בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   
 
                      
 
 
*אנדרס ופלומה יתחתנו בערך בפרק 93 .

*בוריס יתאהב באלבה מנהלת ביה"ס של אליסיה.

*לפני שאבא של לונה ימות הוא יבקש ממנה לנסות להסתדר עם מאוריסיו מכיוון שהוא לא רוצה שהנכד שלו יגדל בלי אבא כמו לונה ובגלל זה לונה תתחתן עם רודריגו.

*רמירו ימות!

*אסטבן ימות מהתקף לב אחרי שלונה תגיד לו שאוקטביו הוא לא הבן של רודריגו ועוד כמה דברים שרודריגו עשה לה.
*לונה תגלה שהיא בהריון ממאוריסיו והוא ידחה אותה במחשבה שהילד הוא של רודריגו.

*רודריגו יציע נישואין ללונה כדי שלילד שלה יהיה אבא והיא תסכים וביום החתונה מאוריסיו התפרץ לחתונה אבל יבוא מאוחר מדי,לונה תלד בן והיא תקרא לו אוקטביו על שם אביה שהוריש לה 3 מיליון דולר ורודריגו הסתיר את זה ממנה,רודריגו התייחס ללונה כמו אל אסירה ולא ייתן לה לצאת מהבית אבל דני יוציא אותה משם ומאוריסיו יראה ללונה הוכחות שהוא גנב ממנה את הכסף.

*לונה ומאוריסיו ישלימו והוא יכיר באוקטביו בתור בנו,אליסיה ולונה יתקרבו אחרי שלונה ומאוריסיו חזרו ליהיות ביחד דניאלה ורודריגו ישובו לנסות להפריד ביניהם ואחרי ההטבלה של אוקטביו רודריגו יחטוף את לונה וייקח אותה לאחוזה מרוחקת ומרגריטה ואלחנדרו יידחו את החתונה שלהם.
*רודריגו ינסה להרוג את לונה ואחר כך להתאבד הוא פותח את הגז וקושר ללונה את הידיים אבל מאוריסיו והמשטרה מוצאים אותם ולונה נכנסת לתרדמת ורודריגו יוצא ללא פגע,הרופא אומר שללונה אין תקווה ומאוריסיו מביא לה את אוקטביו כדי להיפרד והוא בוכה ואז לונה מתעוררת.
*דניאלה מביאה לרודריגו סמים והוא מתאבד.
*מרגריטה ואלחנדרו מתחתנים ולמחרת מאוריסיו ולונה מתחתנים ונוסעים לפלאיה בוניטה ומעלים זכרונות הסוף.

*מאוריסיו ולונה מתחילים בקשר ומאוריסיו רוצה שהיא תעבור לגור איתו.

*מאוריסיו רוצה להתחתן עם לונה.

*כולם מאושרים מהקשר ביניהם פרט לדניאלה ורודריגו.

*לונה רוצה שמאוריסיו יהיה מאושר עם בתו ומציעה לו שהיא תבוא לגור עמם בית בכדי שתכיר אותה ושיהיה להם נח להיות ביחד כמשפחה.

*אליסיה הבת של מאוריסיו מגיעה ועושה להם את המוות  ומביישת את אבא שלה בכל הזדמנות, היא  מתקרבת למרשעת הגדולה ביותר, דניאלה ושתיהן ביחד רוקמות מזימות להפריד בין מאוריסיו ולונה.

*דניאלה ורודריגו רוקמים מזימה להפריד בין מאוריסיו ולונה, 
 הם עורכים תמונות של לונה ורודריגו יחד "תמונות" שוכבים במיטה ומקיימים יחסי אהבה , הם בעצם עושים זאת באמצעות תוכנת מחשב, דניאלה מציגה בפני מאוריסיו את התמונות, מי שבאמת שכבה עם רודריגו זו פלומה אשר באמת מאוהבת ברודריגו.

*דניאלה  הורגת את רמירו


*לונה בהריון ממאוריסיו.
 
*מאוריסיו לו מאמין לה שהילד שלו.

 *לונה פוגשת את אביה בבית דודתה אשר נטש אותה לפני הרבה שנים, הוא מסביר לה את הסיבות לעזיבתו והיא סולחת לו.

*מאוריסיו ואבא שלה הופכים להיות חברים טובים והוא מגלה למאוריסיו שהוא בעצם חולה בסרטן ושלא יגלה זאת ללונה כדי לא להעציב אותה.

*אבא של לונה בבית חולים ומת שם.

*לונה ומאוריסיו פרודים.

טואול - בניית אתרים בחינם