בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   
 
                      
 
תמונתה של השחקנית והזמרת ארסלי ארמבולה ("בדרך אל האושר" ו"חבקי אותי חזק") הופיעה השבוע על השער של העיתון טי וי נובלס במקסיקו ולאו דווקא בשביל לפרסם את הדיסק האחרון שלה או בשביל לכתוב פרטים חדשים על מערכת היחסים שלה עם הזמר המפורסם לואיס מיגל. ארמבולה כיכבה על שער העיתון מאחר והגיע אל מערכת העיתון מכתב אותו כתבה ארמבולה לאחיה אבל לא היה מדובר במכתב רגיל אלא במכתב עם המון שגיאות כתיב. פאדיחה!
אגב, ארסלי נישאה לאחרונה לזמר המקסיקני המפורסם לואיס מיגל וצלמי הפפראצ`י לא עוזבים את הזוג לרגע במנוחה ומצלמים אותם בכל הזדמנות אפשרית.השחקן המקסיקני גבריאל סוטו (אדולפו ב"בדרך אל האושר") מצטרף לקאסט של צילומי הגרסה הלטינית לסרט "מעשה המרמה הגדול". מלבד סוטו שיעשה את תפקידו הראשון בקולנוע משתתפים גם השחקנים: קיית דל קסטיז`ו, פרננדו קולונגה וסאול ליסאזו. הצילומים יחלו ב - 15 באוגוסט ויתקיימו בלוס אנג`לס, קליפורניה.
 
*הטלנובלה קטנטנות 2006 תשודר בתאריך 17.9 בערוץ הילדים.
(התאריך עדיין לא בטוח)
 
 
*יש כבר מועד לחתונה!-חואן חיל נבארו מתחתן בחמישי לאוגוסט עם ארוסתו קרולינה.
 
 
 
*השחקן והזמר המקסיקני ארנסטו ד`אלסיו (אדוארדו ב"כנגד כל הסיכויים") עובד בימים אלה על דיסק מחווה לזמרים גדולים כמו קמילו ססטו, חוסה חוסה ורפאל. ד`אלסיו שהשתתף בתכניות מוסיקליות כמו "לשיר בשביל חלום" (בסגנון "כוכב נולד" אצלינו) ו"מלכים של השירה" הצליח להגיע למקום השני בתכנית הכשרונות המוסיקליים. הדיסק עליו הוא עובד יכלול שירים קלאסיים של הזמרים בלי שיעשה בהם כל שינוי, הוא ישיר אותם בדיוק כפי ששרו אותם הזמרים האורגינלים. אגב, גם אמו של ארנסטו היא זמרת מאוד מפורסמת בשם לופיטה ד`אלסיו ובדיסק הוא גם יבצע שיר שלה.
 
 
*בעיתון המקסיקני טי וי נובלס פרסמו כתבה ובה כתבו כי השחקנית קיית דל קסטיז`ו ("שקרים", "אהבת נפש") והחבר הנוכחי שלה אהרון דיאס ("406"), ממנו היא גדולה ב-8 שנים, בילו את הלילה במלון דרכים. דל קסטיז`ו טענה כי אין זה נכון הדבר וכי בשביל זה יש להם בית ואין להם צורך ללכת למלון דרכים. במסיבת עיתונאים שנערכה לכבוד הסרט "מכוניות" בו משתתפת דל קסטיז`ו ומדובבת את קולה של הדמות "סאלי", אמרה קיית כי שמועות כמו שהתפרסמו בעיתון תמיד ימשיכו להתפרסם בין אם הן נכונות ובין אם לא כך שהיא לוקחת את הכל בצחוק.
 
*השחקנית סבינה מוסייאר (פביולה ב"אם חורגת" ולורנה ב"הזכות לאהוב") הנמצאת בחודש התשיעי להריונה החליטה לנצל את הימים האחרונים של ההריון ולנפוש באקפולקו יחד עם בעלה ובתה קמילה בת ה-3. מוסייאר סיפרה כי היא צפויה ללדת בן וכי היא מתכוונת לקרוא לו בשם פאולו. מוסאייר סיפרה כי ההריון עשה אותה למאוד רגישה ובכיינית ותמיד בכל בדיקת אולטרסאונד היא לא הצליחה לעצור את ההתרגשות כששמעה את פעימות הלב של העובר. עוד סבינה אמרה שכעת משפחתה שלמה ושלא חסר להם דבר, רק נותר לשמור ולהגן על הקיים.
 
*השחקן המקסיקני ולנטינו לאנוס ("יש מצב לאהבה" ו"להתאהב מחדש") סיפר לתקשורת כי אין בו שום כעס כלפי האקסית שלו ז`קלין ברקמונטס(מריבל, רובי) בגלל הקשר הרומנטי שלה עם בן זוגה החדש ארתורו כרמונה. להפך, הוא מאחל לה את הטוב ביותר וסיפר כי התקופה שלהם ביחד הייתה מדהימה ושז`קלין היא בחורה מקסימה ואיכותית והוא מעריץ ומכבד אותה מאוד. לאנוס אמר כי הוא אינו מרגיש שלא בנוח בגלל הקשר החדש של ז`קלין וכי גם הוא נמצא כרגע בקשר והוא מאוד מרוצה.
לגבי הקריירה שלו ופרויקטים חדשים באופק סיפר לאנוס כי צפויות הפתעות והוא מעדיף לא לגלות בינתיים במה מדובר.
 
*התסריטאים של הטלנובלה "הסערה" תיכננו לצלם 30 פרקים נוספים בטלנובלה ללא הכוכבת הראשית נטליה סטרייגנרד שעברה לאחרונה ניתוח ולכן אין באפשרותה להשתתף בצילומים. השחקנית שנבחרה להחליף את נטליה היא גבריאלה ורגרה אבל מעריציה של נטליה זעמו על ההחלטה הזו ואיימו כי יפסיקו את הצפייה בטלנובלה. לאור תגובת המעריצים וההתעניינות התקשורתית המרובה בעניין החליטו התסריטאים וההפקה להכניס בכל זאת את נטליה למספר סצנות במהלך 30 הפרקים שנותרו לטלנובלה אך מאחר ואין השחקנית יכולה לטוס לקולומביה היות והיא מחלימה מהניתוח, צוות ההפקה והשחקן הראשי כריסטיאן מאייר טסו למיאמי על מנת שיתאפשר לצלם סצנות משותפות של מאייר וסטרייגנרד.
 
 
*הלהקה המצליחה RBD סיימה להקליט בימים אלה בהוליווד את הדיסק הראשון שלהם בשפה האנגלית שכולל שירים אותם כתבה היוצרת דיאן וורן. זהו הדיסק הראשון של הלהקה באנגלית והם מאוד מאושרים ונרגשים לקראתו. מלבד הדיסק באנגלית, בסוף השנה הנוכחית או בתחילת השנה הבאה יצא גם הדיסק השלישי שלהם בשפה הספרדית. ובמהלך שנת 2007 חברי הלהקה יצלמו ככל הנראה סרט בעקבות ההצלחה הגדולה לה הם זוכים בשנתיים האחרונות.

*בסוף שבוע שעבר סוליטה סילביירה התראיינה לתכנית "טנדנסיה" וסיפרה למראיין על ההצגה שהיא עומדת להציג יחד עם ה שחקן ראול ריזו. לגבי חייה הפרטיים סיפרה כי היא עדיין נשואה לחוסה חרמיז`ו למרות שבפועל הם כבר פרודים במשך תקופה ארוכה. היא ניצלה את הראיון בשביל למסור ד"ש לבן זוגה לשעבר שכשזכור היה צעיר ממנה בכ-20 שנה. סוליטה בירכה אותו לרגל הולדת בנו. מה שמאוד הפתיע בראיון היה מידע חדש אותו סוליטה חשפה לגבי מותה של אמה. מסתבר שקיימת אפשרות שהאם בכלל לא התאבדה כפי שסוליטה חשבה במשך כל השנים האלה. סוליטה אמנם לא רצתה להרחיב הרבה בנושא אבל יש אפשרות שאמה מתה כתוצאה מפליטת כדור וכי לא הייתה האם זו שירתה. העדים היחידים לאותו יום נורא היו אחיה של סוליטה וסבתה אבל שניהם כבר לא בחיים, אולם יש אנשים שאמרו לסוליטה כי כל מה שהיא חשבה כל השנים האלה לא היה נכון וכי הדברים התרחשו אחרת. ממש כמו טלנובלה רק שזה הפעם לקוח מן המציאות, מציאות איתה צריכה להתמודד סוליטה סילביירה.*בעוד שהשחקן דייגו אוליברה עומד לנטוש את הטלנובלה "אומרים אהבה" ולעזוב את ארגנטינה לטובת מקסיקו ותפקיד ראשי בגרסה המקסיקנית של "מונטקריסטו", אישתו השחקנית מוניקה אז`וס התברכה בעבודה מרובה בארגנטינה. מלבד צילומי הטלנובלה המצליחה "חיים שלי", אז`וס גם תשתתף ותשיר בתכנית "לרקוד למען חלום" אותה ינחה מרסלו טינלי והחל מחודש ספטמבר תחל בחזרות להצגה "דוניה פלור ושני בעליה".

user posted image
*ולגבי ההצגה "דוניה פלור ושני בעליה", מידע נוסף שנחשף השבוע הוא ששני השחקנים שיגלמו את בעליה של דוניה פלור (אז`וס) הם אוסבלדו לפורט ואנטוניו גרימאו. גרימאו יגלם את הבן זוג המבוגר.


*השחקנית מנואלה גונזלס שמוכרת בארץ מהטלנובלות "השמרטפית", "רווקה ופנויה" ו"קיץ 98", הייתה אמורה לככב בגרסה הקולומביאנית של הטלנובלה המצליחה "פלוריסיינטה" אבל בגלל החלטה של הרגע האחרון של ההפקה גונזלס ככל הנראה לא תככב בטלנובלה אבל אל דאגה כי כבר יש לה פרויקט חדש...גונזלס תככב בטלנובלה "חואן ללא פחד" לצידו של חורחה אנריקה אבז`ו. על דמותה היא יכלה לספר כי מדובר באשה בשנות ה-30 לחייה שכל רצונה הוא להתחתן ולהביא ילדים. היא בן אדם טוב וחרוץ. לפעמים היא מאמצת את אופיים של חבריה בתקווה שאולי בזכות זאת היא תמצא בעל כמה שיותר מהר.


נכון לרגע זה צילומי הטלנובלה "שרשרת האזמרגד" יתקיימו עד לתאריך ה – 18 באוגוסט. לעומת זאת, קיימת אפשרות שהצילומים ימשיכו לצורך מכירתה של הטלנובלה לחו"ל, במיוחד לאור ההצלחה והאהדה שלה זכה אוסבלדו לפורט עם הטלנובלה הקודמת שלו "אהבה בשמירה". כמו כן, ההחלטה הסופית תקבע לפי נתוני הרייטינג שתקבל הטלנובלה בשבועות הקרובים.

השחקנית סברינה גרסיארנה (ורוניקה ב"הסוד של לאורה" ומילגרוס ב"מישהו שומר עלי") היא אחת מהשחקניות שמועמדות לקבל תפקיד ראשי בטלנובלות החדשות לשנת 2007. במידה ומרסלה קלוסטרבואר לא תככב בטלנובלה "רומאו וחולייטה" התפקיד יכול להיות של גרסיארנה שהוכיחה כי יש לה את המראה, היכולת ואת הכשרון בשביל לגלם תפקיד ראשי.
 


בסופו של דבר קרולינה פפלאו (ויקטוריה ב"מישהו שומר עלי") לא תשתתף בטלנובלה החדשה של אנריקה אסטבנס. פפלאו החליטה להקדיש את כל כולה לטוק שואו בהנחייתה שישודר ככל הנראה במשבצת השידור של הטלנובלה "חואניטה הרווקה" בערוץ 13. בעוד מספר ימים פפלאו תצלם את הפיילוט לתכנית החדשה שלה שתעסוק בפנויים ופנויות


*אמליה מזר ("נאנו", "אהבת נעורים", אהבה אסורה") הופיעה השבוע בתפקיד אורח בטלקומדיה "עקר בית" בפרק שנקרא "הצעה מגונה". עוד באותו הפרק השתתפו: קרלוס קלבו, אנדראה בונלי, בטיאנה בלום, אסטבן פרול, מאוריסיו דאיוב, לוסיאנה סלאזר וויולטה אורטיסברלה.

*חואן חיל נבארו אמנם נטש את פלוריסיינטה בטריקת דלת עצבנית שלא על מנת לחזור , אבל חופן דולרים נכבד שינה את דעתו , ועכשיו תוכלו למצוא אותו מפזז שוב לצד פלורנסיה ברטוטי במסגרת מסע הופעות של הסדרה ברחבי אמריקה הלטינית.(זה לא היה בשביל כסף!!!)

 
 

*אחרי תשע שנות היעדרות מהמסך הקטן , חוזרת הדיוה ורוניקה קסטרו אל עולם הטלנובלות. בטלנובלה בשם "המיקוד" אותה מפיק אחיה.

 

*אוסבלדו לפורט החליט שהגיע הזן לעשות שיפוצים. הוא קבע תור אצל מנתח פלסטי ומתעתד לבצע מתיחת  פנים קלה ושאיבת שומן מהבטן.

 

 

 *קתרין פולופ , המגה בייב בת ה41 , עלתה בימים אלה על בימות התיאטרון בבואנוס איירס עם מופע קברט בשם" המגזין של המדינה".

 

 

*אוסבלדו לפורט תרם את מדי האיגרוף שלו מתוך האלופים, לטובת האיגוד למען פליטים, בו הוא מאד פעיל!

 
 

 "חואניטה" בסכנה! גורלה של הטלקומדיה "חואניטה הרווקה" בכיכובם של גבריאל קורדו וסולדד פנדיניו לא ברור היות ובשבוע האחרון בעקבות שינוי בשעת השידור של הסדרה הרייטינג של הטלנובלה צנח אל מתחת ל-5%. אם הטלנובלה לא תצליח להעלות את הרייטינג בשעה החדשה שבה היא משודרת ערוץ 13 יוריד את הטלנובלה מהמסך.


נטליה אוריירו ופקונדו ארנה שהו בשבוע שעבר בגרמניה לצורך צילומי סצנות ממשחקי המונדיאל לטלנובלה "חיים שלי". הסצנות שצולמו הן מהמשחק שהתקיים בין ארגנטינה וסרביה שבו כזכור ארגנטינה הביסה את סרביה 6-0. מלבד צילומי הסצנות לטלנובלה השחקנים גם שימשו כקריינים בתכניות המיוחדות שהועברו בארגנטינה בעקבות משחקי המונדיאל.


ביום שני עלתה לשידור בספרד הטלנובלה החדשה "לב חצוי" בכיכובם של דנה גרסיה וחוסה אנחל לאמס. הפרק הראשון שארך 15 דקות בלבד לצערם של צופי הטלנובלה קיבל רייטינג של 18.6% שהוא רייטינג סביר לפרק ראשון. לאורך כל השבוע הצופים נאלצו להיסתפק בפרק של 15 דקות בשל החלטה של הערוץ מפאת לוח שידורים עמוס אבל החל מהשבוע הבא כל פרק ישודר במתכונת הרגילה שלו.

 כבר יש יורשת לנטליה אוריירו! השחקנית שתככב בטלנובלה שתחליף את "חיים שלי" תיהייה פלורנסיה ברטוטי שהתפרסמה מאוד בארגנטינה בשנים האחרונות אחרי שגילמה את ולריה ב"סון אמורס" והייתה כוכבת הטלקומדיה המצליחה "פלוריסיינטה". הצופים הותיקים של הטלנובלות בארץ מכירים את ברטוטי מהטלנובלה "אנה המתוקה", שם היא השתתפה בפקיד קטן בתור הבת של הדמות שגילם אורלנדו קריז`ו ז"ל.
מי שמועמד לגלם את בן זוגה של ברטוטי הוא מריאנו מרטינז אשר גילם את אחיה ב"סון אמורס". כעת מקווים לסגור את החוזים כמה שיותר מהר על מנת להתחיל בתכנון הטלנובלה שאמורה להיות הלהיט הבא. יהייה לא קל לברטוטי להיכנס לנעליה של אוריירו ולשחזר הצלחה גדולה כמו "חיים שלי" אבל כולם מחזיקים אצבעות לכך שהטלנובלה הבאה של ערוץ 13 תעמוד במשימה ותצליח לא פחות מ"חיים שלי" ואם זה אפשרי, שתצליח אפילו יותר!
 

הטלנובלה "שרשרת האזמרגד" בכיכובם של אוסבלדו לפורט וקרינה זמפיני שכידוע לא זוכה להצלחה המצופה משודרת החל מיום חמישי (אתמול) בשעה 16:00 במקום בשעה 14:00. עכשיו רק נותר ולקוות שהשינוי בשעת השידור תשפר את הרייטינג של הטלנובלה כי אם גם זה לא יעזור עתידה של הטלנובלה יהייה בסימן שאלה גדול מאוד.
 
נראה כי הערוץ הארגנטינאי "טלפה" מעוניין לעשות עסקים ולמצוא שותפים אפשריים מצ`ילה. כבר זמן מה שאנשי הערוץ מעוניינים שהשחקן הצ`יליאני גונסלו ולנצואלה (אדן ב"מאצ`ו") יככב בסדרה של טלפה שתשודר בארגנטינה וגם בצ`ילה. אגב, ולנצואלה כבר עובד בימים אלה בפרויקטים ארגנטינאיים...בשנת 2005 הוא השתתף בטלנובלה "חיים כפולים" והשנה הוא מופיע בטלנובלה "הזמן לא עוצר" וככל הנראה החוזה שלו תקף עד לסוף השנה הנוכחית.

        
 
השבוע "חיים שלי" הצליחה לעבור את ה-30% רייטינג. ככל הנראה הכוכבת האמיתית של הטלנובלה היא נטליה אוריירו משום שהפרק שזכה לרייטינג כל כך גבוה היה פרק שבו אוריירו כיכבה.
 
אם מישהו רוצה לראות את הסירטון סירטונים של אתה חיי.(היא מורידה עד לתחתוים וחזיה)

 
דייגו פארטי (מרטין ב"משוגעות מאהבה") הצטלם לאחרונה לסרט בשם "אף אחד לא אומר שזה קל". זהו סרטו השני של הבמאי חואן טראטותו. הסרט מספר על אלדו (דייגו), טיפוס צנוע ובעל מכבסה שחי חיים פשוטים ורגילים. ביתו מחולק בין שני דיירים ואת החדר הפנוי שיש לו הוא משכיר לאנדראה (קרולינה פרליטי), צלמת ואשת העולם הגדול אשר חיפשה מקום להתגורר בו עם בנה הצפוי להיוולד תוך חודשים ספורים. בין דייגו ואנדראה שהפכו לשכנים תתחיל מערכת יחסים של אהבה, דעות קדומות ומחסומים...זאת ועוד בסרט החדש "אף אחד לא אומר שזה קל".

ננסי דופלה מתכננת את חזרתה לעולם הטלנובלות בשנת 2007. ככל הנראה היא כבר קיימה פגישות חשאיות עם אנשי הערוץ טלפה ועם יוצרי הטלנובלה "מונטקריסטו" ואם הכל ילך לפי התכנון בשנה הבאה אחרי החתונה וירח הדבש נראה את ננסי על המסך הקטן בעוד שבעלה אצ`ארי יקדיש את זמנו לקולנוע אחרי שבשנה הנוכחית כיכב ב"מונטקריסטו".בעוד שהתסריטאים של "מונטקריסטו" עובדים על אחת העלילות המצליחות בימים אלה בארגנטינה, התסריטאים מפורטוגל וממקסיקו שנמצאים תחת פיקוח של התסריטאים המקוריים מארגנטינה עובדים על הגרסה המקומית שלהם ל"מונטקריסטו". המצחיק הוא שהתסריטאים של פורטוגל ומקסיקו נאלצו לחפש מידע על ההיסטוריה של מדינתם על מנת שיוכלו להכניס זאת לעלילת הטלנובלה ובכלל, מציאת ארועים שיצדיקו את סיפור הטלנובלה. הרי שסיפור הטלנובלה "מונטקריסטו" בנוי על ארועים שהתרחשו בשנות ה-70 בארגנטינה. לכן, במקסיקו למשל, בונים את הסיפור על נושא הסחר בסמים ואילו בפורטוגל הנושא יהייה גניבה של תינוקות שהתרחשה במדינה לפני כ-12 שנה.

ביום ראשון פורסם בעיתון בספרד כתבה נרחבת על השחקן הארגנטינאי גוסטאבו גרסון (חוליו ב"המורה פרנקו" וקרלוס ב"האשה המסתורית") אשר טס לספרד בכדי לקדם סרט בשם "אהבה בהגנה עצמית" אותו צילם לצידה של השחקנית אנה פרננדס בברצלונה בשנת 2004 ורק כעת הסרט יוצא לאקרנים. גרסון הודיע כי ישוב בהקדם האפשרי לארגנטינה משום שהוא צריך לצלם את הסדרה "מכושפת" וגם להופיע בהצגת התאטרון "ימים ספורים" לצידה של השחקנית ססיליה רות`.

 
*במהלך ביקורו בארץ של אדריאן סואר המפיק של חיים שלי הוא דיבר עם יאיר דורי על האפשרות שפקונדו ונטליה יבואו לארץ למטרת צילומי חוץ של הטלנובלה ויאיר דורי התלהב והסכים כמובן לביקור
ציטוט מרייטינג : " בעת ביקורו בארץ לפני שבועיים , פנה המפיק הארגנטינאי -יהודי אדריאן סואר (שנולד כאדריאן שוורץ קירסנר) 38, אל עמיתו ומארחו הישראלי , יאיר דורי , ושאל אותו מה דעתו שבאוקטובר יבואו נטליה ופקונדו לישראל לצילומי חוץ של "חיים שלי". לשמחת מעריציהם הרבים של נטי ופקו בארץ התלהב דורי מהרעיון."(מפלורסיינטה כללי).
 
*ג´אנלה ניירה וגבריאל קוראדו

"השחקנית ג´יאנלה ניירה תככב ב"לוסינאנור", הטלנובלה שגבריאל קוראדו יפיק באיטליה, וגם יככב בה. העלילה מתרחשת בשנות הארבעים של המאה הקודמת (בקיצור שנת טיחו) ולמי שמכיר את דוגמנית העל הארגנטינאית ולריה מאסה שהיום מנחה תוכנית טלוויזיה תככב אף היא בסדרה - אבל זה רק בגדר שמועה" (מתוך רייטינג).


*"בעוד ארסלי גונזלס מצטלמת לסרט שני בכיכובה, השלישי קורם עור וגידים דווקא אצלנו - כהפקה חדשה של יאיר דורי תקשורת.
ומי יצטלם איתה? דן תורג´מן שלנו. הצילומים יתחילו בארגנטינה בעוד חודשיים..."
 
*"עוד פרוייקט של דורי, שבינתיים הוא רק בגדר שמועה, הוא טלנובלה בכיכובם של אנדריאה דל בוקה וגוסטבו ברמודס. פתיח הסדרה יצולם בירושלים"(תוך רייטינג).

 
 
* גבריאלה ספניק אמרה שיש סיכוי שיכול לחזור ולהיות קשר בינה לבין מיגל דה לאון. הוא אמר ההפך שהוא מחשיב אותה כידידה ולא יכול להיות קשר רומנטי בינהם. "מאמינים?">
 
 
 
גבריאלה ספניק  
גבי צילמה את סירטה הראשון בהוליווד בפבואר 2006.
הסרט מספר על החיים של זמרת סלסה  "הקטור לאוב", ששם היא אשתו.
שם הסרט הוא who killed hector lavoe? 
הם דיברו באנגלית וספרדית. זה  סרט דרמה, בארה"ב, הוליווד 2006.
 
*ננסי ופבלו
החדשות לפבלו וננסי תיוולד בת!!! מזל טוב!!!
הם החליטו שלא יראו את הבת לציבור בגלל החטיפה שהייתה במשפחה של אצ´ארי.

 
הטלנובלות החדשות מבית כריס מורנה - 2006:
 
"קטנטנות" 2006, "נפש פיראטית" ו"גאטורו" - הפרטים המלאים, וגם עוד קצת פרטים חדשים. כבר שבועות אחר שבועות שאנחנו מעדכנים בקפידה על הסדרות החדשות מבית "כריס מורנה גרופ" ו - RGB שייעלו על המרקע בשנת 2006. הגיע הזמן לסיכומון קצרצר, וגם פרטים נוספים על "קטנטנות, ללא סוף", "נפש פיראטית" ו"גאטורו", שלושת הסדרות שעתידות להיהפך ללהיטים הבאים לילדים ונוער ולהחזיר את ההיסטרייה ואת האהבה.מה עוד מתכננים "כריס מורנה גרופ" ו - RGB לשנת 2006?
גירסא מקסיקנית לסדרה המצליחה "פלוריסיינטה", אשר תופק ע"י חברת Televisa ("טלויסה"). לגירסא המקסיקנית יצולמו 175 פרקים כאשר היא צפוייה להצטלם בין השנים 2006 ל - 2007. בברזיל לעומת זאת תופק כבר העונה השנייה של הגירסא הברזילאית ל"פלוריסיינטה", "פלוריבז'ה" (Floribella) - כאשר העונה השנייה תעלה ב - 2006, תמשך 175 פרקים ותופק גם היא בשיתוף TV Bandeirantes. כמו כן מתוכננת גירסא מקסיקנית ל"אמור מיו" שתצולם בארגנטינה באולפני "פמפה" מחודש פברואר.

 
הם התחתנו בשנת 2004 אחרי שהכירו בטלנובלה "רבקה". אחרי "רבקה" הם שיחקו יחד בטלנובלה שמשודרת בויוה פלטינה "מעבר ליופי" ולפני כחצי שנה הם התגרשו.
הם לא פרטו למה אבל יש שמועות שריקרדו בגד בה אבל כמובן שהכל רק שמועות ובכלל לא בטוח שזה נכון.
 

חואנה ויאלה מצטרפת לקאסט של הטלנובלה "אומרים אהבה". ויאלה תגלם את בתו של חררדו רומנו ושם דמותה יהייה לולה כמחווה לדמותה של תלמה ביראל (דולורס).


במקסיקו מתחילים לצלם בימים הקרובים את הטלנובלה "MUNDO DE FIERAS" בכיכובם של שרה מלדונדו וסבסטיאן רולי. הטלנובלה היא גרסה מחודשת לטלנובלה ונצולאנית משנת 1991 בכיכובם של קתרין פולופ וז`אן קרלוס סימנקס. מלבד הזוג הראשי עוד משתתפים: אדית גונזלס (בתפקיד הרעה), ססר אבורה, הלנה רוחו (לוסיאנה ב"הזכות לאהוב"), מישל וויאט (ויויאן ב"אם חורגת"), לאורה פלורס ("חברים לנצח"), פטי דיאס (כריסטינה ב"רובי"), ארנסטו לגוארדיה (הומברטו ב"אהבת אמת"), רודריגו מחיה (גוסטאבו ב"להתאהב מחדש"), פאולה טרבינו (אנדראה ב"בדרך אל האושר"), אלחנדרו רואיס (אדריאן ב"אזמרלדה" וחובנסיו ב"הפולשת") כרמן סלינס (סליה ב"חבקי אותי חזק"), רנה קסדוס (ברונו ב"אם חורגת") ואסלה רובינסון (רחינה ב"אהבת נפש" ואפולוניה ב"כנגד כל הסיכויים").
הערה: יתכנו שינויים בקאסט היות ויש דיבורים על כך שהכוכבת תיהייה גבי אספינו ("לונה") אבל הודעה רשמית עדיין לא התפרסמה.


הטלנובלה "רבלדה" אולי הגיעה לסיומה במקסיקו אבל הלהקה RBD ממשיכה להתקיים ובימים אלה הם מקליטים את האלבום השלישי שלהם שיכלול שירים חדשים ויצא ככל הנראה לחנויות בחודש אוקטובר. מתוך השירים הצפויים בדיסק הלהקה כבר הקליטה שני שירים חדשים: "קולך המתוק" ו"יום אחד". לטענתם הדיסק החדש יהייה בסגנון יותר בוגר ומקצועי.

גרסאות שונות של הטלנובלה המצליחה "אני בטי המכוערת" עומדות לעלות לשידור בספרד בקרוב. הערוצים הספרדיים "אנטנה3" ו"טלה5" יתחרו ביניהם וישדרו באותה השעה גרסאות שונות ל"בטי". ב"אנטנה3" תשודר הגרסה המקסיקנית "המכוערת הכי יפה" בכיכובה של אנחליקה ואלה ואילו ב"טלה5" תשודר הגרסה הספרדית של "בטי".

ביום שבת ה-17 ביוני תעלה לראשונה בתאטרון הגראן רקס ההצגה של הטלנובלה של כריס מורנה "קטנטנות 2006". הטלנובלה משודרת בימים אלה בערוץ טלפה וזוכה לרייטינג ממוצע של 12%.ביום רביעי בשעה 21:00 עלתה למסכים של "טלמונדו" הטלנובלה "AMORES DE MERCADO" בכיכובם של מישל בראון ופאולה ריי (פרנקו וחימנה ב"תשוקת הנצים"). הפרק הראשון שגם היה באופן חד פעמי פרק כפול קיבל רייטינג של 7.8%. למרות שמדובר בפרק בכורה הטלנובלה לא הצליחה לאכוף את הרייטינג של הטלנובלה "עמק התשוקות" של גבריאלה ספניק וסאול ליסאזו שהרייטינג שלה היה 8.3%.

הפרק האחרון של הטלנובלה "לב חצוי" בכיכובם של דנה גרסיה ומיגל אנחל לאמס שודר ביום שלישי האחרון וקיבל רייטינג של 8.1%.
אגב, הטלנובלה הזו תתחיל החודש בערוץ TVE הספרדי. עדיין לא ידוע אם תגיע גם לערוץ TVE הבינלאומי שניתן לצפייה גם אצלינו אבל סביר להניח שכן.
 
ראול טייבו אשר יצטרף לקאסט של הסדרה "עקרות בית נואשות" סיים בימים אלה לצלם את הסצנות שלו לסדרה הזו. לצערם של מעריצי טייבו דמותו של השחקן היא שולית בעלילה והוא ישתתף בשלושה פרקים בלבד.


ראול לקונה ממשיך בחיפושיו אחר הזוג המוביל בטלנובלה החדשה שלו בסגנון "רומאו וג`וליה". הטלנובלה ככל הנראה תשודר בערוץ 13 בשעות הצהריים ותחליף את "שרשרת האזמרגד" לקראת סוף השנה. תחילה דובר על כך שהזוג יהיה סלסטה סיד וחואקין פוריאל אבל סיד סרבה לעשות טלנובלה ומעוניינת לעבוד בסדרת דרמה שבועית בלבד. פוריאל גם הוא לא מעוניין לעשות טלנובלה אחרי "מונטקריסטו" וההעדפות שלו הן תאטרון ומיני סדרה. כעת לקונה מנסה לאחד בין חואן גיל נבארו ומרסלה קלוסטרבואר. בימים הקרובים לקונה יקיים מפגש משותף עם השחקנים על מנת לבדוק אם הבחירה החדשה שלו תתאפשר. זה כמובן תלוי בשחקנים והאם סיפור הטלנובלה ילהיב אותם.


קלאודיו ויז`רואל וקיקה אסטבנס הגיעו להסכמה על כך שכוכב הטלנובלה החדשה שלהם בטלפה יהייה סבסטיאן אסטבנז שבסופו של דבר דחה את ההצעה לעבוד במקסיקו והעדיף לככב בטלנובלה החדשה של אביו בטלפה. מה שעדיין לא ידוע הוא מי תיהייה הכוכבת שתשחק לצידו את אסטבנס. במעט המידע שפורסם נכתב כי אסטבנס יגלם בחור צנוי ודל אמצעים שמגיע מעיירה קטנה והכוכבת של הטלנובלה תיהייה היורשת העשירה. עוד מידע שהוא כנראה קונקרטי הוא שהזוג המבוגר של הטלנובלה יהיו ראול טייבו וסולדד (סוליטה) סילביירה.
 
הערוץ המקסיקני טי וי אצטקה נמצא לקראת תחילת צילומי הגרסה המקסיקנית של הטלנובלה הארגנטינאית המצליחה "מונטקריסטו". כאמור, מי שהיה אמור לגלם את הכוכב של הטלנובלה היה סבסטיאן אסטבנס אך הוא העדיף להמשיך ולעבוד בארגנטינה בטלנובלה החדשה של אביו. לאחר מכן דובר על מריאנו מרטינז שסרב להצעה משום שלא רצה להתגורר זמן רב מחוץ לארגנטינה. לכן בסופו של דבר נבחר לתפקיד השחקן דייגו אוליברה ("היורש", "זינגרה", "דוגמניות") שמלבד היותו שחקן מוכר הוא גם בעלה של מוניקה אז`וס ("המורה פרנקו", "אהבה בשמירה", "חיים שלי"). בת זוגתו לטלנובלה תיהייה השחקנית המקסיקנית סילביה נבארו שהיא שחקנית מאוד מוכרת במקסיקו ואף כיכבה בגרסה המקסיקנית של הטלנובלה הקולומביאנית "קפה בניחוח אשה".

דריו לופילטו המוכר גם כאחיה של לואיסאנה לופילטו עומד לחתום על חוזה לעונה השניה של הטלקומדיה המצליחה וזוכת המרטין פיירו "נשואים פלוס ילדים". מלבד הפרויקט הזה לופילטו גם מופיע בתאטרון בשתי הצגות. הראשונה היא "המוסקטרים" לצידה של אאוחניה טובל והשניה היא "פורטניה" שבה הוא יגלם את בנו של השחקן מיגל אנחל רודריגז ("סון אמורס").


 
 
 *אדריאן סואר כבר מתכנן את הטלנובלה שתחליף את חיים שלי במשבצת 21:00 בערוץ 13, והנבחרת שלו היא פלורנסיה ברטוטי, מהאהבות שלנו ופלוריסיינטה. הגאלאן: מריאנו מרטינז. עדיין נשאר לחתום על חוזים ולסגור את הפרטים האחרונים של הפרוייקט, אבל כנראה שכבר יש ממשיכים בטוחים לנטליה אוריירו ופקונדו ארנה. 
 *נטליה אוריירו
כמו שאתם יודעים, הטלנובלה (או המיני קומדי-סידרה, איך שלא תקראו לזה) החדשה של נטליה ופקונדו מתחילה את צילומיה בדצמבר. לא ברור אם נטליה תשיר את שיר הנושא של הנובלה אך מה כן - היא תוציא שיר חדש עבור הנובלה. הדיסק החדש של נטליה ייצא אחרי שיסתיימו צילומי הנובלה עם פקונדו בסביבות אמצע 2006 או קצת יותר מאוחר. קצב הטנגו הנובלה שכיכבה בה, תעלה למסכי רוסיה בפברואר 2006 . כמו כן היא הוציאה שיר נוסף בצמוד לנובלה. כך שבתחילת 2006 יהיו שני שירים חדשים מושמעים של נטליה, נובלה חדשה עם פקונדו ודיסק חדש
 
*עוד על הטלקומדיה -פקונדו\נטליה
הדיבורים שלסדרה יקראו "SON MI VIDA" ובעברית "אלו הם חיי", בהתחלה חשבו על שם שיכיל את שם הדמות של נטי וירדו מהעניין (לרקורד אני שמחה שירדו מזה)
הסדרה תהיה בת 120 פרקים, כנראה הדמות של פקו תאמץ ילדה אחת או 3 בנות (2 טינס ואחת קטנה), אני מקווה שילכו עם הקו עלילה הזה כי נשמע מעניין.
 
 
*ננסי דופלה\פאבלו אצ`ארי
מה לא ניסתה התעשייה לעשות כדי לאחד את הזוג היפה של ארגנטינה, פבלו אצ`ארי וננסי דופלה, על המסך.
לאחר טלנובלה אחת ושני סרטים משותפים, מאז שהשניים נהפכו לאייטם, הם מסרבים לעבוד יחד. אבל מי שבכל זאת מתגעגע לשניהם יוכל להתנחם בפרויקט החדש שלהם: השניים, שמתכוננים במרץ לחתונתם בינואר 2006, נבחרו לדובב את הסרט החדש של דיסני, "צ`יקן ליטל", שעולה בעולם כולו בנובמבר.
(מתוך פנאי פלוס )
 
 
*אראסלי גונזלס סוף סוף רעה
ארסלי גונזאלס משנה תדמית: מגלמת רוצחת בסדרה חדשה.
"לבת שלי נמאס לראות אותי עושה דמויות של אשה טובה", משתפכת ארסלי גונזאלס כשהיא מספרת על תפקיד חדש וקשה בסדרה "נשים רצחניות". לאחר התנזרות ארוכה מהמצלמות מגלמת גונזאלס את מרגריטה, אישה שרצחה את חמשת בעליה אך מודה רק ברצח בעלה האחרון. הסיבה להודאה: חשדה כי המשטרה תייחס את הרצח לבנה של הקורבן, בו היא מאוהבת. מדובר בסיפור אמיתי שנלקח מהכרוניקה המשטרתית המקומית ויכולה בשקט לפרנס טלנובלה בת 100 פרקים. "נשים רצחניות" בודקת את התנהגותן של נשים, מוכות או נזנחות ע"י בעליהן, שקמו יום אחד עם סכין או אקדח ביד ועשו מעשה קיצוני.
(פנאי פלוס )
 
 
*לגבי הטלנובלה Se Dice Amor - השחקנית הנהדרת מימי ארדו (רקל, אנטונלה) חוזרת למסך אחרי פרשייה כואבת של בעל מכה וקריירה כושלת. לידיה למיסון פרשה מהנובלה וגם לא תשחק בקולר של אזמגרד עם אוסבי וקרינה. סגונדו סרננדס (פאבלו, בובה פראית) גם הצטרף. השחקנית הותיקה איסבל זאנקה (אליסיה, קיץ נצחי) גם תשחק. שחקנית נפלאה לפי קיץ נצחי.


*הטלנובלה החדשה של פאבלו אצ'ארי שינתה שמה וישחקו בה חוץ מפאולה קרום, גם ויויאנה סקונה (אמה, המורה פרנקו) חואקין פורייאל (אל נינו, אני צועני) גונזלס ולנצואלה (פדרו, קיץ נצחי) ומריה אבדי - התגלית החדשה של העונה השנייה של "פלוריסיינטה".

*במגזר מקסיקו יש שם קצת בלגן כי כל הזמן מעבירים שחקנים מפה לשם. כרגע מה שידוע זה שיש לפחות 5 נובלות מקוריות חדשות.
 
 
*הטלנובלות החדשות מבית כריס מורנה - 2006
 
"קטנטנות" 2006, "נפש פיראטית" ו"גאטורו" - הפרטים המלאים, וגם עוד קצת פרטים חדשים. כבר שבועות אחר שבועות שאנחנו מעדכנים בקפידה על הסדרות החדשות מבית "כריס מורנה גרופ" ו - RGB שייעלו על המרקע בשנת 2006. הגיע הזמן לסיכומון קצרצר, וגם פרטים נוספים על "קטנטנות, ללא סוף", "נפש פיראטית" ו"גאטורו", שלושת הסדרות שעתידות להיהפך ללהיטים הבאים לילדים ונוער ולהחזיר את ההיסטרייה ואת האהבה.
 
*חואן חיל נבארו מתחתןןןןן!! כןן..הוא מתחתן הוא יינשא למרסדס אותה הכיר על הסט של "גברים אם כבוד" אם אתם מכירים..מזל טוב!


נפש פיראטית מביאה רייטינג נמוך ולא רק זה היא זזה שעתיים אחורה, נפש פיראטית תסתיים לאחר עונה אחת בלבד.
 
ניקולס וסקז יחליף את מריאנו מרטינז באלמה פירטה, שפורש כי לא מוצא חן בעיניו שהתכנית עוברת להיות משודרת בשעות הצהריים לא בפריים טיים


פלורנסייה ברטוטי הפסידה בטקס מרטין פיירו.

לגירסא המקסיקנית של "אמור מיו" תיקרא "לאהוב כך" הצילומים יחלו בקרוב!
 
 רולאבוגן עברה לפעם בשבוע בארגניטינה בגלל הרייטינג המאכזב.

- נשמה פיראטית הטלנובלה של כריס מורנה מתנדנדת ברייטינג בגלל העזביבה הפתאומית של מריאנו מרטינז ובגלל לואיסנה שמצטלמת לעונה השנייה של נשואים עם ילדים.

- אדריאן סואר קנה את הזכויות להפקת ארבעה גרסאות לטיניות ל"עקרות בית נואשות".

- זוכרים את קפה בניחוח אישה? האמריקאים מתכננים לטלנובלה הזאת טלנובלה עדכנית.

- רבלדה נהייתה הערצה במקסיקו. והיא כללה 3 עונות, אמנם השידור הסדרה הסתיים אבל הלהקה תמשיך להוציא דיסקים ולהופיע. בסדרה השתתפו זמרים וזמרות בינהם: הילארי דאף, לני קרביץ, ודיי.גיי נטשה. עוד מה שמתכונן זה שהם יקליטו אלבום אם הזמרת הילארי דאף.

- אאוחנייה טובל עוזבת את הטלנובלה בהשתתפותה "אומרים אהבה" אם חואן דארטס. הסיבה שלמילי סטיגמן יהיה הרבה דקות זמן מסך...

- פקונדו ארנה זכה בפרס תגלית השנה בתיאטרון הרפורטוארי.

סבסטיאן אסטבנז שוב ישחק בהפקה של אביו, קיקה לערוץ טלפה
העלילה תספר על בחור צעיר ועני שמתאהב (כנראה) ביורשת עשירה... מוכר

כנראה שהזוג המבוגר יהיו ראול טייבו וסולייטה סילביירה


ואם כבר ראול, הוא יצטרף לשלושה פרקים לעקרות בית נואשות- הגרסה הארג'


ראול לקונה משחק 2 שחקנים שישחקון זוג בסדרה בסגנון רומיאו ויוליה של שייקספיר
בהתחלה דובר על סלסטה סיד וחואקין פורייל אבל שניהם סירבו מסיבות שונות
כעת ראול רוצה את מרסלה קלוסטרבואר וחואן חיל נברו

דיאגו אולביירה (לב אמיץ)) ישחק בגרסה המקסיקנית של מונטה קריסטו בתפקיד הראשי
לצדו תשחק שחקנית מקיסקנית- סילביה נבארו


אוסבלדו לפורט, הפועל כבר שנים בעמותה ACNUR , הצטרף למבצע בו מפורסמים מוכרים חפצים אישים שלהם לטובת העמותה. הוא מכר את קופסת הבוקס (?) שבה השתמש בצילומי אלופים
כמו כן, פבלו אצ'רי תרם בגד שלו, ומירתה לגרנד שמלת ערב


חיים שלי הגיעה השבוע ליותר מ-30 אחוזי רייטינג


rbd מקליטים בימים אלה את הדיסק השלישי שלהם (עם שירים חדשים, וחלו עוד גרסאות לשירים המוכרים שלהם)
יצא כנראה באוק' לחנויות


ב-17/6 (כלומר מחר) תעלה על במנות הגראן רקס גרסת המחזמר של קטנטות 2006


לקהקת אראווי מתאחדת כדי להופיע בספרדף בעקבות ההצלחה הרבה לה זוכה הסדרה בימים אלה בספרד
 
בניית אתרים - טואול