בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 

   ברוכים הבאים לאתר של פיפוש!

האתר הזה הוא לא האתר הרשמי של גיליוטין אלא אתר מעריצים
                                                                                                  
 
   תככי הרייטינג    פיפוש1    פיפוש2    פיפוש-חלום שהתגשם    פיפוש 3די-המהפכה    ווג'ימון
   piposh hollywood    אני פיפושי גאה    בטשת מואב    פיפוש ושאר ירקות    פיפוש 2וחצי- האגרטל הגנוב    פורום
 
    דף הבית
    האתר הרשמי
    הורדות
    סרטונים
    טריוויה
    תמונות
    על היוצרים
    תמיכה טכנית
    מילים לשירים
    פיתרון לפיפוש 2

על היוצרים

           

רועי גלוזמן                                                 רנן גלוזמן

 

רנן ורועי גלוזמן החלו את יצירתם המקורית לפני 12 שנים במסגרת הפקה עצמית של משחקי מחשב הומוריסטיים (הוצאת "הד ארצי"). תוך כמה שנים קנו להם שם בתעשיית משחקי המחשב בארץ. עם הצלחת המשחקים "תככי הרייטינג" וסדרת "פיפוש", החלו האחרים ביצירת מדור קומיקס שבועי בעיתוני הנוער "ראש 1" ו"מעריב לנוער". כמו כן הוציאו ספר קומיקס בהוצאת "הד ארצי", והרצו בפני נוער בפסטיבל האנימציה והקומיקס בסינמטק. בשנת 2001 שודרה סדרת אנימציה בת 10 פרקים פרי יצירתם בערוץ הטלוויזיה "ביפ" בשם "בטשת מואב". חלק מהרווחים של המשחקים תרמו האחים לארגונים למען בעלי חיים.

בשנת 2003, עם סיום העבודה על משחקי פיפוש והידרדרות פחות או יותר למצב שיש רק עגבנייה במקרר, התפצלו האחים כל אחד לדרכו העצמאית.

רועי גלוזמן חי עכשיו בדרום הארץ. מקדיש את חייו להצלת כלבים עזובים. עובד על כמה פרויקטים בציור וכתיבה, ומתרחק מבחישה עסקנית בתעשיית הבידור והגיימינג.

רנארד (רנן) גלוזמן הלך להרוויח כסף ולעבוד כרעיונאי וככותב משחקים לטלוויזיה האינטראקטיבית ולטלפון הסלולארי באחת מחברות ההיי-טק המובילות בתחום. אחר כך יזם יחד עם חברו ישי רביד את התוכנית "מכת מדינה" בביפ והיה מבין הכותבים. כמו כן הפיק ופיתח את משחק המחשב לתוכנית הטלוויזיה "השמיניה".

כיום רנארד (רנן) גלוזמן הוא מרכז המסלול לעיצוב ופיתוח משחקי מחשב בבית ברל ומרצה במסגרתו במקצועות העיצוב. הוא עובד על הדוקטורט שלו בתוכנית למדע, טכנולוגיה וחברה באוניברסיטת בר-אילן - יחד עם עוד צוות חוקרים בכוונתו לחקור את תחום משחקי המחשב כתופעה תרבותית.

 
חושבים שאתם יודעים מה שמו הפרטי של אדון בנטלי מ"פיפוש1"? שלחו את התשובה ל-tal_k8@walla.co.il ואולי תזכו לכתוב פינה חד-פעמית משלכם באתר!