בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
                                                 
                                                                                                    
 
    דף הבית
    ביוגרפיה
    האלבום
    תמונות
    שירים
    הופעות
    חדשות
    קטעי עיתונות
    קישורים
    פורום
    צור קשר
 

 

ההתחלה

שורשיה של להקת נורוק טמונים בהרכבים שונים שהקים אמיר גבריאל (סולן הלהקה), עוד מתקופת היותו תלמיד תיכון. בשנת 1996, עם הרכב נגנים מאולתר התחיל להופיע במועדונים שונים, בבית ליסין, ובפארק רעננה במסגרת חגיגות יום העצמאות. הלהקה התפרקה בעקבות גיוסו לצה"ל בשנת 1998.

 

נורוק - חלק א'

בצבא אמיר הכיר מתופף חדש שדירבן אותו להקים שוב את הלהקה. ביחד הם התחילו לגבש מחדש את החומרים. עד מהרה אמיר חזר להופיע עם הרכב מחודש. בין היתר בתיאטרון תמונע, פטיפון, בארבי וכו'. בשלב זה הוחלט על שם הלהקה - נורוק. רעיונו של מותקי שהרבני שבדיוק התחתן עם בחורה רומניה ונזכר שבעוד הפירוש של המילה נורוק באנגלית הוא שלילי, ברומנית הכוונה היא דווקא להצלחה. הרכב זה החזיק מעמד שנתיים והתפרק לבסוף בעקבות חילוקי דעות מוסיקליים.

.

 
 

נורוק - חלק ב'

בשנת 2002 אמיר החליט להקים מחדש את הלהקה והפעם לקחת אותה לכיוונים מקצועיים ורציניים יותר. לאחר חיפושים מאומצים מצא את הרכב הנגנים המתאים, הוחלט על הקו המוסיקלי שינחה את הלהקה וביחד התחילו לעבוד ולהופיע.

לאחר כשנתיים של פעילות משותפת, בהן הופיעו בהייניקן הבימה קלאב, פטיפון, Asylum, הלילה ה 13, ג'ה פן ועוד, נכנסו לאולפן להקליט את השיר "שלא ייגמר", מתוך תכנון להוציאו כסינגל. בסופו של דבר השיר לא הספיק לצאת כסינגל, מכיוון שההרכב התפרק בעקבות החלטתם של גיטריסט ובסיסט הלהקה לפרוש לטובת פרוייקטים מוסיקליים אחרים.

 
 
 

נורוק - חלק ג'

בשנת 2005, לאחר הפסקה קלה ולאחר שאמיר חזר מטיול בהודו ובנפאל, הכיר את רונן רוזנברג (גיטרה). הם החליטו לעבוד ביחד ולהקים מחדש את הלהקה. בהתחלה צירפו את ניקולה על התופים ואת קרן על הבס. ביחד הופיעו בהייניקן הבימה קלאב, בג'פטו ובבלום בר. הקליטו את השיר "להפסיק להרגיש", אשר יצא גם כקליפ. לבסוף ניקולה טסה לארה"ב וקרן החליטה לעזוב ולהקים להקה משלה.

 
 

 

נורוק – כיום

אור אדרי (בס) הגיעה ללהקה דרך אח שלה, פז אדרי, אשר ביים את הקליפ של נורוק "להפסיק להרגיש".

לאחר מסע חיפושים קצר, מצאו גם את רותם סלינס (תופים) וביחד התחילו לעבוד על שירים חדשים, ולעבד מחדש את השירים הוותיקים יותר של נורוק.

לאחר מסע הופעות קצר, בין היתר בפסטיבל בראשית, הייניקן הבימה קלאב, בלום בר, סאבליים וכו'. נכנסו להקלטות לצורך הוצאת אלבום EP

 

 

לאחרונה יצא האלבום של נורוק בהוצאת "פוך מוסיקה" – הלייבל המוסיקלי בניהולו של מותקי שהרבני, אשר מלווה את להקת נורוק מתחילת דרכה.

 
 

 

נורוק:

אמיר גבריאל - שירה וגיטרה

רונן רוזנברג - גיטרה

אור אדרי - בס

רותם סלינס - תופים