בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
ברוך הבא ל:\\\ ברוך הבא ל:\\\ ברוך הבא ל:\\\ ברוך הבא ל:\\\ ברוך הבא ל:\\\ ברוך הבא ל:\\\
 הנטיק 
 
ברוך הבא ל:\\\ ברוך הבא ל:\\\ ברוך הבא ל:\\\ ברוך הבא ל:\\\ ברוך הבא ל:\\\ ברוך הבא ל:\\\
 
   הנטיק(הסיפור)    הגיבורים    הפרקים של הנטיק    טיטנים
 
    צורו איתי קשר
    פורום
    מועדון המעריצים
    פורום מעריצים
    כתוב אל מנהל האתר (כולל בעיות)
    תן שם לדף
 
לוק למברט:
 
 
 
לוק למברט הוא בנו של השוחר האגדי איתן למברט. מלבד זה, לוק לא היה מודע לעולם הקסום של השוחרים והטיטאנים עד לגיל ההתבגרות שלו עד גילויו המפתיע של יומנו הסודי של אביו אשר שם אותו על הכוונת של ה"ארגון". תוך זמן קצר, יחד עם חברתו לכתה, סופי קאסטרוויל, לוק מתרוצץ ברחבי העיר בחיפוש אחר תשובות. התשובות האלה הגיעו אליו דרך דנטה וייל, אשר יהפוך לחברו של לוק ומורה הדרך שלו. יחד עם חבר הטיטאן, צ'ריט, לוק וסופי מאחדים כוחות עם דנטה ויוצאים למסע בעולם כסוכנים של מוסד "הנטיק" . יחד הם מגלים תעלומות עתיקות, אוספים טיטאנים חזקים ומנסים להציל את העולם מידיהם של "הארגון" וממנהיגם המסתורי הידוע רק בתור "הפרופסור". 
 
 
סופי קסטרוויל:
 
סופי קאסטרוויל היא בת מסדר קאסטרוויל הסודי, חבורה של שוחרים הממשיכים את דרכו של לורד קאסטרוויל, השוחר העולמי הראשון. היא הפכה ליתומה כילדה צעירה כאשר הוריה נהרגו בשריפה קשה באחוזתם באנגליה. שומר ראשה הנאמן, סנטיאגו, ומורה הפרטי/משרת, לאבלאנש, נכנסו לנעלי הוריהם ודאגו לגדלה, לטפחה ולחנכה. סופי התבררה כתלמידה מצטיינת והפכה לשוחרת מומחית עם ידע נרחב ורב בהיסטוריה עתיקה. היא בעלת יכולת על טבעית לשלוט בכוחות חדשים וגם בעלת חוש שישי לאיתור אנרגיות קסומות בשטח. סופי נגררה לחיים של הרפתקנות עבור מוסד "הנטיק" כאשר היא ולוק גילו את יומנו הסודי של איתן למברט. מאז, שני החברים ללימודים נלחמים בכוחות "הארגון" וחופרים לעומק הסודות העתיקים של העולם יחד עם בעלי בריתם, דנטה, זאליה, והטיטאן האהוב על סופי, סבריאל.
 
 
דנטה וויל:
 
דנטה וייל הוא השוחר מספר אחת של מוסד "הנטיק" ומנהיג הקבוצה ההרפתקנית של לוק, סופי וזאליה. דנטה ידוע בכל העולם בזכות שנינותו, כוחו, ואוסף מכובד של טיטאנים רבי עוצמה. הוא חבר של כל גיבור ואויב של כל נבל. יחד עם הטיטאן הקבוע שלו, קאליבן רב העוצמה, דנטה שיחק תפקיד מאוד גדול במספר ארועים מרכזיים בעולם השוחרים המודרני. בצעירותו דנטה למד תחת ידיו המסורות של  שוחר בשם מץ, שבהמשך יהפוך לחבר מועצה במוסד "הנטיק". יחסיו עם מץ הביאו אותו להילחם לצידו של איתן למברט וסיימון דיאו בלא מעט קרבות בצעירותו. שלא כמו מוריו, דנטה הוא אמן מלחמה בעל כישרון יוצא דופן, סומך על יכולות הקרב שלו כמעט כמו שהוא סומך על יכולותיו כשוחר. הוא מפוקס על כוחותיו המשודרגים שהפכו את יכולות הקרב שלו ליותר חזקות מלוחמה בסיסית ורגילה.
 
 זאליה מוןזאליה מוןזאליה מוןזאליה מוןזאליה מון
 
זליאה מון:
 
מעטים מבינים את זאליה מון האמיתית. כמות התפקידים שהיא שיחקה בחייהם של אלה שסובבים אותה היא עצומה: יתומה, בת, סוכנת, פראית, גיבורה וחברה. אומצה כנערה צעירה על ידי ארגון מדענים אשר נקרא "קלאוס" , היא גדלה בחברתם של אנשים רעים. זאליה, פותתה על ידי כוח ועל ידי הרצון להיות שייכת, וכך הפכה להיות סוכנת של הארגון שמתמחה באומנות התחבולה והתכסיסנות. המשימה הכי חשובה של זאליה כסוכנת, היא חדירה אל צוותו של דנטה ואל מוסד "הנטיק". במהלך הרפתקאותיה הרבות לצידם של דנטה, לוק, סופי וצ'ריט, זאליה מתחילה להתנער מהחינוך האפל שקיבלה. היא רואה תקווה בהם והיא רואה סיבה לאהוב. היא הבינה את זה רק אחרי שהיא הסגירה את חבריה החדשים, בגדה בהם והביאה אותם לידיו של אביה המאמץ קלאוס. זה היה הרגע שהיא החליטה לפעול.
 
זאליה מוןזאליה מוןזאליה מוןזאליה מוןזאליה מון
 
 
 
 
שלום לכולם, נה להסתכל!!!
 
אני מנהל האתר הזה אם אתם אהבתם את האתר הזה את היכנסו לקישור הזה ודרגו את האתר הזה לתחרות האתרים של 2all אז אני ממש מבקש תצביעו לאתר שלי.        http://www.2all.co.il/SiteRanking.asp?a=110205
 
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה