אומנות איכות החיים 

 
לא חשוב, כמה אתה עשיר.חשוב כמה אתה מאושר

ב 2023 שנת  שינוי 
https://shop.totallifechanges.com/become-member.html?lang=en_US&sponsor=mazor99

0
 
עבודה מהבית
לגדל בכייף את הילדים ויתרונות רבים נוספים.
עם פוטנציאל הכנסה בילתי מוגבל!!!
כסו לקישור- לנצל את זמן
 
המתנה הנפלאה של לעשות את מה שאת/ה אוהב ולאהוב את מה שאתה עושה

פעם היה נהוג להאמין שכסף הוא משהו שניתן להרוויח רק בעבודה קשה ומאומצת, תוך השקעת אינספור שעות מחוץ לבית ורחוק מהמשפחה. היום כבר ברור לכולם כי בעוד ש"קביעות במקום עבודה" הוא מושג הולך ונעלם, הוצאות המחייה הבסיסיות, אם נתעלם מכל שאר ההוצאות, רק גדלות משנה לשנה. בהדרגה, רוב האנשים שלא משכילים לעשות שימוש נכון באמצעים מודרניים לקידום עצמי, מוצאים את עצמם חיים מחודש לחודש, רק בכדי להאכיל את המינוס, ללא פיתרון נראה לעין.

רוב האנשים שבאמת מאמינים במה שנכתב בפסקה הקודמת, יודעים שיש גם לא מעט אנשים כיום שמרוויחים כסף ולו בסכומים קטנים, משימוש נכון באינטרנט בזמן הפנוי שלהם ועם זאת הם משייכים את זה ל"הם שעושים את זה" או ל"צעירים שמבינים בטכנולוגיה" ומעדיפים להסתכל על האינטרנט, כאמצעי נוסף לקרוא חדשות או לקבל דואר.

גם אני רוצה להרוויח עוד קצת מהאינטרנט

אם המחשבה הזו, בניסוח כזה או אחר, עברה לך בראש, אני מזמין אותך להתנחם - יש עוד רבים שרוצים להרוויח עוד קצת כסף מהאינטרנט על ידי עבודה מהבית ופשוט עוד לא יודעים כמה פשוט זה עשוי להיות. הרבה מאוד אנשים החלו לבחון את האינטרנט ואת הדרכים החדשות שנוצרו בעקבותיו, ליצור הכנסה נוספת מהבית, שלא מתנגשת עם זו הקיימת והשעות הקבועות שלה.

ומה אם היה משהו חדש יוצא דופן ומעורר, משהו שעוד לא הכרת ויכול לאפשר לך ליהנות מעוד קצת כסף, סוג של
עבודה מהבית במשרה חלקית שלא באמת דורשת ממך לשנות את חייך יותר מדי? האם היית מזהה את ההזדמנות שעומדת מולך? ומה אם כל מה שצריך לקרות בכדי לממש את ההזדמנות הזו הוא להירשם חינם* פה משמאל?

*אין שום כוכביות, ההרשמה לרשת היא חינם והשהייה בה היא חינמית.

logo בניית אתרים