בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   
 
                      
 
תקצירים הם מפנאי פלוס ולפעמים אני אביא מויוה פלוס!
 

אהבת אמת

 

ויוה פלטינה, 95 פרקים
 
פרק 36-39:

 

מתילדה מודיעה למנואל שהיא הרה והוא מחליט לנסוע איתה לטרינידד, לבקר את הוריה. אנטוניה מתאוששת מניסיון ההתאבדות שלה. הסנדקית של קתלינה משכנעת את הגנרל לטהר את שמו של אדולפו ולהעלות אותו בדרגה. סיסקו מגיע לאחוזה לביקור ומבין שיש טעות בתיאור של סנטמריה.

 

מנואל מסלק מהבית את מתילדה, דודתה ואת רוסריו לאחר שהוא מבין מה קרה. הוא משוכנע שאבי הילד שמתילדה נושאת ברחמה הוא אדולפו. זה מבטיח לקיים את הבטחתו ולהתחתן עם קתלינה. מנואל משתכר ושרוי בדיכאון ואיש לא מסוגל לעזור לו.

 

מתילדה חוזרת לבית אמה. מנואל נותן לאנטוניה לחזור אל הבית הגדול ולנהל את משק הבית. אגוסטה מספרת להילריו שמתילדה חזרה כי שמעה שאשה אחרת הרתה למנואל. דומינגס קניירו מעלה את דרגתו של אדולפו לגנרל, לרגל נישואיו עם קתלינה.

על החיים ועל המוות
 
ויוה, 145 פרקים
 
פרקים 49-45:
 

 

עו"ד ולאונדה מזועזע מהצעת השוחד של איזבל ודוחה אותה בשאט נפש. אנדרס רוצה לדעת מי יעץ לה לפנות לוולאונדה. איזבל ואנדרס מכריזים על נישואיהם. אנחלה מודיעה שלאנדרס לא יהיו זכויות יתר לאחר החתונה עם איזבל. אנדרס מחכה לרגע בו יוכל להעיף את אביגיל ובניה מהבית.

 

ולריה לא מברכת את איזבל לרגל חתונתה. איזבל מוצאת פתק ברכה מפדרו חוסה דונוסו, ונלחצת מאוד. סלוודור מסיע את אנטוניו לאוניברסיטה ולא נמצא כשאיזבל מחפשת רופא לוולריה הקודחת מחום. עם שובו היא מפטרת אותו ומאוחר יותר היא הולכת לחפש אחריו.

 

אנחלה מקבלת הודעה שעו"ד ולאונדה נרצח. סלוודור ועובדי הבית חושדים שאיזבל ואנדרס מעורבים בזה. סלוודור ואיזבל מתעלסים בחוץ בגשם, וכשאיזבל

חוזרת רטובה, החשד נגדה גובר. סלוודור מאיים על וולטר שלא להציג בפומבי את חשדותיו נגד איזבל.

 

אנחלה מיואשת ממותו של ולאונדה. סלוודור מציע את עזרתו. גז'טנה פותחת את הבר שלה בהצלחה גדולה, ואפילו מתגלה כזמרת לא רעה. סלוודור מבקש מקמילו להתחיל עם קונסואלו, כדי להוכיח לסימון שהיא אשה מופקרת. איזבל מבקשת מסלוודור לרגל בשבילה אחרי אנחלה. סלוודור שב ודוחה את ניסיונות החיזור של איזבל.

 

קמילו מפתה את קונסואלו להזמין אותו לביתה. היא משקרת לו כמו ששיקרה לסימון. איזבל מודדת את שמלת הכלה וסלוודור מעיר הערה שגורמת לה לקרוע את השמלה. רבקה עושה מאמצים על אנושיים בחדר הכושר על מנת שסלוודור ימצא בה עניין. סלוודור משדל את סימון ללכת ולברר אם קונסואלו בוגדת בו.

 
 

פלוריסיינטה (עונה 2)

 

פרק-150
פלור מנסה לתפוס את מקסימו לפני שייסע, ללא הצלחה. היא מנסה להפנים את עובדת ההריון. דלפינה מגלה את תמונת האולטרסאונד של פלור, ונותנת אותה למריה כדי שהיא תמשיך לשקר לפרנקו. מללה ובוניז'ה מנצלים מכתבי אהבה ישנים של מקס שאווריסטו זרק, משנים את התאריך ושותלים אותם בסביבתה של פלור, כדי לסכסך בינה ובין מקסימו. פלור מודיעה שהחליטה לא לוותר על הירושה, אבל שהיא תחלק אותה שווה בשווה עם סופי ודלפינה, כשהיא משאירה את מללה מחוץ לתמונה. דלפינה משיגה את הנייד של מקסימו, וכשפור מתקשרת, היא מתחזה לארוסתו של מקסימו.

פרק-151
פלור לא מאמינה ל"נסיכה" שהיא ארוסתו של מקס, והיא מתחקרת אותה. דלפינה ממשיכה במשימתה לערער את בטחונה של פלור לגבי מקסימו. ולנטינה מפצירה במריה לספר את האמת לפרנקו, וגם כותבת לו מכתב, אותו היא נותנת לניקו כדי שימסור אותו. אוליביה מוותרת על פרנקו לטובת מריה והתינוק. מריה חוששת לספר את האמת לפרנקו, ובינתיים, פרנקו מודיע לכולם שהוא ומריה מתחתנים. רוסיטה האמיתית חוזרת מקובה ומגיעה הביתה, ולא מבינה למה כולם מתייחסים אליה כאילו הייתה שם כל הזמן, ומדוע מללה מדברת איתה על ירושות... עד שהיא ודלפינה עומדות זו מול זו.

פרק-152
פלור מצליחה לחשוף את דלפינה בתרגיל מתוחכם, והיא מסלקת אותה מהבית. רוסיטה חוזרת הביתה. מריה מסתירה מפרנקו את המכתב של ולנטינה, ועדיין לא מצליחה לאזור אומץ לספר לו את האמת. בינתיים, ההכנות לחתונה בעיצומן, ונותרו רק יומיים לאירוע. ניקו מארגן לפרנקו מסיבת רווקים, שמסתיימת בקטטה בין פרנקו ופצ'ה וסכסוך עמוק ביניהם. פלור הולכת לבנק בכוחות מתוגברים כדי למשוך את הירושה. דלפינה, מללה ובוניז'ה מנסים לגנוב אותה ממנה. המשטרה עוצרת את כולם. מקס חוזר הביתה, ורואה בטלוויזיה איך פלור נעצרת. הוא מגיע לתחנת המשטרה, שם פלור מספרת לו על התינוק... ומקס מתעלף.

פרק-153
פלור חוזרת הביתה עם מקס והילדים, ואילו דלפינה, מללה ובוניז'ה נשארים במעצר. פלור עצובה כי מקס מתעלף בכל פעם שהיא מזכירה את ההריון, ואם לא די בכך, אנה מגיעה לאחוזה כדי להניא את מקס מהוויתור על הכתר. פלור מבטלת את התלונה נגד דלפינה ומללה, והן משוחררות. דלפינה מחליטה להמשיך במלחמתה נגד פלור. ולנטינה חוזרת ומגלה שפרנקו ומריה כבר נמצאים במשרד הפנים, ועומדים להתחתן. היא משכנעת את מרטין שמריה משקרת, ושעליהם לעצור את החתונה. בינתיים, החתונה מתעכבת כי פלור ומקסימו עדיין בחוץ. דלפינה, שנמצאת בקרבת מקום, נכנסת למכונית של טכנאי ומתכוננת לדרוס את פלור ומקס.

פרק-154
דלפינה מפספסת את פלור ומקס, ומתנגשת בעץ. אוליביה מצליחה לעצור את החתונה של פרנקו ומריה, ומאלצת את מריה לספר את האמת לפרנקו, שמבטל את החתונה. פרנקו מנסה להתמודד עם כל מה שקרה, וגם מחליט להיות עם אוליביה. פלור מספרת למקס כי ראש לשכת המלך הוא שהציע לה כסף כדי שתתרחק ממנו, ומקס מסלק אותו מהבית ומודיע לו שהוא מוותר על הכתר. דלפינה ממשיכה לתכנן תכניות זדוניות כדי לפגוע בפלור, והפיות מצילות אותה שוב ושוב. לבסוף, בעקבות תלונתו של מקס, דלפינה נעצרת יחד עם מללה ובוניז'ה. בעודה ממתינה בניידת, דלפינה תופסת את ההגה, ומנסה לדרוס את מקס ופלור

פרק-155
הפיות עוצרות את המכונית, וניסיון ההתנקשות של דלפינה נכשל. היא נעצרת, אך מצליחה לברוח בעזרתו של בוניז'ה. היא נכנסת לאחוזה בלילה, והורסת את הסלון. מקס ופלור מחליטים לעזוב את הבית ולנסוע למקום סודי ובטוח. המקום הנבחר הוא קמפינג. פרנקו מיישר הדורים עם פצ'ה, ובעידודה של אוליביה הוא מחליט לבקר את חוליה לרגל יום האם ולהביא לה מתנה. מקס, פלור והילדים נוסעים לקמפינג בלימוזינה שכורה, מבלי לדעת שהנהג הוא... דלפינה. פרנקו מגלה כי אביו הוא מטאו קלדרון, שחקן טניס מפורסם.

פרק-156
דלפינה מנסה להזריק לפלור תערובת של סמי הרדמה ורעל, אך הפיות מונעות זאת ממנה. מקסימו ואווריסטו משתלטים על דלפינה, אך לא לפני שהיא מספיקה להזריק את הרעל לבננה. פלור אוכלת אותה ומאבדת את הכרתה. הרופאים אובדי עצות. חוליה מספרת לפרנקו שהיא אכן יצאה עם מטאו קלדרון, אך הוא התנער ממנה כשהיא הרתה. בוניז'ה קולט שאם פלור תמות, הוא יואשם ברצח, והוא מוסר לפרנקו את הרעלים כדי שאפשר יהיה לרפא את פלור. במקביל, מיה חוזרת, לשמחת כולם, ניקו ממשיך לקנא לוולנטינה. פרנקו נואש כשהוא נתקל באדם ברחוב, ובקבוקוני הרעל נשברים. הוא מרים את עיניו ורואה שנתקל במטאו קלדרון. מקסימו מתפלל שלא יקרה כלום לפלור ולבנו, ופלור מתעוררת.

פרק-157
פלור לא זוכרת מה קרה, אך כשמספרים לה, היא זועמת על דלפינה ומחליטה להגיש נגדה תלונות על כל התכסיסים שעשתה. דלפינה מבקשת עזרה מלורנסו, אך הוא נחוש בדעתו לחזור למוטב. הוא מחזיר למקס ופלור את הכסף שגנב מהם, ומתכונן לנסוע לאיי פיג'י. הוא גם אומר לדלפינה שהשאיר מכתב במזוודות עם הכסף ובו הוא מספר למקס שהם נשואים. ניקו ממשיך לקנא לוולנטינה. מטאו קלדרון זוכר את פרנקו מימי הטניס שלו, ומציע לו לאמן אותו. הוא לא מצליח להבין למה פרנקו כה עוין כלפיו. מירנדה, חברתו לשעבר של מקס, מגיעה לביקור, מה שמעורר קנאה רבה אצל פלור, שמרגישה נחותה לידה.

פרק-158
פלור פוגשת את בנה של מירנדה, וחושדת שהוא הבן של מקס. מקס מצדו מגלה שאנה גנבה כסף מפלור כדי להמר, והוא מאלץ אותה להיפגש עם גרימברג. פלור שומעת דברים שאומר מקס בשיחות לאחרים, ומסיקה שהוא מתכוון לעזוב אותה. פרנקו מנסה להתמודד עם גילויו כי מטאו הוא אביו. ניקולס אוזר סוף סוף אומץ והוא מספר לוולנטינה על אהבתו, אך היא אומרת לו שזה מאוחר מדי. דלפינה מנסה לברוח מהכלא, ללא הצלחה. היא, מללה ובוניז'ה שומעים על כך שייפתח נגדם משפט על פי התלונות של פלור. דלפינה מבקשת עזרה מלורנסו, שבמקום לעזור לה, מחזיר את הכסף למקס ומשאיר לו מכתב ובו הוא מספר על נישואיו לדלפינה. מירנדה מוצאת את המכתב ולוקחת אותו, מבלי להראותו למקס.

פרק-159
פלור ממשיכה לקנא בכל פעם שמקס ומירנדה נפגשים. פרנקו ניגש לדבר עם מטאו, אך לא מעז לומר לו את האמת ובמקום זאת מבקש ממנו לאמן אותו. ההתחלה לא קלה. מירנדה קושרת קשר עם דלפינה, ונפטרת מעוה"ד של פלור ומקס כדי להציע את עצמה במקומו. מטרתה של מירנדה היא לסלק את פלור ולכבוש שוב את לבו של מקס. ניקו ממשיך לנסות ולכבוש שוב את לבה של ולנטינה, אך ללא הצלחה. המשפט מתחיל, ודבריה של דלפינה מרגיזים את פלור, עד כדי כך שהיא גורמת למהומה בבית המשפט.

פרק-160
המשפט מתקדם, אך פלור ומקס לא מצליחים לספק ראיות די מוצקות. גרטה, אווריסטו ופלור מעידים. פלור נשברת בעדותה וסולחת לדלפינה על מעשיה. בינתיים, חוליה פוגשת את מטאו, ופרנקו מנסה לדובב את מטאו בעניינה. אנה מלמדת את הילדים הקטנים להמר ולשחק פוקר. ניקו מבקש את עצתם של פצ'ה ומיה בנוגע לוולנטינה. פרנקו מספר למטאו, בלהט הרגע, שהוא הבן שלו. לפני עדותה, אנה גונבת את התיק של השופטת, ודלפינה רואה אותה. היא מאיימת עליה שאם תעיד נגדה, היא תסגיר אותה, ולכן אנה משתפת פעולה עם דלפינה.

פרק-161
פלור ומקס המומים מעדותה של אנה. פרנקו אומר למטאו שהוא בנו, אך אחר כך חוזר בו. מטאו מספר לו גרסה אחרת למה שקרה, ופרנקו מחליט לספר לו בכל זאת, אך לא מצליח. מירנדה, על פי ההסכם שלה עם דלפינה, מנסה להפליל את בוניז'ה, שמיד מנסה להפליל את מללה ודלפינה חזרה. השופטים חושבים שאין די ראיות להרשעה, ומתכוננים לבטל את המשפט, אך מקס פונה ללורנסו דרך הטלוויזיה ומבקש את עזרתו. לורנסו מתקשר למקס ומנסה לספר לו על נישואיו לדלפינה, אך מירנדה מנתקת את השיחה. הילדים מצליחים לפרוץ לבית המשפט, ולהציג את גרסתם. השופטים מתכוננים למסור פסק דין...


פרק-162
השופטים קובעים כי דלפינה, מללה ובוניז'ה אשמים, וגוזרים לדלפינה 10 שנות מאסר, ולמללה ובוניז'ה 7 שנים. פרנקו ומטאו מנסים למצוא זה את זה, אך לא מצליחים. מקס מדבר עם אמו ברצינות, ומזהיר אותה שאם תחזור למעלליה, היא תיאלץ לעזוב את הבית. זמן קצר אחר כך, הוא תופס אותה משחקת פוקר עם הילדים, ואכן מבקש ממנה לעזוב. אך לחץ מצד כל המשפחה גורמת לו לבסוף לחזור בו. ניקולס מתאמן לקראת התחרות, וכשרואה שסיכוייו קלושים מול פטו, הוא מחליט לשים לו חומר משלשל במשקה. דלפינה שולחת את מירנדה אל לורנסו, כדי להפליל אותו במקומה. פלור מקבלת דיאטה, ומטאו חוזר במפתיע. פרנקו מספר לו שהוא בנו.

פרק-163
מטאו מבולבל אך גם מאושר מהידיעה. מירנדה, שלא מצליחה להשפיע על לורנסו, משכנעת את מקס לצאת ולחפש אותו. מקס אכן נוסע, למרות שהוא הבטיח לפלור שלא יחפש את לורנסו. ניקו סובל משלשולים קשים, וגם נאלץ לבלות את הלילה בשירותים של חדר הכושר. הוא מנצח בתחרות, אך מוותר על הפרס ומודה במעשיו. למרות כל זה, ולנטינה לא חוזרת אליו. לורנסו רואה את מקס ומירנדה מגיעים למלון שבו הוא היה. הוא גורם למקס לאבד הכרה במכה בראשו, וקושר אותו יחד עם מירנדה על המיטה. פלור, שחושדת כי מקס בוגד בה, מגיעה למקום ורואה את מקס ובמצב חשוד עם מירנדה.

פרק-164
פלור כועסת על מקס, עד שהיא שומעת אותו מגן על אהבתו אליה בפני מירנדה. היא מסלקת את מירנדה מהבית ומתפייסת עם מקס. מקס משכנע את אנה להתחיל ללכת לפגישות של "מהמרים אנונימיים". מטאו משכנע את פרנקו להתאמן לקראת סבב תחרויות באירופה. בוניז'ה, מללה ודלפינה נשלחים כל אחד לכלא אחר. אנחנו קופצים בזמן חמישה חודשים. פלורג גידלה בטן, פרנקו מוכן לתחרויות, אנה נגמלת מהתמכרותה להימורים. החברים והמשפחה נפרדים מפרנקו בפרידה מרגשת, והוא נוסע עם אולי ומטאו לאירופה.

פרק-165
מקס רוצה להפתיע את פלור ולסיים את הליך הגירושין שלו מדלפינה, כדי שיוכלו להתחתן לפני הלידה, אך פלור שומעת קטעי דברים וחוששת שהוא רוצה לעזוב אותה. דלפינה מסרבת לחתום על המסמכים. ולן ופטו מחליטים "לעזור" לפצ'ה ומיה להיות יחד, אך התכנית משתבשת, מיה חושבת שפטו מתחיל איתה והיא כועסת עליו, וניקו חושב שוולנטינה רוצה לחזור אליו, והוא מנשק אותה ליד פטו. אחרי שאי ההבנה מתבררת, מיה ופצ'ה המומים כשמפקח בא לסגור את חדר הכושר בגלל עיקולים נגד דלפינה ומללה. פלור מבקרת את דלפינה בכלא, ומגלה שזו הדרדרה לרמות חדשות של רוע, והיא גם מגלה את תכניות הנישואין עם מקס. פלור עושה אולטרסאונד, ומגלה שיש לה בבטן תאומים.
*זכיות שמורות לאתר המורדים!.
 
 
 
טואול - בניית אתרים בחינם