בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   

אתר קול האתר הכי מדליק ברשת

 
 

 

 

 

הורדות

 

מכאן ניתן להוריד כל מה שתרצו. בדקתי את הקישורים להורדות והם פועלים כהלכה. נא קראו את כל מידע ההורדה כדי שלא תלחצו על קישורים שאינם פעילים. מספר הורדות עודכנו ושונו וייתכן שיש הורדות שעלולות להפסיק לעבוד. אם אתם זקוקים להורדת תוכנה/משחק, דווחו לי בפורום על הורדה שלא פעילה ואני אנסה לעדכן אותה כך שתפעל. שימו לב! איני אחראי על בעיות שעלולות להיגרם. אך מומלץ לדווח עליהם כדי למנוע אותם.

ההורדות של תוכנות המסרים MSN מסנג'ר ו- ICQ וההורדה של סקייפ תוכלו למצוא בחדשות מעניינות ותוכנות המסרים.

מה זה עותק מקורי של Window ומהו היתרון בו?

עותק מקורי של Windows הוא עותק שהתקבל מהאיזור המקורי של Microsoft. באתר Microsoft יצרו תוכנה לאימות מקוריות של Windows כך שרק למי שיש עותק מקורי, יוכלו לקבל גישה לכל התוכנות והשירותים. אך גם קיימים תוכנות ושירותים שלא מחייבים לבצע אימות מקוריות. התוכנה לאימות המקוריות של Microsoft מגלה אם העותק מקורי לפי מפתח המוצר שבו משתמשים בעת התקנת המחשב. אם העותק לא מקורי, אין זה אומר שמשתמשים אחרים יוכלו לפגוע במחשב. רק Microsoft בודקת אם העותק מקורי ואם הוא לא, Microsoft מסייעים לרכוש עותק מקורי של Windows. אם אין בידיכם עותק מקורי, לא נורא. בכל זאת תוכלו לפעול במחשב שלכם כרגיל רק לא לקבל גישה למספר תוכנות ושירותים באתר Microsoft שזהו לא דבר נורא כל כך.

לחצו כאן כדי לבצע אימות מקוריות באתר Microsoft.


תוכנות


Super eMule

סופר אימיול

אתרי שיתוף הקבצים אינם פעילים כעת ולכן לא תהיה אפשרות להוריד את תוכנת האימיול.

תוכנת שיתוף קבצים משופרת ומעולה.

בקרוב ייצא אימיול 8.05. הקישור להורדה אינו זמין.

להורדה לחצו כאן!

זוהתה בעיה שבתוכנית ההתקנה של סופר אימיול 8.01 זוהה ריגול ולכן לא תהיה אפשרות להשתמש בסופר אימיול גם כהורדה חלופית.

אתר: www.lala.co.il

מקור

ההורדה לא פעילה באופן זמני: חדשות אתרי שיתוף הקבצים (תאריך: 20.09.2005) נראה שאתר שיתוף הקבצים ממנו המקור להורדת האימיול הפסיק לפעול מסיבה שמספר חברות תובעות את הגישה להמשך פעילות האתר. למידע נוסף ניתן לקרוא באתר ואם תרצו, אפשר גם לעזור. 


eMule 

אימיול

אתרי שיתוף הקבצים אינם פעילים כעת ולכן לא תהיה אפשרות להוריד את תוכנת האימיול.

תוכנת שיתוף קבצים מעולה. זהו אימיול 5.3 (מבוסס על גרסה 0.46a).

להורדה לחצו כאן!

שמתי בעבר הורדה חלופית אבל פג תוקפה של ההורדה ולכן יש לחכות עד שתהיה הורדה חלופית אחרת. עמכם הסליחה!

אתר: www.lionetwork.net

מקור

ההורדה לא פעילה באופן זמני: חדשות אתרי שיתוף הקבצים (תאריך: 20.09.2005) נראה שאתר שיתוף הקבצים ממנו המקור להורדת האימיול הפסיק לפעול מסיבה שמספר חברות תובעות את הגישה להמשך פעילות האתר. למידע נוסף ניתן לקרוא באתר ואם תרצו, אפשר גם לעזור.

להורדת אימיול 0.46c בחרו אחד מהקישורים הבאים.

להורדה משרת 1 לחצו כאן!

להורדה משרת 2 לחצו כאן!

להורדה משרת 3 לחצו כאן!

קיימים עוד אתרים רבים המציעים את ההורדה של התוכנה אך הקישורים להורדות הנ"ל הם הקישורים שאני המלצתי עליהם.

התוכנה ניתנת באנגלית אך ניתן להחליף את השפה לעברית ולעוד שפות רבות אחרות.

הסבר החלפת שפה באימיול 0.46c:

באימיול, יש ללחוץ למעלה על Options (אפשרויות/העדפות). לאחר מכן תחת Language (שפה) יש ללחוץ כדי להחליף את השפה. חפשו ברשימת השפות את השפה "עברית" או את השפה שאתם רוצים להשתמש בה ותבחרו בה. לאחר מכן לחצו על אישור או OK כדי לשמור את השינויים.

דף יצרן: האתר הרשמי של אימיול


Macromedia Flash Player

Flash Player גרסה 7.0.19.0

מידע על התוכונה:

תוסף לדפדפן המאפשר צפייה באנימציות פלאש ומולטימדיה באתרים שונים ברשת. התוסף משפר את חווית הגלישה ברשת ועושה אותה למלהיבה יותר. הקישור מוביל לאתר שממנו ניתן להוריד את התוכנה.

נוסף, תוכנה זו דרושה כדי להפעיל קריצות בתוכנה MSN מסנג'ר וכדי לעשות דברים נוספים. התוכנה יכולה להיות כבר מותקנת במחשבכם בגרסה זו או בגרסה הקודמת. אם התוכנה מותקנת בגרסה הקודמת יש להתקין גרסה זו כדי שהתכונות שיש אך ורק בגרסה זו יפעלו.

להורדה לחצו כאן!

דף יצרן

מקור

Flash Player גרסה 8.0.15.0 ביתא

גרסה מעודכנת זמינה. שימו לב! זוהי גרסת ביתא.

להורדה לחצו כאן!

דף יצרן


Winamp

גרסה 5.111

ההורדה עודכנה לאחרונה בתאריך 03.11.2005. במידה ויהיו עדכונים חדשים לתוכנה הם יופיעו בקרוב. בדף המקור ההורדה ניתנת בגרסה יותר ישנה. מומלץ להוריד את התוכנה מאתר זה בלבד.

מידע על התוכנה:

מטרתה: הנגן הקלאסי והפופולארי בגרסה חדשה ומשופרת. תוכלו לנגן קבצי מוסיקה לצד סרטים, לצפות בקליפים ולהאזין לתחנות רדיו מקוונים, לארגן את ספריית המדיה שלכם בקלות, אפשרויות שמע ואקולייזר משופרות וכן מגוון תוספות סקינים ואפקטים ויזואלים. ממשק: ידידותי ביותר. גרפיקה: סקין (מעטפת) ברירת המחדל מטאלי, חלק, גדול ויפה.

להורדה לחצו כאן!

דף יצרן

מקור

חבילת שפה בעברית 3.1 ל- Winamp 5

התוכנה עצמה ניתנת באנגלית בלבד. אבל יש אפשרות להוריד את חבילת השפה בעברית לתוכנה ולהפוך את התוכנה לעברית. חבילת שפה זו נתמכת רק בגרסאות של Winamp 5.

להורדה לחצו כאן!

מקור


Microsoft Java Virtual Machine‏

Microsoft Java Virtual Machine (MSJVM)‎ היא טכנולוגיה שנכללה במספר גירסאות של Microsoft Internet Explorer, רכיב של Microsoft Windows®‎. טכנולוגיה זו מאפשרת לסוגים מסוימים של תוכניות, המכונים יישומי או יישומוני Java, לפעול במחשבים המבוססים על Windows.

בעזרת התוכנה ניתן להציג את ברכות האתר בטיפו. אם התוכנה לא מותקנת, אתם תראו לפניכם מלבן ובו X. אם התוכנה מותקנת, אתם תראו לפניכם דמות עם משקפיים. ייתכן שרובכם תראו את הדמות עם המשקפיים כי ייתכן שהתוכנה מותקנת כבר. התוכנה מותקנת בגרסאות ישנות של Windows. שימו לב! הדמות עם המשקפיים היא דוגמה בלבד!

יש להוריד ולהתקין את התוכנה עם רשות של אדם בעל ניסיון.

להורדה לחצו כאן!


MultiMSN 7.5

מולטי מסנג'ר 7.5

תוכנה שמאפשרת לפתוח כמה חשבונות מסנג'ר בו זמנית במסנג'ר 7.5.

שגיאה: ייתכן שהקישור להורדת התוכנה אינו פעיל מהסיבה שהשרת המכיל את הקובץ אינו זמין. במידה וההורדה לא תעבוד שוב בעתיד, היא תוחלף בהורדה אחרת. אנא נסו שנית במועד מאוחר יותר.

להורדה לחצו כאן!

להורדה חלופית לחצו כאן! שימו לב! קיימות בעיות בשרת שהוא מדי זמן מפסיק להגיב והוא חוזר לאחר זמן מסוים קצר לפעולה. במידה וההורדה אינה פועלת, נא נסו מאוחר יותר. אין צורך להתייחס לשם קובץ האריכיון zip. זוהי אותה תוכנה.

הסבר השימוש:

יש לסגור את המסנג'ר למספר דקות. תפעילו את תוכנת המולטי, מיחקו את המילה msnmsgr.exe ותכתבו במקום את זה:

C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe

לאחר מכן יש ללחוץ על MultiMSN. זה אמור להראות הודעה שפעולת המולטי הצליחה. לבסוף תוכלו להפעיל את מסנג'ר מחדש ויותר מחשבון אחד. אם מופיעה הודעת שגיאה סימן שהמסנג'ר עדיין פתוח או שהמסנג'ר מותקן בספריה אחרת על המחשב.


Jasc Paint Shop Pro 8

תוכנה ליצירת גרפיקה. בעזרת התוכנה ניתן ליצור שלטים ותמונות שלמות וקיימים מגוונים של אפשרויות ליצירת גרפיקה.

שימו לב! השימוש בתוכנה הוא למשך 60 יום בלבד.

להורדה לחצו כאן!

גרסה מלאה

להורדה בתוכנת האימיול

קישור 1: גרסה 8.00 - הורדה מהירה יותר. לאחר שכל הקובץ התקבל באימיול יש צורך לחלץ את הקבצים מהאריכיון ולהפעיל את הקובץ setup.

קישור 2: גרסה מעודכנת 8.10 - הורדה איטית יותר.

שימו לב! בעת לחיצה על הקישור באימיול ההורדה תתווסף לרשימת ההורדות באימיול אך יהיה צורך להמתין עד לסיום ההורדה וייתכן שזה עלול להימשך זמן רב. תצטרכו להמתין בסבלנות עד אשר תראו שההורדה הגיעה ל- 100%.


Animation Shop 3

תוכנה ליצירת אנימציות. בעזרת התוכנה ניתן להפיק גליטרים, באנרים ואנימציות מיוחדות. ניתן להעזר בתוכנה Jasc Paint Shop Pro כדי ליצור את האנימציות.

שימו לב! השימוש בתוכנה הוא למשך 30 יום בלבד.

להורדה לחצו כאן!

גרסה מלאה

להורדה בתוכנת האימיול

קישור 1: הורדת קובץ ההתקנה באריכיון rar - הורדה מהירה יותר. קישור זה יוסיף להורדה קובץ אריכיון בעל הסיומת rar. קובץ התקנת התוכנה נמצא בתוך האריכיון. לאחר שכל הקובץ התקבל באימיול יש צורך להיכנס לאריכיון ולהפעיל את הקובץ Animation בלבד.

קישור 2: הורדת קובץ ההתקנה בלבד - הורדה איטית יותר. פשוט לאחר הורדת הקובץ יש צורך להפעיל אותו והתחיל בהתקנה.

שימו לב! בעת לחיצה על הקישור באימיול ההורדה תתווסף לרשימת ההורדות באימיול אך יהיה צורך להמתין עד לסיום ההורדה וייתכן שזה עלול להימשך זמן רב. תצטרכו להמתין בסבלנות עד אשר תראו שההורדה הגיעה ל- 100%.


Adobe Photoshop

מידע על התוכנה:

תוכנה מצוינת ומקיפה לעריכה, ציור ועיבוד תמונות דיגיטליות. בעזרתה ניתן לשפר את איכות התמונות ואת אופן הצגתן, להחיל עליהן אפקטים מיוחדים, להעלים אובייקטים מתמונות קיימות, ועוד. הערת העורך: גירסה זו אמנם תומכת בגופנים בעברית, אך לא בכתיבתם מימין לשמאל.

שימו לב! השימוש בתוכנה הוא למשך 30 יום בלבד.

הורדות לפי גרסה:

Photoshop CS2 גרסה 9

Photoshop CS גרסה 8

Photoshop גרסה 6

בקרוב תתאפשר הורדת הגרסה המלאה דרך קישור מאימיול באנגלית ובעברית.


Windows Live TM Messenger 8

מבט כולל על התוכנה:

Windows Live TM Messenger הוא MSN Messenger של הדור הבא. הוא כולל כל מה שאתה אוהב כבר ב- Messenger - רשימת אנשי הקשר שלך, סמלי הבעה וגישה מיידית לחברים שלך באמצעות טקסט, קול ווידאו - בתוספת דרכים חדשות ליצור קשר ולשתף תמונות ומסמכים ללא מאמץ. כמו תמיד, ניתן להוריד את Messenger ולהשתמש ברוב התכונות שלו ללא תשלום. תאריך הפרסום: 19.06.2006.

הורדות לפי שפה:

עברית

אנגלית

מקור

גרסת ביתא:

גרסה 8.0 שבה הוחלפה שם התוכנה מ- MSN Messenger ל- Windows Live Messenger. בגרסה זו שינויים מעשמעותיים. כדי לקרוא על כך לחצו כאן! שימו לב! למשמתמשים חייבת להיות הזמנה רשמית למסנג'ר 8. במידה ואין הזמנה, לא ניתן להתחבר למסנג'ר 8. בעבר היה אפשר להתחבר למסנג'ר 8 רק בעזרת פאצ' הכניסה של MSNP13 Downgrader. היום כבר ניתן להירשם ולקבל הזמנה ב- Microsoft. בלעדי! כדי לקבל הזמנה מיידית למסנג'ר 8 לחצו כאן! במידה ו- Microsoft חסמה את הגישה לעמוד שממנו ניתן לקבל הזמנה מיידית, למי שאין עדיין הזמנה חוקית ורשמית למסנג'ר לייב 8 ביתא לחצו כאן! כדי לשלוח לדואר האלקטרוני שלכם. הגרסה האחרונה של מסנג'ר 8 היא 8.0.0683 והיא באנגלית בלבד. גרסה זו מאוחסנת באתר חדש לא מוכר שגם אינו Microsoft. שיקלו את דעתכם לפני שאתם מנסים את את גרסה 8.0.0683.

הורדות לפי גרסה ושפה:

עברית:

גרסת הביתא האחרונה

גרסה 8.0.0689 - גודל 14.5 MB

גרסה 8.0.0566 - גודל 13.5 MB

אנגלית:

גרסת הביתא האחרונה

גרסה 8.0.0689 - גודל 15.0 MB

גרסה 8.0.0683 מאתר אחר (גרסה שהיתה בתהליכי בדיקה) - גודל 15.3 MB

גרסה 8.0.0566 - גודל 13.5 MB

גרסה 8.0.0365 - גודל 11.7 MB

גרסה 8.0.0328 - גודל 17.1 MB

עבור גרסת Build מספר 8.0.0328 ביתא

שגיאה: ייתכן שהקישור להורדת פאצ' הכניסה אינו פעיל מהסיבה שהשרת המכיל את הקובץ אינו זמין. במידה וההורדה לא תעבוד שוב בעתיד, היא תוחלף בהורדה אחרת. אנא נסו שנית במועד מאוחר יותר.

להורדת פאצ' הכניסה לחצו כאן!

להורדה חלופית של פאצ' הכניסה לחצו כאן! שימו לב! קיימות בעיות בשרת שהוא מדי זמן מפסיק להגיב והוא חוזר לאחר זמן מסוים קצר לפעולה. במידה וההורדה אינה פועלת, נא נסו מאוחר יותר. אין צורך להתייחס לשם קובץ האריכיון zip. זוהי אותה תוכנה.


Windows Internet Explorer 7 Beta

ניתן רק לבעלי עותק מקורי של Window.

דפדפן אינטרנט גרסה 7 ביתא. דפדפן זה הוא השלב הבא של Microsoft Internet Explorer 6. הדפדפן בעל מראה חדש ושונה בהרבה תכונות, שונו האייקונים ועוד. בשלב זה הדפדפן הוא בגרסת ביתא והוא ניתן להורדה כדי שמשתמשים יוכלו להתנסות בגרסה ביתא זו. שפת הדפדפן היא אנגלית בלבד. שימו לב! אם אתם בטוחים כי אתם ומשתמשים אחרים מעוניינים להשתמש בדפדפן זה, תוכלו לבצע את ההורדה. כיוון שהתוכנה זמינה לבעלי עותק מקורי של Windows, לפני ההתקנה, תוכנית ההתקנה מבצעת אימות מקוריות. כאשר העותק לא מקורי, לא ניתן להמשיך בהתקנה. אך כאשר העותק מקורי, ההתקנה נמשכת ללא בעיה. לכן מומלץ לבצע אימות מקוריות באתר Microsoft.

ההורדות לתוכנה זו זמינים באתר Microsoft (האתר בעברית). בחרו את ההורדה בהתאם למערכת ההפעלה שלכם.


Windows Media Player

Windows Media Player 10

להורדה בעברית לחצו כאן!

להורדה באנגלית לחצו כאן!

מקור

Windows Media Player 11 beta

להורדה בעברית לחצו כאן!

להורדה באנגלית לחצו כאן.

מקור

דף הבית הישראלימשחקים


Icy Tower

מידע על התוכנה:

משחק פשוט ומשעשע, שבו השחקן הוא ילד קטן, או דמות אחרת לבחירתכם, המנסה לטפס על מגדל של קוביות קרח. הטיפוס מתבצע באמצעות קפיצות מקוביה לקוביה, תוך ביצוע פעלולים שונים. כמו כן, לרשותכם זמן מוגבל, ועליכם להאבק בשעון ולהשיג הארכות זמן. המשחק עודכן בתאריך 6.11.2005.

להורדה לחצו כאן!

להורדת הגרסה הקודמת לחצו כאן!

לכניסה לאתר להורדת דמויות לחצו כאן!
הוראות: זכרו! גרסת המשחק שברשותכם צריכה לתמוך בהצגת דמויות כמו הגרסה העדכנית ביותר. להתקנת דמות התוכנה פתחו במחשבכם את הספרייה בה מותקן המשחק. לאחר מכן פתחו את התיקיה characters והעתיקו אליה את התיקיה המצויה בקובץ ה- zip שהורדתם. אל תעתיקו רק קבצים בודדים אלא את כל התיקיה ביחד. כאשר תפעילו את המשחק, הוא יזהה באופן אוטומטי את הדמות/הדמויות החדשה/החדשות. לאחר הפעלת המשחק בחרו באמצעות החיצים במקלדת באפשרות OPTIONS. אחר כך בחרו באפשרות GAME OPTIONS ולבסוף ב- CHARACTERS בחרו את הדמות שלכם באמצעות החיצים ימינה ושמאלה. לאחר מכן לחצו על BACK פעמיים והתחילו לשחק!

דף יצרן

מקור


Mario Forever

Game: Super Mario - Mario Forever

מידע על התוכנה:

מריו השרברב חוזר פעם נוספת עם אותם שלבים קלאסים מהמשחק המקורי, אך עם תוספות מולטימדיה משופרות. גירסה מחודשת זו משחזרת את רגעי הקסם של משחק המריו המקורי והסוחף עם גרפיקה משופרת, מוסיקה מגוונת, רמת קושי שגוברת משלב לשלב ואפילו שלב בונוס סודי חדש.

להורדה לחצו כאן!

דף יצרן

מקור


Worms World Party

משחק דמו

מידע על התוכנה:

גרסה נוספת למשחק הפעולה הפופולארי .Worms כרגיל, המטרה הינה להשמיד את התולעים האחרות בעזרת כלי נשק רבים ומגוונים, ולהתגונן מפני ההתקפות שלהם. האנימציה והאפקטים הקוליים מצוינים, וניתן לשחק גם דרך רשת האינטרנט.

להורדה לחצו כאן!

דף יצרן

מקור

משחק מלא

להורדה בתוכנת האימיול לחצו כאן!


Jazz Jackrabbit 2

Game - Jazz Jackrabbit 2 demo - משחק דמו

מידע על התוכנה:

משחק ארקייד ישן בו אתם מגלמים את ג`אז הארנב או את אחיו ספאז הנלחמים בצב רשע בשם דיוון, ומנסים למנוע ממנו לחזור אחורה בזמן ולשנות את ההיסטוריה. המשחק כולל שלב הדגמה אחד, רזולוציה של 640X480 ו- 16Bit של צבעים, אפשרות למשחק ברשת האינטרנט, רשת מקומית או משחק באותו המחשב (עד 4 שחקנים). המשחק מזכיר מאוד את ``סוניק`` הקלאסי מאחר והדמויות יכולות לרוץ במהירות, להתכרבל לכדור ולהתגלגל בתוך צינורות. סך הכול משחק חביב ביותר לחובבי הקלאסיקות, וכאשר יוצאים מהמשחק, מוצג קומיקס בן 10 עמודים המתאר את סיפור העלילה.

להורדה לחצו כאן!

דף יצרן

מקור

משחק מלא

להורדה בתוכנת האימיול לחצו כאן!


Bubble Trouble

בועות בצרורות

ניתן להוריד את המשחק ולשחק בו במחשב כפי שניתן לשחק בו באינטרנט.

להורדה לחצו כאן!

מקור


Gold Miner Special Edition

שולה הזהב

משחק נחמד שבו אוספים כמה שיותר זהב.

שימו לב! לאחר זמן מסוים, המשחק יעבוד במהלך 5 דקות מהסיבה שצריך לרכוש אותו.

להורדה לחצו כאן!

דף יצרן

מקור


Alex the Allegator 4

משחק שמספר על זוג תנינים. אחד התנינים נחטף והתנין השני יוצא להציל אותו.

להורדה לחצו כאן!

מקור


AirXonix

משחק משעשע שבטוח כולם מכירים. צריך למלא את שטח המשחק באדמה ולהיזהר מהמכשולים והכדורים.

להורדה לחצו כאן!

דף יצרן

המשחק לא מאפשר לשחק בכל השלבים. כדי שהמשחק יאפשר לשחק בכל השלבים תצטרכו לבצע רישום נתונים. איך עושים את זה? לחצו כאן כדי ללמוד לעשות זאת.


AxySnake

משחק משעשע שבטוח כולם מכירים. השחקן הוא נחש. צריך לקחת כמה שיותר מהר את המזון שיש. לאחר מכן מגיע המפתח וצריך לקחת אותו. לבסוף, צריך למהר ליציאה. את כל זה צריך להספיק לפני שנעשה חשוך לגמרי.

להורדה לחצו כאן!

דף יצרן

המשחק לא מאפשר לשחק בכל השלבים ולא מאפשר לשמור את השלבים שאתם נמצאים בהם. כדי שהמשחק יאפשר לכם לעשות זאת, תצטרכו לבצע רישום נתונים. איך עושים את זה? לחצו כאן כדי ללמוד לעשות זאת.


DX-Ball 2

מידע על התוכנה:

בעזרת כדור יש לשבור את הלבנים בחומה ולהתקדם בשלבים. כל לבנה שהורדתם תעניק לכם נקודות או כלים שונים כדי להגביר את העניין ולפצח את החומה. אחד המשחקים המשובחים בקטגוריית הארקייד.

להורדה לחצו כאן!

דף יצרן

מקור


FIFA 2006 Demo

Game - FIFA 2006 Demo

מידע על התוכנה:

המשחק החדש בסדרת ``פיפא`` הפופולארית, המאפשר שליטה טובה ומדוייקת יותר על השחקנים והכדור. בגירסת הדגמה זו תוכלו לשחק בשני מגרשים שונים (אצטדיון המילניום ואצטדיון אצטקה) ולבחור את הקבוצות המתמודדות מתוך 5 הליגות האפשריות: איטלקית (מילאן), גרמנית (באיירן מינכן), צרפתית (PSG), אנגלית (מנצ`סטר יונייטד) וספרד (ברצלונה).

להורדה לחצו כאן!

להורדה משרת אתר נענע לחצו כאן!

דף יצרן

מקור


MapleStory

Game - MapleStory

מידע על התוכנה:

משחק פלטפורמה דו-מימדי מקוון ורב משתתפים בסגנון ``מריו``. עליכם ליצור דמות משלכם ולסייר איתה ברחבי העולמות הרבים במשחק על מנת להילחם במפלצות קטנות ולזכות בנסיון, אביזרים, כסף ובונוסים שונים. בשלב מתקדם יותר במשחק יהיה עליכם לבחור את אופייה של דמותכם מתוך 4 דמויות אפשריות: לוחם, קוסם, קשת או גנב. בכל שלב במשחק ניתן לשוחח עם השחקנים האחרים בקלות ואפילו לשחק איתם במיני-משחקים להפגת השעמום.

להורדה מהאתר הרשמי לחצו כאן!

להורדה מאתר אחר (גרסה 2.0) לחצו כאן!

דף יצרן

מקור

טואול בניית אתרים בחינם