קמעות

קמע קמעות לשמירה

יוסף חי כותב קמעות בהזמנה אישית בעזרת כתיבה שעוברת מאב לבן כבר 4 דורות
הקמעות משמשים ל ביטול עין הרע,הגנות,ביטול כישופים ועוד ....
להזמנת קמע אישי לכל מטרה צרו קשר ב0509609554
קמע היא סוג של אובייקט שיכול להיות עשוי מחומרים שונים , ועליו תהיה כתובה ברכה או צירוף של אותיות, או שמות, הקמע יכול להיות בביתו של האדם או על גופו של האדם.בעידן המודרני קמע יכול להיות גם בע"ח או אדם כלשהו שנועד להביא מזל טוב והצלחה לקבוצת כדורגל או למוסד כלשהו, או לארגון כלשהו כמו צבא.
 
מקור המילה קמע יכול להיות או המילה קמעא בשפה הארמית שמשמעותה קצת , או המילה קמע בשפה הארמית שמשמעותה קשר.
 
המנהג של שימוש בקמעות הוא מנהג שקיים עוד משחר ההיסטוריה האנושית, בני אדם מדתות שונות , האמינו שנשיאת קמעות מסייעת נגד עין הרע ומביאה מזל טוב.
 
גם ביהדות יש התייחסות לנושא הקמעות , יש חילוקי דעות בין רבנים שונים בכל מה שקשור לשימוש בקמעות יש כאלו האוסרים שימוש בקמעות,ויש כאלו המתירים שימוש בקמעות.
 
קמע יכול להשיג מטרות שונות וכל קמע תהיה לו צורה שונה , יש קמע שמטרתו, לפעול למען פריון האישה ויש קמע שנועד להשיג פרנסה טוב או להבטיח בריאות טובה, יש קמע לזוגיות טובה , ויש קמע לחיזוק הזוגיות וכך הלאה והלאה.
 
לאורך ההיסטוריה האנושית התפתחו קמעות שונים אצל המצרים אנו מכירים קמע דג או צלב. , ואצל היהודים אנו מכירים קמע כמו מגן דוד, ואצל עמי הבודהא תמצאו קמעות אחרים לגמרי.
 
ביהדות הקמע נפוץ בעיקר אצל אלו העוסקים בתחום הקבלה המעשית, ע"פ הקבלה המעשית הקמע הוא כתיבה של ברכות או של שמות של מלאכים, או של אמרות קדושות שונות.
 
קמעות כאלו תפקידן למשוך אל האדם כוחות על טבעיים שיסייעו לו בהתמודדותו מול הקשיים השונים של החיים.
 
ההתפתחות של מנהג הקמעות בקבלה המעשית הביאה לתעשייה שלמה של תכשיטי קבלה שיש בהם שילוב בין תכשיטים ובין קמעות ,
 
כך למשל ניתן למצוא שרשרת שעליה תליון , עם קמע לפרנסה טובה, או עגילים עם קמע לזוגיות טובה.יש כאלו שלא רק שיתפללו למען פרנסה טובה אלא גם ישתמשו בכל הקמעות המסייעות למען פרנסה טובה.
 
ויש כאלו שילכו לטיפול זוגי כדי להשיג זוגיות טובה, ולעומתם יש כאלו שירכשו קמע למען זוגיות טובה
logo בניית אתרים