בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
    טלנובלות לנצח
    חדשות
    הידעתם ש..
    טלנובלות
    סרטונים
    שחקנים
    שחקניות
    תקצירים
    ספיישלים
    ספויילרים
    כוכב/ת החודש
    כתבות וראיונות
    משחקים
    המילים של השירים
    גרפיקה
    שאלות ובקשות
    הסקר
    לינקים
    אלבום תמונות
    הפורום החדש
* בקרוב כל המידע על הטלנובלה החדשה של גבריאלה ספניק וסאול ליסאסו
 
מידע על הטלנובלה:
אדמת התשוקות ככה קוראים לטלנובלה החדשה של גבריאלה ספניק וסאול ליסאסו הזוג המקסים מבשם האהבה מתאחד שוב הפעם בטלנובלה חדשה של טלמונדו.
הטלנובלה מאוד מצליחה בחו"ל ויש לה 9% רייטינג (עכשיו זה התחיל לרדת ל-8% ואפילו ל-7.5%) ועד עכשיו קנו אותה הרבה ארצות ולפי השמועות שיש עכשיו ישראל גם קנתה אותה והיא תשדר אותה בקרוב (הלוואי שזה נכון).
בטלנובלה הזאת משחקים המון שחקנים מוכרים בינהם גבריאלה ספניק (האסירה, המתחזה, בשם האהבה, הפולשת ועוד..), סאול ליסאסו (בשם האהבה, כלוב הזהב, הצוענים), קתרין סיאצ'וק (למדי אותי לאהוב), פרנסיסקו גטורנו (כיתה 406, חברים לנצח), אריאל לופז פדיז'ה (חתולה פראית, לוסיה שלי ועוד..), קרולינה ליזרזו (למדי אותי לאהוב), סרחיו קטלאן (חתולה פראית, אהבת נפש ועוד..),  Arap Bethke (כיתה 406), ליליאנה רודריגז (חתולה פראית), איסבל מורנו (אני אניטה, חתולה פראית), ג'סיקה קרזו (חתולה פראית) ועוד...
 
אני קראתי את כל הסיפור (בספרדית) והנה מידע על הטלנובלה:
לבתה של ולריה קוראים בלינדה והיא ממש מטומטמת (ואני לא מגזימה) היא שונאת את העניים כי אין להם כסף היא מפונקת מדי ורגילה לקבל את כל מה שהיא רוצה (אמרתי כבר שהיא מטומטמת) והיא גם לא ממש אוהבת את ולריה והיא גם לא יודעת שהיא אמה אבל היא בטח תשתנה כשהיא תגלה את זה.
בלינדה גודלת כבתו של חוסה מריה צ'מה (אבא של ולריה) ובאשמתו בלינדה שונאת את ולריה.
ולריה (גבי) ופרנסיסקו (סאול) הם שני אנשים חזקים שבגלל האופי החזק שלהם כל פעם שהם נפגשים הם רבים לאט לאט הם גם מתאהבים.
לחייה של ולריה (גבריאלה ספניק) חוזר פבלו גונזלס (פרנסיסקו גטורנו).
פבלו וולריה היו מאוהבים כשהם היו צעירים אבל אחרי שהיא נכנסה להריון וילדה את בתה בלינדה אביה הרע של ולריה איים על פבלו ואמר לו שאם הוא לא ילך רחוק מהם אז הוא יהרוג את ההורים שלו (או את אבא שלו) פבלו עזב כי הוא ידע שהדרך היחידה שאביה של ולריה יקבל אותו תהיה רק אם הוא יהיה עשיר ואחרי המון שנים הוא חוזר אבל זה כבר מאוחר מדי ולריה כבר מאוהבת במישהו אחר.
קתרין סיאצ'וק (דבורה בלמדי אותי לאהוב) היא מרסיה הרננדס.
מרסיה התחתנה עם אביו של פרנסיסקו (סאול ליסאסו) בשביל הכסף וכשפרנסיסקו חוזר הוא מגלה שאביו התחתן שוב עם אישה צעירה ממנו ושכנראה גנבה ממנו את כל הכסף או משהו כזה אה ובהמשך היא כנראה מתאהבת באח הטוב של ולריה.
קרולינה ליזרזו (פלור בלמדי אותי לאהוב) היא פאולה הרננדס אחותה של מרסיה היא לא רעה אבל היא גם לא טובה היא מתאהבת בפרנסיסקו אבל אחרי שהוא דוחה אותה היא מחליטה לעשות הכל כדי שהוא יהיה שלה היא רוצה לנקום בו על שדחה אותה וגם היא האויבת של ולריה.
פרנסיסקו הוא אלמן יש לו בן שקוראים לו רוברטו אחרי שאישתו מתה הוא הפסיק להתייחס הרבה לבן שלו ולא הבין שהוא זקוק לו הבן שלו היה במצב קשה והיה לו בעיות עם הסמים הם עוברים לגור בחווה של אביו של פרנסיסקו כדי להציל את העסק המשפחתי.
חורחה (סרחיו קטלאן) הוא אח של ולריה בעבר לאימו מרינה היה רומן עם חוסה מריה צ'מה אביה של ולריה והיא נכנסה להריון הוא ניסה לשכנע אותה לעשות הפלה אבל היא לא הסכימה וילדה את הילד חוסה מריה צ'מה לא רצה שהילד שלו יגדל ככה ושיכנע אותה לתת לו את הילד היא הסכימה אבל היה לה מאוד קשה לעזוב אותו אבל היא ידעה שככה יהיו לו חיים יותר טובים ושהוא יהיה קרוב לאבא שלו אז היא הסכימה ועזבה את החווה אחרי די הרבה זמן היא חוזרת כי היא לא יכולה להיות רחוקה מבנה היא מתחננת לצ'מה שיתן לה להיות קרובה לבנה הוא מסכים וככה היא הופכת להיות ה"ננה" של ולריה וחורחה אף אחד אפילו לא אמה של ולריה לא יודעים מי היא אימו האמיתית של חורחה.
חוסה מריה צ'מה התאהב באנה ולריה (אמא של ולריה) הם התחתנו אבל הוא התחיל להתעלל בה ובגד בה עם נשים אחרות החיים שלה הפכו לגהנום אבל היא נכנסה להריון וילדה את בתה ולריה ורק בגלל זה היא נשארה עם צ'מה כשצ'מה בא עם חורחה לבית ואמר לה "מעכשיו זה הילד שלנו" היא קיבלה אותו והתחילה לדאוג לו כאילו היה בנה האמיתי לא ממש היה אכפת לה של מי הילד ואנה ולריה היא אישה טובה שחורחה וולריה מעריצים ואוהבים מאוד.
ולריה בילדותה הייתה מאוד מרדנית והיא לא הסכימה שישלטו בה ולא אהבה את איך שאביה התייחס לאמה היא מתנגדת לכולם ובמשך הזמן היא התחילה להגן על העובדים בחווה שלה.
* טוב זה בערך..
 
כל התמונות שהיו כאן נמצאים עכשיו באלבום התמונות של האתר ויש שם עוד המון תמונות אחרות מהטלנובלה שבטח את רובם לא ראיתם שווה להיכנס
 
 
תכירו!!!
ולריה, פרנסיסקו, מרסיה, פאולה, חוסה מריה צ'מה, מרינה, חוויאר, חורחה, רוברטו, בלינדה, דניאלה ומאורו.
---