בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
    טלנובלות לנצח
    חדשות
    הידעתם ש..
    טלנובלות
    סרטונים
    שחקנים
    שחקניות
    תקצירים
    ספיישלים
    ספויילרים
    כוכב/ת החודש
    כתבות וראיונות
    משחקים
    המילים של השירים
    גרפיקה
    שאלות ובקשות
    הסקר
    לינקים
    אלבום תמונות
    הפורום החדש

חדשות!

אז מה חדש עם הכוכבים שלנו ועם הטלנובלות האהובות עלינו זה המקום לדעת הכל...

טלנובלות 2006

* מה שלמעלה זה הכי חדש

פאולה ריי

 

הנה 2 תמונות של אאוחניה שרה ב"אומרים אהבה"

http://img104.imageshack.us/img104/6673/755340029yg.jpg

http://img139.imageshack.us/img139/9560/755340302sr.jpg

תמונות מהסרט love for rent:

http://pics.sendit.co.il/upservl/254aa6f311.jpg

http://pics.sendit.co.il/upservl/f6fcc25af3.jpg

http://pics.sendit.co.il/upservl/0ffe37b90d.jpg

http://pics.sendit.co.il/upservl/7abe10e8fb.jpg

http://pics.sendit.co.il/upservl/de6d08c314.jpg

http://pics.sendit.co.il/upservl/69eab8aeb4.jpg

תמונות שלה:

http://img125.imageshack.us/img125/2210/73fs.jpg

http://img332.imageshack.us/img332/3251/59xh.jpg

http://img125.imageshack.us/img125/7789/46uq.jpg

http://img332.imageshack.us/img332/8537/39rv.jpg

* התמונה לא קשורה

בשער של ויוה פלוס החדש נמצאת קתרין סיאצ'וק שמשחקת את דבורה בלמדי אותי לאהוב ויש גם ראיון עם ויקטור לפלאס שמשחק את פרנקו אבא של גסטון באהבת נעורים והוא שחקן מאוד מצליח בחו"ל.

חוץ ממנו יש גם ראיון עם האחד והיחיד עם שובר הלבבות גבריאל קוראדו אחד מהשחקנים הארגנטינאים הכי מצליחים בארגנטינה וגם בישראל הוא ביקר כבר כמה פעמים בישראל וכמעט כל הטלנובלות ששודרו בישראל בהם הוא כמובן שיחק הצליחו מאוד כמו פנינה שחורה וזינגרה ועכשיו הוא חוזר בטלנובלה חדשה שקוראים לה "חואניטה הרווקה" ואגב הטלנובלה כנראה תגיע לכאן גם אם היא לא ממש תצליח בארגנטינה כי זה של יאיר דורי.

בגדול יותר http://www.moj-album.com/slike/2450473/hfNBzTmrReCs9EWG.jpg

* הנה תמונה חדשה (מלפני כמה ימים) של פקו עם פמפה

* והנה איסבל ולואיסנה שהצטלמו ל-gente (איזה עיתון ארגנטינאי) יש לי את כל התמונות

וכמו שאתם רואים לא נראה לי שהיה אחד שלא רץ לקנות את זה

* לא מצאתי תמונה של ננסי ולוקה לבד אז אני שמה את התמונה הזאת שהיא מלפני המון זמן

הנה ננסי ולוקה http://img135.imageshack.us/img135/7122/61eb.jpg

בגדול יותר http://img419.imageshack.us/img419/379/31ws.jpg

http://img85.imageshack.us/img85/1140/48pg.jpg

התמונה השניה http://img95.imageshack.us/img95/9401/53cs1.jpg

 

כנסו http://www.lanacion.com.ar/entretenimientos/topfive.asp?tema_id=13¬a_id=777101

 

 

 

* הסיפור המלא של קטנטנות 2006 הוא מהאתר הישראלי של פלוריסיינטה http://www.floricienta.co.il/

 


 

התמונה ביותר גדול: http://i10.photobucket.com/albums/a145/Lau_LocaxOjitos/Fotis/AlmaPirata20-03_10.jpg

בגדול יותר: http://img98.imageshack.us/img98/3276/012zx.jpg

בגדול יותר: http://forumsgallery.tapuz.co.il/ForumsGallery/galleryimages/230_2706200559467.jpg

התמונות:
http://img238.imageshack.us/img238/5623/50wt.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/2235/56tb1.jpg
http://img66.imageshack.us/img66/1184/57ff.jpg
http://img66.imageshack.us/img66/4760/63wj.jpg
http://img236.imageshack.us/img236/2351/73rh1.jpg
http://img238.imageshack.us/img238/8602/55bk.jpg
http://img238.imageshack.us/img238/9623/60gi.jpg
http://img91.imageshack.us/img91/5018/71rr.jpg

הנה קישור לאתר http://www.zaffjeans.com/

לעומת "אתה חיי" ששם הנשיקה הראשונה של פקונדו ונטליה הייתה רק בפרקים המתקדמים ושהצופים נאלצו לחכות לרגע הזה כימעט 40 פרקים.. ב"מחרוזת אזמרלדה" זה יקרה כבר בפרקים הראשונים בערך כבר בפרק החמישי.. שם אוסבלדו לה פורט וקרינה זימפיני יתנשקו בדיוק אחרי שפדריקו סלינאס יציל את חייה של רומינה רק שרומינה לא יודעת שמי שבעצם הציל אותה זה מרטין (אוסבלדו לה פורט) לא הבנתם הנה הסבר: מרטין ופדריקו זה אותו אחד לדמות שמשחק אוסבלדו לה פורט קוראים מרטין אבל אחרי שרומינה מתחילה לחשוב שאולי מרטין הרג/פצע את אביה היא כנראה גם תתחיל לשנאות אותו אבל הוא מציל את חייה הם מתנשקים והיא מבינה שהיא התאהבה בו..בערך.. בקיצור כדאי לראות..
רוצים לדעת מה קרה בפרק הראשון ועל מה בעצם מסופר... זהירות ספויילרים..
הסידרה מתחילה כשמרטין חוזר מחו"ל אחרי שאימו מודיעה לו שאביו מת ולמרות שמרטין אף פעם לא הסתדר אם אביו מרטין חוזר לשם וקורא את המכתב שהשאיר לו אביו ומגלה שאביו בעצם נרצח הוא מבקש מלואיס שיחזיר לו את המחרוזת שהייתה שייכת לאביו ובדיוק כשהם נפגשים מגיעים לשם כמה אנשים שמרביצים למרטין ויורים בלואיס (נראה לי) רומינה כנראה בתו של לואיס מודאגת מכך שאביה לו חזר היא מחפשת אותו ורואה אותו ואת מרטין פצועים ובידו של מרטין יש את האקדח ממנו ירו בלואיס מה שגורם לה לחשוב שמרטין ירה באביה זה בערך מה שקורה בפרק הראשון..הסצינה הזאת היא לא הראשונה בין מרטין לרומינה כי הם עוד נפגשו לפני ובעבר כנראה היה סיפור בין אבא שלה לאבא שלו שכנראה היו חברים אבל כשהם התאהבו באותה אישה ושאחד מהם (אבא של מרטין) התחיל להצליח הם הפכו לאויבים שהדבר היחיד שעוד איחד בינהם זה סוד כנראה על ה-"מחרוזת אזמרלדה" עליה מסופר בטלנובלה.. מי שאוהב אקשן בערך כמו שהיה בתחילת לב אמיץ, ומישהו שומר עליי לא יכול להפסיד את זה כי כאן יהיה הרבה אקשן, תשוקה והמון אבל המון בלגן..
בגדול יותר:
http://www.telenovelas.com.ar/noticias/imagenes/collar1.jpg
אוסבלדו ורומינה

"רוקדת למען החלום"..
לקתרין פולופ (סוניה במורדים) הציעו להופיע בתוכנית "רוקדים למען החלום" והיא הסכימה..
היא תהיה רק אחת מתוך ה-12 מפורסמים שיופיעו שם..

אוהב אותי או לא אוהב אותי?
ככה יקראו לסידרה החדשה של פולקא שיתחילו לצלם אותה (אני חושבת) באמצע שנת 2006 השחקנים הראשיים יהיו דייגו פרטי ולטיסיה ברדיסה (מרטין וסימונה ב"משוגעות מאהבה")

לפרק השני של "מחרוזת אזמרלדה" היה רק 8.6% רייטינג מה קורה בארגנטינה הארגנטינאים לא רואים טלוויזיה בשעות האלו? אבל לעומת "מחרוזת אזמרלדה לסערה ולאומרים אהבה היה יותר מ-20% רייטינג המתחרות החזקות שלה..
עכשיו ערוץ 13 הארגנטינאי יאלץ לחכות להתחלתה של הטלנובלה החדשה האחרת שלהם "חואניטה הרווקה" בכיכובו של גבריאל קוראדו אולי זה יעזור לעלות את הרייטינג של "מחרוזת אזמרלדה" למרות שהרוב חושבים שיהיה לזה רק 7% רייטינג אני מקווה שהם טועים...ושיהיה יותר..
חואניטה הרווקה ומחרוזת אזמרלדה

התמונות:
http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1256/images/nota_04_foto_2.jpg
http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1256/images/nota_04_foto_3.jpg
http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1256/images/nota_04_foto_1.jpg

למרות הרייטינג הנמוך שהיה לטלנובלה "מחרוזת אזמרלדה" בפרק הראשון זה כנראה בכלל לא משפיע על הצלחתה של "אתה חיי" (עם נטליה ופקונדו)..
אתה חיי ממשיכה להיות הטלנובלה המצליחה של ערוץ 13 אבל היא רק במקום השני כי כנראה אלו הפרקים האחרונים של "נשואים עם הילדים"...שמשודרת בטלפה בהצלחה רבה..
אבל זה לא ש"אתה חיי" איבדה צופים בגלל הצלחתה של "נשואים עם הילדים" דווקא להפך כל פעם הרייטינג שלה עולה או יורד ועכשיו לטלנובלה "אתה חיי" שהתחילה עם 22% רייטינג יש כימעט 26% רייטינג בכל פרק.. אתמול היה לזה 26.1%.
* לרולאבוגן היה 8.6% רייטינג אתמול..
אתה חיי

לפרק הראשון של הטלנובלה "מחרוזת אזמרלדה" היה רק 11.3% רייטינג והרייטינג של הסערה ו"אומרים אהבה" המתחרות של "מחרוזת אזמרלדה" עלה
הרייטינג שיש לכימעט כל פרק של הסערה (עם נטליה סטריגנרד) זה 18%-20% וככה גם ל"אומרים אהבה" (עם חואן דרטס) אבל אתמול גם הסערה וגם אומרים אהבה הצליחו לעבור את ה-22% ולהשאיר את "מחרוזת אזמרלדה" הטלנובלה החדשה של אוסבלדו לה פורט (מישהו שומר עליי) רחוק מה-14% שעליו דיברו לפני שהטלנובלה התחילה בארגנטינה..
אז נכון שלפרק הראשון היו יותר ממיליון צופים אבל רגע זה אוסבלדו לה פורט, קרינה זימפיני, נורברטו דיאז, לידיה למיסון, חימנה פאסי, פאולה סירו ועוד המון שחקנים אחרים שמשחקים בטלנובלה הזאת איך יכול להיות שאפילו הם לא הגיעו ל-12%
אם הרייטינג ימשיך ככה אפילו רולאבוגן יצליחו לעבור אותם (למרות שחסר להם די הרבה)..
אבל לא צריך לדאוג זה רק הפרק הראשון וגם בשנים האחרונות כל טלנובלה בה שיחק אוסבלדו לה פורט התחילה עם 14%-16% אבל אחרי כמה פרקים זה עלה ורוב הטלנובלות האחרונות שעשה עברו את ה-20% ונקווה שגם הפעם זה יקרה או שלפחות שזה יעלה ל-15% כי אני באמת חושבת שזאת טלנובלה טובה..
אוסבלדו לה פורטקרינה זימפיני
מחרוזת אזמרלדה
בדרך לחתונה...
סבסטיאן רולי מאוהב עד מעל הראש בחברתו ססיליה, מנחת תוכנית אירוח פופולרית, ולפני כחודשים העניק לה טבעת אירוסים כאות לרצינות הקשר.
את הטבעת הוא העניק לה במסעדה סופר רומנטית, והמחווה כללה נרות ומריאצ'יס.
ססיליה פרצה בבכי עם קבלת הטבעת ולא חדלה לנשק את הצמוד כל הערב, הם ביחד כבר שנתיים ומתגוררים יחד זה כמה חודשים עם בתה בת החמש מנישואיה הקודמים.
"אני כל כך מאוהבת בו עד שאני מוכנה כבר להתחתן איתו וללדת לו כמה ילדים שירצה", הצהירה ססיליה המאוהבת לאחרונה. מזל טוב.

הסוף של אלבורדה!
הטלנובלה המכסיקנית אלבורדה ("שחר") בה משחקנים פרננדו קולונגה (מריה מריה, המתחזה, אהבת אמת), לוסרו (אתה גורלי), ולנטינו לאנוס (יש מצב לאהבה, להיתאהב מחדש), ארטורו פינצ'ה (הפולשת) ועוד.. תיגמר בארגנטינה ממש בקרוב.
ב-7.4 ישודר הפרק האחרון של הטלנובלה בארגנטינה בערוץ 9 הארגנטינאי..
לטלנובלה יש 5.8% רייטינג וזה די טוב כי זאת לא טלנובלה ארגנטינאית והיא גם לא משודרת בערוץ הכי מצליח..אבל במכסיקו יש לה יותר מ-20% רייטינג ולפעמים אפילו כימעט 30% והיא הטלנובלה הכי מצליחה השנה במכסיקו..
אלבורדה

יום שני הבא מתחילה הטלנובלה החדשה "נפש פיראטית" בארגנטינה וזה בטוח..
אחרי שהחליפו כבר כמה פעמים את התאריך בו אמורה להתחיל הטלנובלה החדשה של כריס מורנה בארגנטינה עכשיו יש כבר תאריך בטוח כן, כן זאת כבר לא שמועה באתר television.com.ar כתוב שהטלנובלה תתחיל ב-20.3 שזה יום שני..(עוד פחות משבוע)
מה שמוזר זה שגם הטלנובלה החדשה של אנדריאה דל הבוקה וקמילה בורדונבה  "הגלדיאטורים של פומפי" אמורה להתחיל באותו היום ושתשודר באותה השעה בערוץ המתחרה אבל מה שעוד יותר מוזר זה ששתיהן אמורות להיות המתחרות הגדולות של "אתה חיי" הטלנובלה של נטליה אוריירו ופקונדו ארנה.
מה שבטוח זה שיום שני הולך להיות היום הגדול של השנה (בארגנטינה) כי בו יתחילו חוץ מנפש פיראטית ו-"הגלדיאטורים של פומפי" עוד כמה טלנובלות כמו חואניטה הרווקה (עם גבריאל קוראדו), הזמן לא עוצר (עם נאצ'ה גוורה ודולורס פונסי) ו-Amas de casa desesperadas (עם ארסלי גונזלס)..
זה הולך להיות קרב קשה בשביל כולם וכל הטלנובלות האלו הולכות להפסיד ולמה אני אומרת את זה כי תחשבו אלה שרצו לצפות ב-"הגלדיאטורים של פומפי" אולי יראו נפש פיראטית או "אתה חיי" ואחרי הכל כול אחת מהסידרות האלו תפסיד הרבה צופים..
אבל הבעיה תהיה במיוחד עם נפש פיראטית ו-"הגלדיאטורים" שתיהן מתחילות באותו היום ושתיהן מתחרות אחת בשניה כלומר שמי שרצה לראות לפחות את הפרקים הראשונים של נפש פיראטית או של "הגלדיאטורים" לא יוכל לעשות זאת...
ואגב כריס כנראה כבר לא יודעת מה לעשות חוץ מלשכנע את לואיסנה ובנחמין להתפשט בסידרה החדשה שלה היא גם מנסה לשכנע הרבה שחקנים מצליחים לשחק בנפש פיראטית והכל רק כדי שהטלנובלה החדשה שלה תצליח יותר מהמתחרות שלה.. אבל זה כנראה לא כל כך הולך לה וכבר כמה שחקנים מצליחים סירבו כמובן שיש כמה שהסכימו אבל יש גם כמה שסירבו וכריס נאלצה לקבל את זה ולהפסיק להיתעקש..
* אני כמובן בעד "אתה חיי" (עם פקו ונטי) שתמשיך להיות מצליחה כמו שהיא הייתה עד עכשיו..

נפש פיראטית

זוכרים שאמרו שהשחקנית מלינה פטריאלה (ברברה במישהו שומר עליי) עוזבת את הטלנובלה מישהו שומר עליי כמה פרקים לפני שהיא נגמרת ומי שתחליף אותה זאת השחקנית חולייטה פרנדי (המורה פרנקו) עדיין לא בטוח שזה נכון כנראה שנצטרך לחכות כדי לראות בעצמנו אם מלינה משחקת עד סוף הטלנובלה..
לבנתיים הנה כמה תמונות חדשות של חולייטה..
* דרך אגב היא בת 24
http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1262/images/nota_00_foto_1.jpg
http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1262/images/nota_00_foto_2.jpg
http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1262/images/nota_00_foto_3.jpg
http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1262/images/nota_00_foto_4.jpg
http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1262/images/nota_00_foto_5.jpg
http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1262/images/nota_00_foto_6.jpg

והנה השחקנית דולורס פונסי (קיץ נצחי) שבקרוב (עוד שבוע) הטלנובלה החדשה שלה מתחילה בארגנטינה וכאן היא היצטלמה ל-LUZ
עוד תמונות:
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0046/nota_tapa/images/gale_01.jpg
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0046/nota_tapa/images/gale_02.jpg
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0046/nota_tapa/images/gale_03.jpg
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0046/nota_tapa/images/gale_04.jpg
ודרך אגב היא הצטלמה גם ל-gente עם נאצ'ה גוורה והן הצטלמו ערומות.
הנה התמונה:
http://www.gente.com.ar/imgContent//tapas/2006/03/2120/tapa_c.jpg
בטלנובלה החדשה "הזמן לא עוצר" הן משחקות אם ובת..

 

התמונה ביותר גדול: http://forumsgallery.tapuz.co.il/ForumsGallery/galleryimages/230_2612200534066.jpg

"מחרוזת אזמרלדה" מתחילה היום ממש עוד כמה שעות בארגנטינה..

נכנסתי לאתר הרשמי של ערוץ 13 עכשיו זה בטוח היום מתחילה הטלנובלה החדשה של אוסבלדו לה פורט (חואן במישהו שומר עליי) וקרינה זימפיני (אנה בלב אמיץ, אווה בגברים עם כבוד).. והנה כמה תמונות של הסידרה:
http://img88.imageshack.us/img88/7600/56qk.jpg
http://www.losandes.com.ar/2006/0314/std134851.jpg
http://www.lanacion.com.ar/anexos/imagen/06/498760.JPG
http://www.lanacion.com.ar/anexos/imagen/06/498813.JPG
http://www.lanacion.com.ar/anexos/imagen/06/498812.JPG
http://www.lanacion.com.ar/imgs/plantillas/verTV/collar_8.jpg
http://www.lanacion.com.ar/imgs/plantillas/verTV/collar_4.jpg
http://www.lanacion.com.ar/imgs/plantillas/verTV/collar_3.jpg
http://www.lanacion.com.ar/imgs/plantillas/verTV/collar_2.jpg
http://www.lanacion.com.ar/imgs/plantillas/verTV/collar_1.jpg
* מחר אני יכתוב איזה רייטינג היה לפרק הראשון ואולי אפילו אני יביא לכם את הפרק הראשון להורדה..
הסיפור המלא מתורגם (אני תרגמתי):
מחרוזת אזמרלדה הטלנובלה החדשה בה ישחקו אוסבלדו לה פורט וקרינה זימפיני.
בטלנובלה החדשה תוכלו לראות את הפגישות והתסבוכות בין מרטין (לה פורט) אדריכל/ארכיטקט מוכר (ואויב מושבע) שחי בצד הרחוק והקיצוני כבר המון זמן הוא קשור ומשתייך למערכת/תוכנית הבינלאומית.
ורומינה אישה מאוד יפה שחיה במקום בו יש רק עוני ודלות ושהוספת קרטונים בכדי להמשיך להחזיק מעמד.
הגורל יפגיש ויאחד בין מרטין ורומינה בתוך סיפור אהבה מדהים רב צדדי מלא במכשולים ואנשים רבים שיופיעו ינסו להרוס את הקשר שיוולד בינהם.
וחוץ מזה מצבים רבים ומטעים יגרמו לחוסר אמון/חשדנות לאומית/ארצית שיאיים על אהבתם אך בו זמנית יגדיל/יעלה את שווי אהבתם.
והסיפורים הרבים והשונים יסתובבו/ירדפו סביב מחרוזת של אזמרלדה מחרוזת מהמאה ה-14 (XIV) מקורית של אחד מחברי הארגון שמסתתר מאחורי שקרים וסודות שפלים ובוגדניים.
שרשרת שמעירה את השינאה, טינה, רדיפה ונקמות.
* היה לי מאוד קשה לתרגם את זה (המילים לא היו כתובות נכון) ויכול להיות שיש טעויות.
צוות השחקנים עדיין לא הושלם אבל בין אלו שישחקו יהיו: אוסבלדו לה פורט, קרינה זימפיני, סילביה מונטנרי, פאולה סירו, חוסה מריה מונחה, סרחיו סורקו, ארטורו בונין, לידיה למיסון, נוברטו דיאז, חימנה פאסי, Jean Pierre Noher, פרננדו לופיז, לאורה מילר, Tota Santilln (משהו כזה), Gisela Van Lacke, לוסיאנה גרסיה קוסטה ו-Magela Zanotta.
הצילומים של הטלנובלה החדשה התחילו ב-13 לפברואר באולפני Central Park.
* מאתר ארגנטינאי

מחרוזת אזמרלדה היום זה מתחיל


כאן זה כתוב:
http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=gabrielaspanic&message.id=268093

בגדול יותר: http://img98.imageshack.us/img98/7483/tierra28em.png

כן, כן לא רק "חואניטה הרווקה" ו"הגלדיאטורים של פומפי" מתחילות בארגנטינה החודש אלא גם הטלנובלה החדשה "מחרוזת אזמרלדה" הטלנובלה החדשה של אוסבלדו לה פורט וקרינה זימפיני שכל פעם כותבים משהו אחר אז לא ממש ידוע מתי היא באמת תתחיל למה שמעתי שזה מתחיל כבר מחר ב-14.3 בארגנטינה אבל אחר כך שמעתי שבסוף אמרו שכנראה זה יתחיל דווקא ב-15.3  אבל גם אומרים שכנראה זה יתחיל ב-22.3 אז מה הוא התאריך הנכון? אני לא יודעת אבל אני יודעת שהטלנובלה תשודר ב-14:30 אה ואני חושבת שזה יתחילו אחרי ה-20.3 או אפילו באותו היום שמתחילות כמעט כל הטלנובלות..

הסידרה החדשה "הגלדיאטורים של פומפי" בה ישחקו אנדריאה דל בוקה וקמילה בורדונבה הייתה אמורה להתחיל היום (יום שני) בארגנטינה אבל בסוף זה לא יקרה והיא תתחיל מה-20.3 שזה ביום שני הבא בעוד שבוע בדיוק..

הסיפור בערך..

זוג שלפני כ-20 שנה נאלץ להיפרד היא הספיקה להתחתן עם האויב שלו וגם הוא כנראה התחתן לה יש בת ולו בן וכשהוא יחזור אחרי 18 שנה לשכונה בה היא גרה עם בעלה ובתה הם יאלצו להילחם שוב בפעם השנייה על אהבתם ובדרך גם ילדיהם יתאהבו..וכמו בכל סידרה אחרת הדרך אל האושר תהיה מאוד קשה האם אחרי 20 שנה פומפי ואניבל ה-"שור" יצליחו לממש את אהבתם?..

* גם הסידרה החדשה של דולורס פונסי (קיץ נצחי, עשירים ומפורסמים) ונאצ'ה גוורה (לב אמיץ, על כנפי התשוקה) תתחיל באותו היום בערוץ 9 הארגנטינאי..וגם Amas de casa desesperadas.

http://www.lanacion.com.ar/anexos/imagen/06/495229.JPG

הנה אנימציה מהסידרה:

 

 

רולאבוגן מחליפה שעה ומי תשודר בשעה 19:00 בערב?

אז ככה נתחיל בכך שסוף סוף הטלקומדיה הרומנטית החדשה "חואניטה הרווקה" שבה ישחק גבריאל קוראדו בתפקיד ראשי מתחילה בארגנטינה מתי? ב-20.3 כלומר בעוד שבוע בדיוק ביום שני הבא..

והיא תשודר בשעה 19:00 בערב בערוץ 13 הארגנטינאי ועכשיו זה קצת מוזר כי רולאבוגן משודרת בשעה הזאת אז מה יקרה עם רולאבוגן? היא פשוט מחליפה שעה ומיום שני הבא היא תשודר בשעה 18:00 בערב בערוץ 13 הארגנטינאי...

על מה מסופר? היא (סולדד פנדינו) יורשת עשירה שמודיעים לה שרק אחרי שהיא תתחתן אז היא תקבל איזו ירושה והוא (גבריאל קוראדו) פושע שיעשה הכול כדי להתחתן איתה והם כנראה גם יתחתנו וכמובן שבדרך יתאהבו...(בערך)

 

 

 

השחקנים מרטין סיפלד (המורדים, אהבת נעורים), חואן פלומינו (אני צועני), קרלוס סנטמריה וחורחה סוארס ישחקו בסידרה החדשה Amas de casa desesperadas של אדריאן סואר בסידרה ישחקו גם ארסלי גונזלס (הפיתוי, נאנו, היורש ועוד..), מרסדס מורן, קרולה ריינה (דרך הלב, עשירים ומפורסמים), גבריאלה טוסקנו (מדיה פלאטה) וססיליה רות.

תמונה של ארסלי גונזלס: http://img127.imageshack.us/img127/6154/36ri.jpg

התמונה בגדול יותר: http://www.my-album.us/slike/1185502/L_t9vsA1lh3Fe6xZ.jpg

* יכול להיות שיש טעויות

אדריאנה פונסה אומרת שהזמנים בהם היא קצת השתגעה כבר עברו עכשיו אני מסתפקת במעט. היא אמרה שכן היא הייתה שותה אלכוהול, אבל שום דבר אחר לא חוקי. היא גם מכחישה שהיו לה בעיות חמורות ורציניות של אלכוהול. היא מודה שהיא אוהבת גברים מבוגרים בגלל שיש להם יותר ניסיון. והיא אומרת "הם גברים אמיתיים עם כוח זה משהו מסתורי שמושך אותי ומרתק אותי". אדריאנה פונסה (סנדרה בכנגד כל הסיכויים) מעיתון.FAMA...

תמונה

* יכול להיות שיש טעויות

גבריאל סוטו (אדולפו בבדרך אל האושר) בר-מזל עם גלילה מונטיחו (השחקנית שמשחקת לצידו בטלנובלה החדשה "האמת הנסתרת") יש לו כל מה שהיה חסר לו עם האקסית שלו מרתה חוליה (בדרך אל האושר, אם חורגת) גלילה "השופעת" עם כול "הקסמים" שלה שהם בשביל גבריאל פרס של החיים. למרות שזאת האמת הנסתרת, הגלאן הבלונדיני חי ממש על העננים בשביל האהבה החדשה שלו. עכשיו יותר מתמיד גבריאל הוא גבר מאושר, ומסופק. גלילה היא יפהפייה אמיתית מבפנים ומבחוץ. יש לה מה שלאחרת היה חסר..

ועוד משהו שקשור לגלילה היא אמרה לפני כשבועיים וחצי בערך באיזה ראיון שהטלנובלה החדשה "האמת הנסתרת" סובלת מאוד מהרייטינג הגבוה של "אלבורדה" (עם פרננדו קולונגה, לוסרו וולנטינו לאנוס) ושבגלל זה כולם שם לחוצים (אני אפילו לא ידעתי שהתחילו לשדר את זה במכסיקו).

מעיתון FAMA

הנה 2 חתימות של גלילה:

http://img327.imageshack.us/img327/6554/elevenex5cg.jpg

http://img143.imageshack.us/img143/8417/galifan9al.jpg

תמונה של גלילה:

http://img312.imageshack.us/img312/5735/12ne.jpg

תמונה של גבריאל וגלילה:

http://img126.imageshack.us/img126/3389/012cu.jpg

תמונות של מרתה חוליה:

http://www.moj-album.com/slike/455549/UxdURu8qhKi4oKuS.jpg

http://www.freeweb.hu/telenovelas/nagykepek/Martha%20Julia/d1.jpg

מרתה חוליה עם גבריאל:

http://www.moj-album.com/slike/455549/Nt7rzpark_4Rn8Ah.jpg

http://img107.imageshack.us/img107/20/18pg1.jpg

גבריאל סוטו

"גם אם ישלמו לי או יתנו לי במתנה אני אף פעם לא יתחתן שוב" (בערך)..

זה מה שאומר השחקן מיגל גאלבן (אדן בכנגד כל הסיכויים) אבל למרות זה הוא אומר שאין לו בעיה להיות עם מישהי..

לפי דעתו חיים כדי להנות לא כדי לסבול או לבכות בגלל מישהי ולו שברו את הלב יותר מדי פעמים אז בגלל זה בשבילו להיתחתן שוב יהיה כאילו להיסתכן בכך שישברו את לבו שוב..

רוצים לקרוא את הראיון איתו כנסו לכאן:

http://www.revistafama.com/articulo.asp?id=6494

מיגל גאלבן

ואם כבר מדברים על ארסלי אז כדי שתדעו היא חגגה יום הולדת 31 (ב-6.3) ולואיס מיגל הפתיע אותה כשהוא נתן לה טבעת והציע לה נישואים. היא כנראה אמרה כן..האם ארסלי ארמבולה ולואיס מיגל מתחתנים?

ארסלי ארמבולהארסלי ארמבולה

ארסלי ארמבולה איבדה הכול!
ארסלי ארמבולה באשמת לואיס מיגל (הזמר הלטיני) איבדה את מישפחתה, חבריה ואפילו את עבודתה. אבל אל תדאגו כי כנראה לה זה בכלל לא אכפת. היא כנראה אוהבת להיסתתר מאחורי ה"צל" של המאהב המפורסם שלה.
השחקנית ארסלי ארמבולה (בדרך אל האושר, חבקי אותי חזק) נלחמה הרבה כדי להיות מפורסמת, כדי שיכירו אותה וכדי להיות מי שהיא היום. אבל עכשיו זה נראה כאילו לה זה בכלל לא אכפת. האם בגלל כל מה שלואיס מיגל נותן ומציע לה שווה לנטוש הכל ולוותר על הקריירה שלה?
בעיתון FAMA הייתה כתבה (בספרדית) עליה:
http://www.revistafama.com/articulo.asp?id=6462
ארסלי ארמבולהננסי דופלהסבסטיאן


והנה התמונות:
http://img372.imageshack.us/img372/2579/29ec1.jpg
http://img439.imageshack.us/img439/9615/105mt.jpg
http://img372.imageshack.us/img372/1583/sebastianestevanez81fm.jpg
http://img439.imageshack.us/img439/8610/sebastianestevanez94ic.jpg
http://img372.imageshack.us/img372/9832/sebastianestevanez101pc.jpg
http://img376.imageshack.us/img376/8669/11413335145fh.jpg
http://img418.imageshack.us/img418/6674/11413334981gh.jpg
http://img376.imageshack.us/img376/7443/11413334771pd.jpg
http://img418.imageshack.us/img418/6115/11413334601nm.jpg
http://img418.imageshack.us/img418/1852/11413334509sk.jpg
http://img418.imageshack.us/img418/369/11413334383ww.jpg
http://img418.imageshack.us/img418/3539/125dc.jpg
http://img376.imageshack.us/img376/8052/33pk.jpg
http://img418.imageshack.us/img418/1452/117vn.jpg
http://img418.imageshack.us/img418/9159/15sm.jpg
תמונה

ואם כבר מדברים על ארסלי גונזלס אז רק שתדעו שבתה פלורנסיה בת ה-17 החליטה שהיא רוצה להיות דוגמנית כמו אמה.
היא הצטלמה לעיתון luz והיא אומרת שהיא מאוד רוצה להיות אמא צעירה רק שאמא שלה לא תשמע אותה מדברת (בגיל 17) על להיות אמא צעירה כי כשאמא שלה גילתה שכנראה הילדה הקטנה שלה יוצאת עם השחקן ניקולס קברה (אהבות שלנו) היא לא ממש אהבה את זה והזהירה את ניקולס שלא יעז להתקרב לבתה הקטנה.. (למרות שהיא כבר לא קטנה).
הנה התמונות:
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0042/nota_tapa/images/gale_01.jpg
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0042/nota_tapa/images/gale_02.jpg
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0042/nota_tapa/images/gale_03.jpg
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0042/nota_tapa/images/gale_04.jpg
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0042/nota_tapa/images/gale_05.jpg
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0042/nota_tapa/images/gale_06.jpg
http://www.luz.uol.com.ar/edicion_0042/nota_tapa/images/gale_07.jpg
והנה תמונה של ארסלי גונזלס עם פלורנסיה:
http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1230/images/nota_01_foto_3.jpg

ארסלי גונזלס ואדריאן סואר שוב ביחד?
האם השחקנית ארסלי גונזלס (הפיתוי, נאנו, היורש ועוד..) ובעלה לשעבר אדריאן סואר מפיק העל, מנכ"ל ערוץ 13 (פולקא) ושחקן בזכות עצמו חזרו?
יש שמועות עקשניות שאומרות שכן הם ביחד ולאחרונה הם גם נמצאים די הרבה ביחד ולא רק זה הוא גם יהיה המפיק של Amas de casa desesperadas הטלקומדיה החדשה שבה תשחק ארסלי כנראה בתפקיד די ראשי ומאוד חשוב ולא רק זה Amas de casa desesperadas  זאת הגרסה הארגנטינאית של "פולקא" לסדרה האמריקאית המצליחה "עקרות בית נואשות".
תמונה ישנה שלהם:
http://img342.imageshack.us/img342/3263/29ym2.jpg

ארסלי ואדריאן

מריה מריה בארגנטינה!
הטלנובלה מריה מריה היא זאת שכנראה מחליפה את רוסלינדה בארגנטינה
היא עוד טלנובלה של טליה בה מככב לצידה פרננדו קולונגה.
הטלנובלה שודרה בישראל גם היא פעמיים בויוה ובויוה פלטינה וזכתה להצלחה רבה.
טליה היא אחת השחקניות המכסיקניות הכי מצליחות בארגנטינה אם לא המצליחה ביותר בעיקר בזכות כמה טלנובלות שלה ששודרו כבר בארגנטינה.
כמו מרימר (ששודרה כ-4 פעמים ובכולם היה לה רייטינג מאוד גבוה), רוסלינדה (נראה לי שודרה כמה פעמים וגם היא הצליחה מאוד בכל הפעמים שהיא שודרה שם)
ומריה מריה עכשיו שגם היא נראה לי שודרה כמה פעמים.

 

מריה מריה

אתמול בארגנטינה שודר הפרק האחרון של הטלנובלה רוסלינדה
הטלנובלה שבה שיחקה טליה (מריה מריה) בתפקיד ראשי לפרק האחרון היה 9.1% רייטינג..
רייטינג מאוד טוב במיוחד כשאני כימעט בטוחה שרוסלינדה שודרה כבר כמה פעמים
בארגנטינה אצלנו הסידרה שודרה פעמיים לפני כמה שנים בערוץ 22..
דרך אגב השחקן ששיחק לצידה של טליה זה השחקן פרננדו קריז'ו בעלה לשעבר
של השחקנית קתרין פולופ (סוניה ריי במורדים).

רוסלינדה

פקונדו עם איסבל

כריס מורנה מהמרת!
אחרי הצלחה כמו פלוריסיינטה כריס אמרה לאחרונה שהיא מהמרת על הטלנובלה החדשה שהיא מפיקה עכשיו.
"נפש פיראטית" הטלנובלה החדשה שלה בה ישחקו מריאנו מרטינז, לואיסנה לופילטו, בנחמין רוחאס, איסבל מסאדו ועוד..
והיא לא רק בטוחה שהטלנובלה הזאת תצליח מאוד היא גם בטוחה שהיא תהיה אחת מהטלנובלות הכי מצליחות בשנת 2006 והטלנובלה שהכי תפתיע את הצופים השנה.
דרך אגב החודש מתחילה הטלנובלה החדשה שלה "נפש פיראטית" בארגנטינה
והיא לא תהיה עוד טלנובלה לצעירים דווקא להפך מה שיהיה בנפש פיראטית
כריס אף פעם לא הייתה מסכימה שיהיה בטלנובלה אותה הפיקה בעבר כמו קטנטנות, המורדים ופלוריסיינטה.
הסידרה תתחרה עם עוד כמה טלנובלות אחרות
כמו "אתה חיי" עם פקונדו ארנה ונטליה אוריירו שמאחדת אחרי 8 שנים את הזוג הכי יפה ומצליח בטלנובלות
וכמובן הסידרה החדשה של אנדריאה דל הבוקה וקמילה בורדונבה "הגלדיאטורים של פומפי".

 

כריס מורנה

פרו קנתה את הטלנובלה "האישה במראה" בה משחקים חואן אלפונסו בפטיסטה ופאולה ריי (אוסקר וחימנה בתשוקת הנצים)
אבל עדיין אין תאריך למתי היא תתחיל שם אבל אומרים שבקרוב..

 

אישה במראה

פאולהמישלגאטונטשה

תמונות של נטליה וריקרדו:
http://img135.imageshack.us/img135/6131/02ho.jpg
http://img135.imageshack.us/img135/6820/017ra.jpg

נטליה ובעלה


תמונה מההצגה:
http://www.lanacion.com.ar/imgs/cartelera/t_1766ch.jpg

 

לידיהלידיה

לידיה למיסון

ממשיכים הצילומים של הטלקומדיה רומנטית החדשה "הגלדיאטורים של פומפי" בה ישחקו אנדריאה דל הבוקה וגבריאל גוטי.
אנדריאה סבלה מדלקת הלוע (מזה?) לפני כמה ימים אבל היא כנראה כבר הבריאה וכבר חזרה לעבוד.
כבר הספיקו לצלם את הריב הראשון בין "השור" (גבריאל גוטי) לאויב שלו.
וגם את הפגישה בין "השור" (גבריאל), "פומפי" (אנדריאה) וראול (מרסלו דה בליס) בעלה של פומפי ואויבו של "השור".
למי שלא זוכר קמילה בורדונבה תשחק גם היא בסידרה כהבת של פומפי (אנדריאה דל הבוקה).
תמונות מהסידרה החדשה:
http://www.telenovely.net/tel2006/gladiadores001.jpg
http://www.telenovely.net/tel2006/gladiadores003.jpg
http://img453.imageshack.us/img453/9567/02ky.jpg

תמונוה של עמנואל הורביז'אור http://www.caras.uol.com.ar/edicion_1258/images/nota_03_foto_2.jpg

סלסטה

רומינה

בשביל איסבל מסאדו, אחת מכוכבות "נפש פיראטית", יום הצילומים האחרון לא חייך לה.
כמו בכל הימים האחרונים ניגשה איסבל לצילומים שבאולפני פמפה על-מנת לצלם סצנות שבהשתתפותה.
אך המזל לא האיר לה פנים בסצנת פעולה שהשתתפה בה ושם שברה את הבוהן של רגלה הימינית.
עקב המקרה, היא משתמשת מדי פעם בצורן על מנת להפחית את הכאב, אך למרות זאת הכאב לא פוסק.
למרות הכאב, איסבל (דלפינה ב"פלוריסיינטה") מתנהגת באופן מקצועי מאוד וממשיכה להצטלם לעוד סצנות.
* מאתר פלוריסיינטה הישראלי
http://www.floricienta.co.il/

 

איסבל

------------------------------------------