יוסף חי איש קבלה מתקשר | דור רבעי לעוסקים בתקשור
מהו מתקשר? מתקשר עם מי?
לכל הידע הקיים ביקום. הוא הצינור דרכו עובר הידע והוא מועבר למתאמן לפי מידת הנחיצות, כדי שהמתאמן יוכל לקלוט, ולעבד את הנתונים.
מי כאן מתקשר? מי משתמש ביכולת הזאת למטרה שהיא יועדה?
 רוב האנשים לא משתמשים בה למטרה הנעלה שלשמה הם קיבלו אותה. עכשיו יש אפשרות לכל המתקשרים למיניהם להתחיל וללמוד את יכולת התקשור הנאות והמדייק ביותר למתאמנים שלכם. תוכלו להיות מאמנים-מתקשרים.
תקשור תיקשור מדיום נסתר

תהליך דומה מתרחש כשהמדובר בהיסטוריה של פגיעה פיזית בגוף של המטופל וגם באזורים ירודים כתוצאה מפגיעה פיזית בחיי המטופל או בדורות וגלגולים קודמים של המטופל. המטפל/מתקשר מאבחן מצב יחסים של בני זוג- מהות היחסים, מי תורם או פסיבי, מי חסום, מהות החסימה- ואז טיפול לשחרור מהחסימה.

תקשור לגבי העתיד - נעשה רק אם הפונה מבקש בפירוש כיון שחיזוי עתיד הוא עניין הנוגע לאחריות של הפונה לחייו.

במהלך הטיפול שמתחיל בבעיות מעשיות עכשוויות המטפל/מתקשר לרוב מעביר מידע מתוקשר על הדרך הנכונה למטופל בחייו - על פוטנציאל לעיסוק לפרנסה, ועוד בתחום ה"מיסטי" כמו השפעות מכוכבים שונים, אסטרולוגיה ועוד.

במחסומים מנטליים -של אמונות מעכבות- טיפול ע"י הבאה למודעותו של המטופל בדו-שיח ו/או ע"י טיפול אנרגטי.

תוצאות: במהלך טיפולים כאלה של טיפול מקרוב או מרחוק (גם האינטרנט) בעזרת תקשור ואחריהם התרחשו ועשויים להתרחש הרבה מאוד " ניסים" - כלומר תוצאות מיידיות מדהימות מעבר למובן במושגים רגילים. כולל צמרמורות עדינות בגוף, תחושת רווחה והקלה והיעלמות כאבים, שחרור שרירים תפוסים, תחושות שמחה ושחרור רגשי חזק, ועוד.

האדם הפונה חייב להיות אמיתי ולהתכוון ברצינות לפנייה שלו. הנושא חייב להיות נושא שבאמת מעסיק אותו.

בתהליך מעורבות ההתכוונות האמיתית של הפונה ושל המטפל, מידת הריכוז של שניהם בזמן הטיפול, מידת הפתיחות של הפונה גם בכלל וגם לעניין עצמו של האפשרות לשינוי בצורה מאוד יוצאת דופן זו. הפונה לא צריך להבין בדיוק איך התהליך מתרחש- מספיק שהוא סומך שהשינוי אפשרי בצורה כזו.

חד משמעית - המטפל/מתקשר לא אמור לטפל בכל בעיה וכמובן לא בכל בעיה הוא יכול לטפל. לרוב זה יהיה מקרה שמהטופל בעצמו צריך לעבור תהליך של התמודדות ואיתה התפתחות אשיית בקשר לבעיה שנוצרה. או שמהטפל.מתקשר מנוע מלטפל בה מסיבה שאינה ידועה.

 
יוסף חי - איש קבלה - מחזיר אהבה - ביטול כישופים
נייד-וואצאפ:050-9609554  
או לחצו על האייקון הירוק לשיחת ווצאפ מיידית


 
logo בניית אתרים