בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   
 
                      
 
 
 
שם:דנה גרסיה
תאריך לידה: 4.2.1978
מזל:דלי
משפחה:שני אחים, אחד בן 17 ואחת בת 28 הגרים יחד.אימה הייתה בצעירותה זמרת מפורסמת (קלאודיה אוסונה) אך למען ילדיה הפכה לעקרת בית ואביה הוא איש עסקים.

 
 
דנה החלה את קריירת הטלויזיה בגיל 4.בגיל 5 היא נכנסה לבית ספר לאומניות מה שעוד יותר תרם לקריירה.היא ירשה מאימה את קולה ויחד עם אחותה הן היו שרות ואף הוציאו יחד דיסק.בגיל 15 היא הגיעה לתפקיד של מרסלה ואז'חו ב"קפה בניחוח אישה", אחת הנובלות המצליחות ביותר בעולם, דנה נהפכה למוכרת ברחבי העולם כגון:ארצות הברית, ספרד, איטליה ואף יפן.

בתור בתה של הזמרת קלאודיה אוסונה בשנות ה-70, היא הילה בהקלטת פרסומות לטלוויזיה וגבר בגיל 8 השתתפה התוכנית "תדמיין", "הרבה דברים" ו"אנשים אהובים".לאחר מכן היא הופיעה בטלוויזיה בכל מיני נובלות ברמה גבוהה כגון:"הצד האחר של הנמר", "ויקטוריה" ועוד.

בשנת 1996, דנה גרסיה נהפכה לקולומביאנית הראשונה שכיכבה בת]פקיד ראשי בנובלה המקסיקנית "בצפון הלב" של TvAzteca .לאחר כמה חודשים חזרה דנה גרסיה בשנת 1997 לקולומביה כדי לשחק את דמותה של סופיה סנטנה ב"צחוק הגורל", שם זכתה באהדת הקהל, תארים ואף מספר פרסים.

לאחר שנתיים היא חזרה שוב למקסיקו, לאותה חברת הפקה ושיחקה בנובלה "דבר איתי על אהבה". כאשר הסתיימו הצילומים היא נסעה לניו יורק על מנת להמשיך את לימודי המשחק שלה.

לאחר כמה חודשים היא קיבלה את הצעת FonoVideo  לשחק בתפקיד ראשי ב"הנקמה", שם שיחקה את סולדד ומוקפת בשחקנים מארצות שונות.הנובלה שודרה בארצות הברית עם רייטינג טוב וכמו כן היה כך גם בפוארטו ריקו, ונצואלה, מקסיקו, ספרד ועוד ארצות אחרות באירופה.

"קפה חום" (Caf? Moreno).האלבום אשר הוקלט במיאמי זכה להצלחה רבה בקולומביה.למרות זאת לאחר שתי הפקות וקבלת דיסק זהב ופלטינה, הלהקה התפרקה ומאז דנה התרכזה רק במשחק, אך עדין היא אינה מאכזבת את המעריצים שלה ולא מזניחה את השירה ואף שרה את שיר הנושא של "צחוק הגורל" ו"דבר איתי על אהבה". (כמו כן נוכל לשמוע שוב את קולה בהמשך העלילה של "תשוקת הנצים").

 

טלנובלות שהן השתתפה:

"אלמד אותך לאהוב"- שנת 2004 טלמונדו קולומביה-ארה"ב.

"תשוקת הנצים"-שנת 2003 טלמונדו קולומביה-ארה"ב.

"הנקמה"- שנת 2000 ונצואלה-ארה"ב.

"דבר איתי על אהבה"-שנת 1999 מקסיקו.

"אהבת כלב (צחוק הגורל)"- שנת 1998 קולומביה.

"בצפון הלב"- שנת 1997 מקסיקו.

"קפה בניחוח אישה"-שנת 1994 קולומביה.

 
תמונות בעמוד דנה גרסיה.
בניית אתרים - טואול