בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
    טלנובלות לנצח
    חדשות
    הידעתם ש..
    טלנובלות
    סרטונים
    שחקנים
    שחקניות
    תקצירים
    ספיישלים
    ספויילרים
    כוכב/ת החודש
    כתבות וראיונות
    משחקים
    המילים של השירים
    גרפיקה
    שאלות ובקשות
    הסקר
    לינקים
    אלבום תמונות
    הפורום החדש

"האישה הבתולה"
קצת לפני מותו הגנרל פרנסיסקו אורטיז (אגנסיו לופז) מתחתן עם וירחיניה (אדלה נורייגה) וממנה אותה ליורשת היחידה שלו.
כשוירחיניה ואחיה הקטן דייגו (ראול סבסטיאן) מגיעים לכפר של פרנסיסקו (או שלכפר קוראים סן פרנסיסקו) כדי לקבור את הגנרל (או לארגן הכל לפני מותו) מלווה אותם האחיין שלו פרננדו שבז לוירחיניה בגלל שפעם היה בינהם רומן ובגלל שהוא יודע שהיא היתחתנה עם דודו בגלל כספו.
הבן-אדם היחיד שקיבל את וירחיניה בחביבות כשהגיעה לכפר היה הרופא של הכפר חוסה גוואדלופה סרנו (חורחה סלינס) גבר טוב והגון שאשתו בלנקה (נטליה אספרון) חולה במחלה קשה ושהיא עומדת למות.
וירחיניה מופתעת לראות ולגלות שהחווה של הגנרל נטושה היא לא יודעת שזה באשמת אורליה (ליליה ארגון) אימו של פרננדו שהתחברה עם מנהל העבודה לורנזו כדי לגנוב מוירחיניה את כל ההון שירשה.
אורליה ששונאת את וירחיניה עושה הכל כדי שוירחיניה תעזוב את החווה כי היא יודעת שאם וירחיניה תעשה זאת אז היא תאבד את הירושה.
אורליה נשבעת שאם וירחיניה לא תעזוב מרצונה היא תסלק אותה בכוח ושנאתה של האורליה רק גודלת מתי שהיא שמה לב שפרננדו בנה התאהב לחלוטין בוירחיניה למרות שוירחיניה רואה אותו רק כידידה/חברה הטוב.
כשוירחיניה מכירה את בלנקה נוצרת בין שתיהן ידידות כנה אבל חוסה גוואדלופה אוסר על אישתו להיות חברתה של אישה אגואיסטית ושאפתנית כמו וירחיניה למרות שהוא יודע שלא נותר לאישתו עוד המון זמן לחיות ושזה יכול לעשות אותה מאושרת.
הוא מפחד מהאושר שיכול לגרום לאישתו ולבתו האופליה/מריסול (כל אתר קוראים לה בשם אחר).
בלי לתכנן את זה נוצר בין חוסה גוואדלופה לוירחיניה אהבה ותשוקה גדולה ושניהם מנסים להסתיר זאת ומנסים לפתח שנאה כי הם יודעים שאם הם יחיו את אהבתם אז זה יהיה כאילו בגדו בבלנקה.
אחרי חתונה שאף אחד לא יודע אם היתקיימה בכלל וירחיניה תנסה עכשיו להילחם נגד השנאה והשאפתנות של אורליה ולורנזו.
היא תנסה להוציא/לעקור מליבה את האהבתה הבלתי אפשרית לחוסה גוואדלופה כדי לא לבגוד בחברתה בלנקה.
 
מידע על הטלנובלה:
האישה הבתולה זאת טלנובלה חדשה ממכסיקו למרות שצילמו אותה בסוף 2005 אני שמה כאן מידע על הטלנובלה הזאת כי אולי היא עוד תגיע אלינו בגלל שהיא כל כך הצליחה בחו"ל..
כמו בכל טלנובלה מכסיקנית גם פה יש המון שחקנים מוכרים כמו אדלה נורייגה (הזכות לאהוב), חורחה סלינס (בדרך אל האושר ולילות מריאנה), ססר אבורה (חבקי אותי חזק, לילות מריאנה ואם חורגת), נטליה אספרון (רק נשיקה), סרחיו סנדאל (הפולשת), רוברטו בלוסטרוס (הימור מסוכן, כנגד כל הסיכויים, להתאהב מחדש ועוד..) ועוד הרבה אחרים..
לטלנובלה היה מעל 20% רייטינג כשהיא שודרה בחו"ל יש לה רק 80-100 פרקים (בערך) והיא אחת מהטלנובלות המכסיקניות שהכי הצליחו ב-2005 אני עדיין מקווה שזה יגיע אלינו.
* הטלנובלה היא של טלויסה
 
רוצים תמונות של הטלנובלה:
 
"אלבורדה"
היפוליטה דיאז (לוסרו) חיה כל חייה עם סבתה.
סבתה מתה אך לפני מותה היא מחתנת את היפוליטה עם אנטוניו דה גוזמן.
דודו של אנטוניו אומר לו שרק אם יהיה לו ילד הוא ירש את כל כספו, הבעיה היא שאנטוניו הוא אימפוטנט.
המשרתים בביתו של אנטוניו תופסים מישהו שהם חושבים שהוא גנב וגברת חואנה אימו של אנטוניו מנצלת זאת ומכריחה אותו לשכב עם היפוליטה.
לואיס מנריקה "הפושע" (פרננדו קולונגה) מוכן לעשות זאת רק כדי שלא יסגירו אותו למשטרה.
לואיס מנריקה נכנס לחדרה של היפוליטה בעוד היא יושנת הוא מנסה לברוח אך היא מתעוררת והוא נאלץ להעמיד פנים שהוא בעלה הם שוכבים ואחר כך הוא מספר לה את האמת שהוא לא בעלה ושגברת חואנה ובעלה הכריחו אותו להעמיד פנים שהוא בעלה ולשכב איתה כדי שהיא תכנס להריון.
בהתחלה היא לא מאמינה לו אך היא מדברת עם גברת חואנה ומבינה שהוא אמר לה את האמת.
3 שנים אחרי יש לה ילד קטן היא בורחת מביתה של גברת חואנה והולכת לחפש את האבא האמיתי של בנה כדי שיתן את שמו לבנה הקטן דיאגו.
היא ולואיס מנריקה נפגשים שוב אך בעוד הוא ישר יודע מי היא לה אין מושג שהרגע היא פגשה את האיש שעשה אותה אישה.
מכאן הדברים רק ילכו ויסתבכו הם כמובן יתאהבו אך היא לא תדע שהגבר שעכשיו היא אוהבת זה אותו הגבר שהיא שונאת בכל ליבה על כך שעשה אותה אישה.
 
מידע על הטלנובלה:
אלבורדה או יותר נכון "שחר" זאת טלנובלה תקופתית ממכסיקו גם היא חדשה והיא הטלנובלה המכסיקנית הכי מצליחה השנה במכסיקו גם לה יש 80-100 פרקים אבל כנראה שבגלל שהצופים לא רצו להיפרד מזה כל כך מהר אז הוסיפו לזה עוד כמה פרקים.
לטלנובלה יצא גם בושם למי שלא יודע כי המפיקים רצו לנצל את זה שהיא הצליחה כל כך ובדרך להרוויח עוד קצת כסף.
ושוב כמו בכל טלנובלה מכסיקנים כאן יש המון אבל המון שחקנים מוכרים כמו פרננדו קולונגה (המתחזה, חבקי אותי חזק, מריה מריה, אהבת אמת ועוד..), לוסרו (אתה גורלי), ולנטינו לאנוס (להתאהב מחדש, יש מצב לאהבה), ארטורו פינצ'ה (הפולשת, כנגד כל הסיכויים), אירן קסטיליו (להתאהב מחדש, כיתה 406), שרלין (כיתה 406, הפולשת) ועוד הרבה אחרים.
טלנובלה מקסימה שמחזירה אלינו את פרננדו קולונגה השחקן המכסיקני הכל כך מוכשר ומצליח שאותו אנחנו מכירים מהמון טלנובלות.
אז זהו שהטלנובלה כן תגיע אלינו ואומרים שכבר קנו אותה אבל שעדיין לא ידוע מתי ישדרו אותה אבל זה לא בטוח.
לפי ויוה פלוס זה יגיע אלינו בטוח ובקרוב מאוד.
* הטלנובלה היא של טלויסה והרייטינג שיש לה זה 24%-30%.
רוצים תמונות של הטלנובלה כנסו לכאן http://rachel99.moj-album.com/album/2813439/
 
"מחרוזת אזמרלדה"
מחרוזת אזמרלדה הטלנובלה החדשה בה ישחקו אוסבלדו לה פורט וקרינה זימפיני.
בטלנובלה החדשה תוכלו לראות את הפגישות והתסבוכות בין מרטין (לה פורט) אדריכל/ארכיטקט מוכר (אויב מושבע) שחי בצד הרחוק והקיצוני כבר המון זמן הוא קשור/משתייך מערכת/תוכנית הבינלאומית ורומינה אישה מאוד יפה שחיה במקום בו יש רק עוני ודלות ושהוספת קרטונים בכדי להמשיך להחזיק מעמד.
הגורל יפגיש ויאחד בין מרטין ורומינה בתוך סיפור אהבה מדהים רב צדדי מלא במכשולים ואנשים רבים שיופיעו ינסו להרוס את הקשר שיוולד בינהם.
וחוץ מזה מצבים רבים ומטעים יגרמו לחוסר אמון/חשדנות לאומית/ארצית שיאיים על אהבתם אך בו זמנית יגדיל את שווי אהבתם.
והסיפורים הרבים והשונים יסתובבו/ירדפו סביב מחרוזת של אזמרלדה מחרוזת מהמאה ה-14 (XIV) מקורית של אחד מחברי הארגון שמסתתר מאחורי שקרים וסודות שפלים ובוגדניים.
שרשרת שמעירה את השינאה, טינה, רדיפה ונקמות.
הכל בעצם מתחיל כשמרטין חוזר לארגנטינה בגלל שאביו מת הוא פוגש את רומינה אבל היא בהמשך תהיה בטוחה שהוא רצח את אביה (או שהוא ניסה) וכנראה גם תרצה לנקום בו.
אהבה מסובכת, גורל רע, סיפור אהבה אחד בין כל האחרים, בגידות, נקמות, שנאות, רדיפות ועוד הרבה דברים אחרים מאחדים שוב את אוסבלדו לה פורט (מישהו שומר עליי) וקרינה זימפיני (גברים עם כבוד) שמנסים להוכיח שוב שהפעם זה כן יעבוד ושהיא לא תעזוב הכל באמצע ותלך כמו שקרה אז לפני כמה שנים במורה פרנקו.
 
מידע על הטלנובלה:
טלנובלה מדהימה עם המון שחקנים ארגנטינאים מוכרים וטובים שכולנו כבר אוהבים וכן אוסבלדו אחד מהם...
בטלנובלה משחקים גם פאולה סירו (מישהו שומר עליי), לידיה למיסון (בובה פראית) נורברטו דיאז (בובה פראית, יאגו, היורש), חימנה פאסי (יאגו, אהבת נעורים), חוסה מריה מונחה (הסוד של לאורה, מישהו שומר עליי), ארטורו בונין (אהבה אסורה, בובה פראית, המורדים), סרחיו סורקו (גברים עם כבוד, לב אמיץ) ועוד..
לטלנובלה יש רייטינג די נמוך (8%-9%) וזה לא ממש מצליח אבל זה יגיע אלינו כי זה של יאיר דורי ואם היא לא מצליחה זה לא בגלל שהיא לא טובה אלא זה בגלל שהיא משודרת מול טלנובלות יותר מצליחות שמשודרות כבר המון זמן בארגנטינה.
* הטלנובלה היא של פולקא ויאיר דורי והיא משודרת בערוץ 13 הארגנטינאי משני עד שישי ב-14:00 והיא מתחרה ב"אומרים אהבה" (עם חואן דרטס) וב"סערה" (עם נטליה סטריגנרד) שלשתיהן יש כמעט 20% רייטינג.
דרך אגב את שיר הפתיחה שר אוסבלדו לה פורט.
 
"נפש פיראטית"
שלושה חברים מחליטים, בהתאם למסורת משפחתית, להקים מחדש את אגודת החרבות. מטרת האגודה להשליט צדק.
מטרת העל של שלושת החברים היא לגלות את מקומו של השלל הגדול, האזמרלד אלמה, לנקות את זכרם של הוריהם, להמשיך את האגודה וכשגלו על רצח הוריהם, ירשיעו את הרוצח.
בניסיו רמאי; קרוס, קוסם וגנב ואיבן מהמר מושבע, משנים את חייהם על מנת להתמקד בפיצוי על אי הצדק של החברה בה הם חיים.
כך קורה שאשת המושל הבלתי נסבלת, משלמת על היחס המשפיל שנותנת למשרתיה, כשהיא "מאבדת" באופן מסתורי את תכשיטיה היקרים. או להיהפך, איך שרמאי גדול, שמרבה לבגוד בפזיזות למטרת צרכיו, ואף פעם לא נכנס לכלא בזכות הקשרים שלו עם צוות בית המשפט, מרומה ע"י האגודה ומושפל בפומבי.
הכסף שנגנב חוזר לקורבנותיו של העבריין שמגורש מעולמו המוכר לו.
כדי להשיג את מטרותיו, שלושת החברים, מארגנים אסטרטגיות, בונים דמויות, מדמיינים קשרים ומדמים מצבים של סיכונים, הרפתקה בעלת תסבוכות עצומות ובלבול.
לאגודה יהיו חוקים סודיים משלה, כשביניהם האיסור לפצוח בחילופי אש, גירוש מידי של מי שהורג אדם אחר, ההוראה המדויקת שלעולם לא גונבים לצרכים אישיים אלא רק לטובת נזקקים, והשבועה של חברי האגודה שלא להתאהב באותה אישה.
ככל הנראה מטרות אלו היו יכולות להתקיים בלי בעיה אם לא היו נכנסות לסיפור אלגרה וקלרה, יפיפיות עוצרות נשימה.
אלגרה, מרדנית ופעילה, היא ביתו של איש עסקים חזק: חינו ריגנטי, משתתף רביעי ובוגד של האגודה הישנה. אלגרה היא עיתונאית, עובדת בעיתון של אינייקי, איש ספרדי, אח של מרילין. קלרה היא צלמת, עמיתה לעבודה של אלגרה. אלגרה צריכה לקחת חלק במסיבה ביכטה של אביה, כדי לציין את האירוסין שלו עם אישה שהיא שונאת: מפתה, נחמדה ותמימת מראה, מרילין הספרדייה. במסיבה זו הגורל שלה, בדומה לקלרה, ישתנה. היא תפגוש את בניסיו, קרוס ואיבן, וזו תהיה התחלתם של מפגשים סוערים.
אלגרה מתכוונת להתרחק מבית אביה. שונאת את עסקיו והיא רוצה אך ורק להקדיש את עצמה לעיתונאות. במטרה זו היא מתכננת נסיעה לאמריקה, ע"פ דרכו של צ'ה גווארה (מהפכן ארגנטינאי), נסיעה של חקר עיתונאים ובין היתר גם בריחה ממשפחתה יחד עם קלרה...
אך אביה, חינו ריגנטי, מתכנן עבורה עתיד שאין לו שום קשר לחלומותיה. חינו יאסור על אלגרה להגשים את החלום לנסוע. בניסיו יהיה בשביל אלגרה התשוקה, הכוח, הגבורה וגם השנאה שמביא האופי הקשה והשתלטן.
איבן, מבלי לדעת, תופס את מקומו של המיסטי, זה שמחפש את האמת מעבר לנראה לעין. הוא מאמין בגורל המשחק. הוא משתף את האחרים במיסטיקה בחיפוש. הוא יכיר ויפגוש כמרים ואנשי דת ויאמץ אמונות שונות והתנהגויות מגוונות. שלושתם יתחילו לראות ולהבין את הסימנים שיביאו אותם למציאת השלל ודרך זה, את האמת על עברם ואת התגשמות גורלם.
במשך הפרקים אלגרה תגלה את אגודת החרבות ותעשה הכל כדי להיות חלק ממנה.
איבן, בניסיו וקרוס גרים איפה שהיה המקום הסודי של הוריהם; בית מוזר עם סוגים שונים של מלכודות, שיאפשרו בריחות מפתיעות והגעות מדהימות. שלושתם יחיו שם כל אחד עם "האיכויות" שלו: קרוס עם שבע היונים שלו, חמש ארנבות וכל הטריקים שלו. איבן עם השכחה ואי הסדר ובניסיו עם האופי החזק יהיו שילוב שיותר מפעם אחת צ'רלי תצטרך להתערב כדי שלא יכו אחד את השני. המקום הופך למרכז המבצעים החדש של אגודת החרבות. שלושת החברים חווים מצבים מצחיקים וקונפליקטים שנובעים מהאישיות השונות שמחויבות לחיות ביחד. הכאוס של החיים המשותפים לא יכולים להיות יותר קשים כאשר אלגרה עוזבת את ביתה, משנה את זהותה ומוצאת מחסה אצלם. הם מיואשים אך לא רוצים ולא יכולים להתנגד.
הנוכחות של קלרה, ביתה של צ'רלי (האישה שמגלה להם את סודות האגודה הישנה) חברה של אלגרה, מאורגנת ושקדנית. ולעומת אלגרה, קלרה בטוחה באהבתה , אהבה שהרגישה מהפעם הראשונה שראתה את בניסיו.
קלרה בעלת חושניות שונאת את הנוצץ. יש לה תחביב: המכוניות והאופנועים. תשוקתה: העיתונאות והצילום.
קלרה לא מודעת לקיומה של האגודה, עד לעיצומו של הסיפור. וכאשר נודע לה על כך, היא מרגישה נבגדת משלושת האנשים היקרים בחיה: אימה, אלגרה ובניסיו. הם לא נתנו בה אמון. הרחיקו אותה מהסוד, מההרפתקה ומהכול. כאשר נודע לה, היא מתמלאת כעס שהיא לא יודעת כיצד להתמודד איתו.
איבן מאוהב עד כלות נשמתו בלאורה, אהבתו הישנה והגדולה שאיתה יתהלך הלוך וחזור תוך כדי ניסיונות להיפגש עם אחותו של קרוס, קנדלריה, שתאמלל את חיו. פרנסיסקו, חבר בנפש של איבן, יכנס אל מרובע האהבה הזה, כיוון שהוא מאוהב בסתר ליבו באיבן.
קלרה, כמו אלגרה, היא נשק קטלני. היא בעלת אינטליגנציה גבוה וכמו שבת שהולכת בדרכה של אימה, הבנה העמוקה של החיים. קלרה היא היחידה שלא משתתפת בחיים המשותפים האלו ולא שותפה לסוד הם מסתירים רק ממנה, רק כדי לקיים את צו הוריהם. באי ידיעה שקלרה קשורה להיסטוריה יותר ממה שהם מאמינים. בלי לדעת שהפעם היא קשורה לאלגרה בקשר יותר גדול מאשר חברות. כיוון שקלרה לא יודעת שהיא ביתו הביולוגית של חינו, האיש שצ'רלי אהבה מאז ומתמיד.
היא תהפוך להיסטוריה של שלושת ההרפתקנים ואישה הנלחמים על הצדק שבין אהבות, תשוקות בלתי אפשריות, במשחק שיוביל אותם בסוף להבין את ההיסטוריה האמיתית של הוריהם ומהות חייהם. הם ארבעה משוגעים לחברה, ארבע מרדנים, ארבע מאוהבים בחיים, ארבע אנשים מאוד שונים בניהם עם חסרונות, טעויות, בלבולים ומעלות שהופכים אותם ליותר אנושיים, יותר מציאותיים ויותר חיים...
* מאתר פלוריסיינטה הישראלי http://www.floricienta.co.il/
 
מידע על הטלנובלה:
כמו קטנטנות, המורדים ופלוריסיינטה גם זאת טלנובלה שכריס מורנה מפיקה.
בטלנובלה משחקים מריאנו מרטינז אחד השחקנים הכי מצליחים בארגנטינה ולואיסנה לופילטו שמוכרת לנו מהמורדים, קטנטנות והסודות של אבא.
חוץ מהם משחקים שם גם בנחמין רוחאס, איסבל מסאדו, פביאן מאזי, אלסה פינז'ה, חוליה קלאבו (אני צועני, לב אמיץ), אגוסטין סיירה ועוד...
נפש פיראטית היא לא טלנובלה לצעירים כמו המורדים זאת הפעם הראשונה שכריס מורנה עושה טלנובלה כזאת.
השחקנים הראשיים בטלנובלה הם מריאנו ולואיסנה אבל זה בערך כמו במורדים שאז הם היו 4 שחקנים ראשיים כאן זה אותו הדבר רק שכאן יש 6 שחקנים ראשיים.
הטלנובלה כמעט בטוח תגיע לכאן והיא תשודר או בויוה או בויוה פלטינה, למרות שגם זה לא ממש בטוח ואולי היא תשודר בערוץ אחר כמו 10 או 22 וכל שאר הערוצים שלפעמים קונים טלנובלות.
מה שכן בטוח זה שערוץ ג'טיקס או ערוץ הילדים לא יכולים לשדר טלנובלה כזאת כי הם יצטרכו לצנזר חצי מהטלנובלה וזה כמובן אף אחד לא רוצה נכון.
לטלנובלה יהיו רק 160 פרקים אבל אם היא תצליח תהיה לזה גם עונה שניה (ככה אומרים אבל אני לא חושבת שזה נכון) או שפשוט יהיו יותר פרקים לעונה הראשונה.
רוצים תמונות של הטלנובלה? כנסו לכאן http://rachel99.moj-album.com/album/2864603/
 
"קטנטנות 2006"
העלילה מספרת על מאגאלי גארסיס, תעשיינית מצליחה וצעירה, שבעברה נכוותה קשות ועד היום איננה מצליחה להשכיח את הכאב. כשסיימה את התיכון, היא נכנסה להריון מחברה הראשון, דבר שהתקבל במשפחתה בתדהמה ובזעם רב. אביה, האדם המשפיע והחשוב ביותר בעיירה בה התגוררו, החליט להציל את כבוד המשפחה, ושלח את מאגאלי לגור בכפר נידח, רחוק מאנשי הכפר, להתמודד עם הריונה לבדה. תוכניתו הסודית הייתה לקחת את התינוק ברגע שיוולד, להכניסו לבית יתומים ולהגיד לבתו שבנה נולד מת.
יחד עם משתפת פעולה, הם מצליחים לבצע את התוכנית עד לשלמותה. התוכנית מבוצעת בהצלחה. מאגאלי מקבלת את הבשורה הקשה, ו"מתה" מכאב. התקווה היחידה מגיעה דווקא ממשתפת הפעולה, שמתחרטת ואומרת לה שבנה חי, ושהוא נמצא באחד מבתי היתומים באיזור. היא לא אומרת לה שום דבר נוסף, אפילו לא אם מדובר בבת או בן.
מאגאלי לעולם לא הייתה מסוגלת לסלוח לאביה על שעשה. שמונה שנים חלפו, ולא עבר יום שהיא לא חיפשה את בנה, בנתיים ללא הצלחה. היא נעזרת בלוסיה, חברתה הטובה ביותר,
שעוזרת לה בסודיות במשימה הזו. כך, שתיהן מגיעות אל בית היתומים שנמצא בבעלות משפחה ששמה דימונט.
פיירה וחולייטה דיימונט, וילדיהם מרסל ותרסיטה, הם משפחת אצולה מושחתת וקפדנית, שמשתמשת בבית היתומים כתירוץ לקיומם. הם מתקיימים מסיבסודים
שהם מקבלים, ואת הילדים הם שמו בבית קודר ומתפרק. המשמעת בבית היתומים קפדנית ונוקשת מאוד. על הילדים הופקדה תרסיטה, בחורה רעה ונוקשת, שעושה חיים קשים וממררת את חיי הילדים.
אל בית היתומים מגיעה מאגאלי. מאגאלי מביאה איתה תרומה אל בית היתומים - מוצרים שמייצרת חברתה. היא יוצרת במיידית קשר טוב עם לונה, אחת מן היתומות. מאגאלי מרגישה שלונה היא בתה האובדת, וכחלק מתוכניתה, מחליטה להיכנס לעבוד בבית היתומים, כדי לברר פרטים על עברה של לונה, ולהגיע אל האמת.
כך מגיעה אל בית היתומים לילי, שהיא לא אחרת מאשר מאגאלי בעצמה, מסתתרת מאחורי תלבושת ואישיות שהמציאה, ומצליחה להתחבב על הילדים. לילי ממלאת את תפקיד המלאך, בחורה משוגעת ומלאה באנרגיה, שנותנת לילדים את האהבה והחום שהם היו זקוקים להם. לילי - מאגאלי ממשיכה בחקירה בתוך המעון, ומגלה שיש סיכוי שגם אניטה ונאנו,
שני יתומים נוספים מהמעון, עלולים להיות בנה האובד. אט אט מאגאלי מתאהבת באמת בילדי המעון, ומבינה שבית היתומים הוא מקומה וששם היא צריכה להישאר.
העלילות וההרפתקאות שעוברים הילדים במעון, המיסתורין שמסביב בנה האובד (שעד הרגע האחרון, לא מתגלה מי הוא) והאהבה שלילי מוצאת בקילי,
גורמים ללילי להבין שמאגאלי היא רק שם שנתן לה אביה כשנולדה, ושהיא "נולדה מחדש", ותישאר לתמיד בבית היתומים, מגנה על ילדיה.
לילי ב"קטנטנות 2006" לא רק על מנת להיות אימא, אלא גם כדי ללמד את הצופים שדרך ההומור, הטירוף, האהבה והאומץ, אפשר לחיות חיים טובים יותר. העונה השמינית, "קטנטנות בלי סוף", מלאה בקסם, חלומות, דימיון והרפתקאות מסעירות, שלא רק ירגשו את ארגנטינה, אלא גם את ילדי העולם. "קטנטנות" 2006 מיועדת לכל המשפחה.
* מאתר פלוריסיינטה הישראלי http://www.floricienta.co.il/
 
מידע על הטלנובלה:
קוראים לזה "קטנטנות בלי" סוף אבל אני מעדיפה לקרוא לזה קטנטנות 2006.
גם היא כמו נפש פיראטית כנראה תגיע אלינו ותשודר בערוץ הילדים או בערוץ ג'טיקס.
אין כאן הרבה שחקנים מוכרים חוץ מכמה ששיחקו ב"פינת אור" ופלוריסיינטה כמו מריאנה אספוסיטו, אסטפנו דה גרגוריו, קנדלה וטראנו, גסטון סופריטי, דלפינה וארני ולאורה אנדרס.
אבל יש עוד כמה שחקנים מוכרים כמו מריה קרמבולה (לורנה בהסוד של לאורה), מריאנה בריסקי (קשר דם), וגסטון ריקאוד ששיחק בקטנטנות (מה שאנחנו מכירים) בעונה השביעית (עם אגוסטינה צ'ארי).
גם לקטנטנות 2006 יהיו רק 160 פרקים אבל אולי גם תהיה לה עונה שניה אבל שוב רק אם היא תצליח (בארגנטינה).
רוצים תמונות של הטלנובלה? כנסו לכאן http://rachel99.moj-album.com/album/2864608/
 
"אומרים אהבה"
הסיפור הוא על אב ובן שהחיים מעמידים אותם בניסיון. שניהם סובלים בגלל אהבה שלא יכולה להתממש.
פטריסיו בנגס (אנטוניו גרימאו) הוא איש עסקים בעל כוח שבעבר היה אלוף משחק הפולו. פטריסיו הינו אלמן שאוהב לצאת עם נשים בעלות מעמד כלכלי וחברתי גבוה בנו הוא באוטיסטה בנגס (חואן דרטס) רווק מבוקש ושחקן פולו מצליח יש לו בת מאהבתו הראשונה - פלורנסיה דיאז (מילי סטגמן). פלורנסיה נמצאת כרגע בכלא בגלל משהו מהעבר שהיא מסתירה ולכן היא לא רוצה לראות לא אותו ולא את בתה הקטנה.
נואל (אאוחניה טובל ) היא מין טום בוי בחורה מצחיקה ומשעשעת שאף פעם לא התאהבה.
בעקבות מיקריות הגורל, נואל פוגשת בבאוטיסטה ובין שניהם נוצר קשר מיוחד. כל העלילה סובבת סביב הסודות של כל הדמויות שבסופו של דבר מתגלים ומתקשרים אחד בשני.
הכל מסתבך עוד יותר בעיקר כשגם פטריסיו מכיר את נואל ומתאהב בה וככה קורה שהאב והבן נלחמים על אהבתה של אישה אחת שקוראים לה נואל רק שהיא מתאהבת בבן.
 
מידע על הטלנובלה (+ מידע על הדמויות):
הטלנובלה התחילה בסוף 2005 אחרי שנגמרה הטלנובלה מישהו שומר עליי אבל היא טלנובלה חדשה ובגלל זה היא צריכה להיות חלק מהטלנובלות החדשות שאולי יגיעו אלינו.
ואני בטוחה שזה עוד יגיע, ויוה בגלל שכנראה אין להם כל כך הרבה כסף עכשיו, עדיין לא קנו אותה אבל הם יקנו כי זה מאוד מצליח בארגנטינה וחסר להם לא לקנות.
בטלנובלה כמו בכל טלנובלה מצליחה של טלפה יש המון שחקנים מוכרים כמו חואן דרטס (הסוד של לאורה, אני צועני ועוד..) - שמשחק את באוטיסטה בנגס הרווק הכי מבוקש במדינה, תרבותי מבוסס כלכלית ובחור עם סטייל. הוא אחד משחקני הפולו הכי טובים בעולם. הוא סובל בגלל סוד ואהבה שלא התממשה.
אאוחניה טובל (לב אמיץ, סנטרל 099) שמשחקת את מריה נואל גוטיירס, נואל היא "טום בוי" שמעריצה את אמא שלה. יש לה שני אחים ואבא שהיא נפגשת איתו לעיתים רחוקות. נואל עדיין לא יודעת מהי אהבה.
אנטוניו גרמיאו (אני צועני, לב אמיץ, גברים עם כבוד) - שמשחק את פטריסיו בנגס שהוא אלוף פולו לשעבר שהתאלמן בגיל צעיר. סביב מותו של אישתו יש תעלומה גדולה. בהמשך חייו הוא נקשר לבחורות מהמעמד הגבוה והרומנים שלו נכתבים בכל העיתונים.
מילי סטיגמן (ירח פראי, קטנטנות ועוד..) - שמשחקת את פלורנסיה אקבדו דיאז שהיא צעירה ממשפחה חשובה. באוטיסטה מאוהב בה ונתן לה את חייו אבל בגלל טעות מהעבר היום פלורנסיה בכלא והיא לא רוצה לראות לא את באוטיסטה ולא את הבת שלה.
הילדה ברנרד (אהבת נעורים, קטנטנות, המורדים, סלסטה ועוד..) - שמשחקת את דוניה לורנצ'ה בנגס שהיא האמא של פטריסיו (גרמיאו) והסבתא של באוטיסטה (דרטס). אישה גאוותנית בעלת אופי רע ששולטת בבנים במשפחה. בחייה יש אהבה גדולה –דנילו אוקולטו.
סילביה קוקיטה (דוגמניות 90-60-90, הסוד של לאורה ועוד..) - שמשחקת את חואנה בנגס שהיא האחות של פטריסיו. חואנה מאוד ביישנית ומופנמת רווקה שמסתירה סוד גדול. היא חטטנית מאוד ולא מסוגלת לסתור את אמה. יש לה רומן עם הפסיכיאטר אוקטביו אוקמפו.
סברינה גרסיארנה (הסוד של לאורה, המורדים, מישהו שומר עליי ועוד..) - שמשחקת את מגדלנה בנגס שהיא הנכדה של דוניה לורנצ'ה (הילדה) והיא מעצבת אופנה שחיה הרבה זמן מחוץ למדינה ואחרי הרבה זמן היא שבה לארגנטינה כדי להטביע את חותמה.
נפאל גונזלס - שהיא קטלינה בנגס הבת של באוטיסטה ופלורנסיה. קשורה מאוד לאביה, גחמנית שיש לה כל מה שהיא רוצה.
מרסלו אלפרו (המורדים) - שהוא אדולפו בנגס אחיה ההומו של לורנצ'ה. המשפחה החליטה שלא לחוש בושה באשמתו ולכן שלחה אותו מחוץ למדינה.
גיגי רואה - שהיא קונסואלו פויירדון המאהבת הניצחית של פטריסיו בנגס. יש ביניהם הסכם שאין בניהם שום התחייבות אלא רק רצון ליהנות.
סגונדו סרנדס (בובה פראית, אהבת נעורים ועוד..) - שהוא רודריגו גרסייה פויירדון בן דוד של באוטיסטה. הוא מרדן ולא מקבל את המוסכמות והנורמות. שואף להיות כמו בן דודו אך במקביל עושה הכל כדי להיבדל ממנו.
כריסטינה אלברו - שהיא פילאר פויירדיון, גיסתו של פטריסיו. כל חייה היא הייתה מאוהבת בפטריסיו אבל התחתנה עם הורסיו .יש לה ילד בן 7 מחוץ לנישואים שנמצא בבית מחסה ואף אחד לא יודע על קיומו חוץ מהאבא שהוא פטריסיו.
אוסבלדו סנטורו (קצ'ורה) - שהוא הוריסיו גרסיה פויירדיון, בעלה של פילאר. הוא בא ממשפחה מהמעמד הבינוני אבל מנסה להבין איך זה להיות להיפך.
אליסיה זנקה - שהיא גלדיס גוטיירס, אמא של נואל מצחיקה ומשעשעת המרגישה צעירה בנפשה.
גבריאלה סרי (בובה פראית) - שהיא רוסה גוטיירס, אחותה של נואל. היא יפה ומושכת והיא מלאה בשאיפות. רוצה חיים יותר טובים ולא משנה מה היא תצטרך לעשות כדי להשיגם.
דייגו אוליברה (היורש ועוד..) - שהוא חוסה לואיס גוטיירס, אחיה של נואל. המשפחה שלו קוראה לו "הפומה" הוא מעריץ את נואל ואוהב חיות.
פלורנסיה אורטיז (בובה פראית, דוגמניות 90-60-90, מישהו שומר עליי ועוד..) - שהיא מירנדה סנטיליאן גומז, החברה הנוכחית של באוטיסטה. דוגמנית, היא רוצה להתחתן עם באוטיסטה והיא תמיד מפחדת שבאוטיסטה יעזוב אותה.
דוויליו מרציו - שהוא דנילו מורואה, אהבתה הגדולה והסודית של לורנצה. התקרב אליה מתוך אינטרס אבל לבסוף התאהב בה לגמרי. ועכשיו נמאס לו להמשיך לחיות בצל.
חררדו רומנו (גברים עם כבוד) - שהוא אוקטביו אוקמפו, פסיכיאטר במרפאה הכי מפורסמת בארץ. לא יודע שפטריסיו הוא המאהב של אישתו.
 
"פצעים מאהבה"
מירנדה סן זורנטה (ג'קלין) היא בחורה חשובה, חזקה והחלטתית שיש לה הכול בחיים יופי, כסף וטוב לב.
אבא שלה זה גונסלו איש עסקים עשיר ומצליח שיש לו 3 בנות את אבל את מירנדה הוא הכי אוהב ומעריץ כי היא הכי דומה לו ולכן הוא מחליט שהיא זאת שתנהל את העסקים שלו.
פלורנסיה אחותה הגדולה של מירנדה סובלת ממחלה של הלב מה שלאט, לאט הורג אותה.
והקטנה רנטה שהיא צעירה לא בוגרת וגחמנית.
מירנדה מכינה את חתונתה ליום שפבריציו בלטרן ארוסה יחזור מגרמניה שם הוא מסיים דוקטורט.
מה שמירנדה לא יודעת זה שפבריציו כן עומד להתחתן רק שלא איתה אלא עם אחותה הגדולה פלורנסיה.
ברטה דה ארגון דודתה הרעה של מירנדה מציעה שפבריציו ופלורנסיה ימשיכו באהבתם כדי לפגוע במירנדה שאף פעם לא נתנה שישלטו בה ויתערבו לה בחיים הם בטוחים שהיא מעמידה פנים.
ברטה שונאת את מירנדה כי היא רואה בה את האישה שהיא הכי שונאת פרננדה דה ארגון אחותה.
פבריציו חוזר עם חברו הטוב אלחנדרו לוקה (גיא אקר) שמגיע למקום רק בשביל לנקום בגונסלו אותו הוא מאשים במותו של אביו.
הבילבול של אלחנדרו מתחיל כשהוא פוגש את מירנדה שתהיה כמובן אהבתו הראשונה מה שיגרום לכך שאלחנדרו המבולבל יצטרך להחליט בין האהבה או הנקמה.
ומהצד השני מירנדה שכשהכירה את אלחנדרו מדי היא נמשכה אליו מה שגורם לכך שהקשר שלהם יהיה של אהבה ושנאה וששניהם יפגעו ממנו.
העסקים של גונסלו בסכנה בגלל הניהול הרע של ססר אחיו של פבריציו והשותף של ברטה.
גונסלו מבין שהוא עומד לפשוט רגל ומירנדה צריכה להחזיר את ההון שלהם ולאחד את משפחתה כולל את אמא שלה שעזבה בגלל מה שעשתה לה ברטה.
עכשיו אלחנדרו ומירנדה יצטרכו להתגבר על כל המכשולים וילחמו נגד ססר שמאוהב במירנדה ובברטה שמהרגע הראשון שראתה את אלחנדרו היא התאהבה בו.
במלחמה הזאת של רגשות ותשוקות של גאווה וכוח מירנדה ואלחנדרו יגלו מהי התרופה שיכולה לרפאות את "הפצעים מאהבה".
 
צוות השחקנים:
ג'קלין ברקמונטס - מירנדה סן ז'ורנטה
גיא אקר - אלחנדרו לוקה
דיאנה ברצ'ו - ברטה דה ארגון
סרחיו סנדל - ססר בלטרן
חוסה לואיס רסנדס - פבריציו בלטרן
אנריקה ליזלדה - גונסלו סן ז'ורנטה
קרלה אלברז - פלורנסיה סן ז'ורנטה
אינגריד מרטז - סן ז'ורנטה
נוריה באגס - פרננדה דה ארגון
ביאטריז מורנו - אמפרו חימנס
חוסה אליאס מורנו - פרנסיסקו חימנס
ארנסטו ד'אלסיו - חואן חימנס
אנטוניו מורה - חואל חימנס
רודריגו טחדה - ראול חימנס
רוסאנגלה באלבו - רבקה קמפוזנו
גרטל ולדז - פמלה אלטמיראנו
* מ-www.esmas.com
 
מידע על הטלנובלה:
לפצעים מאהבה יש 100 פרקים כבר התחילו לצלם אותה לפני כמה חודשים במכסיקו והיא של טלויסה.
ריקרדו מונטנר ששר המון שירי פתיחה של טלנובלות או בכלל הרבה שירים ששומעים בטלנובלות שר גם כאן את שיר הפתיחה Heridas de Amor.
את גיא אקר ששיחק גם בקפה בניחוח אישה, סלומה ושקרים לא ראינו המון זמן עכשיו הוא חוזר לככב בטלנובלה חדשה לצידה של ג'קלין ברקמונטס שזאת הפעם הראשונה שהיא מככבת בטלנובלה.
כמו כל טלנובלה מכסיקנית גם פה יש הרבה שחקנים מוכרים.
 
"טעם של מתיקות"
ליאונרדו הוא מהנדס מצליח שחוזר ממסע עסקים מוקדם מהרגיל ותופס את אשתו במיטה עם חברו הטוב ביותר. הוא בטוח שלעולם לא יוכל יותר לבטוח בנשים עד שהוא פוגש את מירנדה, בחורה יפה שוויתרה על חלומה להיות רופאה כדי לעזור למשפחתה.
 
מידע על הטלנובלה:
הטלנובלה היא בכלל מ-2004 אבל בויוה פלוס היה כתוב שהיא כנראה תהיה אחת מהטלנובלות שיגיעו אלינו השנה.
יש לזה 140 פרקים וצילמו את זה בונצואלה חברת Venevision היא זאת שהפיקה את זה.
אין הרבה שחקנים מוכרים חוץ ממיגל דה לאון (המתחזה, לעולם לא אשכחך, פני מלאך, לילות מריאנה והוא גם בעלה לשעבר של גבריאלה ספניק), אסטריד קרולינה הררה (סוד של אהבה), אדוארדו לונה, (המתחזה, הכל למען אהבתך, רוסלינדה), חוליו אלקזר (הכל למען אהבתך, חתולה פראית) ועוד כמה שחקנים מוכרים מהכל למען אהבתך וקסנדרה.
לשיר הפתיחה קוראים Roque Valero - Vengo a Contar Contigo ולטלנובלה בספרדית קוראים Sabor a Ti.
 
"הסערה"
מריה טרסה איבדה את אמא כשהייתה קטנה מאוד ואביה שלא היה מסוגל לגדל אותה שלח אותה ללמוד רחוק.
השנים עברו ומריה תרסה חוזרת עכשיו היא אשת עסקים ממולחת ועירונית, שנאלצת לעבור אל הכפר, למקום שנקרא "הסערה", אחרי שהיא מבינה שהיא היחידה שתוכל להציל את משפחתה מפשיטת רגל. היא פוגשת שם את סנטוס, והשניים כל כך רחוקים ושונים זה מזו, עד שהשנאה שניצתת בניהם הופכת מהר מאוד לאהבה.
 
מידע על הטלנובלה:
הטלנובלה היא של טלמונדו וצילמו אותה בקולומביה משחקים שם הרבה שחקנים מוכרים מלמדי אותי לאהוב ותשוקת הנצים.
הכוכבים הראשיים הם נטליה סטריגנרד היפה וכריסטיאן מאייר (מאוריסיו בלונה) חוץ מהם משתתפים שם עוד הרבה שחקנים מוכרים כמו אורה כריסטינה גיטנר (לונה, חתולה פראית, סוד של אהבה) נטשה קלאוס, כריסטינה לילי, חואן פבלו שוק (שריתה, גבריאלה ופרננדו בתשוקת הנצים) ועוד הרבה אחרים.
הסערה משודרת היום בערוץ הספרדי אז אנחנו יכולים לראות אותה.
הטלנובלה היא מ-2005 ויש לה יותר מ-190 פרקים.
בויוה פלוס היה כתוב שהיא אחת הטלנובלות שאולי ויוה עוד יקנו.
 
"נסיך החלומות"
שתי הדודניות היפות והצעירות מריה קרלוטה ומריה קרינה, לא יכלו להיות שונות יותר זו מזו. מריה קרלוטה היא נערת טבע האוהבת את החיים בחווה של סבה דון פסטור פלמיירי, שם היא מטפלת בבקר תוך כדי לימודי וטרינריה. מריה קרינה, לעומתה, היא נערת עיר אמיתית, הנהנית מחיי מותרות פראיים.
רק דבר אחד משותף לשתיים: אכזבה גדולה מגברים. למריה קרלוטה שלושה אחים חורגים שכולם רודפי נשים שטחיים המשמשים עבורה דוגמא רעה ליחס של גברים לנשים. ואילו מריה קרינה עברה טראומת אהבה קשה ולא מעוניינת להכניס גברים לחייה.
כל זה היה נכון עד שנכנס לחייהן נסיך החלומות. למרבית הצער, מדובר בנסיך אחד, זהה ומשותף - לואיס קרלוס, קאובוי מודרני וחמוד.
בהמשך מכירה מריה קרלוטה את ריקרדו איזגורייה (משהו כזה) עורך דין שהתגרש מאישתו ושיש לו ילדים.
ריקרדו גם סבל אישתו הייתה אישה רעה ומעצבנת שגרמה לו להבין שהחיים לא תמיד מושלמים ושלפעמים האהבה עושה אותנו כל כך טיפשים שאנחנו לא שמים לב במי אנחנו מאוהבים וזה מה שקרה לו.
מריה קרינה חשבה שהיא מצאה את הגבר המושלם כשהכירה את חואקין פראז לונה איתו היא הייתה אמורה להתחתן אבל ה"נסיך" הזה גרם לה להפסיק להאמין באהבה אחרי שגרם לה להכיר את טעם הבגידה.
אחרי מה שעשה לה חואקין היא נשבעה לצחוק על כל הגברים אבל היא אף פעם לא חשבה שכשתכיר את לואיס קרלוס האח החורג של מריה קרלוטה היא תחזור להאמין באהבה.
לואיס קרלוס בדיוק כמו אחותו החורגת מריה קרלוטה אוהב את החווה כולם אומרים שזה אצלו בנשמה גם כשהוא יכיר את מריה קרינה הוא יתאהב בה.
* חלק מויוה פלוס וחלק אני תרגמתי אז אולי יש טעויות כי בויוה פלוס כתוב שמריה קרלוטה ומריה קרינה מתאהבות בלואיס קרלוס אבל לואיס קרלוס זה האח החורג של מריה קרלוטה אז זה מוזר שהיא תתאהב באח שלה
 
מידע על הטלנובלה:
נסיך החלומות היא טלנובלה וונצואלית חדשה שצולמה ב-2005 ומשחקנים בה גבי אספינו (כוכבת לונה), דניאלה אלברדו, אדריאן דלגדו, רפאל נובאה (כוכב חכי לי סופיה), אנדרס סוארז, קרלוס קרוז, רפאל רומרו ועוד..
את הטלנובלה הפיקו Venevision שהפיקו גם את חתולה פראית, לוסיה שלי, סוד של אהבה ועוד..
לשיר הפתיחה קוראים  Frank Quintero - Se Solicita Principe Azul.
בויוה פלוס היה כתוב שאולי ויוה יקנו את זה אז כנראה זה הצליח בחו"ל.
 
"שתי פניה של אנה"
כשאמה ואחיה מתים בגלל הרוע של האחים בוסטמנטה אנה בחורה צעירה ויפה מחליטה לנקום בהם.
התוכנית שלה היא לגרום להם לאבד את כל הזכויות והרכוש שיש להם.
חייה ישתנו לחלוטין כשהחיים יפתיעו אותה והיא תכיר בחור צעיר וחתיך שהוא שחקן וקוראים לו פיירו לאנדה.
היא תתאהב בו ולצידו היא תמצא את האושר והאהבה עד ש.. היא מגלה שהשם האמיתי של פיירו זה רפאל בוסטמנטה.
 
מידע על הטלנובלה:
"שתי פניה של אנה" זאת טלנובלה מכסיקנית חדשה שמפיקה טלויסה ומצלמים אותה במיאמי.
משחקים שם אנה לבייסקה, רפאל אמז'ה, מאוריסיו אספה ועוד..
הטלנובלה כנראה תחליף במכסיקו את "פצועים מאהבה" ויש לה 100 פרקים.
 
"הבוז"
קלרה אינס סנטה מריה גדלה כל חייה במנזר וחושבת שהיא יתומה. יום אחד הנזירות מגלות לה את הסוד: היא בתו של ישראל סנטה מריה איש עסקים עשיר. קלרה אינס נוסעת לקראקס (עיר הבירה של ונצואלה) כדי לחפש את אביה. כשהיא מגיעה לאחוזה של אביה היא פוגשת את ראול וולנדרו ומתאהבת בו. יש 2 בעיות: ראול נשוי ואמא שלו פסטורה לארה פורטיז'ו היא אישתו השנייה של ישראל. פסטורה רוצה שהכסף של סנטה מריה יעבור לידיהם של הילדים שלה ראול ואדיליו ובשביל שזה יקרה היא תעשה הכול. בעבר היא אפילו ניסתה להרוג את קלרה אינס. עכשיו שנים אחרי קלרה אינס חוזרת היא כבר לא ילדה ולא תמימה היא תילחם כדי להיות חלק מהמשפחה, לזכות בירושה של אביה שמגיעה לה כמובן ובאהבתו של ראול שלאט, לאט גם הוא יתאהב בה. ראול וקלרה אינס יאלצו להילחם נגד פסטורה שתתנגד לקשר ולאהבתם ובדרך הם גם יגלו שהדרך אל האושר היא לא תמיד קלה.
 
עוד מידע על הטלנובלה:
"הבוז" זאת טלנובלה ונצואלית חדשה שמצלמים בונצואלה משחקים בה פלביה גלסקה (טופסיו במעבר ליופי), ריקרדו אלמו (אלחנדרו במעבר ליופי), פדרה לופז (סולדד במעבר ליופי), ביאטריס וזקאז (טרסה במעבר ליופי), אדוארדו סוראנו (אמיליאנו באני אניטה) ועוד..
הטלנובלה די מצליחה בחו"ל וצילמו אותה ב-2005.
 
"מחסום האהבה"
מריה טרסה גאלבן (מאיטה) גרה בכפר סנטה מריה היא מאוהבת בלואיס אנטוניו רומרו אלמן שיש לו שני ילדים קטנים. מאיטה ולואיס אנטוניו מאוהבים והם עומדים להתחתן. אדולפו "החבר הכי טוב" של לואיס אנטוניו אונס את מאיטה וכשלואיס אנטוניו מגלה על כך הוא מרביץ לאדולפו. אדולפו בעזרת אמו גורם לכך שיעצרו את לואיס אנטוניו. מאיטה מגלה שהיא בהריון (מאדולפו שאנס אותה) והיא מבקשת מאדולפו לשחרר את לואיס אנטוניו מהכלא אבל הוא אומר לה שהוא ישחרר אותו רק אם היא תיפרד ממנו ותתחתן איתו. מאיטה העצובה נאלצת להסכים ולואיס אנטוניו משתחרר. לואיס אנטוניו בטוח שמאיטה מתחתנת עם אדולפו בגלל הכסף שלו. פגוע ושבור ובלי להבין דבר הוא עוזב את הכפר עם שני ילדיו הקטנים אנדרס ודניאל. מאיטה ואדולפו מתחתנים ואמו של אדולפו ואדולפו מתעללים בה ומרחיקים אותה מהבת שלה. יום אחד למאיטה נמאס והיא בורחת. כשהיא חוזרת אמו של אדולפו מאשימה אותה בכך שהיא נטשה את הבת שלה ולריה. מאיטה נאלצת לוותר על הבת שלה ועוזבת גם היא את הכפר. הזמן עובר מאיטה עובדת בבית קפה, חואקינה (אמא של אדולפו) שולחת את ולריה לפנימייה בקנדה ולואיס אנטוניו עדיין לא שכח את מאיטה שגם היא ממשיכה לאהוב אותו. מאיטה פוגשת את מגדלנה אותה הכירה בסנטה מריה והיא הייתה חברה של אדולפו אבל חואקינה לא הסכימה להם להתחתן. מגדלנה עובדת בזנות ויש לה בת מאדולפו שקוראים לה ורוניקה. היא ומאיטה הופכות לחברות טובות וכשמגדלנה מתה מאיטה לוקחת אחראיות על ורוניקה. היא מכניסה את ורוניקה לפנימייה ושם ורוניקה מכירה מישהי והן הופכות לחברות הכי טובות המישהי הזאת היא ולריה הבת של מאיטה. ולריה וורוניקה בכלל לא חושדות שהן אחיות. ממש במקרה הן מכירות את אנדרס ודניאל ומתאהבות בהם (לא בטוח). חואקינה גרמה לולריה לחשוב שאמא שלה הייתה זונה שנטשה אותה ואת אביה והלכה עם גבר אחר. לואיס אנטוניו ומאיטה נפגשים ומבינים שלא הפסיקו לאהוב אחד את השנייה. אומרים שאהבה היא הדבר היחיד שיכול לשבור את מחסום הזמן ועכשיו אהבה גדולה כמו האהבה של לואיס אנטוניו ומאיטה תצטרך להתגבר על כל המכשולים והפעם לתמיד כדי שסוף, סוף מאיטה ולואיס אנטוניו יוכלו להיות מאושרים.
 
מידע על הטלנובלה:
גבולות של אהבת/מחסום האהבה היא טלנובלה מכסיקנית חדשה שצולמה במכסיקו ב-2005.
הטלנובלה הצליחה מאוד במכסיקו והיא אחת הטלנובלות המכסיקניות המצליחות ביותר ב-2005.
משחקים בה יאדירה קריז'ו (רובי, המתחזה, הבית על החוף, הזכות לאהוב), סרחיו ריינוסו (רוסלינדה, חבקי אותי חזק), אהרון דיאז (כיתה 406), שנטל אנדרה (המתחזה, הפולשת, אהבת אמת), אלקסיס איילה (כנגד כל הסיכויים), רקל אלמדו (אזמרלדה), נורמה הררה (חברים לנצח), ארמנדו אריזה (כנגד כל הסיכויים) ועוד..
בהתחלה בכלל היו אמורים להיות רק 130 פרקים אבל כנראה שיש 200 פרקים.
---