בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   

אתר קול האתר הכי מדליק ברשת

 

messenger live 8

מבוא

מסנג'ר 8.0 הגרסה החדשה אשר משנה את שמה מ- MSN Messenger אל Windows Live Messenger. רק לחלק מהמשתמשים קיימת אפשרות להתחבר לגרסת הביתא של מסנג'ר 8. למזהה Passport המשמש לכניסה של חשבון המשתמש אין הרשאת גישה לגרסה זו של Messenger. על מנת שלמזהה Passport של חשבון המשתמש תהיה גישה לגרסה זו, יש צורך לקבל הזמנה חוקית ורשמית בדואר האלקטרוני למסנג'ר 8 ביתא. בעבר לא היתה אפשרות להירשם ולקבל הזמנה למסנג'ר 8 ולכן התחברתי בעזרת פאצ' הכניסה של MSNP13 Downgrader לגרסאות הראשונות כמו לגרסת Build מספר 8.0.0328 של מסנג'ר ביתא. היום כבר ניתן להירשם ולקבל הזמנה לתוכנה מ- Microsoft. למי שאין עדיין הזמנה חוקית ורשמית למסנג'ר לייב 8 ביתא לחצו כאן! יום-יומיים לאחר ההרשמה, התקבלה בדואר האלקטרוני שלי הזמנה להשתמש באופן חוקי ורשמי במסנג'ר 8 (בנוסף, זכיתי ב- 5 הזמנות לחלק לחברים ולבני משפחה לגרסת הביתא של מסנג'ר 8 לייב). בעמוד ההרשמה, ספקו את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם (E-mail address), ולאחר מכן מומלץ שתבחרו בארץ (Country) ארצות הברית (United States) כדי שתקבלו את המסנג'ר באנגלית. לידיעתכם! עדיין לא קיים מסנג'ר 8 בשפה עברית. לאחר ההרשמה, תישלח הזמנה לכתובת הדואר האלקטרונית שלכם כעבור יום לפחות. נושא ההודעה: Join the Windows Live Messenger Beta, בתוך ההזמנה לחצו על Join Now. היכנסו לשירות Passport עם כתובת הדואר האלקטרוני שלכם והסיסמה (כמו במסנג'ר). לאחר מכן תצטרכו להסכים לתנאי השימוש, לשם כך לחצו על I agree. בסוף, אתם נכנסים לרשימה ויכולים להשתמש במסנג'ר 8 ביתא. להורדה לחצו על Download.

עדכון: שוחררה גרסה חדשה של מסנג'ר Build מספר 8.0.0683. בקרוב תצלומי מסך.

ישנם צלילים בגרסה זו שהשתנו. לחצו על המילים כדי להאזין להם.

הודעה חדשה משתמש נכנס כעת דואר חדש התראה חדשה

בתאריך 01.03.2006 שוחררה גרסה חדשה של מסנג'ר Build מספר 8.0.0566. מתברר שעם עדכון גרסה זו שוחרר מסנג'ר 8 בעברית. בלחיצה כאן תוכלו לגשת להורדת התוכנה.
- בגרסה זו קיים שינוי משמעותי בעיצוב התוכנה. הבאתי לכם כמה תצלומי מסך של הגרסה החדשה.

תצלומי מסך

חלון אודות מסנג'ר (ביתא) ובו מצויין הגרסה של מסנג'ר

חלון הכניסה החדש של מסנג'ר

החלון הראשי החדש של מסנג'ר

חלון הוספת איש קשר וערוך איש קשר החדש של מסנג'ר
* בחלון זה ניתן לראות את צבע הרקע לאדום. כאשר חלון זה בצבע רקע זה, כך כל יתר חלונות המסנג'ר.

חלון ההתראות החדש של מסנג'ר

חלון השיחה החדש של מסנג'ר

 

חדש! קריצה של Windows Live Messenger 2006!

תוכלו לראות את הסרטון. רוצים להוריד את הקריצה למסנג'ר שלכם בחינם? לחצו כאן! שלחו גם לחברים שלכם את הקריצה הזו!

בעזרת הפא'צ שהשגתי אני יכולתי להתחבר אלא אם גם הייתי משאיר אותו פתוח. כאשר סוגרים אותו, המסנג'ר מתנתק וזו בעיה. אז התחברתי למסנג'ר והבאתי לכם כמה תצלומי מסך נדירים ביותר!

תצלומי מסך

חלון אודות מסנג'ר (ביתא) ובו מצויין הגרסה של מסנג'ר

חלון הכניסה החדש של מסנג'ר

החלון הראשי החדש של מסנג'ר

חלון השיחה החדש של מסנג'ר

מה חדש במסנג'ר?

- שינוי שם של משתמש במסנג'ר (הוספת כינוי).

- הוספת מידע על משתמש (שם פרטי, הערות ועוד פרטים).

- העיצוב שונה לגמרי (ניתן לראות זו בתצלומי המסך). ניתן לשנות את צבע הסקין (צבע ברירת מחדל הוא כתום).

- אפשרות שליחת הודעה כאשר המשתמש לא מחובר. כאשר המשתמש יתחבר הוא יקבל את ההודעה.

- חלון הוספת אנשי קשר חדשים שונה לגמרי. קיימים אפשרויות חדשות רבות להוספת משתמשים חדשים.

- ניתן להתקין למסנג'ר 8 סורק וירוסים ללא תשלום עבור Messenger. כדי לעשות זאת, יש לבחור בשורת התפריטים כלים ולאחר מכן אפשרויות. בכרטיסיה העברת קבצים ליד סריקת וירוסים ללא תשלום עבור Messenger יש ללחוץ על התקן ופעולה זו תתקין לכם את הסורק.

אלה הדברים שידועים על מסנג'ר 8 לאחר שניסיתי אותו.

* גרסה מועדכנת יותר יצאה למסנג'ר 8 ביתא - גרסה 8.0.0328. נראה כי החליטו אפילו לשנות את מראה התוכנה. בגרסה החדשה ניתן ממש לראות שזה Windows Live Messenger. קיימים כמה שינויים במראה כמו שהכפתור של "שלח" בחלון השיחה השתנה למראה פחות מלהיב. קיימים עוד כמה שינויים קטנים במראה של הגרסה החדשה. הגרסה החדשה זמינה מהאתר של Microsoft. להורדת מסנג'ר 8 בגרסה זו, עברו לעמוד הורדות בלחיצה כאן. הערה: חובה להשתמש בפאצ' הכניסה של MSNP13 Downgrader על מנת להתחבר למסנג'ר.

הוראות הפעלת מסנג'ר בגרסה 8.0.0328

לאחר הורדת המסנג'ר והפאצ', יש צורך להיעזר בהוראות על מנת להפעיל את מסנג'ר בעזרת הפאצ'.

1. עליכם לחלץ את קבצי הפאצ' מאריכיון ה- zip על מנת שהוא יעבוד. לאחר החילוץ, תוכלו להפעיל את הפאצ' ללא בעיה. לאחר פתיחת הפאצ' הוא אמור להופיע בשורת המשימות על פי המתואר בתמונה (התוכנה מסומנת בצבע אדום).

שימו לב! אם אתם רואים הודעת שגיאה ולא את הסמל של הפאצ' בשורת המשימות, קיימת בעיה שיש צורך לתקן אך איני יודע כיצד ניתן לפתור את הבעיה. ייתכן שלא תוכלו להשתמש במסנג'ר 8 ביתא ותצטרכו לחזור לגרסה 7.5.

2. לאחר הפעלת הפאצ' לחצו פעם אחת על הסמל של הפאצ' באמצעות לחצן העכבר השמאלי כדי להפעילו או באמצעות לחצן העכבר הימני ובחירה באפשרות Show. על מנת לסגור את הפאצ' לחצו על Exit. חשוב להשאיר את הפאצ' פתוח בכל הזמן בו משתמשים בגרסת ביתא זו אחרת, בעת סגירת הפאצ' המסנג'ר יתנתק באופן אוטומטי.

החלון הזה יופיע לפניכם.

3. תחילה לחצו על הלחצןEdit Hosts Fileׁ (המסומן באדום בתמונה). אחר כך השאירו כך את החלון פתוח ותפעילו את מסנג'ר 8 ותתחברו. תוכלו לראות שמתחיל להופיע מידע בשתי תיבות הטקטס הגדולות - הפאצ' מתחיל לבצע את המשימה לאפשר לכם להתחבר. אנא המתינו מספר שניות עד תום תהליך ההתחברות. לבסוף תוכלו להתחיל להשתמש במסנג'ר 8 כמו בכל גרסה קודמת גם עם האופציות החדשות.

עליכם לחזור על פעולות 2 - 3 בכל פעם שאתם מנסים להתחבר למסנג'ר (גם בעת הפעלת Windows).

4. אם ברצונכם לבטל/להפעיל את הפאצ' בעת הפעלת Windows, סמנו (להפעיל) או הסירו (לבטל) את תיבת הסימון שליד המשפט Run On Windows Startup.
©כל הזכויות שמורות לאתר ilananar2©
טואול בניית אתרים בחינם