בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
   

אתר קול האתר הכי מדליק ברשת

 

פינת הסדרות


בובספוג מכנסמרובע

תמונות

הדמויות

בובספוג מכנסמרובע

הוא ספוג, שעובד כטבח במסעדת "הסרטן הפריך",
גר באננס בעיר "ביקני בוטום", השכן של פטריק וסקווידוויד,
חיית המחמד שלו הוא גארי החילזון, התחביבים שלו הוא לצוד
מדוזות, להפריח בועות, לשחק משחקים מטופשים עם פטריק.
הוא החבר הכי טוב של פטריק.

פטריק סטאר

הוא כוכב ים, שלא עובד כלום, גר מתחת לסלע ב"ביקיני
בוטום". השכן של בובספוג. אין לו חיית המחמד. הוא החבר
הכי טוב של בובספוג מכנסמרובע. התחביבים שלו הוא
לצוד
מדוזות, לשחק משחקים מטופשים, ולא לעשות כלום.

סקווידוויד טנטקלס

הוא תמנון, שעובד כפקיד קבלה ב"סרטן הפריך",
גר בתוך בית בצורת ראש, ב"ביקני בוטום". השכן של בובספוג.
אין לו חיית המחמד, רק לזמן קצר סנלי החלזונית. התחביבים
שלו הוא לנגן על הקלרינט (בצורה גרועה), ולנסות לחיות את ה"חיים הטובים". כמובן שזה לא כ"כ אפשרי כשבובספוג ופטריק גרים ליידך.

גארי החילזון

הוא חילזון שגר ביחד עם בובספוג מכנסמרובע באננס,
ב"ביקני בוטום". התכונות שלו כמו תכונות אופי של חתול,
אותם צעצועים, אותם קולות (מיאו וגירגורים).

סנדי צ'יקס

היא סנאית יבשה שגרה בתוך כיפת זכוכית, שם בנתה לעצמה
את סביבת החיים ה"טבעית" שלה. במקור היא מטקסס.
חיית המחמד שלה היא נחשים, ציפורים, עכברים, צרצרים ועוד.
התחביבים שלה היא
לעסוק בספורט אתגרי בעיקר.

מר קראב

הוא סרטן שמנהל את המסעדה הנקראת "הסרטן הפריך".
הוא מאוד קמצן, והתחביבים שלו הוא להרוויח הרבה כסף,
להיות עשיר.

הקישורים על הסדרה

www.nick.com/all_nick/tv_supersites/display_show.jhtml?show_id=spo - האתר הרשמי לבובספוג באנגלית

www.nick.com/all_nick/movies/spongebob - בובספוג הסרט באנגלית

טום וג'רי

תמונות

לוח שידורים

הסדרה "טום וג'רי" תשודר בערוץ הילדים בימי א'-ה' בשעה 18:30

תקצירי הסדרה

פרק מספר: 1
אימת חג המולד: טום חולם חלום משמח, עד שג'רי מתערב. מלך גבעת השלג: ג'רי וטום רוצים לשחק בשלג, אבל ספייק מתערב ומכתיר עצמו מלך. מלחמת דגים ושלגים: טום מנסה לתפוס דג, אבל ג'רי מקדים אותו כתמיד.

פרק מספר: 2
אני מת על העטלפים מהדרום: טום וג'רי נתקלים בבית שבו חי יצור משונה. חתול פחדן קטן: טום מנקה את הבית וג'רי מנסה להפחיד אותו. העכבר, החתול והמומיה: ג'רי וטום מגלים אוצר חבוי בקבר מצרי עתיק.

פרק מספר: 3
חתול יורק אש: טום האביר נשלח כדי להרוג דרקון שמאיים על הממלכה. מטרד מימי הביניים: טום וג'רי נכנסים לארמון ומוצאים מטות קסמים. הגירוד: טום הוא שריף בעיירת עכברים, אבל הוא שריף מושחת.

פרק מספר: 4
דילמה דיגיטלית: טום בונה מחשב ואז הוא וג'רי נלכדים בעולם וירטואלי. שלום, רובוטית: טום מנסה לעבוד על ג'רי בעזרת רובוט מתוחכם. רקטת חתול: טום, ג'רי וספייק מוצאים חבילה משונה.

פרק מספר: 5
טום, ג'רי והפיראנה: טום פוגש חתולה יפהפייה ומנסה לחזר אחריה. עכבר בית השדים: טום וג'רי נקלעים בטעות לבית שדים בלונה פארק. קסמים טיפשיים: טום עושה מופע קסמים וג'רי מנסה לחקות אותו.

פרק מספר: 6
ערפילית החתול: קפטן ג'רי במשימה קריטית להשיג מזון לספינה שלו. עכברים מהמאדים: עכברים ענקיים מהמאדים חוטפים את טום ואת ג'רי. חתול בחלל: טום בונה רקטה לחלל במסגרת מרוץ לירח.

פרק מספר: 7
תמנון רומנטי: טום וג'רי צוללים בים ופוגשים בתמנון רומנטי. הקרב על החוף: טום וג'רי מתמרנים את ספייק ואת החתול הבריון זה נגד זה. מפה אל המטמון: טום וג'רי נאבקים זה בזה למציאת מטמון חבוי.

פרק מספר: 8
ממש לא דומה לברודווי: טום וג'רי מתחרים זה בזה בהופעות רחוב תמורת כסף. בקצב הביצים: המוזיקה שג'רי מאזין לה מתגלה כבעלת השפעה חיובית על תרנגולות. לבכות בגלל הדוד: דודו של ג'רי מגיע לגור איתו ועם טום.

פרק מספר: 9
ליצנים באוטו: טום וג'רי עובדים כמחני מכוניות במסעדה. בל בוי: טום מסתבך ונאלץ לעבוד כבל בוי בבית מלון. פראיירים במזבלה: טום וג'רי מגיעים למזבלה ששולט בה חתול קשוח.

פרק מספר: 10
חתול טיגריסי: טום וג'רי מגיעים לגן חיות. שעת ההאכלה: טום עובד בגן חיות וג'רי מנסה להרוס לו כל הזמן. סכנה קרירה: טום ובוץ' מנסים לתפוס את ג'רי בקוטב הצפוני.

פרק מספר: 11
תינוקות דינוזאורים: טום וג'רי מגיעים לאי בודד שבו עדיין יש דינוזאורים. טיקי פריקי: טיקי הקדמונית מהפנטת את טום ואת ג'רי. שיעור בפרה-היסטוריה: שיעור על עברם הקדמוני של טום ושל ג'רי.

משחקים

www.accessday.com/games_portal/show_game.asp?id=734

פלוריסיינטה

העלילה

פלוריסיינטה איבדה את אהבת חייה. בני משפחת פריצנוולדן האהובים עליה נמצאים תחת חסותן של דלפינה ומללה המרשעות אשר מנצלות את החוק שלצידן כדי להתעלל במתגוררי הבית ובמיוחד להשפיל את פלור. הכל שחור בחייה של פלורנסיה, אך הכל עומד להשתנות. מקסימו אוגוסטו קלדרון דה לה הוז'ה, רוזן קריקורגן, לא זוכר דבר ממעשיו בשעתיים האחרונות בהן פדריקו השתלט על גופו. הוא נופל, וכאשר הוא מתעורר הוא רואה את פלור, שניהם לכודים בערמת קצף בסמטה. אף אחד מהשניים לא יודע מיהו השני, הרושם הראשוני הופך לקונפליקט, ובין השניים נוצרת משיכה. מקסימו רק רוצה להמשיך את חייו הרגועים של רווק רודף נשים, אך הודעה בלתי צפוייה משנה את תוכניתו: לא ידוע איך, מתי ולמה קיבל את סמכות האפוטרופוס של ילדי פריצנוולדן. החל מאותו הרגע, מקסימו מרגיש שעליו לקחת את האחריות שהוטלה עליו. אך הדו-קיום באחוזת פריצנוולדן לא יהיה קל לבן אדם כמו מקסימו.

היחסים בין דלפינה לפלורנסיה מתוחים מיום ליום והמריבות בבית מתרבות. מקסימו מתחיל להרגיש משיכה לפלור, אך פעמים רבות הוא לא מסוגל להתעלם מנוכחותה של דלפינה האלגנטית והיפה. פלורנסיה תהפוך לאשת עסקים, מיליונרית, וסוף כל סוף תוכל לחיות לצד אהבתה הגדולה והאמיתית.

על הסדרה

"פלוריסיינטה", שהוכתרה לא מכבר בידי מעל 100,000 ישראליים כטלנובלת הרכש הטובה והאהובה ביותר המשודרת בארץ ישראל
("מסך הזהב"), חוזרת למסכי "ג'טיקס" בעונה שנייה (185 פרקים) שתשודר עד לאוקטובר - נובמבר שנה הבאה. העונה השנייה עלתה ב - 4 לדצמבר 2005 והיא משודרת מידי יום בשעה 19:00 בערב, ובשידור חוזר בשעה 1:15 בלילה. בסופ"ש משודרים פרקי השבוע בשידורים חוזרים בשעות אחר הצהריים (בימי שישי ושבת). בארגנטינה, העונה השנייה שודרה עד לדצמבר בערוץ 13 הארגנטינאיי, בשעה 19:00 בערב - וזכתה לנתוני רייטינג שנעו בין 12% ל - 16%. כמו כן, פסקול העונה השנייה היה לאחד מהפסקולים הנמכרים ביותר בשנת 2005 בארגנטינה, מופע התיאטרון (שעבר ב"גראן רקס",
"לונה פארק" ואפילו ב"ואלס") היה לאחד הנצפים ביותר בשנה, והמוצרים המסחריים שייצאו בעונה השנייה גילגלו במשך שנת 2005 כמיליוני דולרים בארגנטינה ובשאר ארצות דרום אמריקה.

העונה הראשונה, שהייתה להצלחה גם בארגנטינה וגם בישראל, משודרת בשידורים חוזרים כיום בזכיינית "רשת" בערוץ 2, בימים ראשון עד שלישי בשעה 15:00 בצהריים. בשנת 2005 הגיעו כוכבי הסדרה לארץ והעלו את מופע העונה הראשונה במלואו. עשרות אלפי ילדים ובני נוער הגיעו למופע ורכשו כרטיסים. "פלוריסיינטה", העונה השנייה, היא כיום הטלנובלה הארגנטינאיית לילדים ונוער הנצפית והמוערכת ביותר בארץ.

תמונות

בקרוב

טואול בניית אתרים בחינם