בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
    טלנובלות לנצח
    חדשות
    הידעתם ש..
    טלנובלות
    סרטונים
    שחקנים
    שחקניות
    תקצירים
    ספיישלים
    ספויילרים
    כוכב/ת החודש
    כתבות וראיונות
    משחקים
    המילים של השירים
    גרפיקה
    שאלות ובקשות
    הסקר
    לינקים
    אלבום תמונות
    הפורום החדש
אהבה אסורה..
 
העלילה:
מרטין חימנס היה ילד נורמלי. חי עם משפחתו הכוללת את אמו, אחותו הקטנה אאוחניה, ואביו קרלוס.
המשפחה הייתה רגועה ומאושרת עד שתגלתה האמת: קרלוס ניהל עוד משפחה במקביל לשל מרטין, אחת עם אשתו והאחרת עם בת זוגתו, סילבינה שהיו לה מקרלוס 2 ילדים: ברברה (שהייתה כמעט באותו גיל של מרטין) ואריאל הבן הכי קטן במשפחת חימנס אלסגה. בגלל הידיעה המצערת הזאת אישתו של קרלוס, אמא של מרטין, נפטרה מצער. כולם עברו לאחוזה החדשה של "חימנס אלסגה". ברברה ומרטין כל הזמן רבים והם לא סובלים אחד את השניה, עד שהם מגלים שכל השנאה הזאת היא בעצם התאהבות היסטרית של גיל הטיפש-עשרה בגיל 15 ברברה ומרטין מגלים שהם אף פעם לא הרגישו אחים ועושים אהבה בפעם הראשונה סילבינה מגלה את מרטין יוצא מחדר השינה של ברברה והיא מאיימת לספר הכול לקרלוס אם מרטין לא יעזוב את הבית מיד. כדי להגן על ברבי ועל אביו מהאמת הקשה מרטין הולך לגור עם דודתו, טיטינה, וסבו. מרטין מחליט להיות "מחפש" (נווד), מוכר דברים ברחוב כדי לעזור למשפחתו. עברו 10 שנים, ברברה היא יד ימינו של אביה בחברה שלו ומאורסת לפרננדו, טיפוס מאוד שאפתן ובאותה רמה גם מנוול. אאוחניה מקבלת את התואר וטרינרית מתחילה את הקריירה שלה ומרטין עדיין מוכר מחברות ועפרונות אי שם. ברברה ומרטין נפגשים שוב, ומתווכחים. סילבינה ושאר המשפחה נוסעים לסוף שבוע חוץ מברברה, מרטין מגיע לאחוזה ורואה את ברברה בבריכה ומנשק אותה, הם הולכים לחדר שלה ועושים אהבה. אחרי זה ברברה נוסעת לאירופה לכמה חודשים וחוזרת כדי להודיע על הריונה ועל נישואיה לעתיד עם פרננדו, אביו של הילד שלה. היא מחליטה לשכוח לתמיד את אהבתה האסורה.
ומשם מתחילים חטיפות, אנשים מתים, ושערוריות והכול באחריות פרנדדו. בשביל הלב השבור של מרטין מגיעה לולה אחותו של חברו הטוב מנוסנטה. היה לה עבר מסובך: היא הייתה בכלא, חבר לשעבר שלה שבא לחפש אותה ומפגש ראשון עם אביה "אל בבה".
מרטין ולולה מתחתנים כדי להשיג ולשמור על ירושה ולא עובר הרבה זמן עד שלולה מגלה שהיא אוהבת אותו. יום אחד מופיע תינוק על סף הדלת של הדירה של השניים שמשנה להם את החיים. אף אחד לא יודע את זהותו האמיתית של התינוק שמטבילים אותו עם השם טינצ'ו. האם מרטין יקבל את מותה של ברברה ויהיה מאושר עם לולה או שהוא ימשיך לחפש את האשליה?
 
השחקנים:
ננסי דופלה - ברברה
ארתורו בונין-קרלוס
לואיסינה ברנדו-סילבינה 
קרולינה פפלאו-לולה
אנה מריה פיסיצ'יו-טיטינה
רודולפו ראני-בבה
ויויאנה סקונה-לאורה
לואיס לוקה –מנוסנטה
סבסטיאן אסטבנס-בטו סנטנה
נאצ'ו גדאנו-פרננדו 
חסמין סטוארט-אוחניה
מתיאס אפוסטולו-אריאל
אסטבן פרול-צ'יבה
מרסלו קוסנטינו-רוניה
 
עוד מידע על הטלנובלה:
אהבה אסורה זאת טלנובלה ארגנטינאית משנת 2000.
הטלנובלה הצליחה אצלנו ושודרה אצלנו בויוה פעמיים אבל בארגנטינה היא לא כל כך הצליחה (היה לזה רק 10.4% רייטינג בארגנטינה) אבל יש הרבה אנשים שאומרים שזאת הטלנובלה שהם הכי אהבו ואחת הטלנובלות הכי טובות ששודרו בישראל.
בזמן הצילומים ננסי הייתה בהריון והמפיקים החליטו שגם בסדרה ברברה תהיה בהריון.
כבר כמה שנים שננסי ופבלו גרים ביחד. יש להם בת שקוראים לה מורנה וביחד הם מגדלים את לוקה הבן של ננסי.
פבלו וננסי יתחתנו ב-2007 ושניהם מאוד רוצים עוד ילד זה בטח יקרה אחרי החתונה.
לטלנובלה יש 200 פרקים ולשיר הפתיחה קוראים Willy Lorenzo - Vanidad del Mundo.
 
תמונות של הטלנובלה: