בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
 
 
    דף הבית
    שחקניות
    שחקנים
   
    לינקים
    מזמינה\משתתפת
   
    מפעל ההזמנות-פתוח
    ההזמנות
   
    תחרויות
    הפרסים
   
    ~מתנות ופרסים~
    צרו קשר
   
   
    פורום סלבס=]
 

 

ונסה אן הדג'נס

 

 
 
ונסה אן האדג'נס נולדה בסלינס שבקליפורניה וגדלה בסן דייגו. יש לה אחות קטנה בשם סטלה, וגם היא במקצועה שחקנית. לאביה קוראים גרג ולאמה ג'ינה. בערך בגיל 8 ונסה החלה להופיע במחזות זמר כזמרת, והשתתפה בגרסאות מקומיות ל"אוויטה", "סינדרלה" ועוד. לאחר שעברה מספר אודישנים בהצלחה, עברה ונסה עם משפחתה ללוס אנג'לס.

ונסה עשתה את הופעת הבכורה שלה בסרט "Thirteen" (שלוש עשרה) בתפקיד נואל, והופיעה ב2004 בסרט "Thunderbirds" בתפקיד טין טין. היא הופיעה בתפקידי אורח קטנים ב"Quintuplets", "Still Standing", "Cover Me" ועוד. בנוסף, ונסה פגשה לראשונה את אשלי טיסדייל (שתהפוך בעתיד לחברה בסרט המצליח שהן יככבו) כאשר השתתפה בפרק בסדרה "החיים היפים של זאק וקודי" כחברה לכיתה של אשלי. בנוסף, הופיעה בפרק בדרייק וג'וש כחברה של דרייק. לאחר שעברה את האודישן ל"High Scool Musical" בהצלחה, קיבלה האדג'נס את הפרסום שלו חלמה. הסרט זיכה את הדג'נס בפרסים רבים. פסקול הסרט, נמכר ביותר משלושה מיליון עותקים בארצות הברית והוכתר כאלבום זהב. לאור ההצלחה העצומה, סרט ופסקול שני שוחררו בארצות הברית. ערב הבכורה של הסרט השני הביא 17.2 מיליון צופים. כמו כן, פסקול הסרט השני הצליח לשחזר את ההצלחה של קודמו והגיע למקום הראשון במצעד הבילבורד.

לאחר שהצליחה בטלוויזיה, החליטה ונסה לנסות את מזלה במוזיקה. ביוני 2006 חתמה חוזה הקלטות עם "Hollywood Records", חברה בת של דיסני. אלבומה הראשון אשר נקרא בפשטות "V" יצא כבר בספטמבר של אותה שנה. שני סינגלים יצאו מהאלבום, Come Back to Me" שאפילו הושמע בתחנות הרדיו בארץ ו"Say OK". ונסה אמרה בראיון שהיא כרגע עובדת על אלבום שני.

ב6 בספטמבר 2007, תמונות עירום של הדג'נס דלפו לרשת. התגובה לתקשורת הייתה שהתמונה היא תמונה פרטית ולמרבה הצער דלפה לאינטרנט. הדג'נס עצמה התנצלה ואמרה שזהו "מקרה מביך" והתחרטה שהצטלמה בצורה זו. דיסני אמרו בתגובה: "ונסה התנצלה, אנחנו מקווים שהיא למדה את השיעור שלה". שמועות רבות אומרות שונסה לא תופיע בסרט השלישי לאור מקרה התמונות.

בסוף אוגוסט 2007 אמרה הדג'נס בראיון למגזין אמריקאי שהיא יוצאת עם בן זוגה לסרט המצליח "היי סקול מיוזיקל", זאק אפרון.
 

 

תמונות: