בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 

 
    טלנובלות לנצח
    חדשות
    הידעתם ש..
    טלנובלות
    סרטונים
    שחקנים
    שחקניות
    תקצירים
    ספיישלים
    ספויילרים
    כוכב/ת החודש
    כתבות וראיונות
    משחקים
    המילים של השירים
    גרפיקה
    שאלות ובקשות
    הסקר
    לינקים
    אלבום תמונות
    הפורום החדש
ספויילרים של לונה:

בטקס הנשואין הראשון של לונה ורודריגו איגנסיו ינסה להרוג את לונה, רודריגו יגן עליה ויפצע. מאוריסיו עמד בסתר וראה,, ואז הוא ירוץ אחרי הרוצח, יחשבו שהוא ניסה להרוג את רודריגו ואז הוא יכנס לכלא. לונה תבקר אותו אבל הוא עדיין לא יאמין שהיא בהריון ממנו. הוא ישוחרר מחוסר ראיות.
בטקס השני שנערך בבי"הח, מאוריסיו יגיע כדי למנוע את הטקס, אבל יגיע מאוחר מדי.
אליסיה כבר השתנתה, היא מנסה לעזור לאביה ומתחרטת על שעזרה להפריד ביניהם.
שלונה תלד, מאוריסיו יבוא לבקר אותה
* תודה לצ'וצ'ה

אבא של לונה אוקטביו חולה בסרטן ולכן הוא ינסה להשלים איתה וכשהוא ימות הוא ישאיר לה ירושה גדולה אבל רודריגו יעשה לה תכסיס כלשהוא וייתן לאח של לונה את כל הכסף(ללונה יש אח מצד הנישואים של אבא שלה).
ומאוריסיו יאיים לתבוע אותו ולהכניס אותו לכלא עם לא יחזיר לה את כל הכסף.
כשאוקטביו הקטן ייולד רודריגו ייתן אותו לדניאלה ויגיד לה שהילד חולה ודניאלה נסעה איתו ליוסטון כדי שרופאים טובים ייבדקו אותו אבל בעצם כל הזמן הזה הוא היה בבית של דניאלה.
לונה ומאוריסיו ישלימו רק בפרק 96.
לדניאלה יהיה שותף נוסף שיעזור לה בהכל.
יתפסו את איגנסיו הרוצח של אמא של לונה.
דניאלה תיכנס לכלא ואחת האסירות תאנוס אותה.
אנדרס ופלומה יתחתנו בערך בפרק 93
בוריס יתאהב באלבה מנהלת ביה"ס של אליסיה
לפני שאבא של לונה ימות הוא יבקש ממנה לנסות להסתדר עם מאוריסיו מכיוון שהוא לא רוצה שהנכד שלו יגדל בלי אבא כמו לונה
ובגלל זה לונה תתחתן עם רודריגו.
לוסיו יתכתב עם מישהי בצאט ובחתונה של לונה ומאוריסיו הם יתנשקו
רמירו ימות!
אסטבן ימות מהתקף לב אחרי שלונה תגיד לו שאוקטביו הוא לא הבן של רודריגו ועוד כמה דברים שרודריגו עשה לה.
רודריגו ייתן לדניאלה את כל הרכוש שלו בתמורה לכך שהיא תעזור לו לחטוף את לונה.
כשרודריגו יחטוף את לונה היא תנסה לברוח אבל רודריגו יזהיר אותה שאם היא תעשה את זה הוא ישלח להרוג את אוקטביו ואת מאוריסיו.
* תודה לחוליאנה

לונה תגלה שהיא בהריון ממאוריסיו והוא ידחה אותה ויחשוב שהילד הוא של רודריגו.
רודריגו יציע נישואין ללונה כדי שלילד שלה יהיה אבא והיא תסכים וביום החתונה מאוריסיו התפרץ לחתונה אבל יבוא מאוחר מדי,לונה תלד בן והיא תקרא לו אוקטביו על שם אביה שהוריש לה 3 מיליון דולר ורודריגו הסתיר את זה ממנה,רודריגו התייחס ללונה כמו אל אסירה ולא ייתן לה לצאת מהבית אבל דני יוציא אותה משם ומאוריסיו יראה ללונה הוכחות שהוא גנב ממנה את הכסף.
לונה ומאוריסיו ישלימו והוא יכיר באוקטביו בתור בנו,אליסיה ולונה יתקרבו אחרי שלונה ומאוריסיו חזרו ליהיות ביחד דניאלה ורודריגו ישובו לנסות להפריד ביניהם ואחרי ההטבלה של אוקטביו רודריגו יחטוף את לונה וייקח אותה לאחוזה מרוחקת ומרגריטה ואלחנדרו יידחו את החתונה שלהם
ודריגו ינסה להרוג את לונה ואחר כך להתאבד הוא פותח את הגז וקושר ללונה את הידיים אבל מאוריסיו והמשטרה מוצאים אותם ולונה נכנסת לתרדמת ורודריגו יוצא ללא פגע,הרופא אומר שללונה אין תקווה ומאוריסיו מביא לה את אוקטביו כדי להיפרד והוא בוכה ואז לונה מתעוררת.
דניאלה מביאה לרודריגו סמים והוא מתאבד
מרגריטה ואלחנדרו מתחתנים ולמחרת מאוריסיו ולונה מתחתנים ונוסעים לפלאיה בוניטה ומעלים זכרונות הסוף.

* ספויילרים ששלחה לנו ישראלה..
רודריגו יחטוף את לונה.. ומאוריסיו וכולם ידאגו לה..
אליסיה ומאוריסיו ישלימו..
דניאלה תהפוך לרעה מאוד מאוד..
כשרודריגו יחטוף את לונה (בפרקים האחרונים) הוא ינסה להרוג אותה עם גז או משהו לא כל כך זוכרת..
פלומה אחות של דניאלה תהייה בבית משוגעים.. בגלל דניאלה.. דניאלה בפרקים האחרונים תגרום לרודריגו להתאבד..(היא תביא לו סמים) אסטבן אבא של רודריגו ימות
פלומה תהייה עם אנדרס בסוף פילאר תשאר לבד נראה לי.. מאוריסיו ולונה יתיתנו בפרק האחרון.. ויום לפני זה(באותו פרק) יתחתנו בת הדודה שלה מרגיטה והחבר שלה.. אליסיה תשאר עם קרלוס.. לונה ומאוריסיו בפרק האחרון אחרי החתונה ינסעו לפלאיה בוניטה ויזכרו בכל מה שקרה להם.. ולפני זה במסיבה של החתונה שלהם דני והחבר שלו(לא זוכרת איך קוראים לו) יעלו זיכרונות גם..
לונה ורודריגו יתחתנו כי לפי מה שאני זוכרת בפרקים 100 ומשהו כשלונה חזרה הביתה.. אז מאוריסיו אמר שצריך לחכות שלונה תקבל גט ואז הם יתחתנו..
אבל רודריגו מת..וזה חסך להם את הגט..

* ספויילרים ששלחה לנו אילנה..
1.לונה ורודריגו נפרדים ,
2.לונה ומאוריסיו מתחילים את הקשר שלהם והוא רוצהשהיא תעבור לגור עמו.
3.הם מאוד מאושרים , והוא מספר לה על בתו אליסיה , אשר הוא לא נמצא עמהבקשר טוב
4.מאוריסיו רוצה להתחתן עם לונה, כולם מאושרים מהקשר ביניהם פרט לדניאלה ורודריגו כמובן
5.לונה רוצה שמאוריסיו יהיה מאושר עם בתו ומציעה לו שהיאתבוא לגור עמם בית בכדי שתכיר אותה ושיהיה להם נח להיות ביחד כמשפחה(אין לכם מושג כמה הילדה הזו רעה)
6.אליסניה- הבת של מאוריסיו מגיעה ועוש לשניהם את המוות ומביישת את אבא שלה בכל הזדמנוטת, היא כמובן מתקרבת למרשעת הגדולהביותר, דניאלה ושתיהן ביחד רוקמות מזימות להפריד בין מאוריסיו ולונה.
7. אלחנדר ובת דודתה של לונה מתארסים אבל היא מאוהבת בדודן של אלחנדרו לוסיו.
8.בינתיים דניאלה ורודריגו רוקמים מזימה להפריד בין מאוריסיו ולונה ,
המזימה: עריכתתמונות של לונה ורודריגו יחד "תמונות" שטכבים במיטה ומקיימים יחסי אהבה , הם בעצם עושיםפ זאת באמצעות תוכנת מחשב, דניאלה מציגה בפני מאוריסיו את התמונות, מי שבאמת שכבה עם רודריגו זו פלומה אשר באמת מאוהבת ברודריגו
9.דניאלה המכשפה הורגת את רמירו באמצעות רובה
10.לונה בהריון ממאוריסיו, היא הולכת להתוודות זאת בפניו אך הוא אינו מאמין לה י הוא מאמין שהיא בגדה בו.
11. רודריגן מנסהלהתקרב ללונה שוב.
12. לונה פוגשת את אביה בבית דודתה אשר נטש אותה לפני הרבה שנים, הוא מסביר לה את הסיות לעזיבתו והיא סולחת לו.
13.מאוריסיו ואבא שלה הופכים להיות חברים טובים, והוא מגלה למאוריסיו שהוא בעתצם חולה בסרטןושלא יגל זאת ללונה כדי לא להעציב אותה.
14.אבא של לונה כמעט מת והוא בבית חולים
15.בינתיים לונה ומאוריסיו פרודים.

תקציר פרקים של לונה - מפרק 65-75
1.אבא של לונה מת
2.האח החורג שלה ריקרדו מתחבר לרודריגו , רודריגו מבקש ממנו לשתף עמו פעולה וללכת למאוריסיו ולאמר לו שלונה מעוניינת בכסף בלבד, לכן רודרגו מציע לריקרדו את הבטחתו שלונה לא תוכל לבקש את קריאת הצוואה ולקבל חלק מהירושה(הוא פשוט רע)כך ריקרדו מסכים למה שרודריגו ביקש. לאחר שהם נפגשים עם מאוריסיו הוא מבין ששוב לונה היא לא אותה אחת שחשב והעריך_(פשוט מסכנה)
3.אליסיניה הבת של מאוריסיו מחליטה להישאר עם אביה ונרשמת לב"ס , בבס יש מנהלת חמודה איתה היא מתחברת ומשוחחת עמה על היחסים בינה לבין אביה, ומפה לשם היא מצליחה להבין שאבא שלה בעצם לא רצח את אמא שלה..(נראה עוד איך זה יתפתח)
4.בינתיים רודריגו ממשיך לחזר אחר לונה
5.כאשר מאוריסיו שומע שאביה של לונה נפטר הוא הולך לבית דודתה בכדי לראות איך היא מרגישה. בזמן הזה רודריגו מתקשר ולונה כמובן מציינת את שמו ומאוריסיו מיד מתרגז ויוצא מהבית כאשר הוא חושב שהיחסים בינהם הם של חברוחברה
6.לונה לא רוצה לוותר על מאוריסיו ומנסה שוב ללכת למשרדו ולדבר אתו על הריונה ושהוא אבי התינוק אך ללא הצלחה , למאוריסיו יש בראש את התמונות של הבגידה שהציגה בפניו דניאלה המכשפה.
7.פלומה אחותה של דניאלה אשר מאוהבת בצורה אנושה ברודריגו מבינה שרודריגו לא יוותר על לונה אף פעם ומאיימת עליו שהיא תלך לספר הכל למאוריסיו שהם בעצם ערכו את התמונות במחשב ושהיא שכבה אתו ולא לונה , כשהוא מבין שהיא מסוגלת לעשות זאת הוא כמובן הולך למכשפה דניאלה והיא מייד מוצאת פיתרון לאשפז את אחותה בבח לחולי נפש.
היא מאשפזת אותה למחרת ומספרת לכולם שאחותה סכיזופרנית.
8.דודתה של לונה מואשמת בגניבה וכל זה בגלל עסקהלא נכונה שביצע בעלה, בכל אופן כולם מודאגים איך לחלץ אותה מהבעיה, ומי כמובן בא לעזרה מאוריסיו, אבל הוא עושה זאת בלי שלונה תדע שהוא עזר לדודתה.
בינתיים לונה המודאגת מבקשת גם מרודריגו לעזור לה והוא ואביו מבטיחים לה שהם יטפלו בזה, אך בינתיים מאוריסיו חילץ אותה והעו"דשל רודריגו לא היה צריך לעשות כלום . רודריגו לא אומר ללונה שלא העוד שלו טיפל בתיק בכדי לקבל את הקרדיט ושלונה תודה לו ושתרגיש שהיא חייבת לו.לכן הוא מיד מציע לה נישואין והיא דוחה אותה בהתחלה אך בלית ברירה בסוף היא מסכימה.
זהו זה בערך התקציר של הדברים.
* תודה רבה לאילנה וישראלה ששלחו לנו ספויילרים של לונה