בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

ארתור

 
 
    דף הבית
    תקצירים
    דמויות בתוכנית
    פורום ארתור
    חדשות
    צור קשר
בעונות הראשונות זכינו להכיר את ארתור, דב הנמלים הכי חביב שהכרתם. ליווינו אותו בהרפתקאות, הכרנו את החברים שלו ובעצם - מה לא?
הנה ההתפתחויות בעונות האחרונות.פרק 66- כרטיס הספרייה של גילי
גילי לומדת לכתוב את שמה המלא וזוכה בכרטיס ספריה משלה. לאחר שבוע של המתנה ארוכה היא לוקחת את הספר " הופי הצפרדע" אבל מכיוון שהיא פוחדת לקמט אותו ולאבד את כרטיס הספרייה שלה, היא שומרת אותו עטוף בתוך קופסא ולא נוגעת בו. גילי שוברת את המטוס שארתור בנה והוא מרביץ לה. כולם כועסים על ארתור והוא לא מבין מדוע, עד שהוא חוטף מבנקי מכות ומתנצל.

פרק 67- מחבואים ונחשים
הילדים מוצאים נחש באמצע משחק מחבואים וארתור מחליט לקחת אותו הביתה. אחרי שהחביא אותו בחדרו גילה שהוריו לא מוכנים שיביא נחש הביתה, וחבריו הגיעו והכניסו בליבו את החשש שהנחש הוא נחש ארסי. בינתיים הנחש נעלם בבית והילדים פצחו בחיפושים אחריו.
מופי ופרנסין הן החברות הכי טובות אבל בעוד שפרנסין מכורה לכדורגל, מופי מעדיפה לשוטט בקניון ולצפות בתחרויות עיצוב למיניהן. הכל מתנהל על מי מנוחות עד ליום שבו פרנסין מגלה שגם ג'ינה יודעת לשחק כדורגל ומתרחקת ממופי. מופי מחליטה לעשות מבחנים ולחפש חבר חדש, אבל מגלה שאין כמו פרנסין.

פרק 68- האסטמה של בסטר
גילי חוטפת עקיצה מקיסוס רעיל . יש לה פריחה בכל הגוף והיא מתביישת לצאת מהבית בלי מסיכה. כדי לעודד אותה, בסטר מספר לך כיצד חטף אסטמה ולימד את הילדים להתרגל אליו ולא לפחד ממנו.
הבנים והבנות עורכים מסיבת רוחות ומכינים מתיחות. אבל משהו משתבש כשהרוח האמיתית של הטירה בה נערכת המסיבה מחליטה להצטרף למסיבה.

פרק 69- התחרות
הילדים מחליטים לכתוב סיפורים לתחרות סיפורים בתכנית טלוויזיה. כל אחד כותב סיפור שקרוב לעולמו הפנימי וכל אחד חושב שהסיפור שלו הוא הטוב ביותר. לבסוף מסתבר שהזוכה היא ילדה אחרת שהם מעולם לא פגשו.
גילי מתעניינת בלימודיו של ארתור. מוח מנסה להסביר לה עובדות מדעיות אבל ארתור כועס עליה ולא מסכים שהיא תתלוה אליו לביקור במרכז המדע. גילי מחליטה לגרום לו לרצות לקחת אותה לשם ורוקחת תכנית מתוחכמת: היא מלמדת את ילדי הגן עובדות מדעיות מוטעות וארתור המוטרד נאלץ לבקש ממנה לבוא למרכז המדעי כדי שתיווכח בטעותה.

פרק 70- סופת שלגים
בחוץ מתחוללת סופת שלגים וברוב הבתים החשמל מנותק. רק בבית של ארתור עדיין יש חשמל וכל הילדים וההורים מתאספים שם ולומדים איך לתפקד בצוות ולעזור זה לזה בשעת חרום.
הגג של אדון ראטבורן מתמוטט וההורים של ארתור מזמינים אותו להתגורר בביתם בזמן השיפוצים.ארתור המפוחד, נדהם לגלות שאדון ראטבורן יכול להיות " כמעט נורמלי", אבל הילדים בכיתה משוכנעים שארתור מקבל ציונים טובים יותר מאז שראטבורן גר בביתו וקוראים לו "חנפן קטן".

פרק 71- האגדה של גילי
גילי טוענת שהיא יכולה לעשות כל מה שארתור עושה, וארתור מוכיח לה שהיא לא יכולה לקרוא ולכן היא לא יכולה לקרוא סיפורים. בעידודה של סבתא טורה, מחליטה גילי לספר לארתור ובסטר סיפור הרפתקאות ישן, והשניים נופלים שבי בקסמי הסיפור.
פרנסין חוסכת כסף כדי לקנות לפרונלה בובת פולי לוקט במתנה. פרונלה מקבלת שתי בובות ומתעלמת מהמתנה של פרנסין. פרסנין נעלבת מאוד ומחמיצה פנים במסיבת יום ההולדת. רוח מתנות העבר, מעירה את פרונלה באמצע הלילה, וגורמת לה להתחרט על מעשיה ולהודות לפרנסין באופן אישי.

פרק 72- הפרפרים של בינקי
ראטבורן, מטיל על ילדי הכיתה להכין הרצאה בנושא חרקים. לאחר שכל החרקים נתפסו, בנקי מחליט לחקור את חיי הפרפרים, ומתחיל להתמכר לאיסוף פרפרים כפייתי.
פרנסין מתכוננת לתחרות הכשרונות ומנסה לשיר וגם לתופף ביחד. החברים שומעים אותה עושה חזרות ומזדעזעים. הם מנסים לשכנע אותה לעזוב את השירה אבל פרנסין מתעקשת להמשיך בנסיונותיה האמנותיים.

פרק 73- יום האם
הילדים מתרגשים לקראת הפקניק השנתי של היום. אבל בסטר שהוריו גרושים ואביו גר רחוק, לא מתכוון להגיע. ארתור ושאר ילדי הכיתה מנסים למצוא לו אבות חלופיים אבל בסטר פוסל את כולם.
הילדים רוצים לצאת להחליק על האגם הקפוא, אבל המעיל של ארתור לא עולה עליו וסבתא טורה מביאה לו את המעיל הישן של אבא. ארתור מתבייש במעיל ולא רוצה לצאת מהבית. באותו זמן גם פרונלה פוחדת לצאת כי היא הבטיחה למופי ללבוש מכנסי כסף שלא היו שלה מעולם.

פרק 74- מה עושים עם הדבר הזה
הילדים מוצאים סליל חוטים שמתגלגל ברחובות העיר וכל אחד עושה בו שימוש לפי צרכיו: מופי משוכנעת שהוא מהפנט חתולים, מוח חושב שזה גלגל של מטוס, ומופי נעזרת בו כדי להציל את הבוב ארני שנפל לביוב.
בסטר רוצה להיות דומה לאדם גדול ולוקח את ארתור כמודל לחיקוי. ארתור מצידו רוצה להיות מושלם כמו בסטר. כל אחד מהם מחקה את השני, אבל מגלה להפתעתו שחברו הטוב ביותר מתחיל משום מה לשעמם אותו.

פרק 75- מה זאת מוסיקה אמיתית
הילדים מוצאים סליל חוטים שמתגלגל ברחובות העיר וכל אחד עושה בו שימוש לפי צרכיו: מופי משוכנעת שהוא מהפנט חתולים, מוח חושב שזה גלגל של מטוס, ומופי נעזרת בו כדי להציל את הבוב ארני שנפל לביוב.
בסטר רוצה להיות דומה לאדם גדול ולוקח את ארתור כמודל לחיקוי. ארתור מצידו רוצה להיות מושלם כמו בסטר. כל אחד מהם מחקה את השני, אבל מגלה להפתעתו שחברו הטוב ביותר מתחיל משום מה לשעמם אותו.
 
  
פרק 76- ארתור ותחרות החידות
חברים של ארתור משכנעים אותו להשתתף בתחרות חידות בטלוויזיה. הם מאמנים אותו לקראת התחרות, וארתור עומד לנצח. אבל, ברגע האחרון הוא מבין שאם ינצח הוא ייאלץ להתרחק מחבריו הטובים...
מר הני נתן יותר מדי שיעורים ובסטר, ארתור, מוח ופרנסין מתכננים לברוח מבית הספר. לבסוף העסק מתבטל ורק פרנסין לא מקבלת את ההודעה. היא בורחת מבית הספר ומקבלת עונש למרות שכל חבריה מבקשים להענש יחד איתה

פרק 77- הילדים מכדור הארץ וההורים מחוץ
ההורים מוזמנים לערב פתוח של הורים וילדים, אבל כל ילד מתבייש בהורים שלו ומנסה לשכנע אותו להיות נורמלי. בסופו של דבר ההורים משעממים את הילדים ומקבלים אישור להיות הם עצמם.

פרק 78- שטיפת מוח
מוח מתחרה מול בסטר בגאון טרון הכיתתי ומשהו משתבש. מוח לא מצליח לענות על השאלות ובסטר עונה עליהם לפניו. מוח מחליט שהוא אפס ומנסה להיות בדרן, אבל ילדי הכיתה מנסים להחזיר לו את הביטחון העצמי.
הילדים רוצים לנסוע לפארק המים החדש אבל אבא מחליט לקחת אותם לחוף הים והם לומדים שאף פארק מים לא יכול להתחרות באוקיאנוס אמיתי!

פרק 79-שיא עולמי חדש
הילדים מנסים לשבור שיא עולמי. כל אחד רוצה להתבלט ולשבור את השיא בעצמו אבל רק אחרי שכולם מתאחדים הם מצליחים לשבור את שיא העולם של מאפיית הפיצה הכי גדולה.
הילדים מתכוננים לביקור במערת נטיפים וארתור מביע פחד מעטלפים. דבר זה גורם לכל הילדים ולאחותו לקרוא לו " שפן פחדן", אבל בסופו של דבר פרנסין ומר עכבר הם אלה שבאמת נכנסים לפאניקה בזמן הביקור וארתור הוא זה שמגונן עליהם.

פרק 80-שבוע מעצבן
צבא כינים משתלט על פרנסין והיא מעבירה את הכינים לכל בית הספר. כל הילדים מתגרדים וההורים שלהם מנסים להיפטר מהכינים בשיטות שונות ומשונות.
ארתור מציע לילדים להיות הוא ליום אחד בזמן, הוא מתעורר בבוקר ומגלה שעליו לרוץ שלושה קילומטרים במרוץ שנערך כדי לבנות אולם קריאה חדש. הוא עושה כמיטב יכולתו, אבל כולם יודעים שארתור הוא לא ממש ספורטאי!

פרק 81-פרנסין בפעולה
ארתור ומופי מתמודדים בבחירות מדומות לנשיאות הכיתה. מופי משקיעה במסע הבחירות הרבה כסף מאמץ ומחשבה אבל בנקי מציג את מועמדותו ברגע האחרון וזוכה בקולות התלמידים.

פרק 82-אי אפשר לישון
בסטר מחליט להירשם לתחרות "חזיר הפיצה" ולזכות בתואר הזללן הגדול של כל הזמנים. אבל מרוב התרגשות הוא לא מצליח להירדם בלילה והחברים מנסים לעזור לו להירדם בשיטות שונות ומשונות.
פרנסין משכנעת את בנקי להיות שמרטף של נמו החתול במשך סוף השבוע. בנקי לא קורא את ההוראות שנתנה לו פרנסין, הוא נותן לנמו לשתות חלב, למרות שנמו אלרגי לחלב ומנסה ללמד את נמו לרוץ מרוץ מכשולים. נמו רוצה לישון כל הזמן ובנקי מתאכזב וכועס עליו. אבל לבסוף הוא מבין שנמו הוא רק חתול ומתחיל לחבב אותו.

פרק 83-סופה של מימי
סדרת הטלויזיה האהובה על גילי "מימי מו הפרה" מגיעה לסיומה אבל גילי לא מוכנה לוותר. היא מחתימה את הילדים על עצומה להחזרת התכנית וכתוצאה מכך מזמינים אותה לאולפן הטלויזיה של מימי מו. גילי מצפה לפגוש את מימי אבל מצפה לה אכזבה מרה.
לאמא של בסטר יש חבר חדש ובסטר חושש שהחבר יקח את מקומו. אבל לבסוף חששותיו מתבדים.

פרק 84-רק קינוחים
לארתור יש כאב בטן וסבתא מספרת לו סיפור אגדה. דמויות הספר מתערבבות עם כל הממתקים שארתור אכל בחייו, והסיפור הופך לחלום בלהות. אבל בסופו של דבר ארתור מחלים.
ארתור וגילי מצפים בכליון עיניים לביקור של סבא דייב, אבל כשסבא מגיע הם מגלים שהוא כבר זקן וחולה, ובמקום לשחק הוא מעדיף לישון ולשחק דמקה במשך כל היום.

פרק 85- הכל נשאר במשפחה
ארתור וגילי רבים והורסים את הסופלה של אבא. כל אחד מאשים את השני ואבא נעלב.
לבסוף מחליטים אבא ואמא לברר את העניין עד הסוף וכל אחד מהילדים מוזמן לספר את הגרסה שלו. מופי רוצה להתבגר מהר וכל החברים שלה נראים לה תינוקיים. היא מנסה להתחבר עם קתרין ומשכנעת אותה לקחת אותה למסיבה. אבל המסיבה משעממת ומופי חושבת שבנים זה דבר דוחה. מופי מרגישה שבנות השש עשרה לועגות ומתחילה להתגעגע לפרנסין.
 
 
 
 
 
פרק 86- סו אלן נבהלת
הילדים מתמכרים למשחק מחשב בשם "האח הוירטואלי" וסו-אן אינה מסוגלת להפסיק לחשוב על המשחק יום וליל. פרנסין משכנעת אותה להיגמל מהמשחק ובעקבות הגמילה מתגלה השחקנית האמיתית, שאיש לא יכול להביסה: גילי.
כל הילדים מתמכרים למשחק מחשב חדש שעיקרו הוא הישרדות בטבע. מוח יוצא ראשון מן המשחק וכדי להוכיח שהוא יכול לשרוד בטבע הוא מארגן מחנה יער בסוף השבוע. אבל בהתחלה אף אחד לא רוצה להצטרף אליו חוץ ממר עכבר.

פרק 87- ארתור מפוטר
המורה הזקנה לפסנתר של ארתור פורשת ומעבירה אותו למורה מקצועי וקשוח בשם ד"ר פוגה. ארתור לא עומד בדרישות וד"ר פוגה מפטר אותו. אבל ארתור מחליט לעשות ניסיון שני!
הילדים מוכרים קופסאות שוקולד במבצע התרמה למען תזמורת בית הספר. בסטר מתגלה כאיש מכירות כושל ואינו מצליח למכור אפילו קופסא אחת. לבסוף הוא מתפתה לאכול את כל השוקולדים ומסתבך בחובות. ארתור מציע לו להכין שוקולד תוצרת בית כדי להציל את המצב, אבל השניים לא יודעים איך מכינים שוקולד.

פרק 88- המהדורה המיוחדת
"חדר הסודות", שהוא החלק השני של "אבן החכמים" מתפרסם, ופרונלה שנחשבת למומחית בכל מה שנוגע להנרי לוטר, מזמינה לעצמה מהדורה חתומה מיוחדת. אבל בטעות היא מקבלת מהדורה בכתב ברייל והיא לא יכולה לקרוא אותה. בינתיים כל שאר הילדים השיגו עותקים רגילים שאזלו מן הספריה ומן החנויות ופרונלה נאלצת להתמודד עם שיממון ספרותי או לנסות ללמוד לקרוא ברייל.
כולם חושבים שקייט וחבר לא מבינים כלום, אבל למעשה השניים מתקשרים זה עם זו בשפה סודית שאיש לא מבין והם גם יכולים לפתור את הבעיות של הגדולים בקלי קלות!

פרק 89- מופי בולמת זעזוע
אבא של מופי ממנה את עצמו למאמן נבחרת הכדורגל ומדמה שניתן לאמן ילדים כמו שבונים מכוניות. הוא הופך את מופי לשוערת הקבוצה ובאורח פלא הקבוצה מנצחת ברגע האחרון.
הילדים מתכוננים לבחינות כניסה לתזמורת הנוער, אבל בנקי שהוא הנגן הטוב ביותר מסרב לקחת חלק במבחנים, משום שהקלרנית שלו ישן והוריו אינם יכולים לקנות לו כלי חדש. בנקי מתכנן למחוק את המוסיקה מהעולם בעזרת הבריונים של בית הספר, אבל בסופו של דבר אהבת המוסיקה מתגברת על אהבת הרשע.

פרק 90- הילד שגילה כוכב
בסטר חושב שהוא פוגש עב"מ באמצע הלילה ומתחיל לצפות בכוכבים. הוא מגלה כוכב שביט שעלול להתנגש בכדור הארץ, אבל אף אחד לא מאמין לו שזאת האמת משום שהוא חי תמיד בעולם של דמיונות. השכן של משפחת ריד עובר דירה ובמקומו באה להתגורר בשכנות, משפחת מולינה הספרדית. גילי מחליטה להתיידד עם הילדה הקטנה של המשפחה ולפרוש עליה חסות, אבל ארתור מרגיש את עצמו קטן ועלוב ליד אלברטו מולינה בן השלוש עשרה.

פרק 91- אמת עיתונאית
פרנסין מחליטה להוציא עיתון ומצלמת את חבריה בתנוחות מביכות. כולם כועסים עליה והיא מאבדת את כל החברים.
מישהו גונב לגילי את תיק הגב שלה ומשאיר במקומו תיק אחר. על התיק כתוב השם "אומבל" וגילי יוצאת למסע בילוש חובק עולם במטרה למצוא את אדון אומבל המסתורי.

פרק 92- הילד עם הראש בעננים
ג'ורג' סובל מבעיית דיסלקציה קשה אבל הוא אינו מודע לה ולכן הוא חושב שהוא טמבל לא יוצלח ופוחד מהדימוי העצמי שלו בכיתה. אדון עכבר מזהה זאת וג'ורג' לומד שאפשר להתבטא באמצעות עבודת כפיים ולא רק באמצעות קריאה וכתיבה.
גילי מגלה שדמי הכיס שלה יותר קטנים משל חברתה. בתור ילדה ששונאת קיפוח היא יוצאת למלחמה להשוואת דמי הכיס של כל הילדים.

פרק 93- למי מצלצל הפעמון?
בנקי רוצה לכתוב לאמא שלו כרטיס ברכה בחרוזים אבל הוא לא יודע לחרוז. הוא חולם שהוא נקלע לארץ החרוזים וכאשר הוא חוזר משום הוא תופס את העקרון ומתחיל לחרוז. אבל אז החרוזים רודפים אחריו לכל מקום.
גילי מתחזה לחולה שאבדה את הקול ואמא וארתור משרתים אותה כל הזמן, ארתור חושד שגילי מעמידה פנים ורותם את חבריו למשימת הבילוש שחושפת את המתחזה הקטנה.

פרק 94- ספורטאית השנה
פרס "ספורטאית השנה" על שם מישל קון מוענק לילדה בשם ג'ינה מורגן, למרות שכל הילדים חושבים שהפרס מגיע לפרנסין. פרנסין מתקשה לספוג את העלבון וממררת לג'ינה את החיים.
סאלי השמרטפית שומרת על ארתור וגילי וארתור מתאהב בה כשהוא מגלה היא מאוד מוצלחת במשחקי מחשב. אבל בפעם השניה סאלי באה עם החבר שלה וארתור מטביע את יגונו בציורי קומיקס שבהם סאלי נטרפת על ידי כבשה מרושעת.

פרק 95- אליפות בגולות
סבתא טורה מלמדת את ארתור לשחק גולות ומחליטה להצטרף לאליפות הגולות של העיירה אלווד. בצעירותה, סבתא היתה אלופה ועכשיו ארתור אינו רוצה להביס אותה ומחליט להפסיד בכוונה.
מוח מנסה להוכיח לחבריו באופן מדעי, שאין דבר כזה מזל רע ועושה בכוונה את כל מה שאמור להביא מזל רע. באורך פלא מתחלף המזל שלו וצרה רודפת צרה.
 
 
 
 
 
לאחר יותר ממאה פרקים, עונה חדשה בסדרת האנימציה זוכת פרסי האמ"י, אהובת הילדים. במרכז הסדרה ארתור, ילד בן 8, שמביא סיפורים קטנים משעשעים, נוגעים ללב ומלאי דמיון, מחייו עם הוריו אחותו גילי ואחותו התינוקת הכלב חבר וחבריו הטובים בבית הספר והשכונה.
באחד משיאי העונה החדשה, ארתור ובסטר, חברו הטוב, נוסעים לניו יורק בפעם הראשונה בחייהם. בסטר מתעד את המסע במצלמת הוידאו החדשה שלו, וכך גם אנו זוכים לראות את ניו האמיתית ולהשתתף יחד איתם במפגש עם תושבי העיר האמיתיים (לא מצויירים).
יש לציין שהסדרה זכתה בארץ בפרס "נבחרי הילדים לשנת 2003", תואר שהוענק לה ע"י צופי ערוץ הילדים בחודש ינואר האחרון.

 
פרק 96- בילוי של גברים
ארתור רוצה לבלות עם אבא שלו ולעשות יחד דברים שרק גברים יודעים לעשות, אבל גילי כל הזמן נדחפת ולא נותנת לארתור מנוחה. שיא השיאים מגיע כשכל המשפחה יוצאת למחנה דייג על שפת אגם הלוייתן וגילי גונבת את ההצגה ומצליחה לדוג הכי הרבה דגים מכולם! אחת מהגרביים האהובות של גילי נעלמת וחבר וקייט יוצאים לחפש אותו ופוגשים רשת סודית של חיות מחמד שמוכרת גרביים אבודות בשוק השחור.

פרק 97- פרנסין משחקת משחק כפול
פרנסין אמורה להשתתף בטורניר באולינג חשוב אבל בדיוק באותו יום נערכת בר מצווה לבן הדוד שלה. הוריה לא מרשים לה לחמיץ את הארוע ומוח מתכנן לה תכנית שתאפשר לה להשתתף בשני הארועים בבת אחת. פרנסין נענית לאתגר אבל במקום לרקוד בשתי חתונות היא מפספסת את שתיהן. מופי מצטרפת לסו אלן שיוצאת לבקר את אחותה שגרה בעיר הגדולה. מופי מתרגשת לקראת הביקור בעיר ומפנטזת על מסעדות יוקרה קניונים ומופעי תרבות, אבל להפתעתה העיר הגדולה מתגלה כמקום עלוב וחסר כל סגנון!

פרק 98- נמלים במכנסים של ארתור
הילדים מתבקשים לעבוד על פרויקט מדעי. ארתור מחליט לקנות חוות נמלים אבל כל הנמלים מתפזרות בבית ולא רוצות לחזור לחווה. מופי מחליטה לכתוב טור חדש לעיתון של בית הספר, טור שיעסוק בפתרון בעיות, אבל אף אחד לא כותב לה וגם כשזה קורא היא לא מצליחה לשכנע בפתרונות שלה... כולם בורחים ממנה למולי שהופכת ליועצת הפופולרית של בית הספר.

פרק 99- האמת לפי טיבל
טומי וטימי ממציאים תעלולים מרושעים ומרגיזים את כולם. יום אחד הם מסתבכים עם אלברטו השכן והוא מציע להם להתחיל לדבר אמת אבל דווקא זה גורם להם להסתכסך עם כולם ואפילו אחד עם השני. מוח ובנקי מחכים לאימהות שיבואו לקחת אותם אחרי בית הספר אבל משהו מעכב את האימהות ומוח ובנקי מתחילים להתכונן להמתנה נצחית שבמהלכה הם לומדים אגרוף, סופרים עננים ומגיעים למסקנה שהזמן הוא יחסי.

פרק 100- העיירה שלנו בת 100 (חלק א+ב)
העיר אלווג חוגגת את חגיגות המאה והכיתה של ארתור נבחרת להעלות מחזמר לכבוד המאורע. כל אחד מקבל תפקיד שאינו מתאים לו ולכישוריו, כולם רוצים להשתלט על כולם. שום דבר לא מתפקד עד שמופי, מנהלת יחסי הציבור, עושה לכולם שיחת מוטיבציה. אבל ברגע האחרון, פרנסין, המספרת של המופע, נתקעת עם אבא שלה באמצע שום מקום. המופע עומד להתחיל בכל רגע אבל פרנסין תקועה בפקק תנועה הרחק מן האולם. כמו כן הצלחת המעופפת שהיתה אמורה להיכנס במערכה שניה התנפצה לחתיכות ובסטר מסתגר בחדר הנקיון, התפאורה מתמוטטת וכולם כבר רוצים לגמור את המופע באמצע, אבל מסתבר שהקהל דווקא עושה חיים משוגעים.

פרק 101-בחר אוטו, כל אוטו
האוטו של משפחת ריד מפסיק לנסוע ואף אחד לא יודע מה מקור התקלה. אבא מחליט למכור את האוטו למוסכניק שיביא אותו למגרש הגרוטאות אבל ברגע האחרון ארתור מתקשר לקו החם והם מגלים שהתקלה נגרמת עקב רעשן של תינוקות שנתקע בתוך האגזוז! ג'ינה מוזמנת למסיבת הפיג'מות השנתית של מופי. המסיבה מיועדת לבנות בלבד אבל ג'ינה לא רוצה לבוא משום שהיא עדיין מרטיבה בלילה והיא פוחדת שהסוד יתגלה. לבסוף מסתבר שהיא לא היחידה שסובלת מן הבעיה הזאת.

פרק 102- גילי נוסעת בזמן
בסטר מבקר בחוות האמיישים ומתרשם מאוד מאורח החיים הפשוט שלהם! הוא מחליט לסגל את אורח החיים הזה בבית, אבל אף אחד לא משתף איתו פעולה והוא מרגיש בודד במערה. גילי רוצה להיות האחות הגדולה אבל מסע אחורה בזמן משכנע אותה שעדיף להיות אחות קטנה שמבקשת את עזרת האח הגדול בשעת צרה!

פרק 103- עולם המחר
בסטר מבקר בחוות האמיישים ומתרשם מאוד מאורח החיים הפשוט שלהם! הוא מחליט לסגל את אורח החיים הזה בבית, אבל אף אחד לא משתף איתו פעולה והוא מרגיש בודד במערה. גילי רוצה להיות האחות הגדולה אבל מסע אחורה בזמן משכנע אותה שעדיף להיות אחות קטנה שמבקשת את עזרת האח הגדול בשעת צרה!

פרק 104- העיוורון של פרונלה
פרונלה ומרינה מבלות לילה משותף לפני הפתיחה של הסרט החדש של הנרי סקריוור. אבל פרונלה יותר מדי מתחשבת בעיוורון של מרינה וזה מוציא את מרינה מדעתה. השתיים רבות ורק העיצה של בסטר שמציע לפרונלה לא לכרכר יותר סביב מרינה מצילה את המצב. כדור השלג שאבד לגילי לפני שנה חוזר באופן מסתורי למקפיא וגילי פותחת בחקירה מחודשת ובחיפוש אחרי הגנב

פרק 105- אש בבית הספר
בבית הספר היסודי פורצת שריפה וכל הילדים מפונים מבית הספר. הילדים לא מצליחים להתגבר על אימת השריפה ורק בסטר שישן אותו יום ואיחר לבית הספר מקנא בהם משום שהם עברו חויה מסעירה שהוא אינו שותף לה. בנקי פוחד משריפה נוספת ופוחד להודות בזה. ולכן בסוף הוא מוריד את ידית החרום בבית הספר כדי לוודא שמכבי האש יכולים להגיע בזמן במקרה חרום! בתור עונש המנהל שולח אותו לעבוד עם אבא של פרנסין והוא עוזר לו לצאת מהלחץ.
 
 
 
 
 
פרק 106- אדיל יקר, ביטסי נפרדת מהארי
ארתור מתכתב עם חבר לעת מטורקיה . בתחילה ההתכתבות עולה על שרטון משום שארתור בטוח שאדיל מתגורר באוהל ורוכב על גמל, אבל כאשר הוא מבין שאדיל גולש ברשת בדיוק כמונו הם הופכים לחברים טובים שמתכתבים באי מייל ומוצאים תחומי עניין משותפים.

פרק 107- פרן פרן והסוד של הרמוז, תודה רבה בינקי
אבא של פרנסין לוקח את הילדות לטיפוס על הר מוז. הבנות מתחלקות לזוגות ופרנסין ופרן מצוותות יחד. פרנסין מומחית בטיפוס הרים ורוצה לשבור את שיא הטיפוס שלה, פרן מטפסת על ההר בפעם הראשונה ומקווה לעבור שם הרפתקאות מסעירות. בסופו של דבר השתיים הולכות לאיבוד ומוצאות את הדרך לפסגה רק בזכות שיתוף פעולה הדדי.
בנקי עושה טובות ואיש לא אומר לו תודה. הוא מחליט להפסיק להיות אודי חמודי. אבל אז מופיע המתאבק האהוב עליו ומראה לו כיצד יראה העולם אם בנקי יפסיק להיות נחמד.

פרק 108- עסקים בשלג, היתוש
ארתור פותח עסק של נקיון שבילים בשלג, בסטר מציע לו שותפות אבל השניים רבים על הכסף ומחליטים להקים עסקים נפרדים. כל אחד שובר את המחירים עד שהעבודה נעשית לא משתלמת.
מוח אוהב לתקן את כולם ולומר לחבריו מה לעשות. הם מתרגזים עליו ואומרים שהוא מנדנד להם כמו יתוש. מוח נעלב ומתחיל לדמיין שהוא הופך לחרק אמיתי.

פרק 109- המפלצת של פרנקנשטיין, גילי מלכת הבלט
תלמידי כיתה גימל צריכים לעשות פרויקט משותף עם ילד גן החובה. גילי מצוותת לבנקי והוא מחליט לנסות ללמד אותה לרקוד. בנקי לא מרוצה מהתלמידה הקטנה שלו אבל כשהוא מגלה שהבעיה היא במורה הוא הופך את עורו וגילי הופכת לרקדנית.

פרק 110- איזה גועל/סו אלן מתעופפת
פרנסין מקיאה לפני כל בית הספר. היא מדמיינת שכולם לועגים ותוך כדי כך מתחילה להבין כיצד מרגיש, ג'ורג', הילד הדחוי שוכלם לועדים לנזלת שלו.
מר מנינו עומד למכור את חנות הגלידה שלו לרשת של נגיסי עוף וסו אלן מארגנת את הילדים למאבק כנגד העסקה.

פרק 111- הגלויות הנעות של בסטר א+ב
ארתור ומשפחתו לוקחים את בסטר לפגישה עם אביו בניו יורק ומנצלים את הההזדמנות לחופשה משפחתית. בסטר נרגש אבל פוחד שאמו תגעגע אליו ומנסה למצוא שיטות להקל על סבלה בהעדרו.
ארתור בסטר ואבא של בסטר יוצאים לטיול בניו יורק, אבל הם הולכים לאיבוד ומגיעים ליעדם באיחור. בסטר מתעד את ההרפתקה במצלמה שלו והשניים לומדים להכיר את ניו יורק ואת תושביה מקרוב.

פרק 112- מלחמת השולחנות/מחפשים נואשות את סטנלי
ילדי הכיתה מתגרים זה בזה ביום קיץ לוהט. מר עכבר מעביר את מוח לשולחן של ג'ורג', וכך מתחיל סבב של מעבר בין השולחנות, סבב שגורם למלחמת שולחנות ולמריבה גדולה בין כל הילדים.
ארתור מנסה להתגבר ולמכור את סטנלי הדובון אבל מסבתר שלא כל כך פשוט להיפרד מדובון כל כך אהוב.

פרק 113- התקף האומנות של מופי/סיפורים מהעריסה
מופי הולכת לתערוכת פסלים קינטים ומחליטה להראות לכולם שהיא יכולה להיות הרבה יותר יצירתית מהפסל, היא מכריזה על פתיחת תערוכה ומשתמשת בכישוריו של ביילי הפסל כדי ליצור את הפסלים.
ויסיטה הקטנה מקבלת מיטת נוער אבל היא לא רוצה להיפרד מהמיטה הישנה שלה. גילי מנסה לעודד אותה ומספרת לה את סיפור הגמילה שלה ממיטת הסורגים.

פרק 114- הפשפש הנודד/נשק אותי
פשפש טורדן מציק לחבר. חבר וחבריו הכלבים מציבים לו מארב, והוא מספר להם את סיפור חייו האומלל.
אמילי התנשקה עם ילד כשהייתי בחופשה בפריז, היא מספרת לגילי שהרגישה כמו נסיכה ועכשיו גם גילי רוצה להפוך לנשיקה ומחפשת שיטה לגרום לג'יימס הקטן לנשק אותה.

פרק 115- ג'ורג' שר בלוז גדול הקרניים
זמרת בלוז מפורסמת מגיעה לאלווג וג'ורג' שלא שמע בלוז בחייו, מתוודע לסגנון המוסיקה הזה וליכולת שלו להמציא שירים בלוזיים.
גילי שומעת מילת קללה ומנסה לתהות על קנקנה אף אחד לא מוכן לדבר איתה על המילה שתופחת למימדים עצומים ומפחידים בדמיון הקודח שלה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרק 116- מגדלים פורחים באויר / לעלות בסולם
בית העץ נשבר והילדים פוגשים בארכיטקט מפורסם שמעודד אותם לנסות לחשוב על עיצוב ובניה מחודשים של בית העץ.
התלמידים מתכוננים לקונצרט מקהלות עם המורה למוסיקה, ד"ר פוגה. בתחילה הם פוחדים ממנו אך לאט לאט הם לומדים להעריך אותו ומתחילים לאהוב את עולם המוסיקה.

פרק 117- פרנסין בצרות צרורות / אני כבר לא נחמד
הילדים יוצאים למחנה קרקס. פרנסין מקווה להיות טובה יותר מאחותה קתרין, אבל מסתבר שלפרנסין אין שום כשרון לוליינית. בתחילה פרנסין נכנסת ללחץ אך היא נחושה בדעתה להצליח ופונה לתחום הליצנות.
באסטר מבקש מג'ורג' כל מיני דברים וג'ורג' לא מצליח לסרב לו. הוא מתחיל לאגור בתוכו זעם כבוש ומנסה ללמד את עצמו בעזרת וואלי הבובה כיצד לסרב לבקשותיו של באסטר.

פרק 118- ארתור עולה במשקל / חוקי הג'ונגל
ארתור מגלה שהוא מתחיל לעלות במשקל גופו. חבריו נחלצים לעזרתו ומציעים לו דיאטות שונות, אבל מר עכבר שמזהה את הבעיה שלו גורם לו להבין שהוא פשוט לא עושה מספיק פעילות גופנית.
מופי רוצה להשתמש בסולמות של גינת בית הספר בתור אתר צילומים, אבל האתר הזה שייך לקשוחים. מופי לא מוותרת וגורמת לכך שהקשוחים יאלצו לפנות את המקום.

פרק 119- בסטר הגנן / טומי ילד טוב
בסטר מגלה את העגבניות הטריות של הגינה הציבורית ומתחיל לחלק אותן לכולם. הוא משכנע את כל ילדי הכיתה לעזור לפריץ הגנן בעבודת הגינון.
טומי טיבל רוצה להפוך לילד טוב. גילי נענית לאתגר ועושה הכל כדי ללמד אותו להיות ילד מנומס ולגרום לו לזכות בפרס ההתנהגות הטובה של השבוע.

פרק 120- מצלמה, אורות, אופרה / אלת המזל של ארתור
אבא של מופי מזמין אותה לראות את האופרה כרמן. בתחילה מופי חושבת שהיא תסבול ולא תהנה, אבל לאט לאט היא נשבית בקסמי הז'אנר. אמא של ארתור יוצאת לעבוד מחוץ לבית במשך שלושה שבועות, ובני המשפחה נאלצים להתמודד עם המציאות החדשה. בתחילה הם נהנים מהשינוי אבל אחר כך הם מתחילים להתגעגע לשגרת היום יום עם אמא.

פרק 121- ארתור עושה גלים / כלבה מעולם אחר
ארתור וגילי מתרחצים בבריכה של מולי ביום קיץ חם ופתאום ארתור ומולי מוצאים שפה משותפת. הם רוצים להתיידד אבל היריבות בין החבורה של ארתור לזו של מולי מונעת את החברות והם נאלצים לחזור.
כלבה קטנה ועזובה מגיעה לבית של סבתא טורה. סבתא רוצה לאמץ אותה אבל הכלבה מתגלה ככלבה תוקפנית. כולם מתעלמים ממנה וכועסים עליה אבל סבתא מחליטה לאמץ אותה ולהעניק לה בית חם.

פרק 122- שלושה הם חבורה / ארתור הזועם
פרונלה ואמא שלה אוהבת לעשות יוגה השכם בבוקר. פרונלה מהשעה הנעימה שהיא מבלה עם אמא שלה, אבל הכל משתבש כאשר היא מחליטה להזמין את מרינה לשעורי הבוקר האלה ואז מסתבר שלמרינה יש כישרון טבעי ליוגה.
ארתור ומוח אמורים לתחרות בטורניר דמקה שיקבע מי מהם ייצג את בית הספר באליפות הבית ספרית. כולם מיחלים לנצחון של ארתור משום שהוא ילד ממוצע ומוח נחשב לגאון מתנשא, אולם התמיכה המופגנת מלחיצה את ארתור והוא הופך ליצור כעוס שמשניא את עצמו על חבריו.

פרק 123- נבחרת הכוכבים / אמילי בולעת סוס
מוח ופרנסין מרגישים שנבחרת הכדור רגל של בית הספר קטנה עליהם ועוברים להתאמן בנבחרת הכוכבים של אלווד סיטי. זאת נבחרת טובה יותר אולם משמעת האימונים שלה קשוחה מאוד. מוח ופרנסין מנסים לעבוד קשה אבל הגעגועים לנבחרת הבית שלהם מקלקלים להם את ההנאה.
אמילי מספרת שקר קטן, כדי להשיג כדור גומי כחול והשקר הזה גורם לה להסתבך בהמון שקרים נוספים. גילי לא מותרת לה ומתעקשת לחשוף את השקרים וכל המאבק גורם לאמילי לסיוטי לילה מפחידים.

פרק 124- גילי מנצחת את כולם / ממציא הכזבים
תאומי טיבל מקבלים מערכת תופים מסבתא שלהם והם מתכוונים להופיע איתה בפסטיבל הקיץ בפארק. גילי מקנאה בהם ומחליטה לבנות מערכת תופים שתתחרה במערכת שלהם.
בסטר גולש באתרים מוזרים ומביא משם סיפורים שלא יאמנו. מוח מחליט לעשות ניסוי ולשלוח לאחד מהאתרים האלה סיפור שאין בו שמץ של אמת על צמד נמרים סיביריים שמסתובבים בחופשיות הפארק העירוני. ארתור ובסטר קוראים את הסיפור ויוצאים למסע בעקבות הנמרים האבודים.

פרק 125- בנקי משתגע / לאן נושבת הרוח
בנקי מגלה שהוא אלרגי לבוטנים והמודעות הזאת הופכת את חייו בלתי נסבלים.
מוח מקבל פעם ראשונה בחיים ציון כמעט טוב במבחן. הוא מחפש את הסיבות לכישלון הנורא הזה ומגיע למסקנה שמוסיקת הרקע בחנות הגלידה של הוריו, היא זו שיצרה את הבעיה.
 
 
 
 
 
 
פרק 126- יום נישואין שמח
אבא ואמא מתכננים לחגוג את יום הנישואין שלהם במסעדת יוקרה. גילי אמורה לישון אצל סבתא, וארתור אמור לישון אצל בסטר ולראות הקרנה מיוחדת של הארנב הביוני. אבל התוכניות משתבשות וכל משפחה מוצאת את עצמה תקועה בפונדק דרכים חשוך.

פרק 127- הסנאים/ פרסימוני גליטשט
כל הילדים צופים בסרט אימה ה על סנאים שמשתלטים על העולם, ולאחר מכן פוחדים לצאת החוצה ומבלים כל היום בהכנת שיעורי בית. פרן מטפחת חלומות להיות סופרת סדרתית של סיפורי מתח, היא מחליטה להתייעץ עם מחבר סיפורי המתח האהוב עליה פרסימוני גליטשט. הוא מעודד אותה לכתוב ולפרסם בשם בדוי. פרן מקבלת את עצותיו אבל מפרסמת סיפור, שכולו אושר ומתיקות, סיפור שזוכה ללעג מכל חבריה.

פרק 128- קינוח על אי בודד/ סודי סודי בהחלט
עכבר מבקש מהתלמידים לחשוב איזה מאכל הם היו לוקחים איתם לאי בודד. כולם חושבים על ממתקים, אבל אחר כך מסתבר להם שהם צריכים לחפש מאכל שיכלול את כל אבות המזון. גילי משתוקקת שמישהו יגלה לה סוד, אבל אף אחד לא לה שום דבר. אחר כך היא ממציאה סודות שלא מעניינים אף אחד, כאשר מישהו סוף סוף לה סוד היא לא מצליחה לשמור אותו בסוד.

פרק 129- להוריד את המים/ אוצר משפחתי
ארתור ופרנסין מאשימים זה את זו בבזבוז מים מיותר ומחליטים לבדוק איזה משפחה מבזבזת יותר מים במשך שבוע; שבוע שבו הם ממררים לבני משפחותיהם את החיים. משפחת ריד מחפשת אוצרות אבודים בעלית הגג של סבתא טורה כדי להשתתף בתכנית "משאית האוצרות" ולהרוויח הרבה כסף. ארתור משוכנע שמצא כסא עתיק ששווה שלושים אלף דולר, אבל בסופו של דבר מסתבר שהכסא הוא כסא פשוט וזול.

פרק 130- גילי מכוונת לגובה/ מי עשה את זה
ילדי הגן אמורים להכין הרצאה על מה שהם רוצים להיות כשיהיו גדולים. גילי מחליטה להיות הילדה הראשונה שכף רגלה תדרוך על המאדים. אבא של ארתור אמור לאפות עוגת חתונה על צלחת יקרת ערך. הצלחת עומדת ליד החלון ונשברת באופן מסתורי. אבא חושד בארתור ובסטר ששיחקו בייסבול בתוך הבית, אבל ארתור ובסטר, המשוכנעים בחפותם, יוצאים לחקור את תעלומת השבר המסתורי.

פרק 130- קללת הטבלנים/ ארתור מוריד הילוך
הילדים נערכים למשחק גמר נוסף של הטבלנים נגד המלכים. הטבלנים לא נצחו במשך שמונים ושבע שנים, והילדים משוכנעים שרובצת עליהם קללה. בסטר חושב שהוא מקור הקללה ומחליט להתרחק מהמגרש ולצפות בו בטלוויזיה. ארתור חוסך כסף לקניית האופניים הכי משוכללות בעולם, אבל אחרי שהוא רוכש אותם הוא שומר עליהם בשבע עיניים, ופוחד לרכב עליהם כדי שלא יגנבו או יתקלקלו, וכך הוא מחמיץ את כל הכיף שבאופניים חדשים.

פרק 132- סיפור שלא נגמר/ הבוסית הכי בוסית בעולם
ארתור מקבל ספר הרפתקאות ישן והולך שבי אחרי הסיפור, לרוע מזלו הוא מאבד את דפי הסיום של הספר. הוא מנסה לחפש את הספר בכל מקום אבל בסופו של דבר נאלץ להמציא את הסוף בעצמו. גילי מנסה להשתלט על חבריה. היא אומרת להם מה לעשות ומעירה להם כל הזמן, ובסופו של דבר אף אחד לא רוצה לשחק איתה. ארתור ובסטר מנסים להסביר לה שכדי לכייף עם חברים היא צריכה להיות כייפית בעצמה.

פרק 133- בינקי נגד בינקי/ הניתוח של גילי
בנקי מצטיין בכל ענפי הספורט, אבל כשהוא משתתף בתחרות הוא תמיד נלחץ ומפסיד. בעזרתו של אוליבר מחליט בנקי להמשיך ולהתמודד נגד עצמו וכך הוא משפר את הביצועים שלו והופך לרוכב אופניים שמצטיין בעיקר בעליות. גילי צריכה לעבור ניתוח באוזן. היא פוחדת מההרדמה וכולם מנסים להרגיע אותה ולתת לה תחושה טובה ואפילו ארתור מסכים פתאום לכל הדרישות שלה ומנסה לרצות אותה בכל דרך אפשרית.

פרק 134- מה אמרת גורג'י / בובות מסביב לעולם
מופי ופרנסין ממציאות את שפת האולה. הן לא מלמדות את הבנים וארתור ובסטר מחליטים להמציא שפה אחרת. הם מנסם ללמד את ג'ורג', אבל השפה שלכם מסובכת מדי וג'ורג' מחליט להמציא שפה חדשה. בסופו של דבר כל ילדי הכיתה דוברים בשפה אחרת ואיש אינו מבין את חברו. מופי וסו אלן נשבות בשגעון בובות העולם הגדול. בובות שמגיעות מכל העולם עם תלבושת ואביזרים מסורתיים. פרנסין בזה לכל השיערון המסחרי הזה אבל אז שלושתן יוצאות יחד לפתיחה של סניף "בובות העולם הגדול" באלווד וכל אחת מהן משנה את זוית הראיה שלה על כל השגעון הזה.

פרק 135- מה מתבשל שם?/ בסטר הדוור
ארתור מתכונן לתחרות בישול בבית הספר. שף גדול בשם מינג טסאי אמור לשפוט בתחרות, ואבא של ארתור מתרגש יותר ממנו ורוצה להציע לו מתכונים מיוחדים. ארתור מתעקש להכין עוגת שוקולד פשוטה, אבל במקום אבקת אפיה, הוא מכניס לעוגה אבקת סודה לשתיה והעוגה יוצאת שטוחה. בסטר מתמנה לדוור הזמני של בית הספר. בהתחלה הוא לא עומד בלוח הזמנים אבל אחר כך מתמסר לחלוקת הדואר וזונח את כל עיסוקיו.
 
 
פרק 136 - לעצור את הזמן/חיידקופוביה
גילי, באסטר וארתור יוצאים לחופשה על שפת הים ובונים טירה ענקית, אבל הגאות מאיימת להרוס אותה. חיידקופוביה: לבאסטר אין הרגלי ניקיון וחבריו מנסים לשנות אותו ומספרים לו שיש בכל מקום חיידקים מסוכנים.

פרק 137 - ארתור מעגל פינות/נימוסים והליכות
מופי מלמדת את ארתור "לעגל פינות" כדי שיוכל למכור את הצעצועים הישנים שלו ולקנות משחק מחשב. נימוסים והליכות: טומי וטימי מנסים ללמוד נימוסים כדי שסבתם תסכים ללכת איתם למסעדה.

פרק 138 - בואנס נוצ'ס ויסיטה/פרוני דואגת לעתיד
ויסיטה איבדה את הספר שאבא קורא לה לפני השינה ולא מצליחה להירדם. גילי וארתור מנסים לעזור לה. פרוני דואגת לעתיד: אחותה של פרונלה מתכוננת למבחני הכניסה לקולג' ופרוני מתחילה לחשוש מהעתיד.

פרק 139 - התמכרות/הסוד המשפיל של מוח
פרן מקבלת מהוריה טלפון נייד משוכלל במיוחד, מתמכרת לו ונכנסת לעולם של פטפטת אינסופית. הסוד המשפיל של מוח: הילדים מגלים שמוח נשאר שנה בגן חובה. מוח מתבייש מאוד ומספר לילדים שזה מפני שהוא היה גאון.

פרק 140 - התעלומה הדימיונית של קייט/זרים ברכבת
נדין נעלמת וקייט וחבר יוצאים לחפש אותה. הם חושבים שהטיבלים חטפו אותה וחבר נשלח לחלץ אותה מביתם. זרים ברכבת: סו אלן נוסעת עם אמה ברכבת לעיר הכתר ומוצאת ברכבת יומן של ילדה בשם בטסי.

פרק 141 - איך עשו את ארתור/מחול השוטים
מאט דיימון מכריז על תחרות סרטי וידאו באורך של דקה לילדים וילדי הכיתה של ארתור ניגשים לתחרות. מחול השוטים: ג'ורג' ופרנסין מצטרפים בעל כורחם לחוג ריקודים סלוניים, אבל מסתבר שהם רקדנים נפלאים.

פרק 142 - ליהוק או גיהוק/מוח תמיד צודק
גילי חוטפת מתקפת גיהוקים וארתור מנסה להפחיד אותה כדי שתפסיק. מוח תמיד צודק: מוח אף פעם לא טועה וזה פשוט משגע את באסטר. באסטר מנסה לטמון למוח מלכודות כדי לתפוס אותו בטעות, אך בלי הצלחה.

פרק 143 - רגשות אשם/באסטר המציאותי
פרנסין מעתיקה מאמר שלם מהאינטרנט ומגישה אותו בתוך עבודה מקורית. באסטר המציאותי: באסטר מתמכר לתכנית מציאות וזונח את הארנב הביוני. ארתור שלא מתענין בתכנית חש שהחברות שלהם בסכנה.

פרק 144 - גילי על הקרח/ילדה מפונקת
גילי מוזמנת למסיבת החלקה על הקרח ומתרברבת לפני חבריה שהיא המחליקה הטובה ביותר בגן חובה. ילדה מפונקת: מופי קונה את נעלי ההתעמלות שפרנסין חסכה עבורן כסף במשך שבועות.

פרק 145 - בינקי הופך לאח גדול
ההורים של בנקי מחליטים לאמץ תינוקת מסין ובנקי הנרגש עוזר בהכנת המסמכים הדרושים לאימוץ. בתחילה הוא מתרגש אך ככל שמועד האימוץ מתקרב, בנקי מתחיל לחשוש שהאחות הקטנה תתפוס את מקומו.
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה