בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   

אתר קול האתר הכי מדליק ברשת

 

 

 


כאן יופיעו הספיישלים של הסדרה בובספוג:

 

בסדרה יש ארבעה ספיישלים. בכל הספיישלים  מופיעית דמויות משניות בשם פאטצ'י הפיראט ופוטי התוכי. הנה עוד מידע על כל ספיישל:

 

 

ספיישל 1 - חג המולד / ?Christmas Who

  

תקציר: סנדי מספרת לבובספוג כול מה שהיא יודעת על חג המולד ועל סנטה קלאוס ואז בובספוג מספר לכל תושבי ביקיני בוטום על חג המולד. כולם מתרגשים ושרים עד שסנטה יבוא אבל הוא לא מגיע. בובספוג מאוכזב וסקוויד מאכזב אותו עוד יותר. אבל למרות זאת בובספוג נותן לסקוויד מתנה. סקוויד מבין עד כמה זה חשוב כל כך לבובספוג שסנטה יגיע ומחליט להתחפש לסנטה. אבל בסוף הוא מצא את עצמו נותן לכל תושבי ביקיני בוטום את כל מה שיש לו בבית. אחר כך סנטה האמיתי בא ונותן מכתב לסקוויד.

 

תמונות:

 

 

 

 


ספיישל 2 - המסיבה / Party Pooper Pants

 

תקציר: בובספוג הולך לחנות "בארג' אנד מארג" ומוצא ערכה לתכנון מסיבות. הוא מחליט לעשות מסיבה והוא הולך לפי ההוראות של הערכה. הוא מזמין את החברים אבל כל מה שהם רוצים לעשות בובספוג לא נותן להם כי זה לא לפי התוכניות. בובספוג יוצא מהבית וננעל בחוץ. הוא נעצר ע"י השוטרים והוא חזר רק בבוקר. בבוקר פטריק אמר לו שהמסיבה הייתה טובה מאוד ואז בובספוג הבין שלא צריך להגיד לאנשים מה לעשות במסיבות.

תמונות:

 

 

 

 

 

 

 

 


 


ספיישל 4 - הספוג שידע לעוף- הפרק האבוד / The Sponge Who Could Fly

 

תקציר: אחרי ביקור בשדות המדוזות בובספוג רוצה לעוף. אחרי כמה ניסיונות כושלים הוא מחליט שהוא לא יכול לעוף. אבל אז במתיע הוא הצליח לעוף כאשר המכנסיים שלו התנפחו. הוא היה שמח אך הרבה דגים ביקשו ממנו עזרה. בובספוג הצליח להתחמק מהם אך המכנסיים שלו התפוצצו. כולם היו עצובים חוץ מבובספוג שידע שצריכים רק חברים כדי לעוף.

תמונות:

 

 

טואול בניית אתרים בחינם