בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   

אתר קול האתר הכי מדליק ברשת

 

השמינייה - הפרוייקט הכי סודי במדינה.

רק לילדי hot!

בערוץ הילדים - ימים א' עד ה' בשעות 14:30 ו- 19:00, יום שבת - כל פרקי השבוע ב- 15:45.

פתיח השמינייה:

שיר הפתיחה:

קטעים נוספים:

השמיניה 1.

השמיניה 2.

השמיניה 3.

השמיניה 4.

השמיניה 5.

השמיניה - מי יהיה עם מי לעונה 2.

השמיניה - פרומו קליפ לעונה 2.

תקצירי הפרקים:

פרק 1: החדר העגול
יום לפני תחילת שנת הלימודים, שמונה תלמידים מחוננים עומדים להצטרף לפרוייקט הסודי, ויש כבר מי שמרגל אחריהם... נטשה מאכזבת את אדם, מיקה רבה עם הוריה, אבי מתקשה להיפרד מאמו... מאיה ויונתן הופכים להיות בני חמש עשרה.

פרק 2: היום הראשון
שנת הלימודים נפתחת, אבנר מציג בפני דגנית את ילדי השמיניה.. איה וניני מנסים להתרגל לגיל החדש שלהם. רוברטו ממשיך לצפות בהם ולתכנן תכנונים...

פרק 3: אסיה
תכנית הלימודים של השמיניה יוצאת לדרך. איה וניני פוגשים בפולשת שנכנסה לביתם. רוברטו לא מצליח לאתר את עמוס וילדיו. אבי נכנס לגור אצל מיקה. אדם ונטשה מחליטים לא לספר לאף אחד על מה שהיה ביניהם...

פרק 4: גיבורי על
השמיניה מתכוננת להרצאה בזוגות.. רותם מחפשת את מאיה ויונתן ומוצאת את איה וניני. מיקה ואבי הולכים לאולפן הטלוויזיה של דורון. אסיה מקבלת מסר מעמוס. רוני מסתירה מאילן את גילה האמיתי.

פרק 5: הפרידה
אבנר נתפס פורץ לבית של איה וניני. דורון סופג ביקורות על הפדיחה שמיקה גרמה לו. ארבעת הזוגות מרצים בפני הכיתה. אסיה עומדת לספר לאיה וניני את האמת המרה על עמוס.

פרק 6: אלי
איה וניני מתמודדים עם מות אביהם. בן בן מקבל שיעורים פרטיים במתמטיקה מרוברטו. מיקה מתנצלת בפני אבא שלה. דורון הפצוע פוגש בפיזיותרפיסטית שלו, אילן מכין לרוני הפתעה...

פרק 7: אסוציאציות
אילן מגיע לבית ספר לחפש את רוני. רותם מבקשת ממאיה להעביר לאיה מכתב. היחסים בין דורון ואלי מתהדקים. רוחל`ה מגלה את האמת על השמיניה ומאיימת לסגור את הפרוייקט.

פרק 8: מאיה`לה
רוחל`ה מגלה את האחראי על הפרוייקט. אלי כועסת שרוני משקרת לאילן על הגיל שלה. אבי חושד שלדורון ואלי יש רומן. אדם יורד על ניני ומעליב אותו. איה מדברת עם רותם. רוני מתכוננת לספר לאילן את האמת.

פרק 9: LSR
אבנר מספר לדגנית את האמת על הפרוייקט. רוברטו נשאר לבד עם בן בן. איה מספרת לניני שדיברה עם רותם באינטרנט. התיק של נטשה נקרע. ילדי השמיניה מקבלים ציוד חדש ומסתורי ומתמודדים עם אתגר קשה במיוחד. אבי ומיקה מודאגים מיחסי דורון ואלי.

פרק 10: התיק
רוני ואלי מבקרות את אילן בבית החולים. איה מלווה את אדם למשחק כדורעף. המעסיק של רוברטו מתגלה לראשונה. דורי מכין לנטשה הפתעה. עסקיה של ליאורה נתקלים בקשיים. נטשה מנסה לחזור לאדם.

פרק 11: החטיפה
דגנית מחפשת אחרי בן בן, וחושפת את סוד העלמותו. השמינייה זוכה לשיעור חופשי. רוחל`ה חושפת בפני אבנר את חלומה הגדול. אילן בבית החולים עדיין בתרדמת. ליאורה מצפה להשלמת עסקה גדולה. אדם וניני רבים, מורה חדש מגיע לבית הספר.
שחקן אורח: טל מוסרי

פרק 12: קופסת הפח
אבי מוצא את דורי מעולף בשירותים. רוברטו מהפנט את דגנית בזמן שבן בן והעוזר של רוברטו מבלים בקניון. ליאורה נפגשת עם בעלי הקרקע לשם קניית השטח לפארק השעשועים. דדי מתקבל לעבודה בבית הספר. מיקה מוטרדת מהיחסים המתהדקים בין דורון ואלי. נטשה מוצאת את המתנה שהכין לה דורי.
שחקן אורח: טל מוסרי

פרק 13: המהפכה הצרפתית
נטשה מבקרת את דורי ומודה לו על התיק שהכין לה. דגנית חולה בגלל הזריקה שקיבלה מרוברטו, ודדי נשלח ללמד את השמינייה. אלי מקבלת מכתב סחיטה בו היא נדרשת לעזוב את דורון. רוני ממשיכה לחכות שאילן יתעורר. היריבות בין אדם וניני מתגברת.
שחקן אורח: טל מוסרי

פרק 14: שחמט
רוברטו ממשיך להפעיל את דגנית. מיקה מארגנת מסיבת יום הולדת לאבי. דורון מנסה להחזיר אליו את אלי שהתפטרה. הבנים של הכיתה מתחרים בהורדות ידיים. דדי מציע משחק שחמט במקום שעור היסטוריה, ואדם וניני נענים לאתגר. אלי כועסת על רוני שנשארה כל הלילה בבית החולים. אבי מודיע לאמו שלא יוכל להגיע הביתה ליום הולדתו.
שחקן אורח: טל מוסרי

פרק 15: המסיבה של אבי (א`)
דדי עורך לשמיניה בוחן פתע. ההכנות למסיבת יום ההולדת של אבי בעיצומן. גילה מגיעה לביקור מפתיע. דגנית ממלאת את המשימה של רוברטו וגונבת מאבנר את המחשב. השר לוחץ על אבנר להתקדם בפרויקט. דורון מציע לאלי להיות העוזרת האישית שלו. דדי לוקח את רוני לשיחה.
שחקן אורח: טל מוסרי

פרק 16: המסיבה של אבי (ב`)
מסיבת יום ההולדת של אבי בעיצומה, אחרי שאבי ואמו רבו. אלי מנסה להודיע לרוני בשורה חשובה. רותם מנסה לברר עם אבנר מה הוא יודע על דגנית. השמינייה משחקת אמת או חובה...
שחקן אורח: טל מוסרי

פרק 17: הספירה לאחור
אבנר מודיע לשמינייה שיש התראה על פצצה, ומבקש מהם לעזור ולפענח היכן היא מוצבת. רוני מנסה להגיד לאילן את האמת. איה ואסיה רבות בקשר לאדם. מיקה שומעת מדורון שהוא הציע לאלי להיות העוזרת האישית שלו. רותם מתעמתת עם דגנית.
שחקן אורח: טל מוסרי

פרק 18: הניסוי
בית הספר מפונה מחשש לפצצה. איה מבטלת פגישה עם אדם בגלל אסיה. רוחל`ה מטילה על דדי משימה חשאית. רוני כועסת על אלי שהתקרבה לאילן, ומיקה ואבי כועסים על אלי שהתקרבה לדורון. דדי פוגש לראשונה את דגנית. רוברטו מבשר לבוס על הצלחת המבצע. פרטים חדשים מתגלים על הניסוי הכושל שהפריד בין שלושת המדענים.
שחקן אורח: טל מוסרי

פרק 19: לילה לא שקט
רוברטו נפגש לראשונה עם הבוס הגדול. איה לא מדברת עם אסיה. רוני הרוסה מהפרידה מאילן. רותם מספרת למאיה באינטרנט שהיא חושדת בדגנית. השר מבקש מאבנר להראות את השמינייה לתורמת מארצות הברית. דגנית פוגשת לראשונה בשר.
שחקן אורח: טל מוסרי

פרק 20: התורמת ממיאמי
מיקה מחבלת בעבודתה החדשה של אלי. רוחל`ה מנסה לחלוב מדדי פרטים על דגנית. אבנר ודגנית מתכוננים לשעור שיצולם עבור התורמת שמממנת את הפרוייקט. דגנית ודדי קובעים לארוחת ערב. אבנר מגלה שמכשיר ה-LSR של אחד מהתלמידים אינו מראה פעילות.
שחקן אורח: טל מוסרי

פרק 21: למען עתיד ילדינו
השר מקבל את הכסף מהתורמת ומייד מתכנן מסיבת עיתונאים. ניני תופס את אסיה במעבדה של עמוס. אלי מתעמתת עם מיקה. דדי מגיע לדגנית לארוחת ערב. אבנר מגלה שלאחד מהשמיניה אין פעילות למדא. בן בן מקבל SMS מסתורי...

פרק 22: אמא
איה וניני פוגשים את לילי. אבנר המום לגלות את זהות התורמת ממיאמי, ומנסה להזהיר את השר. רותם מגייסת את בן בן למבצע חיפושים אחרי מאיה ויונתן. דדי ודגנית נהנים מארוחת הערב כשלפתע מקבלת דגנית שיחת טלפון...

פרק 23: עשרה קלפים
לילי חושפת את סודה של אסיה, ומאלצת אותה לעזוב. איה וניני מתרגלים לחיים עם לילי. השר מסרב לבקשת אבנר להחזיר לתורמת את כספה. דורון מאוכזב מאלי, ומיקה מחליטה להתוודות. רוברטו שולח את דגנית למשימה נוספת.

פרק 24: המטרה האמיתית
דגנית בשליחות רוברטו מאלצת את אבנר לספר הכל. ניני פותר את חידת עשרת הקלפים. אלי חוששת שדורון הולך לפטר אותה. אילן משתחרר מבית החולים. אסיה מנסה ליצור קשר עם איה. רותם ובן בן מתקדמים בחקירה.

פרק 25: מתח גבוה
רותם ובן בן מוצאים את אבנר מעולף. רוברטו והעוזר מחכים לדגנית. ליאורה נתקלת בבעיות לא צפויות בדרך להקמת הפארק בדרום. אילן ממשיך לחזר אחרי אלי. דדי עוקב אחרי דגנית.

פרק 26: באולינג
דדי מגיע לחדר המבצעים של רוברטו כדי להציל את דגנית. לילי מבררת פרטים על החבר של איה. רותם מנסה להסביר לאדם שמשהו חשוד קורה בכיתה שלו. ניני מעודד את דורי להציע לנטשה לצאת איתו.

פרק 27: קישקשתא
מישהו משחית את גן הקקטוסים של רוחל`ה. אלי ואילן מתקרבים זה לזו. דגנית מנסה לברר מה אבנר זוכר ממה שקרה. דורי מדוכא מכשלון החיזורים אחרי נטשה. המשא ומתן בין גילה וליאורה מתפוצץ. איה חושדת שאדם רוצה לחזור לנטשה. זהותה האמיתית של אסיה נחשפת.

פרק 28: הסטאר של מחר
לילי ואבנר נפגשים אחרי שבע שנים. דגנית חושפת בפני דדי סודות ששמרה ממנו. גילה מספרת לאבי שליאורה מתכננת לסגור את המפעל. נטשה מתלבטת בין אדם לדורי ומקבלת עצה מאלי. דדי מדווח לרוחל`ה על תוצאות הבירור שלו על דגנית. רוברטו מחליט להשלים את המשימה שהתחיל...

פרק 29: קיצורי דרך
שבת בבוקר: הידיעה על דדי ודגנית מתפשטת כמו אש בשדה קוצים. רוברטו חושד שמשהו לא תקין אצל הבוס הגדול. אלי קובעת עם אילן באולפן. אבנר מזמין את לילי, איה וניני לארוחת צהריים משפחתית. אבי כועס על ליאורה ודורון. איה תופסת את נטשה אצל אדם. לילי מקבלת מסר מדאיג...

פרק 30: הלחישה
פרק אחרון בחלקה הראשון של העונה: לילי מתאוששת ממאורעות ליל אמש. ה-LSR של ניני עדיין אינו מראה פעילות. אבנר לא מרוצה מרמת ההתקדמות של הכיתה.

רותם מסבירה לאדם את התיאוריה שלה בקשר למאיה ויונתן. אבי מנסה לדבר עם ליאורה על המפעל. נטשה ודורי יוצאים לסרט. אדם ואיה מנהלים שיחה גורלית לשניהם. פרק 31 ישודר ב-1 לספטמבר.

פרק 31: "סרט רע"
מצבו של אדם אחרי התאונה לא ברור... המשפחה והחברים מתאספים ליד מיטתו. דורי ונטשה מבלים בקולנוע. לילי הולכת לסגור חשבון עם רוברטו. מיקה עצובה ללא אבי. דגנית מתקשה להתמודד עם הידיעה שדדי בישר לה.

פרק 32: "קוביה הונגרית"
דגנית מחליטה החלטה גורלית. העוזר של רוברטו מגלה שלילי חיפשה את רוברטו. נטשה כועסת על דורי שלא גילה לה על התאונה של אדם. רותם ובן בן ממשיכים לחפש את מאיה ויונתן. השמיניה בהרכב חסר מגלה אצל רוני כשרון חדש. אבי מודיע לאבנר על החלטתו בקשר לשמיניה.

פרק 33: "בעיה על אמת"
בן בן מחפש רמזים בחדר של יונתן. לילי תופסת את רותם במטבח. דדי מספר לדגנית את הסיבה מאחורי מעשיו. רוברטו מגלה שלילי חזרה. איה ואדם נשארים לבד בפעם הראשונה מאז התאונה. דגנית מספרת לדדי על החלטתה. אלי מדרבנת את הילדים להשתמש בכישוריהם.

פרק 34: עכבישים וזיקיות
השמינייה מתגייסת למצוא דרך להחזיר את אבי. רוברטו מתגעגע ללילי. דגנית משאירה את מכתב ההתפטרות שלה לאבנר. איה שבורה מהמפגש עם אדם. לילי מנחמת את איה ונותנת לה עצה מפתיעה על בנים. דדי מנסה למנוע את ההתפטרות של דגנית.

פרק 35: "איפון"
רוברטו ולילי סוף סוף נפגשים. השמינייה מחפשת דרך לספר לאבי על ההמצאה שלהם. דדי שוב מנסה לדבר עם דגנית. נטשה מגיעה לבקר את אדם. בן בן מלמד את דגנית שיעור חשוב. מישהו נוסף עומד לעזוב את השמיניה.

פרק 36: "החבילה"
אבי ומיקה חוזרים הביתה מהדרום, ולמיקה מחכה הפתעה. ניני נשאר בבית. איה מתעמתת עם אבנר ודגנית. רוברטו מקבל הוראות נוספות מהבוס. לאלי מתגלה סקופ מדהים. חבילה מסתורית גורמת לתוצאות הרות אסון.

פרק 37: "דונה מרטין"
אבנר מקבל חבילה גם הוא. הכיתה מגלה מה קרה לניני ומגיבה באופן מפתיע. השר מגלה פרטים נוספים על תכולת החבילה. אלי מצליחה לספר לדורון על הסקופ שלה. דגנית ואבנר מבינים שיש מכשיר LSR תשיעי.

פרק 38: "פשעים ועוונות"
ניני מגלה שרוני היא זו שהנהיגה את המרד. השר מבין שהחבילות המסתוריות כוונו לפגוע בו. מיקה מספרת לבנות פרט מפתיע על אבי. לילי מסבירה לרוברטו מדוע הם צריכים לעזור לאבנר. אדם מברר אצל אחותו פרטים על מאיה. השמיניה מתכוננת לטיול שנתי בצפון. השר מגיע לביתו של אבנר.

פרק 39: "המצור"
אבנר והשר מגלים את רוחל`ה בבית הספר. השמינייה מגיעה לטיול השנתי, אבל לא יוצאת אליו. דורון מנסה להתפייס עם אלי, ושולח אותה לפגוש את אורלנדו בשדה התעופה. השמיניה עומדת בפני האתגר הקשה ביותר עד כה.

פרק 40: "הפסקת חשמל"
המדינה באפלה והשמינייה כלואה בכיתה . במשך הלילה הארוך מגלים השמונה דברים חדשים אחד על השני. אלי ואורלנדו מבלים את הלילה ביחד. מישהו מהשמינייה מצהיר על אהבתו לאחת הבנות.

פרק 41: "המגילה העשירית"
התלמידים חוזרים הביתה מהטיול, והשמיניה מנסה להתמודד עם אירועי ליל אמש. השר מתמנה לפקח על החקירה שהולכת ומסתעפת. דורון מגיע לאלי ופוגש את אורלנדו. דגנית מקבלת קלטת וידאו מסתורית. אבנר זוכה לביקור מפתיע מהשר.

פרק 42: "בעיות דרך"
דגנית מודיעה על מבחן מקיף במתמטיקה. איה וניני מבקשים מרוני לעזור להם ללמוד למבחן. דורי מנסה לשכנע את נטשה ללמוד איתו. אבנר מודיע לשר שפרוייקט השמיניה ממשיך לשלב הבא. אלי מחליטה להתפטר. יואל מודיע לשר על התפתחות החקירה.

פרק 43: "המבחן"
השמינייה נבחנת במתמטיקה. דורון כועס על אלי. מיקה מתוודה בפני ליאורה. יואל מתקרב לגילוי הפושע שאחראי על הוירוס. אבנר משלים את השלב הבא בפרויקט, אבל גם רוברטו ולילי מתקדמים...

פרק 44: "שאלה אחרונה"
השמיניה מתמודדת עם המאורעות המפתיעים. דגנית ודדי דורשים מאבנר הסברים. לילי כועסת על רוברטו. אלי הולכת לראיין את אורלנדו במסיבת העיתונאים. רוחל`ה מחליטה לשלוח פסיכולוגית שתבצע הערכות לתלמידים. דדי מחליט לספר לאבנר את האמת.

פרק 45: "מימי ורודולפו"
כולם המומים ממעצרו של החשוד. רוני מבואסת מכישלון מסיבת העיתונאים. אבי ומיקה מתקרבים. רותם מאשימה את דגנית. רוני הולכת לבקר את ניני. דדי מגלה שלילי בישראל. תפקיד אורח: מיכל ינאי

פרק 46: "מועדון הלבבות הבודדים"
השמועה על המעצר מתפשטת. דדי מוטרד מהחזרה של לילי לחייו. אדם ורותם מתמודדים עם המצב החדש. היועצת החדשה מגיעה לשיעור של דגנית. דדי הולך לבקר את איה וניני. אלי מספרת לדורון ואפי על הראיון עם אורלנדו. תפקיד אורח: מיכל ינאי

פרק 47: "שמונה שיחות"
פרק מיוחד: השמיניה נחשפת בפני תמר היועצת... מה איה ונטשה יספרו על אדם? מה דורי יגיד על ניני? מי יגלה דברים חדשים על עצמו? חייו של מי עומדים להשתנות? ומה תגיד תמר לרוחל`ה בסוף היום? תפקיד אורח: מיכל ינאי

פרק 48: "שפן הנסיונות"
לילי מספרת לאיה וניני על תפקידה החדש. אדם נפגד עם אבנר. דורון מנסה שינוי תדמית. רוני מספרת לאלי על ניני. נטשה באה לבקר את איה. העוזר מביא לרוברטו מתנה מפתיעה.

פרק 49: "החטא הקדמון"
דגנית הולכת לדבר עם אבנר. לילי צופה בשיעור של דדי. רותם מחליטה למצוא דרך לעזור לאביה. דורי ונטשה כועסים על ניני ורוני. אדם הולך לדבר עם תמר. אלי מתכוננת לשידור הראשון שלה. תפקיד אורח: מיכל ינאי

פרק 50: "שרק"
לילי מזמינה את משפחת הלוי לארוחת צהריים. עורך הדין מבשר לאבנר בשורות קשות. הידיעה על המעצר יוצאת לתקשורת. דדי מחליט ללכת לאבנר ולספר לו את האמת על עמוס. ניני מציע לרותם לעזור לה.

פרק 51: "המאהב"
רוברטו מחליט לפעול ללא עזרת הבוס הגדול. לילי מתמודדת עם המידע החדש על אדם. דורון מתאושש מהתקף הלב ונהנה מתשומת הלב. אורלנדו מזמין את אלי לצאת איתו לאירוע רשמי. ניני נפגש עם רותם בשביל למצוא דרך לעזור לאבנר.

פרק 52: "השמיניה בפעולה"
השמינייה מתגייסת כדי לעזור לאבנר... בינתיים מוצא רוברטו דרך לגלות את הקשר בין הבוס ללילי.

פרק 53: "סגירת חשבונות"
איה וניני פוגשים דוד מסתורי . בעיתון מתפרסת תמונה של אורלנדו שאלי לא תשמח לראות. ליאורה מגלה סוד על דורון. התכנית של לילי יוצאת לדרך.

פרק 54: "בני ערובה"
בפרק מותח ומפחיד במיוחד מוצאת השמיניה את עצמה בסכנת חיים בשעת מבחן חוזר במתמטיקה, שאחריו שום דבר לא יחזור להיות כשהיה.

פרק 55: "דדי"
היום שאחרי הארועים הקשים בבית הספר מוצא את איה וניני נאלצים להתמודד עם שורה של בשורות קשות לעיכול.

פרק 56: "ביחד"
פרק נוסטלגי ומרגש במיוחד בסלון משפחת דביר. מעגלים רבים נסגרים ואחרים נפתחים כשאיה וניני מביטים אחורה על כל מה שקרה להם.

פרק 57: "חבורת למדא"
אדם לא מצליח להתאושש מאירועי השבוע. רוני ואלי הולכות לנקות את הראש ביום כיף. המתח בין דורון וליאורה גובר. דמות מרכזית בסדרה עוברת תפנית משמעותית כשחייה של דמות אחרת בסכנה גדולה.

פרק 58: "דף חדש"
הפרק הלפני אחרון עומד בסימן וידויים... סודות שנשמרו מתחילת הסדרה נחשפים סוף סוף. רוני מוצאת דרך מפתיעה לעזור לאחותה.

פרק 59: "טורבו טיים"
העונה הראשונה מגיעה לסיומה בפרק סיום מותח ומרגש...

פרק 60: מאחורי הקלעים
פרק בו מספרים שחקני הסדרה לראשונה סודות מאחורי הקלעים, כל האמת מאחורי הפספוסים הגדולים, הסצנות המרגשות והמצחיקות, חשיפה ראשונה של האודישנים של השמיניה ועוד הפתעות.

נכיר את השמינייה:

את שאר הפרטים על השמינייה ועל שאר דמויות המשנה תוכלו למצוא באתר ערוץ הילדים. לחצו כאן!

טואול בניית אתרים בחינם