בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   

אתר קול האתר הכי מדליק ברשת

 

פינת המפורסמים


הילארי דאף

תמונות

 

  

נעוריה וקריירת המשחק

דאף נולדה ביוסטון, טקסס, לבוב וסוזן דאף. בעידודה של אמה למדה משחק בנעוריה. רוב תפקידי המשחק הראשונים של הילארי היו קטנים ולא משמעותיים. בין השאר ניתן למנות הופעת אורח במיני הסדרה של הולמרק - "אשה אמיתית" בשנת 1997 ושנה לאחר מכן, ב1998 בסדרת דרמה קומית בשם "Playing By Heart" לצד אנג'לינה ג'ולי, דניס קוויד ושון קוני.

עם הזמן התחילה לקבל תפקידים משמעותיים יותר ולוהקה בתפקיד ראשי בסרט "כשקספר פגש את ונדי" (1998) בתפקיד המכשפה הצעירה ונדי. לאחר מכן הופיעה בסרט הטלוויזיה אספן הנשמות (1999) לצד ברוס גרינווד ומליסה גילברט ואף זכתה על הופעתה בו בפרס "Young Artist Award" על ההופעה הטובה ביותר בסרט טלוויזיה. בשנת 2001 השתתפה בקומדיית מצבים "ליזי מקגוויר". הסדרה זיכתה אותה בפרסום רב. שנה לאחר מכן הופיעה בסרט "טבע האדם" לצידה של פטרישיה ארקט. לאחר מכן השתתפה דאף בסרט "בקול גדול" (באנגלית rasie your voise) עם השחקן הבריטי אוליבר ג'יימס. בעקבות פרסומה, השתתפה במספר סרטים נוספים כמו "12 במחיר 1", "הגבר המושלם", ו"סיפור סינדרלה".

מוסיקה

השיר הראשון שהילארי דאף הקליטה היה "I Can't Wait" שהופיע בפסקול המקורי לסדרה "ליזי מקגוויר". אלבום הבכורה שלה "Santa Claus Lane" היה אוסף של שירי חג המולד. האלבום נכנס לתחתית רשימת 200 האלבומים הנמכרים של בילבורד ולמקום השלישי ברשימת אלבומי הילדים. לאחר מכן הוציאה אלבום נוסף "Metamorposis" ("שינוי צורה"). Metamorposis כבש את המקום הראשון במכירות במצעד האמריקאי ובמצעד הקנדי והגיע למספר מכירות גדול ואף זכה בפלטינה כפולה. בעקבות הצלחתה כזמרת הוציאה מספר אלבומים נוספים, בניהם "Hilary duff" ו"Most wanted". לפני זמן קצר הילארי הוציאה את הסינגל החדש שלה Play With Fire.

קישורים חיצוניים

טואול בניית אתרים בחינם