בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
    טלנובלות לנצח
    חדשות
    הידעתם ש..
    טלנובלות
    סרטונים
    שחקנים
    שחקניות
    תקצירים
    ספיישלים
    ספויילרים
    כוכב/ת החודש
    כתבות וראיונות
    משחקים
    המילים של השירים
    גרפיקה
    שאלות ובקשות
    הסקר
    לינקים
    אלבום תמונות
    הפורום החדש
 
"האלמנה" בכיכובם של איטאטי קנטורל, פרנסיסקו גטורנו ושאריק לאון
 זוהי טלנובלה מבית טלמונדו לשנת 2006
 
 
העלילה
 
אחרי שנותרה אלמנה, אליסיה גוארדיולה הואשמה על ידי חמותה, דוניה פרפקטה, במות בעלה. אחרי 5 שנים בכלא האישה הלוחמת הזו חוזרת מלאת כעס ונחישות להשיב אליה את ילדיה...

אישה מסתורית, אליסיה גוארדיולה, מגיעה לעיירה טרינידד בחיפוש אחר שני ילדיה, התאומים פליפה ודובן.

היא הואשמה לפני כמה שנים על ידי דוניה פרפקטה בלנקו, שהיא הרוצחת של בנה, אמדור בלנקו. אמדור התחתן עם אליסיה בניגוד לרצונה של אימו ומהאיחוד הזה נולדו התאומים בלנקו, כמו שמכירים אותם בעיירה.

פרפקטה טענה שבנה נחטף ונרצח על ידי פושעים, תחת בקשתה של אליסיה. היא הרגישה שנאה ודחייה כלפי אליסיה מאז שזו התחתנה עם בנה הבכור.

בעקבות זאת, אליסיה נאסרת בכלא לנשים, שם נאלצה לסבול כמה שנים של מאסר עד ששוחררה על תנאי כמה שנים אחרי בגלל חוסר ראיות.

פרפקטה ניצלה זאת על מנת לקחת את החזקה על התאומים מאליסיה, עליהם היא שומרת מכל משמר.

מצד אחד היא מחדירה להם אהבה עמוקה לזכר אביהם המת אך בו בזמן היא נוטרת לאימם, אותה היא מחשיבה לאישה נעדרת.

אך מה שבאמת הוא ההפך, אליסיה היא אישה צעירה, יפה, עם אופי חזק ועם המון אומץ. הדבר הראשון שהיא עושה כאשר היא משתחררת מהכלא הוא לנסוע לעיירה טרינידד בשביל להשיב לעצמה את ילדיה, אשר נתנו לה את הכוח בשביל לסבול את התעללות וההשפלות בכלא. עכשיו היא חזרה להילחם עבורם ולהתעמת עם מי שצריך כדי להשיבם אליה חזרה.

בדיוק בלילה בו היא נוסעת היא סובלת מתאונה אשר מפריעה למסעה, נסיבות אשר מובילות אותה להכיר את סבסטיאן בלנקו, העזרה היחידה שיכלה להשיג באותו רגע התאונה. סבסטיאן נשאר מופתע לנוכח יופייה של אליסיה, ובעיקר בגלל המיסתוריות שיש אחרי אותה אישה.

סבסטיאן הוא הגבר הכי נחשק על ידי כל הצעירות הרווקות בעיר, הרואות בו הבחור הכי מחוזר, בעיקר בגלל כספו.

אליסיה מגלה שיש קשר משפחתי בין הגבר הזה לבין האישה שהיא הכי שונאת... היא בורחת ונעלמת לחלוטין מטווח הראייה של סבסטיאן, וכך מדגישה אף יותר את המסתוריות שלה.
בדיוק בלילה בו מגיעה אליסיה לעיירה, לתאומים: דובן ופליפה יש סיוט. בחלומם הם רואים תאונה וגבר המצליח לחלץ אישה ואת נהג המונית. התאומים מספרים לסבתם על החלום שהיה להם ומתארים את אותה אישה שראו. פרפקטה חוששת מתחושות המוקדמות של התאומים. באירועים קודמים הם הסתברו לנכונים מאוד..

בסופו של דבר אליסיה מגיעה לעיירה, והדבר הראשון שהיא עושה הוא להתייצב בביתה של פרפקטה.
פרפקטה לא רק מצליחה למנוע מזו לראות את הילדים אלא גם להתחיל מלחמה נגדה. פרפקטה יכולה לקחת בחשבון את הכוח לתמרן את כולם כרצונה בשביל שיפנו את גבם לאליסיה.

לאורנטינו הוא עורך דינה של פרפקטה ושותף בכל מזימותיה. בתו, אילומינדה, היא הבחורה אותה רוצה פרפקטה עבור בנה סבסטיאן. ביום שפרפקטה רואה את אליסיה היא באה בטענות ללאורנטינו על שזו הצליחה להשתחרר מהכלא. זה לא מבין מה קרה בגלל שהוא הציג את כל ההוכחות הכרחיות בשביל להוכיח את הרצח.

מצד אחר, סבסטיאן חוזר לפגוש את אליסיה בעיירה והם הולכים לשתות קפה. אליסיה ממשיכה לשמור על מיסתוריות ולא מדברת על עצמה אך חוקרת את סבסטיאן על התאומים. פרפקטה זועמת רק מלחשוב שאליסיה יכולה לקחת ממנה את נכדיה. אך שום דבר לא יעצור את אליסיה עד שתצליח להשיג את ילדיה חזרה.