בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
  
            ד"ר רוני חשמונאי

     רפואה אסתטית

    טיפול בהזעת יתר                                                                  
 
   אינני מקבל יותר מטופלים. אני ממליץ לפנות לד"ר צחי וידר במרפאתו בהרצליה 1-700-700-723
 
   דף הבית    בוטוקס    מילוי קמטים ושקעים    רולר מחטים    עיבוי ועיצוב שפתיים
   סימני מתיחה    הזעת יתר    יונטופורזיס - דריוניק    בוטוקס לטיפול בכאבים / מיגרנה    צור קשר
 
    דף הבית
    בוטוקס
    מילוי קמטים ושקעים
    רולר מחטים
    עיבוי ועיצוב שפתיים
    סימני מתיחה
    הזעת יתר
    יונטופורזיס - דריוניק
    בוטוקס לטיפול בכאבים / מיגרנה
    צור קשר
ד"ר חשמונאי לא מקבל מטופלים חדשים
ד"ר רוני חשמונאי מעניק קשת רחבה של טיפולים רפואיים תוך ייעוץ והתאמה אישית של הטיפול לכל מטופלת, מתוך ידע והבנה מעמיקה של מגוון הטיפולים הקיימים.  ד"ר חשמונאי מקפיד להקדיש זמן רב לכל מטופלת על מנת להבין לעומק את המניעים לטיפול ובכך לשפר את תוצאות הטיפול שנבחר. במרפאתינו הטיפול נעשה בדיסקרטיות מירבית ללא צורך בהמתנה ארוכה או שהייה ממושכת עם מטופלים אחרים במרפאה.
 
 
 
במרפאה מוצעים הטיפולים הבאים:

 רפואה אסתטית:

     · ייעוץ מקיף על אפשרויות הטיפול הרפואי האסתטי

· הזרקת בוטוקס / דיספורט - טיפול בקמטים

· הזרקת חומרי מילוי קמטים המתקדמים והבטוחים ביותר

· טיפול בנזקי עור וכתמים והצערת העור -סימני מתיחה, דרמה רולר (רולר מחטים), קרם הצערת העור וטיפול בקמטוטים (מבוססי רטין A), קרם הבהרת כתמים (כתמי שמש) המכיל הידרוקינון 
 

הזעת יתר:

     · ייעוץ מקיף על הסיבות והטיפולים הקיימים בהזעת יתר

· הזרקת בוטוקס / דיספורט (ביתי שחי, פנים, כפות ידיים, מפשעות)

· יונטופורסיס – דריוניק - מכשור ייעודי לטיפול בהזעת יתר בכפות ידיים ורגליים
 
טיפולים נוספים:

· טיפול בכאבי ראש כרוניים בעזרת בוטוקס

 

 

ד"ר רוני חשמונאי עונה על שאלות שכיחות:

 מה ההבדל בין חומרי מילוי לבוטוקס, והיכן אפשר להזריק?

בוטוקס הינה תרופה המחלישה שרירים. בוטוקס הינו טיפול הבחירה בקמטי ההבעה בשליש העליון של הפנים, בצידי העיניים, בין הגבות ובמצח. קמטים אלו נוצרים מכיווץ חוזר של שרירי ההבעה בשילוב עם אובדן הגמישות של העור במשך השנים.

חומרי מילוי הם חומרים המוסיפים נפח באזורים בהם איבדה הרקמה התת עורית נפח עם השנים. ניתן להזריק חומרי מילוי בל מקום בו אבד נפח, או יש רצון להוסיף נפח. חומרי המילוי מוזרקים לקמטים ולשקעים. אזורי ההזרקה הנפוצים הם בצידי האף לכיוון הפה, סביב הפה, שפתיים, לחיים ועוד. ישנן שתי קבוצות של חומרי מילוי, חומרי מילוי נספגים (קולגן וחומצה היאלורונית) וחומרי מילוי קבועים (סיליקון לדוגמא). במרפאתי אני מקפיד להזריק אך ורק חומרי מילוי נספגים בשל פרופיל הבטיחות המועדף של חומרים אלו. חומרי המילוי הקבועים אומנם נותנים תוצאה ארוכת טווח אך יש בהם סיכון לתופעות לוואי קשות ובלתי הפיכות.

מתי צריך להתחיל טיפול בבוטוקס וכל כמה זמן צריך לחזור על הטיפול?

עיתוי תחילת הטיפול הוא אישי ומשתנה ממטופלת אחת לשנייה. יש המתחילות לטפל בקמטי ההבעה בשנות העשרים או השלושים לחייהן, על מנת למנוע היווצרות של קמטים עמוקים עם השנים ויש המתחילות בשנות השישים או השבעים לחייהן, לאחר שכבר קיימים קמטים רבים על פניהן. בהתנהלות נכונה, ניתן לחזור על הטיפול פעמיים (לעיתים שלוש) בשנה בלבד.

מהם הטיפולים הרפואיים השונים לשיפור מראה עור הפנים?

ישנו מגוון רחב של טיפולים עם יעילות משתנה והתאמה אישית לכל מטופלת. הטיפולים הנפוצים והיעילים ביותר הינם בוטוקס לטיפול בקמטי הבעה בשליש העליון של הפנים, חומרי מילוי למילוי קמטים, שקעים ושפתיים, לייזר לסוגיו לטיפול בכתמים והצערת העור ע"י עידוד יצירת קולגן ומריחת משחות המכילות רטין איי והידרוקינון במינונים מתאימים לטיפול בקמטים, כתמים והצערת העור. חשוב מאוד להדגיש כי יש להתאים את הטיפולים ולשלב ביניהם בצורה מושכלת על מנת לקבל תוצאות מיטביות.

מהו הטיפול ברולר מחטים?

טיפול חדשני זה מטרתו לשפר את איכות העור. הטיפול מסייע בשיפור מראה קמטים באזורים בעייתיים שהצריכו טיפול של קילוף עמוק בעבר למשל קמטים בשפה העליונה וצלקות אקנה. הטיפול "משתמש" ביכולת הטבעית של העור לרפא את עצמו.

מהם הטיפולים המקובלים להזעת יתר בבית השחי?

הזעת יתר בבתי השחי הינה תופעה שכיחה וקשה הגורמת לירידה משמעותית באיכות החיים של הסובלים ממנה.
הטיפול הראשוני בהזעת יתר בבתי השחי הוא שימוש בדאודורנטים ומשחות שונות המכילים אנטי פרספירנטים (מלחי אלומיניום) בריכוזים שונים. תכשירים אלו גורמים להקלה מסוימת לחלק מהמטופלים אך לרוב אינם מספיק יעילים. בנוסף, תכשירים אלו גורמים לגירוי (לעיתים קשה) בעור המטופל.
טיפול הבחירה במקרים אלו הוא הזרקת בוטוקס לבתי השחי. בוטוקס גורם לייבוש האזור המזיע אליו הוזרק החומר. הטיפול קל, בטוח ויעיל מאוד. טווח השפעת הטיפול 10 חודשים בממוצע.
טיפול נוסף הוא ניתוח קל יחסית לשאיבה או גירוד בלוטות הזיעה בבתי השחי. זהו טיפול חדש יחסית המהווה פתרון לטווח ארוך יותר אם כי היובש בניתוח אינו משתווה ליובש לאחר טיפול בוטוקס.

 

 

 

  ד"ר חשמונאי - קודם כל רפואה