בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   

אתר קול האתר הכי מדליק ברשת

 
התנסות ראשונית עם Sims 2 Pets
06/10/2006 12:01:02, מאת: מערכת האתר
גם ליהי נהגה להתמרמר על חבילות ההרחבה האינסופיות של הסימס, אבל כשהתנסתה ב-The Sims 2: Pets כמעט התחילה לכשכש בזנב בעצמה.
בקרוב מאת מערכת האתר
tipo

כרגיל בסדרה, כדאי להתחיל מתפריטי create-a-sim, רק שהפעם - אפשר ליצור גם חתולים וכלבים. כבר בשלב הזה הרגשתי שזכיתי בעצם עסיסית, משום שכל מה שניתן להעלות על הדעת – ניתן גם לשינוי. עצלנים יכולים להשתמש בכפתור הבחירה האקראית, אך חובבי העיצוב יזכו לשעות של הנאה. ניתן לשנות כל חלק בגוף ובפני המחמד, לצבוע כל שכבת פרווה בצבעים שונים, להוסיף כתמים צבעוניים על כל איבר, ולבסוף, לקבוע את אופיו הייחודי של החבר החדש.


tipo
מי מיצי טוב?


האביזרים שניתן לקנות לחיות רבים ומשונים, אבל חינוך משתלם לנו עוד יותר, משום שחיה מחונכת יכולה לעבוד ולהרוויח. השחקנים חובבי ההרס, אלו שאוהבים להטביע את הסימס בבריכה, ישמחו לדעת שאפשר גם לחנך את החיות באופן ההפוך. אם נשבח את רקסי לאחר שנשך את הדוור ונכעס עליו כשנתן לאורח ללטף אותו, הוא יהפוך לתוקפני ומופרע. כמובן שזו לא הדרך להפוך את רקסי לשומר או לדוגמן מצליח.


tipo
אימונים, אימונים, אימונים


למרות הביקורות שנהגתי למתוח על סדרת ההרחבות המתמשכת, The Sims 2: Pets הצליחה להלהיב אותי. היא מלאת אפשרויות מקסימות שיגרמו למעריצים להתמוגג, ויחד איתם גם אני מצפה להגעתה אלינו במהלך החודש הנוכחי.

טואול בניית אתרים בחינם