בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   
 
                      
 
 
טלנובלות 2006 

 

אהבה בשוק.

עלילה:

היא אישה נשואה שבעלה מביים את חטיפתו כדי לברוח למשפחתו השניה ובו בזמן גם לקחת כסף... (חרי חטיפתו עוברות להם 5 שנים..)

לפני שעוברות להן 5 שנים גם אצל דמותו של מישל (דיאגו) קורה לא מעט... הוא מנצח במשחק חשוב אך באותו יום הוא עושה תאונה עם חברתו.. אשר מתה ובעקבות זה נשלח לכלא ל5 שנים והסיפור של הנובלה מתחיל לאחר 5 שנים.. כשבעלה של לוסיה מחליט לחזור אחרי שנגמר הכסף.. ואילו דיאגו משתחרר מהכלא..

שחקנים:

פאולה ריי ומישל בראון  חורחה (מרטין מתשוקת הנצים) , חואן פבלו (פרננדו מתושקת הנצים), סלביו (פדרו,אבא של דיאנה מלמדי אותי לאהוב) , חוליו (לאונידס מתשוקת הנצים) , סילביה (אמפרה מלמדי אותי לאהוב) , כריסטיאן (הכומר  מאני אניטה) , שארמל ( הלנה מלמדי אותי לאהוב).

תמונות:
 
 

 
 
 
 
 
 
      
 
  
 
 
 
 
 

הזריחה:

פרננדו קולונגה ,שכניראה התאהב בז'אנר התקופתיות, חוזר מדהים מאי פעם ,יחד עם הזמרת השחקנית היפה לוסרו בטלנובלה תקופתית מהממת. זוהי תקופת הקולוניות והאינקוויזיציה הספרדית באמריקה הלטינית,והפער בין מעמד האצולה לאיכרים עצום. מריה היפוליטה דיאז נולדה במקסיקו אבל הופרדה מגיל צעיר מאמה וגדלה אצל סבתה בפנמה, מבלי לדעת מי הוא אביה . סבתה ,דונה קרלוטה, מארגנת לה נישואים עם אנטוניו ,אבל הולכת לעולמה מבלי לדעת שנישואי נכדתה מעולם לא מומשו כי אנטוניו אימפוטנט. אדליידה ,אמו של אנטוניו ,יודעת שבנה יירש את כל ההון של דודו רק אם יוולד לו בן. היא משכנעת אסיר נמלט להתגנב לחדרה של היפוליטה ולשכב איתה. הפושע,לואיס מנירקה, הוא סוחר מקסיקני שנשלח לסנטה ריטה כדי לסגור עיסקה עבור דודנו ,הרוזן של גווארה,אבל מתברר שהיה זה רק תכסיס לרצוח אותו. הוא נדחק לפינה ובלית ברירה מקבל את תנאיה של אדליידה . אבל שהוא רואה את היפולטה היפה הוא לא מצליח לעשות את זה ,מספר לה את סיפורו ונעלם אל הלילה…..
 
אדמת התשוקות:
עלילת "עמק התשוקות" מתרחשת על רקע עמק יפיפה שכולו כרמים ונופים מרהיבים. ולריה (ספניק) היא אשה יפיפייה וחזקה המנהלת יחד עם אביה צ'מה, את היקב המשפחתי. ולריה עברה חיים לא קלים, וקשה לה גם עם משפחתה. יש לה בת בשם בלינדה, איתה היא מנסה להסתדר, ומאביה לא קבלה דבר מלבד בקורת נזיפות וחוסר שביעות רצון. תסכולה מאביה גובר עוד יותר, כשיום לפני נישואיה היא מגלה שהוא שילם לחתנה המיועד כדי שיתחתן איתה, כחלק מעסקה שרקם. פרנסיסקו (ליסאסו) הוא מוציא לאור מצליח ואלמן, המתגורר בעיר הגדולה, ומגדל את בנו לבדו. לאחר מותו של אביו הוא נוסע לבקר בחוותו של האב, ומגלה לתדהמתו שאביו התחתן עם אישה צעירה ממנו בשנים רבות, שלא רק שהרסה את עסקיו אלא גם הביאה להתאבדותו. הוא מבין שכדי להציל את העסק המשפחתי מפשיטת רגל, אין לו ברירה אלא להישאר בחווה. המעבר לעמק, מפגיש אותו עם ולריה, והם הופכים לשותפים בעסקים. כמובן שהאופי החזק של שניהם גורר אותם למריבות וקונפליקטים אין סופיים. עם הזמן הם מכירים לעומק, והסכסוך התמידי מפנה את מקומו לאהבה גדולה. רבים הם המנסים לעמוד בדרכם של זוג האוהבים: צ'מה אביה של ולריה, אלמנתו של אביו של פרנסיסקו -  שהופכת למאהבת של צ'מה, פאולה חברתו לשעבר של פרנסיסקו, ומיגל ארוסה לשעבר של ולריה.
לצידם של ספניק וליסאסו הרבה פנים מוכרות כמו למשל, קתרין סיאצ'וק, מלמדי אותי לאהוב ואריאל לופז פדיז'ה, מחתולה פראית. עוד משתתפים: הקטור סוארז, ריקרדו צ'אבס, פרנסיסקו גאטורנו, קרולינה ליסארסו וסרחיו קטאלן. יש למה לצפות!
 
 
 
טעם של מתיקות:

 מיגל דה לאון ,האקס החמוד מאוד של גבי ספניק ,בטלנובלה חדשה עם אנה קרינה מונקו . ליאונרדו הוא מהנדס מצליח שחוזר ממסע עסקים מוקדם מהרגיל ותופס את אשתו במיטה עם חברו הטוב ביותר .הוא בטוח שלעולם לא יוכל יותר לבטוח בנשים עד שהוא פוגש את מירנדה,בחורה יפה שוויתרה על חלומה להיות רופאה כדי לעזור למשפחתה .

בניית אתרים - טואול