בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
    טלנובלות לנצח
    חדשות
    הידעתם ש..
    טלנובלות
    סרטונים
    שחקנים
    שחקניות
    תקצירים
    ספיישלים
    ספויילרים
    כוכב/ת החודש
    כתבות וראיונות
    משחקים
    המילים של השירים
    גרפיקה
    שאלות ובקשות
    הסקר
    לינקים
    אלבום תמונות
    הפורום החדש

שם: דנה גרסיה
תאריך לידה: 4.2.1978
מזל: דלי
משפחה: שני אחים, אחד בן 17 ואחת בת 28 הגרים יחד. אימה הייתה בצעירותה זמרת מפורסמת (קלאודיה אוסונה) אך למען ילדיה הפכה לעקרת בית ואביה הוא איש עסקים.

דנה החלה את קריירת הטלוויזיה בגיל 4. בגיל 5 היא נכנסה לבית ספר לאמנויות מה שעוד יותר תרם לקריירה. היא ירשה מאמה את קולה ויחד עם אחותה הן שרו ואף הוציאו יחד דיסק.  בגיל 15 היא הגיעה לתפקיד של מרסלה ואייחו ב"קפה בניחוח אשה", אחת הטלנובלות המצליחות ביותר בעולם, דנה הפכה מוכרת ברחבי העולם כגון:ארצות הברית, ספרד, איטליה ואף יפן.

בתור בתה של הזמרת קלאודיה אוסונה בשנות ה-70, היא החלה בצילום פרסומות לטלוויזיה ובגיל 8 השתתפה התוכנית "תדמיין", "הרבה דברים" ו"אנשים אהובים".לאחר מכן היא הופיעה בטלוויזיה בכל מיני טלנובלות כמו "הצד האחר של הנמר", "ויקטוריה" ועוד...

בשנת 96'  דנה הפכה לקולומביאנית הראשונה שכיכבה בתפקיד ראשי בטלנובלה המקסיקנית "בצפון הלב" של טי-וי אצטקה. לאחר כמה חודשים חזרה דנה לקולומביה בשנת 97' כדי לשחק את דמותה של סופיה סנטנה ב"צחוק הגורל", וזכתה באהדת הקהל, תארים וכמה פרסים.

אחרי שנתיים היא חזרה למקסיקו, לאותה חברת הפקה [טי-וי אצטקה] ושיחקה בטלנובלה "דבר איתי על אהבה". בסיום הצילומים היא נסעה לניו יורק על מנת להמשיך את לימודי המשחק שלה.

לאחר כמה חודשים היא קיבלה את הצעת FonoVideo  לשחק בתפקיד ראשי ב"הנקמה", שם שיחקה את סולדד. הטלנובלה שודרה בארצות הברית עם רייטינג גבוה וכמו כן היה גם בפורטו ריקו, ונצואלה, מקסיקו, ספרד ועוד ארצות...

Cafe Moreno - האלבום אשר הוקלט במיאמי זכה להצלחה רבה בקולומביה.למרות זאת לאחר שתי הפקות וקבלת דיסק זהב ופלטינה, הלהקה התפרקה ומאז דנה התרכזה רק במשחק, אך דנה לא אכזבה את מעריציה ושרה את שיר הנושא של "צחוק הגורל" ו"דבר אתי על אהבה".
 
 
טלנובלות בהם דנה שיחקה:
"לב חצוי"-שנת 2006 טלמונדו ו-Argos Producciones ארה"ב.
"אלמד אותך לאהוב"- שנת 2004 טלמונדו קולומביה-ארה"ב.
"תשוקת הנצים"-שנת 2003 טלמונדו קולומביה-ארה"ב.
"הנקמה"- שנת 2000 ונצואלה-ארה"ב.
"דבר איתי על אהבה"-שנת 1999 מקסיקו.
"אהבת כלב (צחוק הגורל)"- שנת 1998 קולומביה.
"בצפון הלב"- שנת 1997 מקסיקו.
"קפה בניחוח אישה"-שנת 1994 קולומביה
רוצים תמונות של דנה? כנסו לכאן http://rachel99.moj-album.com/album/2637562/