בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   

אתר קול האתר הכי מדליק ברשת

 
עצות וטיפים לקוסם המתחיל
31/10/2006 12:01:01, מאת: כתב ilananar2

 סוד מקצועי: קסמים הם בעצם סודות ותהיו חייבים לשמור אותם לעצמכם ולא להתפתות ולגלות, לא משנה עד כמה ישדלו אתכם ומה יציעו לכם רק כדי שתגלו.. 

סוד ההצלחה: כדי להיות קוסם, עליכם להתאמן, ולהתאמן, ועוד פעם להתאמן, מיליון פעם להתאמן.

א. בהתחלה תתאמנו לבד עם עצמכם בשקט ובסבלנות.
ב. עכשיו תתחילו להתאמן מול הראי שהוא החבר הכי טוב של הקוסם משום שהוא לא משקר ותמיד ישקף לכם את האמת.
ג. עכשיו מגיע תורו של קהל אוהד ומפרגן כמו המשפחה וחברים באמת טובים. תתאמנו מולם כדי להשתפשף ולרכוש ביטחון, רק אל תשכחו שהם מאוד אוהבים אתכם ולכן הם קצת מתלהבים וסלחניים.
ד. הגיע הזמן לקפוץ למים, שם כבר יש כרישים.. זה השלב שאתם עומדים מול "קהל אמיתי" ומתאמנים עליו. הקהל הזה כבר לא יהיה כל-כך סלחן לטעויות שלכם, אבל אתם לא תיבהלו ולא תשתפנו כי אתם הרי הקוסמים ולא השפנים בסיפור...וכל הזמן הזה אתם חייבים לזכור  שכדי להגיע לביצוע טוב של קסם , צריך להתאמן בערך 100 פעם מול קהל ולהיכשל לפחות פעמיים. תשננו את הכלל: "מי שלא מנסה, לא טועה, ומי שלא טועה, לא לומד, ומי שלא לומד, לא מצליח!" – הוא יעזור לכם להתגבר על חששות, מבוכות ואכזבות.

סוד האווירה: הצלחת הקסם תלויה באווירה הנכונה. חשוב לוודא שהתאורה לא חזקה מדי, עדיף אפילו טיפה עמומה, שהקהל שלכם רגוע ומרוכז, יושב במקום שהוא רואה ושומע אתכם היטב, ושאתם עומדים במקום שאתם מרגישים בו נוח. הכי חשוב לא להכריח אנשים לצפות בכם כשאין להם זמן או סבלנות. חכו לזמן הנכון, שחקו אותה "ק?ל", תגרו את הסקרנות שלהם, ורק אז תראו להם את מה שאתם כבר יודעים לעשות. 

סוד הקסם: אסור, אבל ממש אסור להראות פעמיים את אותו קסם לאותו אדם באותו מפגש. גם אם הוא יתחנן "רק עוד פעם אחת", שיתחנן. אתם צריכים להבין שכמעט תמיד כשמישהו בקהל שלכם יבקש "רק עוד פעם", הוא בעצם מחפש עוד צ'אנס לגלות איך עשיתם את זה, וזה ממש לא משהו שאתם רוצים שיקרה. ועוד דבר חשוב: אם הקהל שלכם מתחנן, סימן ששיחקתם אותה בגדול.לינק מצורף: רוצים לדעת עוד?
טואול בניית אתרים בחינם