בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
 
גולשי קול המדיה היקרים, אתר קול המדיה השתדרג ועבר לשרת חדש.
 
למעבר לאתר החדש:
 
 
בברכת גלישה וצפייה מהנה, צוות קול המדיה!
 
 
 
 
 
אתר קול המדיה הנו האתר היחיד המעלה סדרות וסרטים ממקורות בלעדיים, תכנים שאין במקום אחר ברשת, רק בקול המדיה!
האתר הוקם לציבור הרחב והוא כולל מגוון עצום של סרטים ישראלים ולועזיים מתורגמים לעברית לצפייה ישירה בחינם. בנוסף לכך, אתר קול המדיה מתעדכן מידי יום, אשר עולים אליו תכנים בלעדים ולפני כולם לצפייה ישירה.
 
צוות אתר "קול המדיה" גאה להודיע כי לאחר חודשים ארוכים שבהם החל בהעלאת פרקי הסדרה הקלאסית "המומינים", מרבית העונה הראשונה + פרקים נוספים מעונה 2 כולל הפרק האחרון של הסדרה (*בלעדי*) הועלו לצפייה ישירה על ידי צוות האתר ובלעדית עבור אתר "קול המדיה".
 
צוות "קול המדיה" הנו היחיד מסוגו שמעלה סדרות מכל רחבי העולם במהירות מירבית עם תרגום עברי מובנה! כגון: 92010, סמולוויל, המפץ הגדול, על טבעי, דוקטור הו, יומני הערפד ועוד מגוון ענק של סדרות שמתעדכנות מידי שבוע עם תרגום עברי מובנה - לפני כולם!
 
באתר קול המדיה ישנן סדרות חדשות לדירוג הגולשים, כלומר: סדרות חדשות שרק החלו את שידוריהן כבר נמצאות באתר קול המדיה, במקרה והסדרה ספגה רייטינג גבוה בערוץ/במדינה המשדר/ת אותה, פרקי הסדרה ממשיכים לעלות לאתר לאורך כל הסדרה כולה. ובמקרה והסדרה אינה ספגה רייטינג מכובד - כל הפרקים נשארים זמינים ברשת (ולא יורדים לאחר סיום השידור כמו בשאר האתרים).
 
יתר על כך, צוות "קול המדיה" הנו הצוות היחיד ברשת המעלה סדרות עפ"י בקשת הקהל, והנו היחיד העונה על שאלות של צופי האתר ביעילות ובמינימום זמן.
 
אתר "קול המדיה" הוקם ב-29.9.2007.
צוות "קול המדיה" שמח להיות כאן כבר 3 שנים ויותר!
ומאחל לכל גולשיו צפייה מהנה והמשך גלישה מהנה!
קול המדיה - כל המדיה באתר אחד!