בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   

אתר קול האתר הכי מדליק ברשת

 
טיפים לחיפוש מידע באינטרנט 


רובכם בודאי משתמשים באינטרנט מדי יום על מנת לחפש מידע אשר מעניין אתכם, אם זה בשביל למצוא את התשובה לשיעורי בית שקיבלתם בהיסטוריה ואם זה בשביל למצוא את הרכילות האחרונה על כוכב הטלויזיה אותו אתם מעריצים.
ישנן דרכים רבות למצוא את המידע אותו מעונינים למצוא ורובכם בטח מכירים חלק מהדרכים אבל על מנת לעשות לכם סדר אני מתכבד להציג מספר טיפים אשר יעזרו לכם בחיפוש הבא שתערכו באינטרנט.


כפי שכולכם בטח יודעים,מנוע החיפוש הפופלארי ביותר באינטרנט הוא גוגל.
גוגל הוקם בשנת 1998 ע"י 2 מתכנתי מחשבים שהגיעו למסקנה כי מנועי החיפוש האחרים אשר היו קיימים בשוק באותה תקופה לא ביצעו את עבודתם כמו שצריך ולא סיפקו תוצאות טובות והחליטו לבנות את מנוע החיפוש המושלם וכך בעצם נולד האתר גוגל. ואמנם, מנגנון החיפוש של גוגל הוכיח את עצמו כמנגנון יעיל ומהיר וגרם לגוגל להיות האתר הפופלארי ביותר באינטרנט (והפך את אותם שני מתכנתים לאנשים עשירים מאד).


tipo


אז מה זה בכלל מנוע חיפוש?
מנוע חיפוש זה בעצם סוג של תוכנה אשר יודעת לאגור כמות עצומה של מידע ולבצע חיפוש באותו מידע במהירות גבוהה. ככל שמנוע החיפוש יותר טוב כך תוצאות החיפוש יהיו מדויקות ומהירות יותר.


גם בטיפו קיים מנוע חיפוש משוכלל המאפשר לכם לבצע חיפוש באתרי ה Zone השונים ולקבל את המידע בו אתם מעונינים במהירות רבה.

חוץ ממנועי החיפוש קיימים אתרים רבים אחרים אשר מספקים גישה למידע רב בנושאים מסויימים ואשר יכולים לעזור לכם למצוא את מבוקשכם כמו למשל האתר וויקיפדיה.
וויקיפדה הוא אתר גדול אשר משמש כאנצליקופדיה ענקית. הייחודיות של וויקיפדיה היא שכל אחד יכול לרשום ערכים ולערוך ערכים שאנשים אחרים כתבו ולכן המידע באתר מאד מקיף ושימושי במידה ויש לכם עבודה להכין או שבא לכם לקרוא על איזה ערך מעניין תוכלו להריץ חיפוש על אותו ערך ותמצאו הסבר מקיף.


כפי שניתן לחפש מידע באינטרנט ניתן גם לחפש דברים אחרים כמו תמונות למשל.
על מנת למצוא תמונות יפות ובקלות תוכלו להשתמש למשל באתר חיפוש התמונות של גוגל.
אם בא לכם למשל למצוא תמונות של כלבים פשוט תרשמו את המילה:"כלב" ותגיעו לרשימה גדולה של תמונות הקשורות לכלבים.

טיפ קטן למחפשים: במידה ואתם מתכננים לחפש מידע לפי משפט המכיל יותר ממילה אחת תנסו להוסיף מרכאות בתחילת ובסוף המשפט, ברוב המקרים תקבלו תוצאות יותר מדויקות.


חיפוש מידע באינטרנט יכול להיות תהליך לא קצר ואף מתיש ברוב המקרים אך המלצתי היא לא להתייאש ולא להסתפק במנוע חיפוש אחד, בנוסף לגוגל קיימים מנועי חיפוש טובים לא פחות כמו מנוע החיפוש של MSN אשר יכולים לעזור לכם במלאכת החיפוש.


אני מקווה שהצלחתי לעזור לכם קצת לשפר את יכולות החיפוש באינטרנט ובמידה ויש לכם שאלות נוספות בנושא אתם מוזמנים לשאול אותן בתגובות לכתבה.לינק מצורף: מנוע החיפוש של טיפו קליק

לינק מצורף: גוגל

לינק מצורף: וויקיפדיה
טואול בניית אתרים בחינם