בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
    טלנובלות לנצח
    חדשות
    הידעתם ש..
    טלנובלות
    סרטונים
    שחקנים
    שחקניות
    תקצירים
    ספיישלים
    ספויילרים
    כוכב/ת החודש
    כתבות וראיונות
    משחקים
    המילים של השירים
    גרפיקה
    שאלות ובקשות
    הסקר
    לינקים
    אלבום תמונות
    הפורום החדש
מעבר ליופי..
 
העלילה:
להיות יפה זה לא מספיק - את הקלישאה, שיופי זה לא הכל בחיים, חוות על בשרן קורל, טופסיו ואזמרלדה - הכוכבות החדשות של "מעבר ליופי". השלוש הן אחיות למחצה, שלא מודעות כלל זו לקיומה של זו ומוצאות את עצמן, כל אחת בנפרד, מובלות על ידי הגורל לעולם שכולו זוהר. הפרק הראשון נראה כמו גירסת הטלנובלה ליצירות המופת של האחים גרים. טופסיו, שמתמודדת על כתר מלכת היופי זוכה בגדול וחייה נראים נוצצים מתמיד. אבל הכאב על מות אחיה התאום והצעת נישואים מאורלנדו המושחת יובילו אותה לתהומות חדשים ולניסיון נואש לחזור לזרועותיו של פרנסיסקו, אהבת חייה. סולדד, אשה שתלטנית ומנוכרת, חלמה בצעירותיה להפוך לדוגמנית, אך נישואיה לאסדרובל, אביה של קורל, קטעו את החלום אחרי שזה נתפס בגניבת תכשיטים ונאלץ להימלט ולהשאיר הכל מאחור. האם המרשעת מנסה להגשים את חלומותיה באמצעות בתה ולא בוחלת באמצעים. השיחות בין השתיים סובבות סביב ספירת קלוריות, תפריט שעשוי בעיקר מחסה ואובססיה גדולה לעולם הדוגמנות. קורל, לעומת זאת, עסוקה בעיקר בחברה לחיים אלחנדרו, שהקשר איתו מוביל להריון לא מתוכנן, חלומות על משפחה חמה ואוהבת ועתיד ורוד. אבל כמו בכל דרמה מפותלת העתיד הורוד לא נראה באופק ובינתיים, סולדד תעשה כל שביכולתה כדי לפגום באושר של בתה.
אזמרלדה, הצלע השלישית בחבורה, נראית ממבט ראשון כמו בטי המכוערת בגלגול הקודם. אחרי מות אמה מגלה אזמרלדה שהאב שגידל אותה במסירות אינו אביה האמיתי. כל זה גורם לה להסתתר מאחורי משקפיים גדולים וחוסר ביטחון כשאת הנחמה היא מוצאת בכשרונה כמעצבת בגדים. החיבור המחודש של האחיות נוצר בעקבות שובו של אביהן המשותף. ימיו של אסדרובל ספורים ולפני שיפסיד במערכה הוא חוזר לעסקי האופנה בזהות בדויה, מקשר בין הבנות כשהוא מנסה לזכות באמונן ולהוכיח פעם נוספת שדם סמיך יותר ממים. טלנובלה מרגשת וסוחפת - הכינו את הממחטות.
 
קליפ הפתיחה של הטלנובלה להורדה:
 
רשימת השחקנים:
קורל טורס אולווריה - מרחוחי דה סוסה
אלחנדרו מנדוסה - ריקרדו אלמו
אזמרלדה פלקון - מריאנלה גונזלס
טופסיו מרטינז - פלביה גלסקה
חוליאן מנדוסה - ריקרדו בינצ'י
אסדרובל טורס - חוואיר וידאל
סולדד אולווריה דה טורס - פדרה לופז
אורלנדו אלברז - הוגו ואסקז
פרנסיסקו אריאס - אלחנדרו אוטרו
טרסה דה מנדוסה - ביאטריז ואסקז
 
את הטלנובלה הפיקו RCTV שגם את "שמנה יפה שלי" (עם נטליה סטריגנרד) הם הפיקו.
 
מידע על הטלנובלה:
לטלנובלה קוראים Ser Bonita no Basta כלומר "להיות יפה זה לא מספיק" אבל בערוץ ויוה פלטינה שינו את זה ל"מעבר ליופי". בטלנובלה משחקים מרחוחי דה סוסה (קמליה בחתולה פראית) וריקרדו אלמו ששיחק ברבקה עם גבי אספינו (לונה ב"לונה") והוא היה השחקן הראשי שם. הטלנובלה היא מונצואלה וצילמו אותה בשנת 2005 לטלנובלה יש רק 120 פרקים. בחו"ל היא די הצליחה והרייטינג שהיה לה זה 10.2%.
 
תמונות של הטלנובלה:
 
כתבות/ראיונות: