בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 

" אור הישועות "
 
בקשות , עזרה , יעוץ , הכוונה תיקשור רוחני ומיסטיקה
   
   " אור הישועות "    מאמינים בני מאמינים     הסוד - כוח המחשבה    אבני החושן - קריסטלים     ספר היצירה    סוד האותיות
   תורה - בראשית    תורה - שמות    תורה - ויקרא    תורה - במדבר    תורה - דברים    תהילים
   משנה - סדר זרעים    משנה - סדר מועד    משנה - סדר נשים    משנה - סדר נזקין    משנה - סדר קדושים    משנה - סדר טהרות
   שיר השירים    לקט תפילות    התיקון הכללי    אנא בכוח    תפילה לפרנסה    תפילות לגשם
   המלאכים    הנפילים    חלומות דנייאל    פטום הקטורת    רפואת הרמב"ם    ילדי הכוכב
   אותות משמים    ספר משלי שלמה    בריאות ,גורל , מזל , דיור..    גמ"ח תרומות    נישואין ,אהבה פריון ...    צור קשר
   פורום - אור הישועות    איכות הסביבה ו הגוף    לימודי הקבלה    הזוהר הקדוש - הרשב"י    ספרי קודש    ספר חנוך בן ירד
 
    " אור הישועות "
    מאמינים בני מאמינים
    הסוד - כוח המחשבה
    אבני החושן - קריסטלים
    ספר היצירה
    סוד האותיות
    תורה - בראשית
    תורה - שמות
    תורה - ויקרא
    תורה - במדבר
    תורה - דברים
    תהילים
    משנה - סדר זרעים
    משנה - סדר מועד
    משנה - סדר נשים
    משנה - סדר נזקין
    משנה - סדר קדושים
    משנה - סדר טהרות
    שיר השירים
    לקט תפילות
    התיקון הכללי
    אנא בכוח
    תפילה לפרנסה
    תפילות לגשם
    המלאכים
    הנפילים
    חלומות דנייאל
    פטום הקטורת
    רפואת הרמב"ם
    ילדי הכוכב
    אותות משמים
    ספר משלי שלמה
    בריאות ,גורל , מזל , דיור..
    גמ"ח תרומות
    נישואין ,אהבה פריון ...
    צור קשר
    פורום - אור הישועות
    איכות הסביבה ו הגוף
    לימודי הקבלה
    הזוהר הקדוש - הרשב"י
    ספרי קודש
    ספר חנוך בן ירד
    תוספות

בס"ד       " אור הישועות " " מאמינים בני מאמינים "


" אור הישועות "
" נתן האל ומלך אחד אור "
תיקשור רוחני ומיסטיקה .
בקשות , עזרה , יעוץ , הכוונה
אהבה , אושר , בריאות , ברכות ,
הצלחה , זוגיות , מזל , פריון ,פרנסה .
קמיעות , תכשיטים , יודאיקה , ספרים .
גמ"ח תרומות לניזקקים
טל : 0525774163
oryeshuot@walla.com   oryeshuot@gmail.com

www.oryeshuot.xwx.co.il
 

אור מלכה ונתנאל - א . מ . ן

 
 " מאמינים בני מאמינים "  " מניבים זיו ומפיקים נוגה "   " ואהבת לרעך כמוך "

בראשית   דבר  ,  אחים ואחיות  יקרים ,  כולנו נולדו שווים , ברוח  ובעיני האלוהים , מהאור  הגדול   " האין סוף " בצלם ה' נוצרנו  אדם וחווה  מבראשית גן העדן .מה היה שווה "אדם " ללא " חווה "  ? 
ולדעת שכול החי , הצומח והדומם  בעולם באוויר בים וביבשה , היה לפני אדם וחווה .                                                                                 
 יח וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים, לֹא-טוֹב הֱיוֹת הָאָדָם לְבַדּוֹ; אֶעֱשֶׂה-לּוֹ עֵזֶר, כְּנֶגְדּוֹ.                                      

 
כז
וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ:  זָכָר וּנְקֵבָה, בָּרָא אֹתָם

בעשר ספירות יצר את האדם באור היצירה והבריאה נוצר האדם . כול אחד מאיתנו קיבל את האור הגדול של האלוהות האין סופית :יחידה , חיה , נפש , רוח , נשמה . הנשמה מחייה את הגוף  האדם . היום אנו מדחיקים את כול היצורים החיים  , בחי והצומח  לתועלת החיים שלנו על פני האדמה ומתעלמים  שהם היו כאן קודם . "בראשית  בריאת העולם " .
ידוע שכל דבר שנע וזז בעולם נע וזז על ידי מלאכים הממונים על כל דבר ודבר ושום דבר לא נוצר מאין ,רק הבריאה מהאור האין סופי .!

 

 כד וַיִּתְהַלֵּךְ חֲנוֹךְ, אֶת-הָאֱלֹהִים; וְאֵינֶנּוּ, כִּי-לָקַח אֹתוֹ אֱלֹהִים.  {ס} (מלאך)

 ד הַנְּפִלִים הָיוּ בָאָרֶץ, בַּיָּמִים הָהֵם, וְגַם אַחֲרֵי-כֵן אֲשֶׁר יָבֹאוּ בְּנֵי הָאֱלֹהִים אֶל-בְּנוֹת הָאָדָם, וְיָלְדוּ לָהֶם:  הֵמָּה הַגִּבֹּרִים אֲשֶׁר מֵעוֹלָם, אַנְשֵׁי הַשֵּׁם.  ( נפילים ) .

בעולם ישנם בני אדם שהם " בני מלאכים " , חצי אדם חצי מלאך " בני נפילים " ונשמה טהורה בהם . והשאר  הם בני אדם רגילים הממלאים את הארץ בכול מקום אפשרי בעלי נשמות  טובות וטהורות . בסופו של דבר כול הנשמות חוזרות למקור האלוהי ," למאגר ומצבור הנשמות ", בגן העדן  ועוד  .           
מאחר שאי אפשר להכיל את כול הנשמות במקום זה , קיים " גלגול  נשמות " בעולם שהנשמות עוברות לגופים אחרים חיים או צומחים  . כל נשמה ונשמה מקבלת את התמורה על פי המעשים שלה בעולם בגוף האדם .  ישנם נשמות שעוד לא סיימו את הגלגול שלהם כלומר תינוקות שנפטרו בטרם עת  , בני אדם שנפטרים מתאונות או במלחמות ולא הגיעו לשיבה טובה , צריכות להמשיך להתקיים בעולם לסיום גלגול  לעתים בני אדם חולים  קשה  אך עוצרים להם את הייסורים , והם נולדים בתינוקות ונפטרים כעבור זמן מה , "מוות בעריסה" ובצעירותם .  רבים הנשמות מתגלגלים בבעלי חיים כגון : כלבים , חתולים , ציפורים , בעלי כנף מדבר ולא מדבר , סוסים ועוד ." ברכת האילנות" לכן חשוב לאמץ בעלי חיים  , בצורה הזאת מכניסים "נשמות " לבית שלכם השומרים על בני הבית וידוע שגם מלאכים מתגלגלים בהם .              " בתשרי " ימי התשובה , "ובחשוון " החשבון לימי  התשובה ! .  על מנת להטיב עם " החשבון " של ימי התשובה מתחילים את ספר בראשית , בחודש "תשרי ". 
"
דרך ארץ ,קדמה לתורה "  והכלל החשוב  "ואהבת  לרעך לרעייתך ולבינך  כמוך " .

הסוגיות הדתיות של הרבנים אשר הכניסו בתודעת ציבור המאמינים שלהם ולכלל שלא להכניס לבית שלהם בעלי חיים , חיים , מבחינת טהרה וטומאה  ו/או מבחינת , "צער בעלי חיים" , ו/ או שאין זמן לכך ו/ או זה מלכלך את הבית ועוד . הצער של בעלי החיים שחיים והגדלים במכלאות זה "הצער" של בעלי חיים האמיתי , לגדל כלב בבית  או בעלי כנף , תוכים  ציפורים ועוד זה מצווה של הקב"ה .

 ז וַיִּיצֶר יְהוָה אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם, עָפָר מִן-הָאֲדָמָה, וַיִּפַּח בְּאַפָּיו, נִשְׁמַת חַיִּים; וַיְהִי הָאָדָם, לְנֶפֶשׁ חַיָּה. 

 
ח
 וַיִּטַּע יְהוָה אֱלֹהִים, גַּן-בְּעֵדֶן--מִקֶּדֶם; וַיָּשֶׂם שָׁם, אֶת-הָאָדָם אֲשֶׁר יָצָר

בתקופה האחרונה אנו רואים פילוג בין שכבות הציבור  בארץ   . החילוני , הדתי , החרדי , שומרי מסורת ועוד מאחר שכולנו בני אדם,  חלק הולך עם כיפות סרוגות , כיפות לבנות , כיפות שחורות וישנם שהולכים ללא כיפות כלל . האם אתם ממיינים את סוג הנשמות של בני האדם לפי הכיפות ? יתכן שזה שהולך ללא  , נשמה טהורה יותר מזה שהולך עם .! אתם לא יכולים לשפוט בני אדם . 

 כז  וַיִּבְרָא אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם בְּצַלְמוֹ, בְּצֶלֶם אֱלֹהִים בָּרָא אֹתוֹ:  זָכָר וּנְקֵבָה, בָּרָא אֹתָם

הלך הרוח , בקרב החרדים והדתיים של היום הפונים בשאלת רב לכל דבר שמציק להם וגם על בקשות שונות ומשונות של מצוות ומעשי היום  יום  . אך ידוע שניתן לכול אדם החלק מהאור האלוהי להבין כי קיבלו את " הבינה " על מנת להבחין בין אור לחושך בין טוב לרע ולמד מכך , לחשוב לבד .!    סוד החיים מלמד אותנו כי כל דבר שנעשה בכוח המחשבה הפרטית בתת המודע המודעת המוליכה לתת המודע הנסתר  , בכוח במחשבה והרצון להגשים בקשות וחלומות ורצונות שיתגשמו צריך האדם בעצמו לחשוב ולקיים . " כוחנו וגורלנו בידינו "  " מחשבה ,יוצרת מציאות " " הכול לטובה " .  "עלינו להיות רגועים , בסביבה שקטה ולקחת את המחשבות שלנו למקום שאנו רוצים להגיע אליו  "

" כב וַיֹּאמֶר יְהוָה אֱלֹהִים, הֵן הָאָדָם הָיָה כְּאַחַד מִמֶּנּוּ, לָדַעַת, טוֹב וָרָע"

 רבים  מפחדים לעשות טעויות בחיים  , ניסיון החיים מלמד -  " מה שלא הורג , זה מחשל "!  

 " צריך לקבל את הרעה כמו שמקבלים את הטובה " הכול בידי שמים נעשה  ויראת שמים מוסיף !

 כא וַיַּפֵּל יְהוָה אֱלֹהִים תַּרְדֵּמָה עַל-הָאָדָם, וַיִּישָׁן; וַיִּקַּח, אַחַת מִצַּלְעֹתָיו, וַיִּסְגֹּר בָּשָׂר, תַּחְתֶּנָּה ה . כב וַיִּבֶן יְהוָה אֱלֹהִים אֶת-הַצֵּלָע אֲשֶׁר-לָקַח מִן-הָאָדָם, לְאִשָּׁה; וַיְבִאֶהָ, אֶל-הָאָדָם.  כג וַיֹּאמֶר, הָאָדָם, זֹאת הַפַּעַם עֶצֶם מֵעֲצָמַי, וּבָשָׂר מִבְּשָׂרִי; לְזֹאת יִקָּרֵא אִשָּׁה, כִּי מֵאִישׁ לֻקְחָה-זֹּאת.  כד עַל-כֵּן, יַעֲזָב-אִישׁ, אֶת-אָבִיו, וְאֶת-אִמּוֹ; וְדָבַק בְּאִשְׁתּוֹ, וְהָיוּ לְבָשָׂר אֶחָד.  כה וַיִּהְיוּ שְׁנֵיהֶם עֲרוּמִּים, הָאָדָם וְאִשְׁתּוֹ; וְלֹא, יִתְבֹּשָׁשׁוּ

המצווה הראשונה בתורה היא :  " חייה ותן לחיות "  ז"א החיים לבני האדם נתנו לאדם הראשון וממנו נלקח את אחת מצלעותיו  לטובת האישה"חווה " לכאורה , מכאן קיים "תרומת אברים" לקיום חיים אחרים , חלק של גוף אחד מציל חיים של גוף אחר " אשר מפליא לעשות " ו-" פרו ורבו " . לכן מצווה חשובה להצלת חיים זה לתרום אברים חיים במידת האפשר והאפשרות הרפואית .

לבטל את ההלכה  " הדרת הנשים " כי הנשים הם שווים בעולם , וחוכמת הנשים עולה על הגברים !צריך לשנות את תפיסת עולמנו כי  " המשיח " הוא  צריך  להיות גבר ול אישה !                        
" למלכא עילאה קדישא "  , מה יקרה אם "המשיח" היא אישה  ? האם יקבלו אותה בשלום ובברכה? " אשת חייל מי ימצא ..." ? לחשוב תמיד  טוב ושמחה בלב  ולזכור תמיד שאנחנו לא לבד בעולם .  " מהיכן אנו באנו ולאן אנו הולכים " .. " הכול לטובה " " ברוך אתה ... שהכול נהיה בדברו ומאמרו "

אחים ואחיות יקרים צאו ולימדו את החיים  שניתנו לנו  על פני האדמה : לאהוב ,  להיות מאוחדים  , לדעת לקבל את השונה ואת האחר לעזור אחד לשני וללמוד שקיים אלהים אחד שמקיים את עולמו . לא להפוך בני אדם "לקדושים " ולהשתעבד אליהם כי כולנו בני אדם בשר ודם , כי "גז חיש ונעוף"   
"הסמכות האלוהית היא בלעדית בעולם" " שהכול נהיה בדברו ובמאמרו יתקיים החיים בעולם
"  עלינו לקבל את " עשרת הדיברות " שקיבל משה רבנו בהר סיני ולפעול על  פי צו זה שנתן הקב"ה .

שמות כ

א וַיְדַבֵּר אֱלֹהִים אֵת כָּל-הַדְּבָרִים הָאֵלֶּה לֵאמֹר. {ס} ב* אָנֹכִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ אֲשֶׁר הוֹצֵאתִיךָ מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִבֵּית עֲבָדִים לֹא-יִהְיֶה לְךָ אֱלֹהִים אֲחֵרִים עַל-פָּנָי. ג לֹא-תַעֲשֶׂה לְךָ פֶסֶל וְכָל-תְּמוּנָה אֲשֶׁר בַּשָּׁמַיִם מִמַּעַל וַאֲשֶׁר בָּאָרֶץ מִתָּחַת וַאֲשֶׁר בַּמַּיִם מִתַּחַת לָאָרֶץ. ד לֹא-תִשְׁתַּחֲוֶה לָהֶם וְלֹא תָעָבְדֵם כִּי אָנֹכִי יְהוָה אֱלֹהֶיךָ אֵל קַנָּא פֹּקֵד עֲוֹן אָבֹת עַל-בָּנִים עַל-שִׁלֵּשִׁים וְעַל-רִבֵּעִים לְשֹׂנְאָי.
ה
וְעֹשֶׂה חֶסֶד לַאֲלָפִים לְאֹהֲבַי וּלְשֹׁמְרֵי מִצְוֹתָי. {ס} ו לֹא תִשָּׂא אֶת-שֵׁם-יְהוָה אֱלֹהֶיךָ לַשָּׁוְא כִּי לֹא יְנַקֶּה יְהוָה אֵת אֲשֶׁר-יִשָּׂא אֶת-שְׁמוֹ לַשָּׁוְא. {פ}

ז
זָכוֹר אֶת-יוֹם הַשַּׁבָּת לְקַדְּשׁוֹ. ח שֵׁשֶׁת יָמִים תַּעֲבֹד וְעָשִׂיתָ כָּל-מְלַאכְתֶּךָ. ט וְיוֹם הַשְּׁבִיעִי שַׁבָּת לַיהוָה אֱלֹהֶיךָ לֹא-תַעֲשֶׂה כָל-מְלָאכָה אַתָּה וּבִנְךָ וּבִתֶּךָ עַבְדְּךָ וַאֲמָתְךָ וּבְהֶמְתֶּךָ וְגֵרְךָ אֲשֶׁר בִּשְׁעָרֶיךָ. י כִּי שֵׁשֶׁת-יָמִים עָשָׂה יְהוָה אֶת-הַשָּׁמַיִם וְאֶת-הָאָרֶץ אֶת-הַיָּם וְאֶת-כָּל-אֲשֶׁר-בָּם וַיָּנַח בַּיּוֹם הַשְּׁבִיעִי עַל-כֵּן בֵּרַךְ יְהוָה אֶת-יוֹם הַשַּׁבָּת וַיְקַדְּשֵׁהוּ. {ס} יא כַּבֵּד אֶת-אָבִיךָ וְאֶת-אִמֶּךָ לְמַעַן יַאֲרִכוּן יָמֶיךָ עַל הָאֲדָמָה אֲשֶׁר-יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ. {ס} יב לֹא תִרְצָח {ס} לֹא תִנְאָף {ס} לֹא תִגְנֹב {ס} לֹא-תַעֲנֶה בְרֵעֲךָ עֵד שָׁקֶר. {ס} יג לֹא תַחְמֹד בֵּית רֵעֶךָ {ס} לֹא-תַחְמֹד אֵשֶׁת רֵעֶךָ וְעַבְדּוֹ וַאֲמָתוֹ וְשׁוֹרוֹ וַחֲמֹרוֹ וְכֹל אֲשֶׁר לְרֵעֶךָ. {פ}
יד
וְכָל-הָעָם רֹאִים אֶת-הַקּוֹלֹת וְאֶת-הַלַּפִּידִם וְאֵת קוֹל הַשֹּׁפָר וְאֶת-הָהָר עָשֵׁן וַיַּרְא הָעָם וַיָּנֻעוּ וַיַּעַמְדוּ מֵרָחֹק. טו וַיֹּאמְרוּ אֶל-מֹשֶׁה דַּבֵּר-אַתָּה עִמָּנוּ וְנִשְׁמָעָה וְאַל-יְדַבֵּר עִמָּנוּ אֱלֹהִים פֶּן-נָמוּת. טז וַיֹּאמֶר מֹשֶׁה אֶל-הָעָם אַל-תִּירָאוּ כִּי לְבַעֲבוּר נַסּוֹת אֶתְכֶם בָּא הָאֱלֹהִים וּבַעֲבוּר תִּהְיֶה יִרְאָתוֹ עַל-פְּנֵיכֶם לְבִלְתִּי תֶחֱטָאוּ. יז וַיַּעֲמֹד הָעָם מֵרָחֹק וּמֹשֶׁה נִגַּשׁ אֶל-הָעֲרָפֶל אֲשֶׁר-שָׁם הָאֱלֹהִים. {ס} יח וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-מֹשֶׁה כֹּה תֹאמַר אֶל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל אַתֶּם רְאִיתֶם כִּי מִן-הַשָּׁמַיִם דִּבַּרְתִּי עִמָּכֶם. יט לֹא תַעֲשׂוּן אִתִּי אֱלֹהֵי כֶסֶף וֵאלֹהֵי זָהָב לֹא תַעֲשׂוּ לָכֶם. כ מִזְבַּח אֲדָמָה תַּעֲשֶׂה-לִּי וְזָבַחְתָּ עָלָיו אֶת-עֹלֹתֶיךָ וְאֶת-שְׁלָמֶיךָ אֶת-צֹאנְךָ וְאֶת-בְּקָרֶךָ בְּכָל-הַמָּקוֹם אֲשֶׁר אַזְכִּיר אֶת-שְׁמִי אָבוֹא אֵלֶיךָ וּבֵרַכְתִּיךָ. כא וְאִם-מִזְבַּח אֲבָנִים תַּעֲשֶׂה-לִּי לֹא-תִבְנֶה אֶתְהֶן גָּזִית כִּי חַרְבְּךָ הֵנַפְתָּ עָלֶיהָ וַתְּחַלְלֶהָ. כב וְלֹא-תַעֲלֶה בְמַעֲלֹת עַל-מִזְבְּחִי אֲשֶׁר לֹא-תִגָּלֶה עֶרְוָתְךָ עָלָיו. {פ}

" כול המקיים את עשרת הדיברות מקיים עולם שלם לעולם ועד   "    " דרך ארץ קדמה לתורה " .            
ולזכור  "ואהבת  לרעך לרעייתך ולבינך ולבני ביתך כמוך " . זה כלל גדול בתורה ! .א.מ.ן . 

שולחים לכם את כול ברכות התורה לחיים טובים ושלום ואריכות ימים ושפע בריאות ובהצלחה בכול .

" יברכך ה' וישמרך , יאיר ה' פניו אליך ויחונך , ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום " אמן

" שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד "  " ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד "  אמן .

" ואהבת את ה' אלוהיך בכל לבבך ובכל נפשך ובכל מאודך ..."  " ואהבת לרעך כמוך "

" עושה שלום במרומיו , הוא ברחמיו יעשה שלום עלינו , ועל כול עמו ישראל, ואמרו  אמן  "

" לֹא הַנִּכְנָס אֶל־הַפֶּה יְטַמֵּא אֶת־הָאָדָם כִּי אִם־הַיּוֹצֵא מִן־הַפֶּה הוּא מְטַמֵּא אֶת־הָאָדָם׃ "

" אֲבָל הַיּוֹצֵא מִן־הַפֶּה יוֹצֵא מִן־הַלֵּב וְהוּא מְטַמֵּא אֶת־הָאָדָם "

"   כי מִן־הַלֵּב יוֹצְאוֹת מַחְשְׁבוֹת רָע רְצִיחוֹת נִאוּפִים זְנוּנִים גְּנֵבוֹת עֵדוּת שֶׁקֶר וְגִדּוּפִים " 

"  וְכֹל אֲשֶׁר תִּשְׁאֲלוּ בַּתְּפִלָּה וְאַתֶּם מַאֲמִינִים יָבֹא לָכֶם "

" כִּי בֶּן־הָאָדָם עָתִיד לָבוֹא בִּכְבוֹד אָבִיו עִם־מַלְאָכָיו וְאָז יְשַׁלֵּם לְכָל־אִישׁ כְּמַעֲשֵׂהוּ" 

נברך  כולנו " שמע ישראל ה' אלוהנו ה' אחד " " ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד "                       
" ואהבת את ה' אלוהיך בכל לבבך ובכל נפשך ובכל מאודך ..." 
" ואהבת לרעך כמוך "

" אבינו שבשמים ובארץ , מבקשים סליחה ומחילה אם פגענו בכבודך בכבוד מלכות שמים יודעים אנו שאתה הוא אלוהינו לעולם ועד האחד והיחיד ואליך נושאות עינינו לקבל את מחילתך וסליחתך  לנו ועל כול ישראל , ותן לנו את האור הגדול להגיע לשלמות הלב והנפש והנשמה לאיחוד עם ישראל בארץ ולעם היושב בתפוצות , ואנחנו רואים אותך כאל מושיעה ואל רחום וחנון סליחה ומחילה ."
"
עושה שלום במרומיו ,הוא ברחמיו  יעשה שלום עלינו , ועל כל ישראל ואמרו אמן
"

שולחים לכם את כול ברכות התורה לחיים טובים ושלום ואריכות ימים ושפע בריאות ובהצלחה בכול

בברכה   בכבוד רב .     " נתן האל ומלך אחד אור " . " ישועות השם , כהרף עיין " .

מאת  " אור הישועות " – אור מלכה ונתנאל  0525774163  ישראל .

oryeshuot@walla.com  oryeshuot@gmail.com    www.oryeshuot.xwx.co.il

 ברכת הכהנים : " יברכך ה' וישמרך , יאר ה' פניו אליך ויחונך , ישא ה' פניו אליך ושם לך שלום , ושמו את שמי על בני ישראל ואני אברכם : "
" יהי חסדך ה' עלינו כאשר יחלנו לך : הראנו ה' חסדך , וישעך תתן לנו : ואני בחסדך בטחתי יגל לבי בישועתךאשירה ליי , כי גמל עלי : הנה אל ישועתי אבטח ולא אפחד , כי עזי וזמרת יה ה' ויהי לי לישועה : "
" אנא בכוח ,גדולת ימינך , תתיר צרורה .  קבל רנת , עמך שגבנו , טהרנו נורה . נא גיבור , דורשי יחודך , כבבת שמרם . ברכם טהרם , רחמי צדקתך , תמיד גמלם . חסין קדוש , ברב טובך , נהל עדתך . יחיד גאה , לעמך פנה , זוכרי קדושתך . שועתינו קבל , ושמע צעקתנו , יודע תעלומות .  ברוך שם כבודו לעולם ועד ."
  היכנס לעריכת כותרת תחתונה לשינוי טקסט זה