו נפנה אליכם בכול מיני בעיות, סוגיות, תרומות, שאלות וכו... ונבדוק אם אתם יכולים לעזור: ליחידים, לכלל או לעיר.
מה תקבלו בתמורה?
ראשית נעדכן אתכם בהתפתחויות חשובות שקורות בעיר, תקבלו הזמנות מיוחדות לאירועים שאנו מפיקים כאן וגם...נדאג ליצור יער שגרירים באופקים ואתם תהיו ראשונים לנטוע שם עץ על שמכם (הרי השורשים שלכם כאן באופקים)

 
 

 שם

מקצוע / עיסוק  

עיר מגורים 

 ד"ר ברוך אליצור

פסיכיאטר

ניו יורק

 ז'וזף דדון

אמן רב תחומי 

תל אביב 

 שי פרץ

מהנדס מכונות 

גן יבנה 

דני בן דוד 

קק"ל 

באר שבע 

 דרורית גור אריה

אוצרת אמנות 

פתח תקווה 

דורון גכטמן 

איש מכירות 

תל אביב 

מיכאל אזולאי 

מהנדס בניין 

אשדוד 

ליאת פרץ 

מהנדסת תע"נ 

 רמת גן

 נתנאל פרץ

עורך דין 

תל אביב 

מוטי בונה  

עורך דין 

תל אביב 

צבי אפרת 

פרופ' אדריכל 

תל אביב 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

חזור לדף הבית!