בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
 
 
    דף הבית
    שחקניות
    שחקנים
   
    לינקים
    מזמינה\משתתפת
   
    מפעל ההזמנות-פתוח
    ההזמנות
   
    תחרויות
    הפרסים
   
    ~מתנות ופרסים~
    צרו קשר
   
   
    פורום סלבס=]
 

ג'סיקה אלבה

ג'סיקה אלבה נולדה -ב28 באפריל 1981היא שחקנית אמריקנית ממוצא מקסיקני.

ידועה בעיקר בזכות משחקה בסדרה מלאך שחור וכן בסרטים שוברי הקופות בהם שיחקה, כמו: שחקי אותה מותק, עיר החטאים, ארבעת המופלאים וסודות הים הכחול. אלבה מופיעה לעתים קרובות ברשימת המאה של מגזין Maxim ונבחרה במקום הראשון ברשימת 99 הנשים הנחשקות ביותר לשנת 2006, לפי פורטל האינטרנט AskMen.com. בנוסף, נבחרה על ידי מגזין FHM לאשה הסקסית ביותר בעולם לשנת 2007

ביוגרפיה

ג'סיקה אלבה נולדה בעיר פנומה, קליפורניה לאב ממוצא מקסיקני ולאם ממוצא צרפתי ודני. סבה היה מש"ק בחיל הנחתים האמריקני במשך 30 שנה, ששירת בחזית הפסיפית ובמלחמת העולם השנייה ולאחר מכן בלהקת חיל הנחתים האמריקנית. ג'סיקה גדלה במשפחת חיל האוויר האמריקני יחד עם אחיה ג'ושוע (שהופיע איתה בפרק סיום עונה ראשונה של "מלאך שחור"), וסביה עד להגיעה לגיל 17. קריירת הצבא של האב אילצה את המשפחה לעבור לבילוקסי, מיסיסיפי ודל ריו, טקסס לפני שהשתקעו שוב בקליפורניה.

במהלך חייה המוקדמים אלבה סבלה ממספר תחלואות כמו מחלת הריאות אטלקטזיס, דלקת ריאות בתכיפות גבוהה, תוספתן קרוע, וכן ציסטה בשקדים. הדבר בודד אותה משאר התלמידים בבית הספר, משום שלדבריה, היא הייתה רוב הזמן בבית החולים כך שאף אחד לא הכיר אותה מספיק בשביל להתיידד עימה. אלבה גם אישרה שהיא סבלה בילדותה גם מטורדנות כפייתית.

אלבה סיימה את התיכון בגיל 16 ועברה ללימודי משחק בתיאטרון, תחום שהיא התעניינה בו מגיל חמש.
 
 
 
תמונות