בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
 
 
 
 
"לוחמי האור, ציידי חלומות, עיניים מלאות פליאה, ללבות לא בעלים, שהוקר יגיע רק כשאתה מכוסה, שלא יחסרו לך האש,המים, השמיים שלא תחסר לך אהבה כדי שתמשיך לחיות, מעל לכל שלא תחסר לך אהבה!"
   דף הבית    עונה 1    עונה 2    עונה 3    עונה 4    עונה 5
   עונה 6    עונה 7    הסרט    העצומה    כריס מורנה
 
    דף הבית
    עונה 1
    עונה 2
    עונה 3
    עונה 4
    עונה 5
    עונה 6
    עונה 7
    הסרט
    העצומה
    קמילה ברנדובה
    פליפה קולמבו
    פלי & קמי
    קרדיטים
    תמונות- בנות
    פורום:)
    לואיסנה לופליטו
    בנחה & לו
    לו & פלי
    רומינה יאן
    כריס מורנה
    כמעט מלאכים- תמונות
    ספונסרים ודוגמנות
    אנימציות וחתימות
    נטליה מלקון

כריס מורנה נולדה ב-23 באוגוסט 1956 כמריה כריסטינה דה גיאקומי בבואנוס איירס, מורנה החלה את דרכה כדוגמנית בגיל 17. היא דגמנה לחברת הג'ינסים "לי". לאחר מכן

היא הנחתה את התוכנית "Voltop". שם היא הכירה את גוסטבו יאנקלביץ' והם התאהבו השניים נישאו ב-1974 ונולדו להם שני ילדים.

תפקידה הראשון כשחקנית היה בסדרה רומינה, בטלוויזיה הארגנטינאית, בשנת 1980. היא המשיכה להופיע בסדרות טלוויזיה שונות, וקריירת המשחק שלה הלכה ונסקה במהלך שנות ה-80. בראשית שנות ה-90 הופיעה כמנחת שעשועון טלוויזיה ושחקה בכמה סרטים טלוויזיוניים, במקביל להמשך המשחק בסדרות עלילתיות.

 

לפני 11 שנים, היוצרת כריס מורנה החליטה לממש רעיון שעליו חלמה כבר שנים. כריס מורנה ידועה כאישה שמאוד נמשכת ליתומים ולסיפוריהם העצוב, לכן החליטה ליצור סדרה יומית שתכניס קצת אור לחייהם של יתומים- "קטנטנות". לסדרה מסר מאוד בולט ומעודד : " לעולם לא לאבד את התקווה, את החלומות ואת הרצון העז להיות מאושרים, כי תמיד החיים מעניקים לנו הזדמנות חדשה להיות מאושרים . לעולם אל תאבדי את הילדה שבך כי באמצעותה תמצאי את אהבה שלך ". במשך 7 שנים "קטנטנות" סחפה אחריה קהל עצום, מכל רחבי העולם. עד היום הסדרה משודרת ב-40 מדינות. בשנת 2001 הסדרה "קטנטנות" הסתיימה עם עצב גדול, עקב סכסוך בין היוצרת כריס מורנה לבין ערוץ טלפה, הערוץ ששידר בזמנו את "קטנטנות" בארגנטינה. "קטנטנות" הסתיימה לאחר 7 עונות מרתקות וסרט קולנוע שהייתה לו הצלחה מסחררת.

 

 

כריס עם פליפה וקמילה בישראל..

 


בשנת 1998, במקביל לקטנטנות צולמה הסדרה "קיץ נצחי" שכללה חלק משחקני קטנטנות, הסדרה הגיע רק בשנת 2000 לישראל, לערוץ "יסבבה" ומשודרת שם עד היום

 

(משודר ביסבבה)


בשנת 2001 כמה חודשים אחרי סיום "קטנטנות", עלה רעיון לפורמט חדש, שבעצם כל הילדים שהתבגרו, וראו קטנטנות ימשיכו לסדרה לבני נוער, "דרך המורדים", הבעיה הייתה שארגנטינה הייתה במשבר כלכלי, מה שהשפיעה גם על ערוצי הטלויזיה- לא יכלו לפתח סדרות חדשות..

בשיתוף יאיר דורי, הם גייסו את הכסף 2002 החלו הצילומים ועלתה לשידור בארגנטינה, בשנת 2003 היא עלתה גם בערוץ "פוקס קידס" (אז, היום:"ג'טיקס")..

הסדרה כללה מספר לא מבוטל (כלומר הרבה) שחקנים מכל העונות של קטנטנות: כמובן קמילה (פטו, קמילה),

פליפה (פליפה), לואיסנה (לואיסנה), ובנחמין (באוטיסטה, ז'גו)- שהיו הכוכבים הראשיים!

{בקרוב ספיישל- "דרך המורדים"}

הסדרה הייתה הצלחה גדולה ושחקניה הגיעו לישראל פעמיים (כולם ביחד), ועוד פעם (כל אחד בנפרד)- לקדם את הסרט..

(לא משודר יותר!)


במקביל לצילום העונה השנייה של המורדים צולמה מעין סדרת המשך לקטנטנות שנקראה "פינת אור", בה השתתפו 6 משחקני קטנטנות (מילגרוס פלורס- חאוניטה, נדיה די צלו- נדיה, מריה, ניקולס גולדמן- ניקו, נטליה מלקון- טלי, אגוסטין סיירה- אגסוטין, גידו קאזאקה- פשפש) הסדרה דמתה לקטנטנות במובנים רבים- בית יתומים, התאהבויות, סכסוכים עם השכנים (עונות 2-4, ועונה 6- קטנטנות), השחקנית הראשית (סולדד פרגה) אפילו הייתה דומה במראה לבלן (רומינה יאן)..

בארגנטינה הסדרה נחלה כישלון, בישראל קצת פחות.

 

(לא משודר יותר!)


בשנת 2004 בסיום צילום "דרך המורדים", כריס המשיכה לעשות את האהוב עליה- זאת הייתה סדרה חדשה עם שחקנית לא כלכך מפורסמת (שיחקה לפני:"האהבות שלנו", "קיץ נצחי"), אך מוכשרת מאוד- פלורנסיה ברטוטי,

הסדרה בעצמה הייתה בעצם סיפור סינדרלה, רק שבמקרה הזה סינדרלה- פלורסיינטה הייתה קצת קופצנית ומגושמת..

הסדרה הייתה הצלחה גדולה והיו לה שתי עונות ששודרו בארגנטינה ובישראל בערוץ ג'טיקס..

גם בסדרה הזאת שיחקו הרבה מכוכבי קטנטנות, רק שנים בתפקיד ראשי- בנחמין רוחאס, ואגוסטין סיירה

 

 
 

(לא משודר יותר!)


בשנת 2006 כחצי שנה אחרי סיום "פלורסיינטה", החליטה כריס לנסות לשחזר את ההצלחה של קטנטנות, בעוד עונה, קראו לה "CHIQUITITAS SIN FIN"  (קטנטנות בלי סוף..) חוץ מתפקידי אורח של בנחמין רוחאס ואגוסטין סיירה, השחקנים היחידים שנשארו מימי קטנטנות האמיתיים היה הטבח- קילי, שבעונה השביעית שיחק את רמירו אהובה של מילי, וריטה- ששיחקה את מיכאלה בעונה השביעית.

הסדרה הצליחה לא כמו בשנים 1995-2001, אך הילדים אהבו אותה.

 

(הסדרה משודרת כל יום שבת ב-19:00 שני פרקים..)


עוד בשנת 2006 עבדה כריס על "ALMA PIRATA" (אלמה פירטה), אם שחקני קטנטנוצ המיתולוגים: בנחמין רוחאס, ולואסינה לופליטו. בתפקיד אורח גם אגוסטין סיירה..

הסדרה מספרת על שלושה חברים שמקימים מחדש את מסדר החברות של אבותיהם שנרצחו, במשך הזמן מתגלים סודות ישנים, בגידות.

בניסיו דמרקו (מראינו מרטינז), ואלגרה ריגנטי (לואיסנה..) משחזרים את סיפור אהבה של אמה ואביו, ומקווים שהפעם? הסוף היה שונה..

{בקרוב ספיישל!}

(כל יום ב14:45 בערוץ 10)


בשנת 2007 הסדרה "כמעט מלאכים" עלתה לשידור, חוץ מתפקידי אורח איש משחקני קטנטנות לא שיחק בסדרה, אך יש שחקנים מ"פינת אור", "פלורסינטה", ו"קטנטנות בלי סוף"

(כל יום בניקולדיאון 19:00)

 


בשנת 2007 כריס חזרה לעבוד עם בתה והפיקה את הסדרה "היפה החיה" בכוכבה של רומינה יאן (כבר אם לשלושה!!!) , הסדרה צפויה להגיע בקרוב לישראל..

 

 

(לא משודר בישראל בנתיים!)

  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה