בניית אתרים בחינם
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
 
 
 
 
    דף הבית
    שחקניות
    שחקנים
   
    לינקים
    מזמינה\משתתפת
   
    מפעל ההזמנות-פתוח
    ההזמנות
   
    תחרויות
    הפרסים
   
    ~מתנות ופרסים~
    צרו קשר
   
   
    פורום סלבס=]
 
אמנדה ביינס
 
אמנדה לורה ביינס (Amanda Laura Bynes, נולדה ב 3 באפריל 1986) היא שחקנית קולנוע וטלוויזיה אמריקאית.

ביינס נולדה בקליפורניה לריק ביינס, רופא שיניים, ולין אורגן, שיננית. יש לה שני אחים גדולים, טומי וג'יליאן. אמא של ביינס יהודיה ואביה נוצרי קתולי, אך היא מזדהה כיהודייה.

בילדותה, הופיעה ביינס במחזות "אנני", "סוד הגן הנעלם", "צלילי המוזיקה" ו"איש המוזיקה". לאחר הההצלחה הגדולה בילדותה בתוכנית "כל זה" בערוץ ניקלודאון, קיבלה ביינס תוכנית משלה בערוץ - "המופע של אמנדה". בשנת 2002, הויפעה ביינס לראשונה בקולנוע בסרט "שקרן בריבוע" ולאחר שנה, 2003, השתתפה בסרט "מה שבחורה רוצה". באותו זמן שיחקה בקומדיית המצבים "אחיות או לא להיות" ששידוריה נגמרו בשנת 2006. בשנת 2005 דיבבה בסרט האנימציה הממוחשבת "רובוטס", ושיחקה באותה השנה בתפקיד הראשי בסרט "אהבה מטורפת". במרץ 2006 השתתפה בסרט נוסף שנקרא "יש לה ביצים" בו היא משחקת נערה המתחפשת לנער.

בשנת2007 השתתפה בסרט היירספריי, בתור פני, חברתה הטובה של הדמות הראשית, טרייסי. לאחר מכן היא השתתפה בסרט "Sydney White", שיצא לאקרנים בספטמבר.

במאי 2007, דורגה ביינס כאחת מרשימת "100 האנשים הכי יפים" של מגזין פיפל.

ב-2007, חתמה ביינס על חוזה ל-5 שנים עם חברת האופנה " Steve & Barry's, כדי ליצור קו אופנה משלה. הקו נקרא "Dear" והוא יצא לחנויות ב-16 באוגוסט 2007.
 
תמונה:ASIMO and Amanda Bynes cropped.jpg