בניית אתרים בחינם
פיילוט
 
קאס מוקפא עד להודעה חדשה
 
 
 
- Kass | קאס -

פורום - סגור .
עלינו

- תחרויות -

 
אין תחרויות ...
 
רוצים את התפריט?
התפריט נלקח מאתר :
גם אם אתם לוקחים "בערך"
את הסגנון עדיין יש לתת
קרדיט מקושר ! - תודה D:
 
 
איך אפשר להיפרד ממנו מבלי לפגוע ברגשותיו ?

אין מה לעשות,לפעמים יש לך חבר שאת אוהבת,אבל את מאוד רוצה פיתאום להיפרד כי את מרגישה שזה כבר לא הולך ביניכם,וזה לא זה. אז איך אפשר להיפרד ממנו מבלי לפגוע בו?זה דיי קשה,כי בסך הכל אם הוא מאוד אוהב אותך הוא יפגע בכל מקרה. אבל הנה כמה דרכים לעשות את זה בעדינות .

  1. תיגשי אליו יום אחד,כשאתם לבד ותגידי לו שאת מאוד צריכה לדבר איתו. תעשי את זה בנחמדות,תחייכי אליו ואל תיראי תוקפנית או משהו.
  2. כשאתם מדברים אל תגידי לו בפשטות' אני רוצה להיפרד' תשבי מולו,תגידי לו שהוא מאוד חשוב לך,אבל את מרגישה שנגמר לך הרגש כלפיו,שאת לא רוצה לפגוע בו ,אבל את מרגישה שמלהיות חברים לא יצא שום דבר. אם החבר שלך קנאי,הוא ישאל אותך אם יש לך מישהו אחר בלב,אז אם זה נכון תגידי שהתחלת לפתח רגשות לגבר אחר,אבל לא בגלל זה נפרדת ממנו. לא נעים.
  3. תגידי לו שאת מאוד רוצה את הקרבה ביניכם,אבל לא בתור חברים,שתהיו הידידים הכי טובים,שתדברו כל יום כי הוא חשוב לך מאוד,ואת נהנית לדבר איתו.
  4. אם הוא עשה משהו רע הוא פגע בך ובגלל זה את רוצה להיפרד,אז תגידי לו את זה. תגידי שאת לא מוכנה שהוא יתנהג אלייך בצורה כזו או אחרת,ואת לא יכולה יותר ואת מעדיפה לחתוך את זה. ולא,סליחה לא תעזור. תגידי שאת מעדיפה ככה ושיכבד את בקשתך ואם הוא רוצה שתישארו ידידים.
  5. את יכולה לכתוב לו באיסיקיו הכי טוב שאפשר,אם את מאוד רוצה את יכולה לפרט לו למה את רוצה להיפרד,למרות שזה לא נחוץ,את פשוט יכולה להגיד לו מה את מרגישה לגבי כל הקשר שלכם.
גולשים באתר - שיווק באינטנרט
© הזכויות שמורות לקאס | ™Kass ©