בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
  כל ההורדות | כל המדריכים | כל הדברים הכי מגניבים.  
 
    דף הבית
    משחקים להורדה 1
    משחקים להורדה 2
    משחקים להורדה 4
    GTA 3 להורדה
    GTA 4 להורדה
    GTA 5 (סננדרס) להורדה
    counter strike(קונטר סטרייק) להורדה ישירה
    Condition Zero (קונדישן זירו) להורדה ישירה
    צ'יטים לקונטר סטרייק להורדה!
    פקודות לאדמין(קונטר סטרייק)
    פקודות לשחקן(קונטר סטרייק)
    המדריך לוונטרילו(קונטר סטרייק)
    קונפיגים להורדה!(קונטר סטרייק
    המדריך למירק(קונטר סטרייק)
    מפות להורדה!!(קונטר סטרייק)
    סורס להורדה!!
    GTA 6 להורדה!!!!
    אייסי קיו 5.1 להורדה
    אייסי קיו 6 להורדה
    אייסי קיו בורינג(BoringCQ)
    מסנג'ר להורדה
    אימיול(TLN eMule Booster 2008)
    eMule 0.49a להורדה..
    NBA LIVE 2008
    תן שם לדף
 
 
 
                                                           NBA LIVE 2008
 
 
 
 
צריך ללמוד מטעויות. EA עשו לא מעט טעויות עם זיכיון הNBA שלהם בשנים האחרונות כשהם הוסיפו המון דברים מגניבים כמו יצירת שחקן עם הפנים שלך בעזרת ה EyeToy הוא דברים כאלה. דברים שלא היו קשורים למשחק ושבסוף גם לא עניינו אף אחד. EA למדו מהטעויות. בלייב 08, EA פירקו את המשחק לגורמים שלו והתחילו מחדש. תנועה של שחקנים, עם או בלי כדור, שופרה בשתי בחינות. המובן הראשון הוא הטכני: שחקנים ישתמשו ביכולות שלהם כדי להגיע למקום הנכון. שחקנים גדולים ישתמשו בכוח פיזי כדי להדחף, שחקנים זריזים יטעו את השומר כדי להגיע למצבים הטובים. כשנשלוט בכדור, מגוון מהלכים והטעיות יעזרו לנו לנצח את השומר שלנו. המובן השני של השיפור הוא הגרפי. כל חלק בגוף משחק תפקיד, איפה הרגליים עומדות, איפה הידיים וכולי. הגרפיקה עוזרת לנו לראות משחק יותר מציאותי. הרי אם הוא היה הכי מדויק טכנית אבל השחקנים מרחפים להם מנקודה א' ל-ב' זה הורס את כל העניין.


ריבאונדים שופרו ועכשיו הכדור לא יגיע באופן קסום לאחד השחקנים, וגם אנחנו לא מוגבלים להביא רק שחקן אחד או שניים לריבאונד. אפשר לחנוק את הריבאונד התקפה במקרים נחוצים. הזריקות קיבלו המון עבודה. מספר מאפיינים חדשים יהפכו את המשחק למציאותי במיוחד. ה Hot Spots של השחקן, שאותם אפשר לראות בלחיצת כפתור קצרה, הם האיזורים שמהם השחקן קולע היטב (סטטיסטיקות רשמיות לפי איגוד האן.בי.איי.) אומנם לזרוק מחוץ לאיזור האהוב לא אומר שנפספס אוטומטית וזריקה מתוך האיזור לא אומר שנקלע, אבל הסיכויים עולים ויורדים בהתאם. מאפיין חדש נוסף הוא ה Go To Move, המהלך שהשחקן אוהב והוא שיפר והביא אותו לרמה גבוהה כמו הFloater של טוני פארקר או ה Fade Away של בראיינט. כשנבצע זריקה כזו, היא 99 אחוז בפנים - כמו במציאות. אבל כאן החוכמה, אין כפתור שמבצע את המהלך הזה. כשנלחץ על כפתור הזריקה, השחקן יזרוק בצורה שמתאימה לרגע. שחקן לא ינסה להטביע בכוח אם הצבע מלא בשחקנים והוא לא ינסה לזרוק חלק לתוך הסל כשהוא מתחתיו. הוא יתן צעד אחורה ויחליק אותו פנימה עם הזכוכית. ככה גם המהלכים המיוחדים האלה - אם נצליח להביא את בראיינט למצב הנכון, נצליח לבצע את הפייד המפורסם שלו. כל זה מלווה בגרפיקה ותנועה מציאותית של השחקן. אם שחקן יבצע ג'אפט שוט, הוא לא ירחף לאויר לפני הזריקה. הוא יכופף את הברכיים, ימתח את הגוף, יעלה לאוויר וישחרר את הזריקה.


כשתשחקו ב NBA Live 08 בפעם הראשונה, כנראה שלא תבחינו בכל השיפוצים הקטנים הללו, מהסיבה הפשוטה שהכל נראה נכון ואיך שהוא אמור להראות. שחקנים נראים ומתנהגים כמו שחקנים, הכדור מתנהג כמו כדור, המאמן מתעצבן כמו מאמן... אז אם אתם אוהבים כדורסל אבל חוששים כי לא אהבתם את הגרסאות הקודמות של NBA Live, אתם חייבים לנסות את 2008, הגאולה בדרך.
סוקר על ידי lionetwork.
 
 
 
 

  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה