לשיר מודעות והרבה יותר מזה 

 
לא חשוב, כמה אתה עשיר.חשוב כמה אתה מאושר

שיטת ה.א.ו.צ.מ.ה בטיפול

ייצירה משותפת
של נס הריפוי הספונטני - בעזרת הכוונת תשומת לב
דימיון מודרך ואוטוסוגוסטיות(משפטי העצמה המותאמים לסוג וצורך הטיפול).
בעבודה משותפת של המטופל ושלי. 
כל אות מייצגת כלי עבודה בשיטה. כאשר כל כלי בנוי ממספר רכיבים.
ה-הכנה א-אור ו-ויברציות צ-צליל מ-מגע ה- הטמעה
כיצד נולדה השיטה
תכונות הריפויי  נטועות בי כמתנה  גינטית. שם משפחתי, לפי כל עבודות השורשים שנעשו ע"י בני משפחתי הצעירים הוא "מזור" לא עיברתתי ולא שיניתי מעולם את שם משפחתי . אך הדברים שאדם נוטה לחפש רחוק, נמצאים מתחת לאף. חיפשתי את המקצוע הקוסמי שלי כ30 שנה . רוב חיי עסקתי במקצועות טיפוליים.הקשורים בדרך זו או אחרת בטיפולים אלטרנטיביים ובהזרמת אנרגיית ריפויי לבני אדם או מציאת פיתרונות לבעיותיהם. 
שיטת "האוצמה"התפתחה תוך כדי עבודה השוטפת.
מאחר ועסקתי בכל התקופה הזו של 30 שנים האחרונות בלימוד,טיפול, הרחבת הידע, ורכישת כישורים . ראיתי ששילוב של כלים רוחניים ,מוסיקליים, אנרגטיים וסינרגטיים  משפר ומרפא בצורה פלאית את האנשים שטיפלתי בהם או משפר באופן משמעותי את הרגשתם באופן פלאי. ואף מיידי .
התחלתי לגבש  תוכנית טיפולית ולנסות לעזור לאנשים בעלי משקל עודף, קשישים או סתם אנשים שסבלו מבעיה כלשהיא וביקשו ממני ריפויי כזה או אחר. 
תוך זמן קצר התחלתי  לקבל תגובות  מדהימות מהמטופלים. אחד משתחרר מכאבי צוואר של שנים, שני נפתר מבעיות קשות בגב, שלישי –לפתע מבטל ניתוח . לאט לאט התחילו להסתובב סביבי אנשים המשווים לעזרה וטיפול. אני השתדלתי לעזור להם. תוך זמן קצר הייתי מקבל ברכות וטלפונים של הוקרת תודה מידי המטופלים. שמתי לב, ששמות משפחה שניתנו פעם אכן היו משקפים את המקצועות שאנשים עסקו. שמעתי מזקני משפחתי , שסבי ז"ל שנרצח בשואה, עשה ניסים רבים והיה אחד המרפאים המבוקשים באיזור מגוריו בבסרביה. ההרגשה שביכולתי לתת "מזור" לבני אדם חיזקה אותי יותר ויותר מיום ליום. במיוחד הטלפונים והברכות, שהייתי מקבל מהמטופלים. 
 שיטת הטיפול בכל אדם ואדם הייתי מתאים בצורה אינטויטיבית.
(יש המכנים שיטת ריפוי מהסוג הזה,ריפוי ע"י חוצנים-מלאכים-אורות-רייקי-סמלים קבליים וכו'. אך לשם אין שום חשיבות .מה שחשוב זה התוצאות המדהימות שהמטופלים מקבלים. לגבי כל אדם חשתי בצורך, להתאים את השיטה הספציפית שמתאימה לו באופן אישי .ותפעיל אצלו את מערכת החיסונית רוחנית בנוסף לזו הקיימת בו.

ותיצור עבור המטופל, מציאות של ריפוי ספונטני .
ברור שטיפול משלים אינו יכול לבוא במקום ריפוי קונבציונלי.
ואינו מתיר הפסקת שימוש בתרופות או טיפולים הרגילים.

אך בהחלט יכול להעצים ולזרז את הליך ההחלמה.

כדי ליהנות מטלויזיה או מפלאפון לא חייבים לדעת,איך עובדים הרכיבים המצויים בתוך המכשירים האלה

אך חייבים לדעת איזה סוג של סוללות מפעילים אותם ובאיזה מטען יש להטעין את הסוללות.

באהבה ואור - המוכרן המזמר עקיבא מזור

שיטת טיפול, מעולם אחר.

למעוניינים לקבל טיפול בשיטת "האוצמה" בביתם. לתאם בטלפונית
050-6808040
("קבלת קהל בימי ו' בין 12:00-15:00 (להזמין תור ולתאם מראש "במלכות"

 

logo בניית אתרים